10611
  • SCooBYY
    #7181
    A patch-et nem tudom felrakni. A cd-key-t meg nem fogadja el.
  • Rain1
    #7180
    Nekem is ez a verzió van meg.
    Én így csináltam:
    A képfájlt beraktam a Daemon Tools 4-be -> Felraktam a gamet -> 1.04patch -> SFNightmare (Disable node, DisableCD, Disable node) -> Játék elindít, FAQban lévő CDKeyt használva -> Magyarosítás telepítése
  • SCooBYY
    #7179
    Én nekem amikor telepítettem ilyen vackokat irt, és olyat tudtam nyomni hogy Leállít , Ismét , Tovább .... Isméteket nyomtam, felpakolta a gamet. Tom.Clancy.s.Splinter.Cell.Chaos.Theory.iTWINS -verzióm van. De nem tudom futtatni,mert egy cd-kódot kér. Nem találok sehol használható cd-kódot. Mindenhol szinte ugyanazt irják /ugyanazt a kodot/ , de az se használ. Félóráig pörgeti a dvd-t és utánna kiirja hogy nemjó a kód. Ezért helpet akarok kérni. Szal, tud valaki segíteni ?
  • mega55
    #7178
    Pontosan hova rakja a mentéseket? faq-ot nem találok.
  • Koksz
    #7177
    ja, én magára a játékra gondoltam, mert nekkem 10-3l jön az meg elég ratyi
  • Rain1
    #7176
    A magyarosítást? A FAQban van link:
    Chaos Theory HUN
  • Koksz
    #7175
    Honnan töltötted le, ha nem titok?
  • Rain1
    #7174
    Na mostmár jó. Elkezdtem a legelejéről a telepítést és alaposan végigolvastam mindent, és észrevettem, hogy az elején amikor telepíti magát akkor kihagyta az \Ubisoft\ részt a telepítési útvonalból, és ezért rossz helyre került a beszur.exe
  • Rain1
    #7173
    1.Igen, az 1.04patch fentvan
    2.Magától zárta be a DOS ablakot amint ráklikkeltem az OKra. Ezt azután írja ki, ahogy kiléptem a UT2MODból. (ahol kicsomagoltam a fájlokat)

    Megprobálom mégegyszer.
  • Palkorn
    #7172
    Megvártad, hogy mindent megcsináljon? Az a DOS ablak asszem magától bezáródik, csak ki kell várni, amíg mindent megcsinál.
  • Evin
    #7171
    Ha a leírás alapján csinálod, működnie kell.
    104-es patchet felraktad?
  • Rain1
    #7170
    Na leszedtem az EU verziót. El is indul, de amikor telepíteni akarom a magyarosítást akkor ezt kapom. (Miután kicsomagoltam a fájlokat és kiléptem a programból):
  • Koksz
    #7169
    hát a helyzet az, hogy az amerikai verzió az egy kalap szar, nekem is az volt meg. Lehtetlen elindítani. Én is elkezdtem újratölteni. A snake-es verziót ajánlom, az mindenkinek működik. Együttérzek veled.
  • Rain1
    #7168
    Ez a kérdésem már nem érdekes... inkább elkezdtem letölteni az EU verziót.
  • mila69en
    #7167
    a faq-ba
  • mega55
    #7166
    A játék hova rakja a mentéseket?
  • Rain1
    #7165
    Tudnátok mondani egy US verzióval is müködő CD Keyt? Mert véletlenül az US verziót töltöttem le, és nem fogadja el. Nem akarok letölteni újra egy 4.2 GBs DVDt....
  • tsabigo
    #7164
    Én nagyon örülnék ha ilyen problémáim lennének, hogy milyik pályán hogy lehet átjutni.Mert az azt jelentené hogy el tudtam indítani a játékot.
  • Evin
    #7163
    Van a pisztolyon zavaró???
    Jó tudni...
    köszi
  • Sadist
    #7162
    Használd a pisztolyon lévő elektronikus zavarót. Vagy ha a bankos pályán vagy, akkor kapj föl egy leütött őrt és azzal sétálj át. Az egyenruhájukban van egy jeladó, ami kikapcsolja a lézereket, hogy miattuk ne riasszon a rendszer.
  • Evin
    #7161
    A első pályák közt, amikor hamis emileket kell feltölteni a gépekre, van egy pályarész, ahol több lézer van bokamagasságban. Az egyik mező fölött átlibegtem, de a másikon hogy lehet átmenni? (ráadásul oda vissza)
  • Makkmag
    #7160
    Esetleg próbáld meg a Disable ata-t is.
  • tsabigo
    #7159
    Én hiába nyomok disable cd, disable node-ot,le sem sz*rja.Ugyanúgy megy a cd + dvd.Pedig még disable prim.slave + sec.master-t is nyomtam mert azon van a két optikai meghajtóm.
  • hykao #7158
    milyen oldalt nem tudsz megnyitni vagy miva???
    a pandorával (na nem a VV-ssel) kapcsolatos kérdéseidet ITT tedd fel. (KATTINTS ODA A KÉK "ITT"-re...)
  • misa83
    #7157
    köszike a címet de nem tudom megnyitni ezt az oldalt. Tudnál esetleg itt mondani vmit???
  • hykao #7156
    ...de ne itt tedd fel, hanem a topikjában!
  • misa83
    #7155
    lenne kérdésem a pandora tomorrow-ról
    ha esetleg játszott már vele vki
  • misa83
    #7154
    szevasztok, láttok engem?
    valaki?
  • Gunner
    #7153
    És hány olyan ember van, akinek elötte nem ment, aztán megy és utána semmi sem?
  • grebber
    #7152
    Hát ja márakinél a disable cd csinál is valamit.
  • Rain1
    #7151
    A Disable node az mit tilt le? Mert a Disble CD az gondolom a CD/DVD meghajtót...
  • ati2002
    #7150
    Képfájl csatlakoztatása a Daemon Tools 4.00-ba.
    SFNightmare-ben "Disable cd, disable node"
    Play!
  • tsabigo
    #7149
    Nekem a daemonnal sem megy.Írja már le valaki lécci akinek megy , hogy hogyan sikerült.De jó részletesen mintha egy hülyegyereknek magyarázná,mert baromira sötét vagyok ám.
  • rekettyes
    #7148
    Hogy kell vele jatszani?
  • Shep
    #7147
    hát azért a töbségnek jó, de mindig vannak kivételek, és rengeteg olyan ember van akinek eddig nem ment pl sfcureal egy game ezzel meg megy.
  • mila69en
    #7146
    nah persze ma felraktam a daemon 4-et azt többen nem indult se starforce-os se a secrum7-es gammám a jól bevált módszerrrel gondoltam majd ha visszarakom a régi daemont akkor megoldódik a problémám hát nem jött össze szal vinfos újra rak azt má megin jó minden a régi daemonnal daemon4
  • Shep
    #7145
    hát pl. azért mert nem kell sp2, se sfnightamre, se sfcure.
  • andrewjr22
    #7144
    helló!

    kerestem patchet, amihez fel tudom tenni a magyarosítást (1.04) olyanokat találtam, hogy 1.01 to 1.04... szóval nekem az 1.02-es verzió van meg. működni fog a magyarítás, vagy nem?
    Tudom, próbáljam ki :):):)
  • DokySG
    #7143
    Eh müxik az SCCT!!! :)))
    És nekem nem kell semmit letiltani. :)
    Nem kellett legalábbis :))
    ZSIR!!!!!! :P
  • grebber
    #7142
    Nemtudom én leszarom magasról a DT4-et nem azt használom.