10611
  • Rage47
    #7661
    nekem siman sfnightmare-rel disable cd s kész.
  • Balumann
    #7660
    ha van kedve valakinek versusozni, van 2 másik jó pálya letölthető nem alap :)
    Vegyetek fel MSN-re: [email protected] , és hamachit is üzemeltessétek be, és játssszunk!
  • Balumann
    #7659
    elég ha biosba kitiltjátok a meghajtókat, de egyébként tényleg nem nehéz elindítani :)
  • Koksz
    #7658
    Ezt pofázom, hogy így elindul mindenkinek! Gratulálok! Jó játékot!
  • dante3
    #7657
    Na végre elindul!
    Daemon tools 4.03-ba bemountoltam az itw-scct.mds képfilet és telepítettem a játékot.Gép kikapcs.,tápkábelt lehúztam az optikai meghajtókról!
    Bekapcsolás után játék indítása: 2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F!
    Először kiírta,hogy nem jó a cdkulcs!kiléptem és újra elindítottam és el is indult!Remélem segít másoknak is ez a módszer!
  • Koksz
    #7656
    Nem lehet mindenki ilyen béna, már bocsánat! 1: Chaos Theoryt feltelepíteni daemon4-el és lehúzni a cd-t és megy, a prince of persia ttt szintén ugyanígy. én végigtoltam mindkét gamét és mindkettő elindult így. Akinek a scct angol verziója van meg az mehet a levesbe mert tuti nem fog elindulni.
  • arty
    #7655
    nincs minimgae

    gcw-n ami van az csak egy MDS ...
  • Rage47
    #7654
    talán itt van.
  • Atti12
    #7653
    valaki nem tudja van mini image fájl a játéhoz? ha van valaki tud adni egy linket, nagyon kéne :(
  • arty
    #7652
    i-twins keringett rossz MDS-el is ... :(

    keress rá a "jo" mds-re ... sztem ide is be lett már linkelve...
  • isotec
    #7651
    Na csak annyit, válaszolva előzőleg feltett kérdésemre, hogy felraktam a "Psi Ops The Mindgate Conspiracy MI Clone" gamet és utána csak az utolsó pár lépést ismételtem meg (Start SFAFSB-re click, ill. Disable CD és Disable node) és elindult. Ez StarForce 3.4.56.00-al van védve. Kiváncsi vagyok lesz-e még ilyen szerencsém a többivel is.
  • Seth
    #7650
    nekem csak egy ilyen van: itw-scct.mds
  • Zealot
    #7649
    nem tudom milyen verzió a fájlok neve: SCCT.mdf és SCCT.mds
  • Seth
    #7648
    Tom.Clancy.s.Splinter.Cell.Chaos.Theory.CLONECD-iTWINS

    ez a változatom van, ez nem jó????
  • arty
    #7647
    mert rossz mdf/mds verziotok van... akinek bármelyik sf3 game megy, annál csak ilyen gond lehet.
  • Seth
    #7646
    igen, csak 5045454x találkoztam ezzel a hibával, és igen énnekem nem sikerült még elindítani bármilyen módszerrel próbálkoztam
  • Zealot
    #7645
    Nem tudom találkozott-e már valaki olyan hibával, hogy:
    "The Disc Key you entered does not correspond to the disc in the drive. Make sure you use the correct Disc Key."

    2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F - ezzel próbáltam
  • Seth
    #7644
    Nekem az simán megy a kábel lehúz, daemon4-be mount, install, play kombóval
    Ezmeg baszik indulni,akárhogy próbálom
  • Sadist
    #7643
    PoP TT-n már újabb verziójú SF3 van. Azt már nem lehet átvágni a Chaos Theoryhoz használt módszerrel.
  • Daniel Hunt
    #7642
    Hát ez jó kérdeés. Én még a Prince of Persia the Two Thrones-t próbáltam meg így, de nem ment. Viszont az is lehetséges, hogy egy lépést elnéztem. És most már te is tudod, hogy itt mindent pontosean sorrendben kell csinálni, külömben nem indul el a gém.
  • isotec
    #7641
    Azt kérdezném még, hogy ez akkor elvileg bármelyik Starforcos játékhoz jó? De most az egész folyamatot meg kell ismételni, vagy elég csak a 10. vagy 12. lépéstől kezdeni, természetesen miután feltelepitettem a játékot.
  • Daniel Hunt
    #7640
    Gratula!!!

    Valszeg a 13as pont volt a baj. Ugyanis egy angol faq volt a crack mellett, és én azt fordítgattam le Nektek.
  • Vakeraka
    #7639
    nekem sehogy se megy mindent kipróbáltam amit leírtetok
  • mate000
    #7638
    Árulok egy Splinter Cell Chaos Theroy-t!(Eredeti)!Olyanok jelentkezését várom akik nem holmi 3 ezer forintért akarják megvenni!Továbbá csak akkor tudom eladni ha Pécsre tudsz jönni, mivel én ott lakom!Msn címem a következő:[email protected]!Másodlagos e-mail címem [email protected]!

    u.i.:a játék jó minőségben van!
  • NRK
    #7637
    Jut eszembe, a mentések közt van egy nem pályavégi, az "elkapnak"-os. (Csak akkor kapnak el, ha nagyon akarod, nem mentettem bele reménytelen helyzetbe.) Ez a Warroom előtti hallgatózásnál van, még 1 őr kóricál mielőtt felmásznál a szellőzőhöz. Ha nagyon kell, megoldható, hogy a harakiris mentésemet megkeressem és elküldjem neked külön.
    Ja, még valami: nem használtam magyarítást.
  • NRK
    #7636
    A tárhelyemen:
    http://nemesrita.atw.hu/games
    Minden pálya végének itt van a mentése, normál nehézségi fokozatban, az egész profilommal együtt mindenestül. Bátran csemegézz belőle, he megfelel.
  • isotec
    #7635
    Láss csodát! Elindult. A fene érti mi volt a baj eddig. Kösz a segitséget!
  • Etienne9
    #7634
    Akkor nem tudja v.ki, hogy hol találok 1.05-ös patchel mentett savegame-t?
  • Makkmag
    #7633
    nekem simán ment az 1.05-tel és magyarítással, de ez már a játék legvége.
  • Etienne9
    #7632
    Sziasztok!
    A gondom az, hogy annál a pályánál, ahol "harakirit" mutat be egy koreai fejes, vagyis miután leszúrja magát a játék lefagy, majd feketeség és ennyi! Restart után ugynaz a hiba! Eredeti játék + 1.05-ös patch + magyarítás van fenn!
    A kérdés az, hogy másnál is lefagy-e vagy csak nálam, mert akkor valszeg a honosítás zavar be...?
  • Daniel Hunt
    #7631
    Totál nem vágom, hogy miért nem indul el. Nekem sem ment a faq-os téma szerint, deahogy leírtam, úgy meg igen. Egyébként egy torrentes oldalon találtam ezt a megoldást.
    A 13as pontomat erre módosítanám:
    13. Indítsd el megint az SFnightmare.exe-t, és nyomd meg újra ezeket
    a gombokat: DISABLE CD, DISABLE NODE.

    14. Indítsd el a játékot, és játsz!!!

    A gépfüggőségről még nem hallottam.
    Egyébként a Prince of Persia The Two Thrones sem indult el nekem. Az is StarForce-s. Csak úgy, ha lehúzom a DVD-rom-ról a kábelt. De nem fogom mindíg lehúzgálni a kábelt. Főleg, hogy hang sem volt a gém alatt.
  • Rage47
    #7630
    nekem is ennyi volt...
    nem tudom, másnak miert nem müxik.
  • Vakeraka
    #7629
    Valaki segítsen sehogy sem indul a játék se sf nightmare-val se semmivel
  • Lazlo
    #7628
    Szijasztok.Nekem halál 1xszerűen sikerűlt elindítanom a játékot. deamon 4-el feltettem. sf nightmare-ben disable node-cd ennyi és indult rendesen :)))))))
  • isotec
    #7627
    Hát én mindent úgy csináltam ahogy leírtad, de nem indul el. Mi lehet a gond szerinted? Halottam olyat, hogy a gép konfigurációjától is függhet.
  • isotec
    #7626
    Hát, mit modjak, nem igazán örülök neki!
  • Makkmag
    #7625
    Pedig meg kell tanulni, mert idén egyre több játék jön ki ezzel, vagy hasonló védelemmel.
  • isotec
    #7624
    Lehet, hogy nem vagyok ezzel egyedül, de nem találtak még ki semmi egyszerűbb megoldást a starforce védelem ellen? Nem tudom elhinni. Már isten tudja hanyadjára próbálkozom, de hiába.
  • Rage47
    #7623
    én a bal oldalira raktam anno...
  • Sadist
    #7622
    Mindegy melyikre rakod.