10611
  • Makkmag
    #7581
    esetleg ezzel próbálkozhatsz, de nem valószínű, hogy menni fog, eddig senkinek se ment :(((
  • arty
    #7580
    szinglivel nincs gond ;)
  • TreDoR
    #7579
    Hát, nemtudom, ez az első splinter cell amivel játszani akartam, de nem hiszem, hogy ezek utána bármelyik splinter résszel játszani fogok.
  • Macskanő
    #7578
    De nekem a versus működik! Az a nagy bajom, hogy a Coop nem működik! Mivel a coop miatt vettem meg és pont az nem megy! Azt írja, hogy "lekapcsoltak a szerverről" és ennyi! De olvastam, hogy másnak is volt ilyen problámáj aa coop-pal! Csak ezt az egészet nem értem akik drágábban vették még nem volt leértékelve azoknak működik minimum annyi a bajk, hogy nem tudnak menteni játék közben. Örülnék én ha nekem lenne csak ilyen bajom.
  • TreDoR
    #7577
    Nálam is ez volt a hiba, versus módban viszont csak annyit ír, hogy creating failed. szal nem nagyon lehet vele multiba nyomni.
  • TreDoR
    #7576
    A válaszom: a te álltalad nevezett másik kulcs is túl hosszú... Amikor megvettem azzal is próbálkoztam...
  • Macskanő
    #7575
    Hello! Van olyan tört verzió amivel működik a Coop és lanba lehet vele játszani? Mert én megvettem eredetibe de mindig azt írja a Coop-nál mikor elkezdődik a játék, hogy lekapcsoltak a szerverről. Bugos szar! Ezért vettem meg 8000-ért!
  • Macskanő
    #7574
    Igen ezzel én is tökéletesen egyet értek!
  • Speedbreaker
    #7573
    Off
    Hallottatok ti a splinter cell filmről? :S Vmit írtak róla ha jól tudom.
    Szerintem főszereplőnek mármint alias sam fisher-nek legjobban Bruce Willis illene, ha lenne film
    on
  • arty
    #7572
    StarForce véldemü játéknál van külön egy CD kulcs, amit inditás ELŐTT irsz be és van egy ONLINE kulcs a multihoz amit gondolom a játékon BELÜL kell beirni ...

    azaz két kododnak kellett hozzá lennie!
  • Mayday
    #7571
    Mindketto jo, a magyaritas is megy mindkettovel. Igy persze ertelemszeruen a frissebbet erdemesebb, de en speciel az 1.04-el jatszottam vegig.
  • george4
    #7570
    Udv!
    Melyik patch-et erdemes feltenni? Splinter Cell Chaos Theory from v1.0 to v1.04 EU Patch Vagy Splinter Cell Chaos Theory from v1.0 to v1.05 EU Patch? thx
  • Rage47
    #7569
    kinek nem kell egy ilyen game...:)
  • TreDoR
    #7568
    Figy, megmondom én, hogy szereztem 3000-ért. Egyik ismerősöm aki pc-s boltban dolgozik kaptak tft monitorokat és hozzájuk járt (gondolom mint neked). De akik megvették őket nem vitték el a chaost mert nem kellett nekik. Az ismerősöm meg 3000-ért elosztogatta 4000/7000 helyett. Én is sajátkezüleg szedtem le róla a fóliát. De nem tudtam multiba nyomni...
  • Laky
    #7567
    hogy micsoda????!!
    ilyen nem létezik!!
  • NRK
    #7566
    Emberek, ne idegesítsetek! Nekem is eredetim van, monitor mellé adták, én sajátkezűleg bontottam ki.... és ugyanez a CD-kulcsom!!!!! Most akkor ha végre megjön az ADSL-em, azt fogják mondani, amikor regisztrálni akarok, hogy már használja valaki más a CD-kulcsot?
  • george4
    #7565
    Most lehet vagy nem lehet multiba jatszani?
  • TreDoR
    #7564
    Szivsen!
  • Atti12
    #7563
    kösz :)
  • TreDoR
    #7562
    Hát akad... PL. ÉN:

    ML6FC-LAGAV-67892-UD42L-5FS25

    Egyébként 3000 ért vettem ÉS NEM TUDTAM vele netre menni multizni, hiába regeltem bárhova bármit. Azért sok szerencsét, használjátok egészséggel.
  • Sadist
    #7561
    :S:DAS:D::D:SD::DS::D:ASD:ASD:ASD:ASD:A:SD

    Már bocs, de te komolyan azt hiszed, hogy valaki csak úgy odaadja neked a cd kulcsát, amit drága pénzért vett?
  • Atti12
    #7560
    akinek megvan eredetibe a játék mondana nekem egy cd keyt? megszeretném csinálni a coop modot hátha sikerül. atz a cd key amit letöltöttem és abba volt az túl hosszu a coop ba szóval valaki egy eredeti cd ekyt pls. előre is köszi!
  • bandika64
    #7559
    És nagyon állat a SC,most már spórolok a SC4 re :D
    Ami Márciusban érkezik.Az a baj hogy alig lesznek benne high-tech cuccok csak némejik pályán.Lesz 1 olyan pálya ahol repülőböl kell kiugrani és lehet majd össze-vissza pörögni :)
  • bandika64
    #7558
    Csá,feltudom rakni az 1.4-es magyaritást az 1.5-ös verzióhoz???
    Mert sehol nincs 1.5-ös magyaritás,de ha van valaki küldje el nekem a linket a [email protected] -ra.Kösz
  • NRK
    #7557
    Én elcsalogattam az őröket és a sötét szobákban egyesével becserkésztem őket, csak aztán mentem neki a szláv pasasnak. Megvár. Tökörészik a szobájában. És a papírfalon keresztül is el lehet kapni. Amíg dumáltak, én a pad alatt sunnyogtam, és csak utána kezdtem neki a támadásnak. Remélem, van mentésed akkorról, amikor még nem tudják, hogy ott vagy. Nem tudom, hogy műxik az agresszíven lerohanós taktika.
  • Samspye
    #7556
    Mért nem jó az 1.05-ös verzióhoz a magyarítás amit a gyarosítások.hu oldalról le heleht tölteni? Igaz azt írják, hogy az 1.04-essel kompatibilis most mit csináljak?
  • Balumann
    #7555
    én meg a bankba akadtam el, nem tom merre kell meni, már mindenkit kinyírtam (ha az a pálya is olyan hosszú mint a hajós akkor még nagyon az elején vagyok sztem...)
  • Etienne9
    #7554
    Szevasztok!
    Elakadás ténye forog fenn:)
    Japán pályánál tartok...ki kéne nyírni azt Vlad...va.mi lengyel faszkót, de az a 3 őr kissé frusztrál és állandóan elcseszem...v.ki HELP!
  • Balumann
    #7553
    hát arra még várhatunk :D de én is várom
  • Winz
    #7552
    Én már várom a Slinter Cell:Double Agent-et,a köv részt,igaz még a Káosztejóriját se pergettem ki
  • Winz
    #7551
    Nekem azért teccik a grafikálya mert nem olyan csillogós,és nincs sok szín benne...ez a legjobb NFS,nekem még a Granturizmónál is jobban teccik,mert ebben faszán lehet csúsztatni a gattert
  • Balumann
    #7550
    Spliner cell 3-ba viszont mennyi király újítás van
  • Balumann
    #7549
    egyetértek, feltuningolták a graffot, csináltak nagyobb pályát, több kocsit meg tuningolási dolgokat, de a játék hibáit nem javították ki (gép csalása versenyeknél, ha előtted van akkor lassabb, ha mögötted akor gyorsabb <- leg rosszabb hiba, eddigiekbe is bennevolt). Viszont a játék grafikája sztem nagyon szép lett, bár uncsi. Én egy miatt játszok, 1 dolog miatt van fenn a gépemen, mégpedig az hogy kormánnyal nagyon jó. (bár az is uncsi már egy idő után)
  • Winz
    #7548
    Tény hogy már sokat tuningolni nem lehet,majdnem fullos a gép,de iszonyatosan csal a gép
    Van hogy lemarad vagy 100 méterre azt egy hiba után beelőz:hanyas
  • TreDoR
    #7547
    Jó neked! Nekem igy nem ment mint már leirtam!
  • Balumann
    #7546
    Ugyan így vok, de mégis kicsit másképp. a NfS Mw sztem kicsit unalmas, a splinter viszont nagyon jó, bár a bankos pálya most sajna kicsit uncsi, de majd talán utána való rész jobb lesz
  • Mayday
    #7545
    Hat, en mar az NFSMW-t a 11-12. ellenfel korul fullosan meguntam :)
    Splinter Cell viszont vegig teljesen lekotott, ez egy nagyon jo kis game!
  • Winz
    #7544
    Most nincs hangulatom a Splinterhez,NFS-Most Wantedet nyomom,a 9. szivarnál tartok a 15-ből(Earl)egy Micsubicsilánszerje van de mindig rámver vagy 2 mp-et,pedig az összes lerövidített szakaszt kihasználtam
    Lehet leteszem azt fockázok inkább,azt nem lehet megunni,a zéletbe elég ritkány rugom a bogyót Shearerrel
  • Makkmag
    #7543
    de megy vele,csak az 1.04-hez készült, de ugyanúgy jó az 1.05-höz is, csak elöször kell patch-elni és csak aztán magyarítani.
  • ghosstt
    #7542
    kössz:D