10611
  • icespeakyy
    #7341
    hy..
    vkinek ment sp1-el???
  • NRK
    #7340
    Először be voltam rezelve, hogy a frontvonalba küldenek tök egyedül azzal a szokásos kevés skúlóval, de aztán kiderült, nem is olyan forró a helyzet. 100%-osra sikerült, és én is borzasztóan élveztem. Érdekes, hogy 0 hulla volt a végén a kontómon, pedig kinyúvasztottam a 2 tankos ürgét, az tuti. Találtam egyébként 2 bugot benne. (Előjön az interakciós ablak, hogy grab character, holott hulla egyedül vagyok. Csak úgy brahiból rányomtam, hátha mégis van ott valaki, csak én vagyok vak. Erre kivág az asztalra:...exe hibát észlel és leáll, tájékoztassa a Microsoftot.... Szóval, ha ilyen szituba botolsz, hagyd a fenébe.)
  • Makkmag
    #7339
    Az volt a kedvenc pályám !
  • ati2002
    #7338
    Az hatalmas feeling volt, ott az épület tetején. "Lambert, baj van."
  • Gunner
    #7337
    Jól is teszed, bár az nem szerepel annyira a lopakodós játékok közé, az inkább okosan old meg-öld meg :)
    Én most a Dél Korea-i pályán tartok

    SPOILER!!!

    Most zuhant le a gép, állok a villogó transzparens mögött, mindjárt neki is kezdem :P
  • NRK
    #7336
    Az a sorozat is a mindenképpen végigtolandó játékaim listáján szerepel!
  • Gunner
    #7335
    Nekem a hitman 3-ban tetszett az a rész, amikor egy dagadt pacákot kellett eltenni láb alól miközben fürdött. Piros alsógatyában lőttem fejbe a hangtompítóssal :P
  • NRK
    #7334
    Na, megvannak már mind. Az egyik testőrből ki lehetett pár értelmes mondatot csiholni, de nem volt túl informatív, amit mondott. (Nem is volt olyan nehéz elcsípni őket )
  • NRK
    #7333
    Azokat a részeket még sokkal gyilkosabb stílusban nyomtam. De töröm a fejemet, hogy most nekiüljek az egésznek mégegyszer, és minden részletet kihozzak azokból is. Majd ahogy az úri kedvem tartja, meg az időm engedi...
  • Mayday
    #7332
    Asszem ez az elozo reszekben is igy volt!
  • NRK
    #7331
    Na, akkor visszamegyek, és kitalálom, hogy a túróban lehet legalább az egyiket megszorongatni. Van egyébként, hogy ugyanazt a szöveget lehet kicsikarni több különböző NPC-ből, és attól függően mondja az egyik vagy a másik, hogy melyik van előbb elcsípve. (Egy pályán okozott csak nekem csalódást az a programozói spórolás, hogy ugyanazt a dumát lökte 2 vagy 3 tag is. Lehet, hogy ez sem spórolás, hanem szkripthiba?)
  • hykao #7330
    Én azt hiszem elkaptam ott egyesével mindenkit, és mintha az egyik tag csicseregne is valamit az egyik mellékküldetéssel kapcsoltban. (valami összekötő emberke nevét talán?!)
    Sajna nem emlékszem pontosan, csak a szituációra, illetve mintha még az is problémát okozott volna a szöveg megértésében, hogy beállítottam a menüben az anyanyelv használatot...és mintha Lacerda spanyolul anyázna, mikor már elkezdi ismételgetni magát...sajnos nem emlékszem egészen pontosan...
  • Makkmag
    #7329
    Én elkapdostam őket, de asszem semmit nem mondtak
  • NRK
    #7328
    Azt tom, ez történt végülis nálam is. De rajtuk kívül minden mukit becserkésztem kis angol nyelvgyakorlás céljából. De ezek vagy együtt jöttek ki, jól fedezve egymást, vagy sehogy. Úgyhogy nem tudom, van-e nekik mondanivalójuk a számomra.
  • NRK
    #7327
    Nekem eredetiben van meg, ráraktam munkahelyen 2 gépre. Indítás után kikapom a DVD-t, bele a másikba, ott is indítás.(Nyugodtan ki lehet játék közben venni a lemezt, nem okoz gondot, ezt már kifigyeltük.) Eddig kb. 10 perc volt a maximum, mielőtt disconnect hibaüzenet után kivágott volna minket a coopból. Még nem adtuk föl egészen, még szenvedünk, hátha lesz valami. Ötletem sincs, hogy nektek miért nem indul el egyáltalán.
  • Gunner
    #7326
    Bazzee... nem bírunk bátyámmal coop módban játszani
    mindkettőnknek ugyan az a patch-gép-játék, minden... belép a játékba, aztán lefagy rögtön... help?
  • Gunner
    #7325
    Nem érdekes..., ha berakod hulláját az emberkének a sarokba, akkor ők elkártyáznak ott :)
  • NRK
    #7324
    Ja, vannak benne oltári dumák, sokszor gurultam a röhögéstől. Hasonló szituáció van a bankos pálya belső udvari egyik őrével is. Sam elkapja a tagot, és kérdezi tőle, mit keres ott, ez magánterület. A tag erre félig ijedten, félig zavarodottan erősíti, hogy ő már régóta itt dolgozik őrként. Akkor Sam bizonyítékot követel tőle: mondja meg az ajtónyitó kódot. A tag majdnem ki is böki, de aztán észbe kap, és akkor Samnek komolyra kell fordítania a szót.
    Jut eszembe, tudja valaki, hogy érdemes-e a hajós pályán elkapni Lacerda 2 testőrét? Azokkal nem boldogultam, otthagytam őket a fenébe végül. De ha érdemes, visszamegyek eltársalogni azokkal is.
  • Gunner
    #7323
    Nekem az tetszett,hogy csáveszt látom szereli a liftet, erre mondja Lambert, hogy jobb lenne liftel menni, mert gyalog picit hosszas lenne. Ok, elkapom csáveszt mielött megszerelte volna liftet, erre a tag kérdezi, hogy ez egy gyakorlat, erre Fisher: "Afene, lebuktam..." Komoly rész :D
  • Mayday
    #7322
    Nezd, ha mar az elinditas nem jelent gondot, akkor probalj meg egy ujra telepitest sztem, felteve, ha torod az angolt (Jo azert ennel a jateknal a magyaritas nagyon)
    Nekem nincs mas javaslatom egyebkent erre a hibara, nalam ilyen problema nem volt. En is 1.04-es verzioval jatszom, arra ment a magyaritas is.
    (Ha a letoltott magyaritas file lenne a hibas, akkor gondolom, idaig sem jutott volna!?)
  • Brash
    #7321
    1.04-re mi lenne a megoldás, hogy felengedje a magyarítást? Telepítsem újra a játékot? Örülök, hogy legakább elinult végre. :)
  • Brash
    #7320
    Igen, legalábbis azt írja ki.
  • Mayday
    #7319
    Peccselve vagyon a jatekod?
  • Brash
    #7318
    Magyarítás Segitene valaki? Pls.
  • NRK
    #7317
    Én is rá akartam borítani a klozetajtót a tagra, de túl sokáig tökörészhettem a szellőzőben, mert inkább ő borította énrám... Következő próbálkozáskor kivártam, amíg jön kezet mosni, akkor ki lehet bújni a lába mellett, és el lehet kapni egy kis interjúra. Túl sok fontosat nem tudott ugyan kinyögni, de úgyis élvezetből beszélgetünk el velük, nem? Én legalábbis "talkative type" vagyok, ha én kérdezősködhetek, nem pedig engem kérdeznek!
  • nagykispeter
    #7316
    Hol a francba van az a 3 bomba?2 megvan 1 a gép mögött 1 a korlát mögött de a 3.-at sehol nem találom!
  • NRK
    #7315
    Jogos a megjegyzés a kurzor lassúságáról, de az egerezés nekem még így is jobban kézre esett, mint a másik módszer. Rusy kolléga majd eldönti, melyik megy neki jobban. Egyébként megoldható az egész 1 kattintással is, ha bírja idegekkel, memóriával meg koncentrációval az ember, hogy csak figyelje a megfejtett jobboldali felvillanásokat, és fejben jegyezze meg és keresse ki a baloldalon a megfelelő kombinációt. (Egy darabig, amíg nem jöttem rá az egérre, így csináltam inkább, de piszok fárasztó.)
  • Gunner
    #7314
    Nem csak hugyozás közben raktam az orrát az agyába, de még csúnyán is esett :P

  • Gunner
    #7313
    Mostmár én is egérrel csinálom, csak az picit lassabban reagál a kurzorra :\
  • NRK
    #7312
    Mindezt egérrel is lehet csinálni, nekem úgy gyorsabban sikerült rákattintanom a már kivilágosodott, tehát megfejtett és fixálható jobboldali számokra. Normálban játszottam, szinte mindig belefért az időbe így a hackelés.
  • Gunner
    #7311
    a-val és d-vel jobbra balra válogathatsz a 4 szám közül
    amelyik kivilágosodik, arra oda kell menni és megkell nyomni az e-t
    bal oldalt a hosszúkás cuccban látszanak a lehetséges kombinációk, amikor már csak egy van, akkor megkell nyomni a space-t
    néha tippelni kell, mert letelik az idő
    célszerü a hackelés elött f5-özni
  • Rusy
    #7310
    Hi valaki magyarázza el lcci mi a hackelés lényege, mert nem megy pedig megnéztem az oktatófilmet...
  • Gunner
    #7309
    Végülis az volt a baja, hogy Alcohol fenn volt, mostmár végigjátszottam még 1 pályát :)
  • Gunner
    #7308
    Felraktam 1.05öst, játszottam vele legalább 3 pályát, nagyon tetszik, király.
    Felraktam rá Magyarosítást, elindítottam, királyos, ment. Gondoltam majd ma játszom, erre nem újra indul állandóan? Daemon 4-et használok és lehúzott DVD meghajtó mellett nyomom. Fenn van Alcohol, eddig is fenn volt, elvileg nem kéne probléma lennie. Le is van tíltva az Eszköz Kezelőben.

    Any Idea???

    Thanks help előre is
  • Makkmag
    #7307
    Ha valaki magyarul szeretne játszani, előbb tegye fel az 1.05-öt és utána honosítson.
  • arty
    #7306
    1.04-ről leakadni, 1 honapja kintvan az 1.05!
  • midian
    #7305
    Hello nekem Runtime error-t írt ki, most meg valami PC DVD-t kér.Pedig a meghajtó le van tiltva,Ennyi gondom még egy játékkal sem volt....help
  • ghosstt
    #7304
    gyertek má multi...(hamachi):D
  • Muki100
    #7303
    Az hogy removeled még nem elég, a starforceos játékok a starforce VÍRUS nélkül nem mennek! Ott kell lennie a vindózban, ezért volt a felháborodás ugyebár hogy az oprendszerbe beleépült. És logikus hogy csak akkor megy ha találja a starforceot a gépen különben túl könnyű lenne átvágni
  • grebber
    #7302
    Felejtős az ilyen nálam SFNightmare sem csinál semmit a meghajtókkal nemhogy még letiltaná.
    Nem megy nem megy majd lesz winreinstall azt menni fog. Nem sürget senki.