10611
  • gesa
    #7301
    Próbáld ki a #7285-ös hozzászólásban leírtakat.
  • grebber
    #7300
    Akkor nemtudom.SF remove is volt de semmi utánna sem :(
  • ati2002
    #7299
    Ez kettő nekem is fent van, de énnekem megy a Splinter is.
  • grebber
    #7298
    Ja felraktam King Kong és Prince of Persia:The Two Thrones.

    Megprobálom akkor leszedni a SF-ot.
  • B@ldrick
    #7297
    Gondolom azóta felraktál már újabb SF-es gémet ami updatelte az sf drivert (rebootos móka), próbáld remove-olni sfdrvrem.exe-vel, de lehet újra kell majd rakni a scct-t. Érdekes lenne ha ez van: régebbi sf verziós játékok újabb verziósokká válnak?
  • Balumann
    #7296
    persze akinek jól ment az természetesen nem én voltam, de majd utána köl nézni
  • Balumann
    #7295
    a COOP -nak meg sztem van valami módja, mert volt akinek tűrhetően ment, bár nem sok köze van a grafikához az is biztos, mert ugyan úgy ment 640-esen minimumon mint 1024-en maxon
  • Balumann
    #7294
    HY! én nem olyan jól nyomom, bár kezdő sem vagyok, szivesen megyek multizni ha tudok, hívjatok! majd időnként megnézem a forumot meg hamachira is felmegyek ha tudok menni!
  • baggu
    #7293
    Csá!
    Hol nyomjátok a gamet ?
  • ati2002
    #7292
    Hát akkor próbáld meg a US-patch-et.
  • ghosstt
    #7291
    én sajna nemtoom kipróbálni a coop-ot mer valamiér nem megy fel az eu-patch(1.04) nemtudod miért....???
  • Muki100
    #7290
    a coopnak egy kicsit más a sztorija...ott ketten vagytok bébi splinter cellek ( olyasmi mint amilyeneket szöulban bunyózott samu bácsi ) de sajnos törttel nem nagyon ment. Akinek eredetiben megvan beszélt valamiféle 5 fps bugról amivel nem lehet mit kezdeni..hát úgynézett ki beszoptuk. Aztán próbáltuk más grafikán más hosttal, de aszongyák a coopnak sok portot kell nyitogatni a tűzfalon és így végül nem jött össze a dolog.
    versusozni jöjjetek!
    már vagyunk 3-an meg egy bolgár profi aki ráadásul a barátom
  • ghosstt
    #7289
    szewasztok.. miért nem megy fel az 1.04-es EU patch????
  • ghosstt
    #7288
    ill.. még annyit hogy a coop-ban ketten kell csinálni ,de mit??ugyanazokat a küldetéseket mint solo-ban??
  • ghosstt
    #7287
    Nemakartok multizni???????
  • ati2002
    #7286
    Hihetetlen hogy még mindig a megy/nem megy a téma... lassan már itt a 4-ik rész...
  • gesa
    #7285
    A ViLLAGERZ verzió elindítására találtam még egy módszert, amihez nincs szükség az optikai meghajtók lehúzására. Lehet, hogy a többihez is jó.
    A StarFucker v0.77 beta verzió kell hozzá: innen
    Kicsomagolás után a primary_all_cd_agressive.lnk-t vagy a secondary_all_cd_agressive.lnk-t, esetleg mindkettőt kell indítani, attól függően, hogy az optikai meghajtók melyik IDE csatornán csücsülnek.
    A felbukkanó ablakot csak azután kell OK-ézni, ha a játékot befejezted.
    Az image fájlt Daemon4-be kell bemountolni.
  • grebber
    #7284
    Eddig ment faszán de most sehogyan sem akar elindulni kurva érdekes meg idegesítő :(
  • grebber
    #7283
    Érdekes nem indul nekem mostmár.
  • Balumann
    #7282
    nem egyszerübb Daemon tools 4-el mountolni, emulations -> all options enabled, Nightmare-vel disable node, disable cd, disable node (amíg tölt), aztán összes más virtuális meghajtó ki és játék indít?
  • baggu
    #7281
    Na jó látom senki nemtud mondani akkor reinstall.:(
  • arty
    #7280
    nincs hozzá mini image... az csak egy leirás :)
  • MrSnake
    #7279
    Nekem vegvan gyáriba a SOLDIERS HEROES OF WORLD WAR II aminek SF3 3.3.36-os védelme van.
    UltraIsoval leszedtem plusz mini-image és simán elindult !!
    Ezek alapján a Chaos SF3 3.3.4.71-es változata mér ne indulna el?
  • baggu
    #7278
    Nincs valakinek másik cd kulcsa?
  • baggu
    #7277
    Meg meg...És ez a vicc hogy tegnap este jo volt...és az 5. pályán tartok
  • grebber
    #7276
    Start.bat és a Disable Node is megvolt?
  • baggu
    #7275
    The disk key you entered does not correspond to the disc in the drive.Make sure you use the correct Disc Key. EZT Irja ez a nyomi
  • baggu
    #7274
    De levan huzva az osszes meghajtom.
  • Makkmag
    #7273
    attól biztos nem, de nem csak a !start.bat-ot kell elindítani hanem az SFNightmare-t is, és még ha le is vannak tiltva a dolgok akkor is megint meg kell csinálni.
  • baggu
    #7272
    Attól lehet h kivettem az imaget meg vissza raktam és azért ?
    vagy mi a ....
  • baggu
    #7271
    Ezt nem hiszem el tegnap este még játszottam vele ma meg baszakodik a cd vel:...Ez normális?Start.bat el lett inditva és semmi
  • Balumann
    #7270
    De ha ezt előbb mondod, akkor előbb megnézem hogy mindenféle szarság nélkül, még csak elemz mount nélkül is elindul akkor már előbb is tudom és mehettem volna LAN-ozni eddig is :( mert nekem meg a képfájlt kikellett törölnöm, bár kiírtam csak hibás lett a lemez, és 97 %-nál a vége lemaradt valahogy a lemezről illetve eltünt, és nem jó... hát mind1 akkor majd multizunk, aztán ha single-be akarok már nagyon játszani akkor majd letöltöm újra :(
  • Balumann
    #7269
    őő, CD-t
  • Balumann
    #7268
    én mégjobb dologra jöttem rá. Ha felvan telepítve a játék, lemez nélkül is elindul mert ott nem ellenőrzi a CD kulcsot :D
  • Lyan Kyj
    #7267
    MI rájöttünk haverommal arra, h ha megvan az eredeti játék vkinek, és ha installálás után CSAK a VERSUS mappát kimásolja cd-re, akkor onnantól lehet LAN-on nyomni, semmi más nem kell hozzá!
  • Sadist
    #7266
    Jogsértés, de szerinted ez érdekli a kiadókat vagy a másolásvédelem készítőit?
  • Balumann
    #7265
    ajjaj, megnéztem a mini image-két, és sajna nem engedi egyiket se :(
    más CD key kéne hozzá azt írja, ellenőrizzem hogy ehhez tartozik-e a CD kulcs
  • MrSnake
    #7264
    Ha az SF3 nem enged bizonági másolatot az jogsértés!
    SF3-as gyári progit egyébként még nem szedtem le image-be azért kérdem!
    A gt legend, worms4, .... mindegyik simán elindul !
    ok! próbálunk előbb szedni valamit ...

    De van hozzá mini-image : gamecopyworld.com
  • arty
    #7263
    nincs mini image sajnos :)

    mrsnake: honnan veszed azt (ami egyébként nem igaz) h az SF3 enged másolatot?
    ultraiso alkalmatlen a feladatra, alcohol + egyéb MDS buherálo programok és magas IQ kell hozzá ... szedjetek le inkább netről egy müködő képfájlt!

    pityesz: végigjátszás KLIKK
  • MrSnake
    #7262
    Hali !
    Holnapra tervezzük 3an hogy megvesszük a gémet és az a kérdésem hogy mivel lehet
    leszedni a játékot image-be hogy fusson is?
    Mert ugyebár a starforce is enged 1 biztonsági másolatot !
    Szerintetek az UltraISO megfelel a célnak???
    Vagy alcohol, néró?
    Mert ha megvan az image akkor elvileg dt4-el felrakva dvd/cd-k kiiktatva
    el kell hogy induljon!!! Bármilyen ötlet érdekel!

    Köszi ...