10611
  • Atti12
    #7381
    ja gien emg egyszer bejött a töltés közbeni kép de akkor meg töltőtt kb fél percet és hibajelentés küldését irt. vaalki help me :(
  • Atti12
    #7380
    na kihuztam a cd t most ne mfogadja el a cd keyem pedig azt irtam be ami az nfso fájlba volt :S
  • Mayday
    #7379
    Az Itwins verzio teljesen jo, es ha nem megy a FAQ-ban leirtak alapjan (mennie kellene), akkor huzd le a kabelt, es kesz.
  • Atti12
    #7378
    Tom.Clancy.s.Splinter.Cell.Chaos.Theory.READNFO.MULTILANGUAGE.CLONECD-iTWINS
    nekem ez a verzió van ez jó?
  • Atti12
    #7377
    figyeljetek pls lenen egy bazi nagy problémám. Nem tudom kilőni az optikai meghajtókat. már probáltam biosba ott is none ra tetem a secundary salve et emg a mastert de semmi SF nightmare el se megy légyszi segitsetek mit lehet még megprobálni? :( (ja és kihúzni emg nem nagyon szereetném csak akkor hogyha nincs más variálció)
  • Mr_no_NaMe
    #7376
    Igen keresni nehéz...leírtam már hogy vagy 6 varriációt kipróbáltam de egy sem működött...na mind1 ami szar az szar.
  • Koksz
    #7375
    Dettó ebben a helyzetben voltam amikor kiadta a holden a faq-ot! Mindenki játszott vele mint állat én meg szoptam a brét az amerikai verzióval! Aztán megszereztem az itwins-eset és már majdnem végigtoltam. A Prince of Persia TTT is úgyanígy elindul egyébként. Az is faja játék, már ki is toltam! Ubisoft rulezzzz!!!!!!!
  • Koksz
    #7374
    Írd le, hogy melyik verzió van meg mert az amerikaival sehogy nem fog menni azt garantálom neked öregem! A többi verziónál daemon4-el felrakod, kihúzod az olvasó(ka)t! Ezzel működnie kell!!! Ha az amcsi verzió van meg akkor szerez másikat pl: snake,itwins... Ha ezek sem jók akkor meg húzd le a géped a klotyón!
  • Muki100
    #7373
    Próbáld meg hogy letörlöd a clonecdt meg az alkoholt és csak a DT4 van fent, nekem úgy elindult
    amúgy az előző oldalon le van írva, meg a wanadoo fórumban is rengeteg módszer van dehát keresni nehéz
    http://wndforum.uw.hu/
  • Sadist
    #7372
    Vedd meg eredetiben!
  • Mr_no_NaMe
    #7371
    De akkor mivan ha ezt megcsináltam és nem megy????
  • Gunner
    #7370
    Aki meg lusta dvd-ket huzogatni magára vessen...
  • Gunner
    #7369
    De mi olyan isteni nehéz abban, hogy daemon 4-gyel felrakod, kihúzod dvd-ket, letörlöd többi emulátort és párszor megpróbálod elindítgatni...
    Nekem SP1-nél és SP2-nél simán elindult...
  • Mr_no_NaMe
    #7368
    Haggyá ezzel a visszolvasás dumánal nem áll jól...
    Amúgymeg azt tudom van olyan mázlista akinek elindul de akinek annak mi a teendő?
    Régen a faq szerinti módszert is végigcsináltam párszázszor de baszott elindulni...
    Gépet is újra raktam miatta kétszer...

  • Muki100
    #7367
    Balesetet szenved és meghal -> Samu bekattan és elszánja magát

    egy kis visszaolvasással kiderül hogy elindul. Az is hogy végigjátszottuk. Dehát ha még az is bonyolult hogy visszaolvass, ne is várd hogy elinduljon....
  • Mr_no_NaMe
    #7366
    El lehet ezt már normálisan indítani?
    Régebben az összes verziót kipróbáltam egy nap szinte csak ezt installálgattam de szart elindulni...
  • Gunner
    #7365
    Csak balesetet szenved, meg nem hal, nem?
  • Koksz
    #7364
    Elmondom én neked: Fisher lánya meghal mert elüti egy bepiált csávó! Ezért Sam elvállal egy rizikós küldetést ami azzal jár, hogy beépül egy bandába és kettős ügynök lesz. A börtönbe a banda fejének a bizalmába kell férkőzni és ezért kerül Sam Fisher börtönbe. Remélem kielégítő volt a válasz
  • Gunner
    #7363
    Végigjátszottam Chaos Theory-t, de akkor sem jöttem rá miért került Fisher börtönbe, mintha azt olvastam volna, hogy ennek a résznek a végén rájövök, na mindegy, utána olvasok...
  • Balumann
    #7362
    nekem meg nincs meg az image fájl
  • Gunner
    #7361
    Nekem 1.05 is megy, nem hátrány :)

    Alap játék istenért se volt hajlandó elindulni, bár akkor Alcohol is fenn volt még... mostmár az sincs
  • icespeakyy
    #7360
    elindult sp1-el köxx gunner a segítséget,deamon 4-el rögtön elindult 1.04-es patch felrakása után..:D:D
  • baggu
    #7359
    Nah végigtoltam :) Szerintem igen jó volt!
  • Koksz
    #7358
    Nincs mit! Jó játékot
  • Koksz
    #7357
    Kösz a segítséget, de megértettem mit mormol a faszi és rájöttem hogy a hajóval kell elhúzni a végén.Most a Hokkaidot tolom. Keveset játszok vele, hogy sokáig tartson:)
  • icespeakyy
    #7356
    neked mien sriallal működött..mert nekem nem fogadja el...+deamon 4-el installáltad fel?ill. nekem egy mdf-fájl tartalmazó snake_multi verzió van meg..de azt nem tudom deamonba emulálni...szóval lécc írd le nekem h h indítottad el..lépésről lépésre...előre is thx..
  • pinehead
    #7355
    köszi.
  • NRK
    #7354
    Na, amire idekörmöltem a választ, megoldottad egyedül is. Gondolom még tegnap este. Erre gondoltál egyébként?
  • NRK
    #7353
    Nekem úgy rémlik, a küldetés elején raknak a hajó orrába. Aztán haladgatunk hátrafele, és a pálya vége a hajó tatján van, a kijárat a mentőcsónak. Én arrafele hátul csak fix létrákat láttam. Kijáraton gondolom csak akkor lehet elpucolni, ha legalább a fő küldetések megvannak már. A mentőcsónak mellett elkaptam én is a tagot, és a mentőcsónak elindítási módját tudakoltam meg tőle, meg hogy nincsen-e estleg aláaknázva, vagy valami ehhez hasonló ravaszság. (Ha jól hallottam, pull the lever-t mondott, nem pull the ladder-t. Szóval valami kapcsolót kell huzigálni, nem létrát. És aszondta, hogy nincs aláaknázva, mi a fenének csinálnának ilyet egy mentőcsónakkal. És én sem leltem ott semmi gondot. Egyszerűen a végén ott a kijárat.) Erre gondoltál?
  • Koksz
    #7352
    Már megoldottam!!!
  • Koksz
    #7351
    Műxik
  • pinehead
    #7350
    müxik "az olvasót lehúzni, gáma megy dt4-ben" elv? mert ez a faq-ban nincs konkretizálva.
    mert elkezdem akkor 7végén....:)
  • Koksz
    #7349
    Lenne egy kis problémám! A hajós küldetésnél kijövök a bridge-ről a hajó elejébe és ott van 3 faszi meg egy sín amin van egy mentőcsónak. Kiiktatom a faszikat az egyik azt mondja hogy fel kell húzni valami létrát?? Nem értettem. Valaki tudna segíteni, hogy hogyan tovább??? Előre is köszönöm.
  • NRK
    #7348
    Infót köszi! Akkor még 1 munkahelyi gépre föl kell a játékokat dobni, és összehozni a csapatot!
  • Balumann
    #7347
    "márakinek egyszerübb" = nekem bevan téve az íróasztalba a gép, hátul és elöl kivan vágva, és most sztem nem egyszerübb ha kihúzok minden kábelt hátul, kiveszem a gépet, szétszedem, és lehúzom a kábeleket, aztán vissza az oldalakat, vissz a a gépet, bedugni hátul a kábeleket, gép indít :D aztán meg ha meguntam a splinter celezést vissza :D
    -szerencsére nekem ment Nightmare-vel is ... :D
  • Balumann
    #7346
    Ja DT4-el megy SP1-en mert az ami miatt kell az SP2 azt a Daemon tools 4 helyettesíti az emulációkkal, a viszont a meghajtókat ugyan úgy kikell tiltani a nightmare-vel vagy biosba, illetve egyszerübben (márakinek egyszerübb...) kábel lehúzással.
  • Balumann
    #7345
    a Pandoráé és a Chaos Theory versus módja is 4 játékos.
    A Coop -ot már próbáltam, és nagyon szar volt (Hamachi-val).
    Most meg be sem indul a játék single módja mert nincs meg az image fájlom, úyghogy csak versusozni tudok egyenlőre, helyem meg nincs hogy letöltsem emgint, úgyhogy várok hátha lesz mini image meg a DT4-re
  • NRK
    #7344
    Jó hír! (?) Rekordot döntöttünk egy haverral LAN-on coopozással: több, mint 1 teljes órán át futott disconnect vagy fagyás vagy bármi egyéb gond nélkül. (Mi kapcsoltuk le végül, mert nem érünk most sajna rá tovább.) Kétszer végigtoltuk a kiképzést. Lehet, a siker titka, hogy az eredeti lemezem most a szervergépben volt végig. (A másikból rögtön indítás után kivettük, hogy elindulhasson a szervernek szánt gépen is a játék.)
    Jut eszembe, tudja valaki, hogy a versus hány személyes? (Pandoráé is érdekel.)
  • Mayday
    #7343
    Egyebkent szoktatok meg multizni? Mert akkor valamikor szivesen kiprobalnam en is (elso alkalom, egyik Splinter Cellel sem jatszottam meg online). Jol tudom, csak a Hamachi-s megoldassal kivitelezheto a koreinkben leginkabb elterjedt verziokkal, ugye?
  • Gunner
    #7342
    Bátyámnak felraktam Daemon 4-gyel és kihúzott DVD-vel, SP1 és megy. Csak coop multi nem megy :) De az senkinek sem :P