10611
  • grebber
    #7101
    Azthiszem a Hamachi nevű progival lehet de látom nem nagyon érdekel a game ha nem olvasol vissza leglább 2 oldalt.
  • matyi08
    #7100
    király. és co-op módba lehet játszani törttel?
  • grebber
    #7099
    Kb 3 perc rebootokkal együtt.Nem hal be a win nem kell parázni.
  • matyi08
    #7098
    hát összefossa magát a windows, vagy mittomén. és általában sikerül az embereknek? meg meddig tart megcsinálni?
  • grebber
    #7097
    Nem cseszi el.miért tenné?
  • matyi08
    #7096
    tört verzió általában el szokott indulni? nem cseszi el a gépet?
  • mila69en
    #7095
    jah persze ha még nem használja senki:DD
  • mila69en
    #7094
    mennie kell vele
  • peter31
    #7093
    majd ha odaérek küldöm
  • peter31
    #7092
    na elkezdem kiváncsi vagyok milyen a 2. tetszett
  • GDI
    #7091
    Lenne egy kérésem,légyszives valaki erre a cimre [email protected],egy SAVET,a bankos pálya utáni kezdést,elküldhetné nekem.Ugyan is nekem format C-t kellett csinálnom és nincs nagy kedvem ujra kezdeni az egészet.Elöre is köszönöm.
  • Koksz
    #7090
    tudom hogy a rendszerhez konfigurálja a kódot, de akkor is. Próba cseresznye
  • Shep
    #7089
    nem azon múlik
  • Mayday
    #7088
    Mesz a teszkoba?
  • Koksz
    #7087
    mert ha megy beírom ide nektek is
  • Koksz
    #7086
    Sziasztok, szerintetek ha szerzek eredeti cdkulcsot akkor azzal megy majd a tört verzió?
  • Madmano
    #7085
    Köszönöm,kedves csendben gyilkoló Kollégák!
  • Brash
    #7084
    A Ctrl-el lehet fegyvert váltani, ha jól emlékszem. Nyomva kell tartani.
  • Sadist
    #7083
    Pisztolyra váltasz, E gomb, Jobb klikk.
  • Madmano
    #7082
    Szasztok.Még új vagyok.Egy kérdésem lenne:Hogy tudom elővarázsolni azt a pisztolyt,amivel a lámpákat tudom semlegesíteni?Hmm?
  • grebber
    #7081
    Kinyirtál mindenkit az már régen rossz
  • peter31
    #7080
    Sziasztok,

    Valaki találkozott ilyen jellegű problémával.

    File: F:\data4.cab
    Error: Adathiba (CRC)

    Gyári cd -ről van szó.

    thx
    p
  • Balumann
    #7079
    aztigérték hogy megcsinálják, és nem microsoft igérte... ;)
    És az sem feltörni fogja hanem emulálni, hogy könnyebb legyen beindítani a játékot, bár lehet hogy az is hasonló képpen fogja megoldani mint ahogy eddig csináltuk :D
    Én elakadtam a hajós küldetésen, nem tom mit kell csinálni és hova menni, már mindenkit kinyirtam a hajon :D
  • GDI
    #7078
    Lenne egy kérésem,légyszives valaki erre a cimre [email protected],egy SAVET,a bankos pálya utáni kezdést,elküldhetné nekem.Ugyan is nekem format C-t kellett csinálnom és nincs nagy kedvem ujra kezdeni az egészet.Elöre is köszönöm.
  • grebber
    #7077
    LOL hát arra akkor várhatnak.
    Szerintem nem lesz képes "feltörni" a 3.5-ös SF-t a Daemon.
  • Mayday
    #7076
    En meg bele sem kezdtem, es nem is varok a daemonra, csak arra, hogy idom legyen :)
  • Gunner
    #7075
    Szerintem vagy mindenki kijátszotta már és unja, vagy várnak daemonra
  • Etienne9
    #7074
    Tud valaki mostanában kiadott crack-ről. Most olvastam egy másik fórumban...nem tudom. Elvileg lehet 3.5-ös Starfuck-hoz is készíteni...de akkor is hihetetlen egy kicsit!
  • Brash
    #7073
    Már megoldottam. Azért köszi.
  • Adam II
    #7072
    Furcsa de egyre nagyobb késztetést érzek Airwaves rágó evésre
  • Sarapeti
    #7071
    volt már fennt d-tools ütközik a két driver
  • zoltang
    #7070
    Nálam pl. akkor nem akart indulni, ha ment a firefox böngésző a háttérben.
  • MavericK HUN
    #7069
    No, elindult a game, de nem ertem, hogy miert. Azzal a seriallal amit itt emlitettetek, eloszor nem ment, aztan ki tudja miert, most egyszer csak elindult, de amikor masodszorra akartam jatszani, akkor megint nem fogadja el. Nem nem lehetseges, hogy elirtam, mert cut and pastezom, szoval ugyan az. Erre van valami ertelmes magyarazat ?
  • Gunner
    #7068
    Valszeg megtalálta a drivert a gépen... asszem átkell nevezni a bus-okat v. miket... asszem az emulációs része miatt van... nekem úgy már felrakta, daemon is ugyanezt csinálta, ott is átírtam
  • sandoc
    #7067
    Sziasztok!

    Leírná valaki, hogy mi a lényege a hacking-nek a játékban? Biztos kibökia szemem, de nem látok összefüggést a számsorokban, véletlenszerűen kattintgatok, aztán többnyire riasztás a vége.
  • Brash
    #7066

    Ennek mibaja?
  • Speedbreaker
    #7065
    megfontolom azért még ezt. Csak eléggé begurultam. Én tehetek róla sok részt, de vkinek el kell mondanom mivel anyám biztos nem tudja mi az SC3, szal érted...
  • arty
    #7064
    (aki egyébként elinditással szopni akar, az olvassa el Kandurex által ajánlott FAQ-t, a belinkelt tool-ok régiek, nforce laposoknak okozhat kellemes meglepetést ...)
  • arty
    #7063
    nem pécsi vagyok, de dobj egy privit, segítek ha tudok :)
  • arty
    #7062
    Kandurex, ha írsz valamit, akkor legyen talán tartalma is, nem pedig az állandó megmosolyogtató helyesírás műmájerkedés ...