10611
  • Rage47
    #7621
    a két szélén lévö bigyóval kell vmit tenni. asszem a bal oldalra raksz vmi kapcsolót, a jobb oldalit meg ki kell sajátkezüleg kódolnod. az is könnyü...
  • Aldrin
    #7620
    hi. mit kell tenni a játék bankos pályáján? most az a feladatom, h lejussak a páncélterembe. de hogyan tudom kinyitni az ajtaját? léci segítsetek
  • arty
    #7619
    telepitsd ujra :)
  • zoral1000
    #7618
    nekem nem megy fel egy patch sem azt írja ki hogy "could not retrieve installation folder" és ok és kilép a telepítőből.segítsetek
  • greenwar
    #7617
    én már totlam törtel a coopot, amúgy dt4.0 mountolod disable cd disable node disable cd utána meg disable az összes optikai meghajtóad és EL KELL INDULNIA

    regelsz ubi-comon dc-n van pár működő serial, azokkal tudsz multzni ha épp nem használja valaki:\
  • dienesoft
    #7616
    még mindig nem jötem rá hogy lehet multiplayerezni...pedig full eredeti a játék, a faqban és a kis könyvjében sincs leirva...mi a rák lehet?Valami chos theory versussal probalkoztam, az ment, de az meg olyan gusztustalanul nézett ki hogy nem igaz...meg még van problémám: a játékban mikor beraknám pixe shader 1.1-ről 2.0-ra akkor szegény Sam úgy néz ki mint egy elb*** terminátor...na,akkor ezeken a problémákon lehet rágódni,mi??:D
  • ibrik
    #7615
    Nálam most sem indul el - illetve a Protection System-ben következő üzenet ismétlődik:
    Insert the Slinter Cell Chaos Theory PC DVD disc into another drive then press "Retry".

    Nos, nem tudom, milyen másik meghajtót szeretne, mert csak a virtuális meghajtó látszik a rendszerben...
    Azt is kipróbáltam, hogy kíváncsiságból Daemon-t is feltettem, de ugyanaz az eredmény
  • Thanatos
    #7614
    vanni van kedv csak kérdés menyire életképes coop törtel :/
  • Daniel Hunt
    #7613
    Splinter Cell Chaos Theory telepítése

    1. Ha feltelepítetted a gamét, de nem indult el, akkor uninstalláld.
    Érdemes valami jobb uninstalláló programot használni (Your Uninstaller
    2006Pro), hogy a registryből is eltávolítsa a játékhoz tartozó
    fájlokat.

    2. Szükség van az új crackre. Ezt feltöltöttem a
    http://pancserkacsa.uw.hu-ra, és a 4,5gigás MDS/MDF fájlokra.

    3. A sforcefuckoff.rar tartalmazza az alábbi könyvtárat/fájlokat:
    sfcure könyvtár, SFAFSB.exe, és az SFNightmare.exe fájlokat.

    4. Indítsd el az SFAFSB.exe-t.

    5. Itt az Install SFcure driver gombra nyomj rá. Add hozzá az
    adatbázishoz (Igen).

    6. Indítsd újra a gépedet.

    7. Indítsd el az SFAFSB.exe-t. Klikkelj a Start SFAFSB gombra.

    8. Kedvenc Virtuális Driver kezelő progidba (Alcohol 120%, Daemon Tools)
    töltsd be az MDS fájl-t.

    9. Telepítsd fel a játékot (Full Install).

    10. Indítsd el az SFnightmare.exe-t, és nyomd meg ezeket a gombokat:
    DISABLE CD, DISABLE NODE.

    11. Indítsd el a játékot. A játék felajánl egy újraindítást a működéséhez.
    Fogadd el.

    12. Indítsd el az SFAFSB.exe-t. Klikkelj a Start SFAFSB gombra.

    13. Ha a CD meghajtód betűjelét látod pl. Sajátgépbnen (v. Total Commander
    -ben), akkor indítsd el megint az SFnightmare.exe-t, és nyomd meg ezeket
    a gombokat: DISABLE CD, DISABLE NODE.

    14. Indítsd el a játékot, és játsz!!!

    Kilépés után nem nagyon sikerül az SFnightmare.exe-vel visszaálítani a meghajtómat,
    csak egy űjabb restart után.
    Lehetséges, hogy nálatok nem lesz ilyen probléma.
    Ha mégis, akkor újraindítás után SFnightmare.exe, és az ENABLE CD.

    Kérem jelezzétek, hogy kinél indult el a játék.
  • Danman
    #7612
    nincs kedve vkinek coopozni?aki akar küldjön privit
  • Balumann
    #7611
    :P
  • Rage47
    #7610
    de.bocs
  • Balumann
    #7609
    inkább SP1-el, nem?
  • Rage47
    #7608
    sp2-vel szoktak gondok lenni ugy hallottam, ezért nem 1értelmü......
  • reco
    #7607
    xp egyértelmüen
  • Daniel Hunt
    #7606
    Hali All!

    Nekem sem ment a game egészen máig. Ma egy új technikával telepítettem fel, és láss csodát, ELINDÚLT!!!

    Ha valakit érdekel, akkor írjon privit...
  • dienesoft
    #7605
    XP természetesen
  • Rage47
    #7604
    akkor ez megint egy egyedi eset. milyen windozod van?
  • dienesoft
    #7603
    hello.Elolvastam a F.A.Q-t és a kézikönyvét a játéknak és sehol a picsába nem találom azt hogy hogyan kell multizni.Egyszerűen nemtom...rámegyek hogy play now és ott nem csinál semmit!Mit kell ott csinalni?Esetleg egy képet majd valaki be tudna szúrni?Megköszönném!
  • reco
    #7602
    nem ment igy se ezzel a megoldással már probátam ezt is
  • Mayday
    #7601
    Sztem az SFNightmare-t be lehet zarni siman, valszeg nem az a gond!
  • Rage47
    #7600
    Én is végigolvastam minden faq eleinte, és nem ment egyikkel sem. Nekem így sikerült: DT4.03 x86-t feltettem. SFNightmare-rel leszedtem a meghajtókat(Disable CD). Ezután bemountoltam a game-t, majd indítottam. Lehet az is a gond sztem, ha kilépsz az sfnightmare-böl, tehát ne lépj ki belöle, amig játszasz.
  • bacardi93
    #7599
    megtudja mondani valaki privibe hogy honnan lehet letöltenia sc-ct mert amit én leszedtam az nem ment
    előre is köszi!
  • reco
    #7598
    minden honlapot végignéztem de nem megy mindent kiprobáltam ami levolt irva a faq-ba és mellé végig olvastam a fél forumot is
  • TreDoR
    #7597
    Az eredeti mds/mdf fájl kell
  • reco
    #7596
    nem megy sehogy se
  • reco
    #7595
    na sikerült beinditani a gépet
  • reco
    #7594
    minden ki probáltam egy valami van vissza lehuzom a meghajtokat és nicsak nem indul el a gép (amásik gépünkröl irok)na az a lényeg hogy valaki segitsen az eleinditásba
  • NRK
    #7593
    Hát, annak néz ki. Az SC3 után még 4*4 karakter jön. Hasonló szerkezetű kulcs van a Pandorám dobozában is (csak az SC0-val kezdődik), és az nem kellett a játék telepítésekor egyáltalán. Talán csak a nethez. Azt még nem próbáltam.
  • TreDoR
    #7592
    Naja, csak nemtudom, hogy ez valóban valamiféle kulcs-e. SC3? Splinter Cell 3...
  • NRK
    #7591
    Igen, a dobozon belül van mégegy kulcs, valami SC3-mal, vagy ilyesmivel kezdődik. Csak jöjjön már az a dög ADSL, hogy kísérletezhessek vele. Majd meglátom, tudok-e accountot csinálni.
  • NRK
    #7590
    Hát, ezek szerint létezik. Az összes Samsung TFT-hez adott bundle játék telepítési CD-kulcsa azonos lenne? Akinek még ilyen példánya van, jelezze már, mert irtó kíváncsi lettem. Szórakoztam egyébként azzal, hogy megpróbáltam a netről (többek közt itt is emlegetett) más CD-kulccsal föltelepíteni, de egyikkel sem lehetett, csak ezzel az igazival, amit adtak hozzá.
  • Muki100
    #7589
    Az a starforce kulcs. CD kulcs csak eredetivel jön, tehát marad a hamachi.
  • george4
    #7588
    Csinaltam account es bejelentkeztem es utana keri a cd kulcsot! Azt irja hogy a kezikonyvben van!Szoval nem tudom, hogy a nem eredeti jatekkal hogy multiznak!?
  • TreDoR
    #7587
    Igen, ki kell húzni, az lényegtelen, hogy telepitetted fel a gamet, csak az számít milyen dvd-vel akarsz játszani!
  • TreDoR
    #7586
    Na akkor eloszlatom a kételyeket:

    Nem kell a multihoz cd kulcs!

    Az első fül a bejelentkezés, a 2. az account csinálás.

    Elvileg ott tudsz csinálni accountot, hogy beirsz pass-t meg felhasználó nevet, csakhogy ez a módszer nem müxik!
  • Rage47
    #7585
    jo kerdes:)
  • george4
    #7584
    A multinal milyen cd kulcsot kell beirni, mert amivel telepiteni kellet az tul hosszu?!
  • Rage47
    #7583
    én is faq szerint csináltam, elolvastam többet is, de sehogysem müködött...
    s végül a DT4.03 megoldott minden gondot. tehát azzal bemountolod, majd sfnightmare-rel a meghajtokat leszedet igy(nálam): disable cd.
  • bacardi93
    #7582
    Helló! Haveromnak megvan a játék eredetibe és felraktam a gépre játszottam majd elvitte. Na most ha én leszedem a netről és beindítom akkor is LEKELL SZEDNI A KÁBELEKET A GÉPRŐL???Vagy megcsinálni a faq-t??