10611
  • Muki100
    #7221
    Emberek, ha mindenki kijátszotta a solot akkor multizhatnánk
  • NRK
    #7220
    Úgy még nem, mert nekem a két gomb elég messze van egymástól. Viszont előfordult már, hogy a guggolás helyett a fegyverelővételre tenyereltem rá. (Ezek nálam szomszédos gombok.) De ez nem okoz különösebben nagy kavarodást, mint ami a te esetedben lehetett.
  • NRK
    #7219
    Ez ugyan csak egy szubjektív megjegyzés, de nekem sokkal szimpatikusabb ez a verzió. Végre egy hely, ahol ki lehet bújni a hidegvérű kivégzés feladata alól, mégha a végeredmény ugyanaz is. (Pandorában a jeruzsálemi pályán volt valami hasonló.) Csodálom, hogy ilyen keveseknek jutott csak eszébe a próbálkozás.
  • arty
    #7218
    már irtam h nem, ráadásul a magyaritás is felmegy az 1.05re simán ... 1.04et felejtse el mindenki :)
  • Muki100
    #7217
    addig is ki utána kéne járni hogy az 1.05 hoz e újabb sztárfost, majd próbálkozok.
    a hülye cd key meg nem jön mert a bolgár csávónak este dolgoznia kell csaposként egy bárban hát nem hülyeség
  • Balumann
    #7216
    ti jártatok már úgy hogy leakartatok gugolni mert jönnek a katonák és a fütyülés gombot nyomtátok meg? :D
    Most az imagejét letöröltem a gépről, lemezre ki van írva, ha lesz helyem (mert most lemeztöredezettségmentesítőt szeretnék futtatni) akkor visszarakom és LAN-ozhatunk
  • Makkmag
    #7215
    Igen én eltettem a stukit, Shetland nekem ugrott, én meg megkéseltem (videó), aztán repült át az ablakon, mint a pisztolyosnál.
  • Muki100
    #7214
    Multizni kéne!
    van egy hamachi channel :
    login:splinterhun
    pass:magyar
    frissítsuk fel az emlékezeteket. aki nem tudja mi a hamachi nézzen rá balu fakkjára
    szóval, 1.05 fel és nyomjuk? én a coopra igazán kíváncsi vagyok, ha összegyűlünk négyen akkor versus
    addig is, próbálok szerezni cd keyt!
  • NRK
    #7213
    Megvan, működött. Volt is rá szükség a Bathhouse pályán! Jut eszembe, valaki már rajtam kívül próbálta, mi lesz, ha a végén Shetlandot nem igazán van kedvem csak úgy közvetlen közelről pofán lőni, hanem inkább én is elrakom a stukit? Ha még nem néztétek, és van arrafele mentésetek, egy próbát megér! Nekem tetszik!
  • Balumann
    #7212
    ja hüyle vok :DD
  • Balumann
    #7211
    az MBS az mindig párszáz KB-os...
  • Rain1
    #7210
    Szerintem senki nem tud átküldeni egy 570 MBs fájlt....
  • Pityesz
    #7209
    Sziasztok!
    Feltettem az 1.4 patchet, de mégsem tudom honosítani a gamet!
    dynamic-pc.umd fáljal van gond!
    Nem tudná elküldeni valaki ezt a fálj a [email protected] címre, hátha lendít valamit a dolgon!
    Előre is köszi!
    Sziasztok
  • aThom8
    #7208
    Ha alapbeállításokkal játszol, akkor a 'q' gomb. Nagyon hasznos!
  • NRK
    #7207
    Köszi a tippet! Este megpróbálom.
  • Sadist
    #7206
    falhoz lapulás gomb
  • aThom8
    #7205
    Na végre sikerült nekem is elindítanom a gamet. Azért írom le a rövidke tapasztalatot, mert sokat szívtam vele, hátha más hazsnát veszi.
    Valami miatt, csak akkor tudtam elindítani a játékot, amikor a gépben lévő DVD-t lehúztam. Többzör próbáltam telepíteni más módokon, és kb. 6különböző leírásból próbáltam indítani a játékot. Miután lehúztam a DVD-t, úgyanúgy kellett a Starforce driver star.bat-ot indítani és utána SFNightmare.exe-vel Disable Node, Disable CD. Ezeket után elindult a game. Próbáltam Daemon 3.47, Daemon 4.00 és Alcohol 120%-al is.
  • NRK
    #7204
    Tudja valaki, hogy hogyan kell előhúzott fegyverrel vállat váltani? Elvileg lehet, legalábbis a betöltő lépernyőn időnként előjön ez, mint jótanács. (Sam úgy tűnik jobbkezes, jobb vállhoz fogja a mordályt alapvetően. De, ugye, ha egy folyosóra, ami jobbra kanyarodik, be akarunk lőni, jobban fedezékben maradnánk, ha bal vállról céloznánk. Én negyed órát piszmogtam, minden létező gombot végignyomtam, eredmény nulla. PS2-esen állítólag az x gomb csinálja ezt.) Valami ötlet, kedves lopakodós cimborák?
  • Evin
    #7203
    Köszi, megnézem.
  • Muki100
    #7202
    Szerintem már nem éri meg megrendelni a 3. részt mivel a 4. itt van hamarosan és ha a 3-ra már van többé-kevésbé törés én inkább próbálkozok meg kábelt vágok mint fizetek! Nehogy már a mocskos kapitalisták elvegyék a pénzemet egy majdnem féléves játékért
  • threeman
    #7201
    Én is megrendeltem cdgalaxistól. Csak azt nem tudom mi van, ha pont akkor nem vagyok itthon amikor jön a futár? Na mind1 majd megoldjuk vhogy :)
  • Brash
    #7200
    ELŐSZÖR EZT OLVASD EL ÉS UTÁNA KÉRDEZZ!

    Megvolt? Nemsegitett? Nincsmás!
  • Vakeraka
    #7199
    naa segítsen már valaki
  • Brash
    #7198
    Ész? :)
  • Vakeraka
    #7197
    akkor mi kell hozzá
  • grebber
    #7196
    NINCS CRACK és nem is lesz.
  • Vakeraka
    #7195
    segítség carck kéne
  • Vakeraka
    #7194
    letöltöttem de nem rakja fel
  • ati2002
    #7193
    #7150 Müködik, csak az lemaradt, hogy a 1.04-es patch-et rakd fel még-
  • Vakeraka
    #7192
    Valaki tud segíteni elindítani a Chaos theoryt mert azt írja ki hogy tegyem a cd-t a meghajtóba
  • Makkmag
    #7191
    Akkor valamit nem jól csinálsz, mert én már több gépen is elindítottam a FAQ-ban leírtak szerint.Egyedül az SFNightmare-val kellett variálni pl.:Dis.node-Dis.CD-Dis.node-Pri.M.off-Dis.node-Dis.ata-Dis.node , a másikon meg: dis.node-Pri.M.off és már megy is, ja az SFN elindítása előtt mindíg !start.bat !!!!
  • SCooBYY
    #7190
    Persze. Sp2-m van
  • Makkmag
    #7189
    Nekem is az a verzió van meg és műxik.
  • Makkmag
    #7188
    SP2 ??? Mert az kell.
  • Sadist
    #7187
    1.-re megoldás, hogy amikor feljutsz a fölső szintre, ahol 2 pacák beszélget egy elsötétített üvegű szobában, ráirányítod a távcsövet az üvegre és felveszed a beszélgetésüket a lézermikrofonnal.
  • SCooBYY
    #7186
    De ugysem fogadja el vazze !!!!!!!!!!!
  • Makkmag
    #7185
    a képfájlt fel kel másolni, a dvd meghajtót pedig le kell tiltani, egyébként FAQ
  • Evin
    #7184
    Két nagy problémám van.
    1.Azon a pályán, ahol a szerverekre kellett jelkövetőt feltölteni, 1 mellékküldetést nem tudtam megcsinálni, és a (kövi)Hokkaido pályán, már főküldetés lett belőle, de ott se tudom, hogy csináljam meg.
    Ez lenne: Derítsd ki kicsoda Milan Nedich.

    2.Próbáltam 2játékos módban játszani, de nem akar csatlakozni. Lehet, hogy az a gond, hogy az egyik gépben csak 10Mbites hálókártya van?
  • Seth
    #7183
    a faq ott figyel felül!!! először ezt olvasd el....
  • mega55
    #7182
    Nem tudjátok? #7178