10611
  • TreDoR
    #7541
    Én úgy tudom, hogy az 1.05-öshöz nem jó a magyarosítás, legalábbis amikor én feltelepitettem az eredeti gamet, letöltöttem az 1.05-ös patchet, elindult, utána feltettem a magyarosítást és nem ment, a magyarítások.hu-n azt irják 1.04-el kompatibilis!
  • arty
    #7540
    sehogy ... uninstalláld az egészet és 0ról rakd ujra!
  • ghosstt
    #7539
    no és a magyarítást hogy szeggyem le????!
  • Makkmag
    #7538
    azért, mert előbb kell patch-elni és csak utána magyarítani
  • ghosstt
    #7537
    szewa mér nem megy fel az 1.05 eu patch az 1.04-esre (magyaritás van fenn)50%ig elmegy oszt hibaüzenet...plz heelp...
  • arty
    #7536
    tudnak valamit ezek a programozók :D
  • Makkmag
    #7535
    Nem, sajnos még LAN-on se megy :((((
  • Macskanő
    #7534
    Hello! Megoldották már az 1.05-ős Patch-el a játék Coop hibáit?
    "Lekapcsoltak a szerverről" ezt írta mindig!
  • Rage47
    #7533
    háát nem volt ott ilyesmi a registry-ben. az a gondom, h nem inditja ujra a gépet a játék, hanem egyböl ez jön be. a faq-t követve tuti müxik amugy?
  • TreDoR
    #7532
    Ja és nem lehet tűzal, vírusirtó stb., mert azóta újratettem a rendszert és (integrált sp2-es xp-t)nem tettem fel tűzfalat stb. még a win tűzfalat is kikapcsoltam, de igyse ment.
  • TreDoR
    #7531
    Hi! Volna egy nagy problémám, megvettem az eredeti chaos theoryt, és be regeltem magam az ubisoft-nál, de a game-ban nem tudok user-t regelni, coop módban azt irja ki the server is offline, a vs módban meg creatinc failed. Ti, hogy regeltetek? (mármint eredetivel)
  • arty
    #7530
    hülye kérdés valóban, hiszen van sgn saját forum ;)
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1022234311

    splinter cell hamachi:

    splintercellhun / magyar (pass)
  • PeeVee
    #7529
    hi! lehet hogy hülye kérdés ebbe a fórumba, de sehol sem találok Raven Shieldes magyarokat?! (hátha ti igen) szal ha vki tudna segitek hogy hol találok magyarokat, akkor az privibe irja meg légyszi! kösz előre is - és bocs, az ide nem illő hozzászóláshoz -
  • arty
    #7528
    registryből ki kell törölni az sf3 kulcsot/drive statot ... gondolom valahol a local machine\software\ubisoft\scct alatt lehet ... akkor kéri még1x a kulcsot. de ez nem sokon változtat, gondolom a kulcs jól van beirva azóta is ...
  • Rage47
    #7527
    Hi!
    Felraktam a gémet először, de vmit elszúrtam. Reinstall. Ezután nem indítja újra a játékot install után, mert megjegyezte a serialt. Hogy lehet megcsináli, hogy a legelsö install elötti állapotába lerüljön? Szóval pl a serial tölrödjön ki...
    BUÉK!:)
  • pinehead
    #7526
    +oldottam már, köszi.
  • lord nihilus
    #7525
    ááááááááá !!!
    jobb lett volna sokat visszaolvasni :D
    végig cuccoltam az egész installálós dolgokat oszt nem ment XD
    erre daemon4.0,emu. on, kábel le, OSZT MEGY, hááát azér ez fájt
  • arty
    #7524
    sztem a magyaritásban bőőven elég szájbarágós ...
  • Laky
    #7523
    megvan, köszi
    nem lenne kedved délután egy szobát csinálni? :D
    be vagyok zsongva a multi részre, úgyhogy lehet, majd megrendelem :)
  • pinehead
    #7522
    panama, bankos pálya-itt állok egy ajtó előtt, felette spanyol felirattal, és piros jelzéssel...(Acceso caja fuente)
    mit kellene még vajh' tennem?
  • Balumann
    #7521
    Most a játék indításást nem érted vagy a Hamachit? :D
    A hamachi leírására van link itt az aláírásomba, azt olvasd el :)
    Egyébként én a privát szobámba szoktam a többiekkel splinterezni de lehet csinálok ennek is egy szobát
  • Muki100
    #7520
    Hamachival, de balut kérdezd hogy melyik csatornán mert itt ő a nagy hamachista
    De szerintem Splinter3 a csatornanév és **** ( 4 db csillag) a jelszó.
    www.hamachi.cc
  • Laky
    #7519
    vááá megőrülök :D
    valaki írja le szájbarágósan, mert valamit biztosan elszúrtam :D
  • Laky
    #7518
    én nem azt mondtam, hogy nem megy, hanem azt, hogy nálam nem megy
    nem értem miért, mindent a leírás szerint csinálok, odaraktam a '\' jelet is...
  • matyi08
    #7517
    nekem azt írja, hogy a dynamic.pc.umd fáljnak nem jó a mérete, ezért nem megy.
  • DareHell
    #7516
    Valaki megtudna dobni egy normális service pack 2 címmel,mert amit leszedtem nem engedi feltenni.Azt írja hogy nem eggyezik meg a nyelv
  • Mayday
    #7515
    Sztem is megy mindenkinek. (Magyaritas telepiteskor a konyvtar utan manualisan kell odairni a '\' jelet, ugye megtetted?)
  • arty
    #7514
    ne terjeszt már a baromságod!! :(

    a magyarositás igenis MEGY 1.04 és 1.05-el is!!!!!!!!
  • Laky
    #7513
    nekem a magyarosítás nem megy
  • Maffya
    #7512
    Nálam tökéletesen müködik AMD64 2800+,notebook,512MB RAM,Alcohol,Nero7,Daemon tools fent.
    Természetesen a Faq-ban leirtak szerint.
  • Laky
    #7511
    reinstall, 1.04-es patchel se megy...
  • Laky
    #7510
    feltettem az 1.05-ös patchet, és most nem akar felmenni a magyarosítás, pedig mindent a leírás szerint csinálok
    még úgy megpróbáltam is, hogy feltelepítem egy külön mappába, az ott lévő fájlokat pedig bemásolom a fökönyvtárban lévő 'Data' és 'System' mappábákba...
  • Mayday
    #7509
    Csak az megy fel, amilyen verziod van.
  • Laky
    #7508
    az US, EU stb. patchek között mi a különbség?
    teljesen mindegy melyiket rakom fel?
  • Makkmag
    #7507
    Valamit te rontasz el, mert én az 1.5-re raktam fel a magyarítást simán és nem csak egy gépre.
  • Laky
    #7506
    a FAQ-ban az áll, hogy lehet tört verzióval multizni...
    hogyan?
    bocs ezért a hülye kérdésért, gondolom már számtalanszor kitárgyaltátok :)
  • lord nihilus
    #7505
    oh, fákk
    amúgy kösz
  • Etienne9
    #7504
    Csak vinyóról, mert le kell húzni a DVD-t...
  • lord nihilus
    #7503
    és még esetleg azt megkérdezhetem hogy a az ISO-t dvd-ről is indíthatom vagy csakis a vinyóról jó?
  • Etienne9
    #7502
    Baz'! Pedig egyértelműen kiemelik, hogy 1.4-es patch-el megy csak...ezt a szart!
    És még e-mailt is küldött a fordító, hogy biztos rossz helyre raktam fel...LOL!