10611
  • Laky
    #7501
    ha patchelted a játékot, akkor nem fog menni :)
  • Etienne9
    #7500
    Sziasztok!
    Működik valakinek a honosítás? Én eredetivel tolom és nem hajlandó elindulni magyarul...sehogysem! Pedig végigfut minden alkalmazás....nem értem!
    Valaki?
  • lord nihilus
    #7499
    köszi a választ előre
  • lord nihilus
    #7498
    bocs ha volt már a kérdés, de ha minden bonyolult installálós dolgot megcsinálok ugye nem kómál be a többi cucc(játékok ilyesmi), már 7 formáztam a vinyót az elmúlt 3 hónapban és már nem szeretném újra ´;)
  • Laky
    #7497
    yupp, köszi :)
  • arty
    #7496
    SPLINTER CELL 3 VÉGIGJÁTSZÁS - ha valaki elakadna ...

    bevallom, a Battery pályn nekem is szükségem volt rá :))
  • GYILOKOLI
    #7495
    hahaha
  • Muki100
    #7494
    Innen biztos lejön!

    Balu próbáld meg a fórumjukon: http://forums.ubi.com/eve/ubb.x?a=frm&s=400102&f=3651075192
    de szerintem a gépeddel van valami mert azt írja hogy a memória nem olvasható
  • Balumann
    #7493
    valakinek valamilyen ötlet, mert már a videókártya drivert is újraraktam és semmi :((
  • Balumann
    #7492

    Ezt írja ha elakarom indítani a single-t a cd kulcs ellenőrzés után, mikor indulna a játék, bejön a fekete képernyő és kiírja, a játékot újratelepítettem, patchet is felraktam :(
  • GYILOKOLI
    #7491
    Nem tudnátok adni egy linket?
  • Balumann
    #7490
    Bennevan Allseeing Eye-be :|
    Mind1 a főmenübe kéri a reget, CD kulcsosan, úgyhogy ez nekem kifujt
  • Balumann
    #7489
    Akár eredeti a játék, akár tört, akármelyik pecsel próbáljátok a COOP-ot, SZAR! (akár neten, akár lanon, akár hamachival)
    Szaggat agyon és mindig kidob, nem javít rajta a patch... (próbáltam patch nélkül is, pontosbban akkor amkor még nem volt patch)
  • Balumann
    #7488
    ez egy játék forum, itt routerben akárthányszor írod be nem fognak segíteni.
    A játék readme fájlát meg érdemes megnézni, mielőtt kérdezel, mert bennevan:

    Problems with Firewalls : If you have a firewall on your Internet connection,
    the following ports should be open (consult your firewall documentation):
    TCP 40000 to 43000 included
    UDP 44000 in input/output
    UDP 45000 in input/output
    UDP 45001 in input/output
    UDP 7776 in input/output
    UDP 8888 and the next three ones in input/output
    UDP 8878 in input/output
    These last two ports can be configured via Default.ini file. Please note that
    in case port 8878 is not available, the next 10 ports will be automatically tested.

    For AllSeeingEyes
    - you need to open some more ports :
    (27243-27245) UDP + TCP and 9011 UDP
    - For the server, your firewall must be configured so as to accept the connections
    initiated from the outside

    Azt ha a routereden nem tod hogy kell kitiltani ezeket azt meg inkább router forumba vagy valahol máshol sztem (mondjuk segítenék de abszolut nem értek a routerhez mert nekem nincs, és egyik ismerősömnek se, még routert se láttam :D )
  • CUCLI
    #7487
    internetrőőőő.
    torrent.dc.fizetős ftp. tiéd a döntés...
    lol
  • SD456
    #7486
    Szevasztok!

    Honnan tudom letölteni ezt a játékot?

    Előre is köszönö!
  • GYILOKOLI
    #7485
    honnan?
  • NRK
    #7484
    Fogalmam sincs, akik eddig használták, megpeccselték előtte. Próbáld meg. Ha nem megy, még nindig ugyanott vagyunk, nem?
  • Thanatos
    #7483
    zinternetrő
  • GYILOKOLI
    #7482
    Sziasztok!Bocs hogy ilyet kérdezek de nem tudjátok honnan lehet letölteni ezt a király játékot?
  • Laky
    #7481
    megy úgy is a játék, hogy csak simán lehúzom a tápkábeleket a DVD meghajtómról?
  • Blade22
    #7480
    Hali,nekem egy olyan gondom lenne hogy van egy D-linkes 604 verziójú routerem amin van egy tüzfal.És azt szeretném kérdezni hogy hoygan tudnám a router-em tüzfalját kikapcsolni vagy bármit csinálni vele hogy működjön a game coop modban!?
  • Balumann
    #7479
    én is a bankos elején vagyok, megöltem a kertben a 2 őrt (a kezdésnél), aztán oldalt elmentem, fel a létrán, ott lekapcsoltam valami szart, aztán lemásztam kötélen a lézeres bigyókhoz, bele a lézerbe, lent kinyirtam mindenkit, aztán fel a lépcső, aztán fel a lépcsőn ott
    Odabujtam az ajtó mellé, véletlen megnyomtam a gugolás helyett a fütyülést, odament az őr. Megpróbáltam kinyitni az ajtót, erre nem észrevette nem nyilik (üvegajtó) és meglátott és rámfogta a fegyvert. Erre látta hogy ott üveg van, és így megfogta a kilincset, aztán hirtelen elengedte és lábával rámrugta az ajtót és meghaltam...
    Egyenlőre fogalmam sincs hogy jussak be, de most a crack elszarta a játékom úgyhogy újrakell telepítenem az egészet valószínü :( na mind1 majd megpróbálom
  • Balumann
    #7478
    azért nem válaszol senki mert nem tudja senki
    szerezd meg a játékot normálisan
  • Mozes13
    #7477
    Az számít a mentéseknél ha nekem nincs felrakva a patch?
  • NRK
    #7476
    http://nemesrita.atw.hu/games
    Itt vannak a letölthető mentéseim. Ezek a pályavégek. 1.05-ös patch, normál nehézségi szint. (Ha kellenek.)
  • Etienne9
    #7475
    Én csak max holnap tudom elküldeni!
    Emíl címed?
  • Mozes13
    #7474
    Nem tudnád nekem elküldeni a mentésedet? Mer én is pont itt jártam, de a gépem megfagyott és a profile-om megsérült így törölhettem a fenébe és újra kéne kezdeni , de nagyon nincs kedvem. Vagy aki tud az küldjön már egy linket vagy a mentést az email címemre. Köszi
  • Etienne9
    #7473
    Sziasztok!
    Igen végig kéne olvasnom 7 ezer hozzászólást, de minimum afelét, hogy választ találjak a kérdésemre:
    3 pályánál tartok (bank). Van egy külső kis kert, ahol van egy kút! Fel lehet mászni az ereszcsatornán az erkélyre, majd be a szellőzőbe és onnan nem tudok lejutni!
    Hol találom meg a helye utat:)?

    Segítséget kérnék!
  • Blade22
    #7472
    Hali, elvileg a tüzfalat utálja ezt kapcsoljátok ki!!Jah és full eredeti full tüzfal nélkul is kifagy...Sztem a frissitésben van valami ki kéne probálni frissités nélkul.....
  • Makkmag
    #7471
    Még senkinek se ment a coop, akár eredeti, akár biztonsági másolattal próbálkozott :(
  • Rambo 20
    #7470
    Nem tudnátok nekem segíteni.Én nem tört verzióval játszom tehát gondolom a fórumozók fele kiesett eleve.Na szval az lenne hogy a coopban vannak olyan problémáim hogy nem tudok szerver csinálni és menet közben kifagy a szerver amin játszom.Nincs ötletetek hogy fixálhatnám ezt?Beállítottam portokat legújabb patch minden oké.(Routerem van)
  • SuperKem
    #7469
    #7459 - #7408 - #7398 - #7459 - #7408 - #7398 - #7459 - #7408 - #7398 - #7459 - #7408 - #7398 - #7459 - #7408 - #7398 - #7459 - #7408 - #7398 - #7459 - #7408 - #7398 - #7459 - #7408 - #7398 - #7459 - #7408 - #7398

    Most szandekosan nem valaszol senki a kerdesemre????
  • Balumann
    #7468
    persze csak a játék indulása után
  • Balumann
    #7467
    szuper, leszedtem azt az álcracket, az ilyen exe fájl amit elkellett indítani és elvileg patcheli. hát olyan jól crackelte hogy alkalmazás hibát ír ki
  • arty
    #7466
    na, végigvittem.

    A splinter cell 1 -et anno hamar meguntam, a második részt már meg se néztem. A harmadik részben csak az elindithatóság érdekelt, de belenéztem, ha már elindult ... annyira magával ragadott, hogy szinte egy lendülettel vittem el az utolsó pályáig, amit most 1 honap kihagyás után fejeztem be.

    Remek játék volt, talán adok egy esélyt a második részbek is nemsokára :)) Köszönöm a starforce3nak, a védelem nélkül talán sosem próbálom ki :)
  • NRK
    #7465
    5-ször, de lehet, hogy még többször kellett dumálnom öreg mukival, mire segíteni indult. Kíváncsiságból megcsináltam nélküle is: első párbeszéd után pofán vágtam, és kapcsolgattam egyedül az összes gépet. PC-n 6 gép van, 3 balra, 3 jobbra. És ha egyedül csinálom, cikázni kell a 2 oldal között, hol innen melegszik egy, hol onnan. Kicsit macerásabb, de gond nélkül sikerült.
    Ezek szerint nagy különbségek vannak a verziók között. Megnéznék egyszer egy Chaos Theoryt PS2-n. És igenis lesz ennél mág húzósabb rész, amikor időre kell bombákat hatástalanítani, és még lőnek is közben. Meg ehhez hasonlók.... De oltári jó játék.
  • Balumann
    #7464
    Mégse várj a crackre, inkább szerezd meg képfájlba és DT4 + meghajtókitiltás
  • Balumann
    #7463
    de, várj a crackre vagy szerezd meg úgy a játékot hogy a képfájl legyen rajta a lemezen, hogy feltudd másolni gépre és mountolni
  • Makkmag
    #7462
    Fel kell másolni, mert az optikai meghajtókat le kell tiltani!