10611
  • tsabigo
    #7141
    Grebber!Ha még mindíg le kell huzogatni a kábeleket akkor minek daemon 4?
  • mila69en
    #7140
    olvass vissza vagy olvass faq-t
  • Palkorn
    #7139
    Ha nem tekintjük a hibákból származó üzeneteket (pl. rosszul feltett magyarítás), vagy a fagyásokat, újraindulásokat, akkor tulajdonképpen kétféle hibaüzi szokott lenni a SF miatt.
    Az egyik mikor a DVD-vel van baja (nem tudom a pontos üzenetet), valami olyasmit ír, hogy tedd be egy másik meghajtóba. Na ilyenkor az a baj, hogy a SF látja a fizikai meghajtódat minden SFcure, nájtmer ellenére (szvsz ez alaplaptól is függ, hogy mennyire tudja a SFNightmare eltüntetni a drive-ot). Ezen segít ha egyszerűen lehúzod a kábeleket minden optikai meghajtóról.
    A másik üzenet, amikor a kulccsal van gont (nem egyezik a megadott kulcs a meghajtóban lévő lemezével). Ekkor verzió gond van. Vagy keresel egy működő kulcsot, vagy egy az adott kulccsal működő verziót. Lásd lentebb.
  • rekettyes
    #7138
    Hogy kell elinditani a jatekot?
  • grebber
    #7137
    Lehuzod a meghajtoidat SFNightmare-ben disable node és megy de a DT4-be legyen bemountolva a cucc.
  • tsabigo
    #7136
    Eltudnád mondani részletesen hogy daemon4-el hogy sikerült?Nekem nem megy azzal sem.
  • gergou
    #7135
    Na daemon 4 felrakva, mar viharzik is a game, egesz jo, igy majd egy ev utan :D
  • Gunner
    #7134
    hali!

    felraktam gamet kihúzott cd/dvd-romokkal, és sfcure használatával, patcheltem, aztán nem akart elindulni az éppen adott crack-kel.
    aztán láttam közben "kijött" a daemon 4es, fogtam magam, alcoholból kiszedtem a mount-tot, beraktam daemonba, gyönyörűen elindult
    felraktam magyarosítást, csekkolja a cd-t, erre restart...

    vki ötlet?

    próbáltam használtgatni a keresőt, de ... nem találtam sok segítséget
  • hykao #7133
    Köszi!
  • NRK
    #7132
    Nem szabad kihagyni! Játékosoknak egyszerűen kötelező, de normál krimiolvasók is sok örömet lelnek benne, ha véletlenül a könyvesboltban pont ezt a nem túl érdekfeszítő borítóval megáldott darabot viszik haza. Jó szórakozást!
  • hykao #7131
    Aha, köszi. Majd sort kerítek rá.
  • NRK
    #7130
    Rájöttél már, hogy mi a túró az a hacking? Én vagy a tizedik feltört rendszer után éreztem végre rá, mit kell csinálni. (Addig én is veszettül lottóztam... Még jó, hogy szabadmentéses a játék!) Ha még nem tudod, megpróbálom majd elmagyarázni.
  • NRK
    #7129
    A sztori teljesen önálló, nem sok köze van egyik (játék) részhez sem. Időben elhelyezni a részek közé csak következtetéssel lehet: Sam 1957-ben született. A könyvben egyhelyütt azt állítja magáról, hogy 47 éves. Ha feltesszük, hogy éppen nem ködösíteni akart, és hozzáadjuk, hogy a könyv Amerikában 2004-ben jelent meg, az eredmény 2004 (kora tavasza). Tuti, hogy az első rész utánra, és a harmadik rész elé (3 évvel) helyezendő. Pandora 2006-ban játszódik. Egyszóval: első és második rész közé való szerintem.
  • hykao #7128
    Teljesen új története van vagy pedig a játék első, esetleg második, harmadik részét dolgozza föl?
  • NRK
    #7127
    Ha még nem oldódott meg a mentéses problémád, talán az enyém jó lesz. Normál fokozaton játszom, és a játékon rajta van az 1.05-ös patch. Fölraktam az egész mentésgyűjteményemet a tárhelyemre: http://nemesrita.atw.hu/ A Játékmentések cím alatt van, gondolom egyértelmű, hogy a 6 fájl közül melyik az.
  • NRK
    #7126
    A könyv kicsit lassan indul, de rengeteg kérdésre választ ad, amiket úgyis szerettem volna feltenni Sam Fishernek, ha összefutok vele valahol véletlenül. Aztán beindul a sztori. Utolsó harmadától alig bírom letenni a könyvet! Bátran ajánlom mindenkinek, aki egyébként nem küzd diszlexiával, és szokott krimiket olvasni.
  • Makkmag
    #7125
    Én meg az Alcoholt nem tudom telepíteni valami network location hibával elszáll, pedig tuti működő a verzió mert más gépeken már sikerült a telepítés és az elindítás, csak nálam nem :((( Esetleg Daemonnal próbálkozzak vagy az már eleve holt ötlet ????
  • gergou
    #7124
    Az gondot jelent, ha daemon is van e gepen alcohol mellett? No meg ha nincs service pack2 installalva? Ugynais nalam csak annyi a gond, mindent ugy csinaltam, mint a faqban, de a vegen a discchecknel nem megegyezo cdkulcsot talal.
  • ati2002
    #7123
    Jelenleg nincs müködö mini-image.
  • Balumann
    #7122
    lehet hogy mégse :(
  • Balumann
    #7121
    A nagyobbik méretü mini iso működik ;)
  • grebber
    #7120
    Oké majd irj örömmel várom mert ez nekem is jól jönne.
  • Balumann
    #7119
    Most nincs időm próbálni, majd holnap megpróbálom de sztem működik (én eddig a gameburnworld -ról amit leszedtem szinte minden működött ;)
  • grebber
    #7118
    Probáld ki és irj hogy müködik-e!!!
  • Balumann
    #7117
    http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/splintercell3chaostheory.shtml
  • Balumann
    #7116
    Találtam 2 féle mini image-t a játékhoz. Lehet hogy nem kell töbet a gépen lennie a 4,12 GB-s image fájlnak ahoz hogy betudjuk "szenvedni" magunkat a játékba ;)
  • Koksz
    #7115
    Az kurvajó, mert nekem pont az van meg.
  • Palkorn
    #7114
    Van egy mdf/mds, amit mostanában nagyon sokan töltenek (4.18 GB, több száz peer). Pl.:EZ Na az egy amerikai verzió. Onnan lehet tudni, hogy pl. csak az amerikai patch megy fel rá. Ha valakinek ez van meg, ne is várja, hogy menni fog az eddig említett módszerekkel. Ha minden jól be van állítva, akkor is azt írja, hogy nem megfelelő a CD-kulcs (nem egyezik a meghajtóban lévővel). lehet, hogy van hozzá működő kulcs, de én eddig nem találtam. Nem kell megijedni azonban, elég bemountolni egy működő verziót (pl. Snake) a FAQ-ban említett kulccsal, és már megy is...
    Bocs, ha már nem aktuális.
  • matyi08
    #7113
    úgy, ahogy le van írva a faq-ban
  • Koksz
    #7112
    Közölhetnéd velünk is hogy sikerült elindítanod?
  • matyi08
    #7111
    figyeljetek, felraktam két gépre a tört játékot, mert hálózatban van a két gép. mindegyiken el is indult. az egyiken csináltam egy COOP szervert, a másik meg is találta de nem lehetett rákattintani, mert a join-ra sem reagált. ja és még new game-t sem kezdtem az egyik gépen, ha ez befolyásolná, bár nemhiszem. na szóval megjelenik, de nem lehet rá csatlakozni. erre mi a megoldás?
  • Koksz
    #7110
    ja, bocs:)
  • Sadist
    #7109
    Nem, de visszakérdeztél volna, hogy biztos? Erre válaszoltam volna, hogy igen, biztos. Csak próbáltam megelőzni a problémát :)
  • Koksz
    #7108
    Most akkor igen vagy nem? Mert akkor lemásolom pár havernak! Vicc volt. 1-et akarok tartalékba ha bajj lenne a cd-vel.
  • Sadist
    #7107
    nem
    igen, biztos
  • Koksz
    #7106
    sziasztok, megvettem a chaos theoryt és szerintetek ha lemásolom úgy is menni fog?
  • matyi08
    #7105
    szóval szar?
  • Balumann
    #7104
    Nekem is beindult a játék. És próbáltam már 5-6 emberrel a COOP-ot. A játék megy úgy 15, max 20 fps-el coop módba. és úgy minden 3. indítás után sikerül bennmaradni úgy hogy ne dobjon ki.
  • matyi08
    #7103
    nekem is sikerült elindítani a tört játékot, és ki szeretném próbálni a coop-ot hamachin keresztül. valaki jönne játszani? (full kezdő vagyok)
  • Adam II
    #7102
    Nem tudom volt-e már szó róla de Clancy írt egy Splinter Cell könyvet ami Mo.-n A sejt címen jelent meg. Megvan csak még nem kezdtem el olvasni csak beleolvastam és tartok tőle ,hogy túl sok a magánéleti szál ami szinte tuti (nem tudom csak sejtem) sablonosan belekeveredik az adott akcióba ,illetve nem fogja visszaadni a játékélményt.