10611
  • grebber
    #7702
    Á feladom.Visszasirom azókat az időket amikor elindult egyszer a game azóta sem sikerül életet lehelni bele.
    Pedig friss windows másik sf3-as game nincs fennt. :(
  • bere
    #7701
    Sziasztok, sikerült elindítanom a játékot sok-sok próbálkozás után. Leírom a tapasztalataimat, hátha segít valakinek.
    A "Snake" féle verziót töltöttem le a torrentről. Próbáltam mindenféle itt leírt módszerrel, de nem ment sehogy sem. Aztán rájöttem a hiba okára: a "Snake" féle verzióban hibás volt az mds file! Be lehet mountolni, de hibás! Sokkal rövidebb, mint az itwins-es mds (ami 37,4 k). Tehát akinek a "Snake" van meg, szerezze meg hozzá az itwins-es helyes mds-t. Ezt elég könnyen meg lehet szerezi a pl. a DC-ről. Az mdf file ugyanaz (4,15 GB). (Ugyanarra az előtagra kell átnevezni természetesen mindkét file-t). Amint kicseréltem az mds file-t sikerült elindítani.
    Az én módszerem az indításra:
    Körülmények:
    - viszonylag friss XP install, SP2-vel
    - egyszerre csak 1 db Starforce-os játék van fenn
    - SF-es játék uninstallálása után az SF removerrel leszedem az általa feltelepített SF drivert is.
    - Így hagyom minden SF-es játéknak, hogy feltelepítse a saját védelmét.
    - sfcure-t nem telepítettem.

    Az indítás:
    - Mountolás DT 4.03-ba
    - install, indítás
    - az 1. játékindítás után gép újraindítást kér. Fogadjuk el.
    - újraindulás után SF nightmare Disable node, disable cd, disable node
    - játék indítás, kód beírása (az ellenőrzésnek gyorsan le kell futnia)
    - játék

    Rányomtam az 1.05-ös euro patch-et ezt követően, ez sem okozott gondot.
    Nekem ment cd/dvd lehúzás nélkül is. Ha valamiért nem lenne elég az SFnightmare, akkor le kell húzni a meghajtókat, nincs mese. Ezt természetesen csak kikapcsolt állapotban! Én azt tapasztaltam, hogy a tápkábel lehúzása nem elegendő, az a biztos, ha az IDE kábelt húzzuk le! (Amikor csak a tápot húztam le, nem bootolt be a gépem). Ha le vannak húzva az optikai meghajtók, nem kellett az SF nightmare.
  • Muki100
    #7700
    Aki eddig megpróbálta a magyarosítást attól többnyire csak negatív viszajelzés jött, szóval szerintem inkább élvezd a játékot a saját nyelvén.
  • Balumann
    #7699
    egyébként google a válasz kulcsa, ott biztos megtalálod
  • Balumann
    #7698
    sztem ne rakd fel a magyarosítást...
  • CalebJoe
    #7697
    Hol találok magyarosítást az sc 3-nak de má kerestem a Magyarosítások portálon.Na hol kell?
  • PanzerWolf
    #7696
    Azt mondták,hogy a tört verzió elindul az alkohol prigival.Hát azzal se.Valaki segitésg?Elösszőr olvasd el... oldal nem jön be.Most rendelem meg eredetibe de,nem tudok várni 3-4 napot mire megjön.Ki akarom addig is próbálni.
  • PanzerWolf
    #7695
    Okés köszi!Akkor marad az eredeti.
  • Atti12
    #7694
    neten nem lehet nem eredetivel de viszont hamachival lehet LAN on keresztül. A haamchi az arra való hogy neten keresztül tucc LAn on játszani szóval elég jó kis cucc :)
  • PanzerWolf
    #7693
    Sziasztok!Épp néztem az először ezt olvasd...,hogy lehet törtel játszani neten.Itt meg GiGa master panaszkodik,hogy nem nem tud(bár lehet neki eredeti van,azt nem tudom).Amúgy nekem azt mondták,hogy törtel nem lehet. Most akkor?
  • arty
    #7692
    azért elég paraszt az ubi, h a coop lehetőséget a mai napig nem javitotta ki ...
  • Balumann
    #7691
    ja ha másik embernél jó akor még fogalmammabb sincs.
  • Balumann
    #7690
    Ha COOP-ba játszol akko NINCS BAJ, a COOP Nem működik rendesen LAn-on, neten meg nem tudom de lehet hogy ott is szar. 1.5 a legújabb patch, azzal kell menie, ha nem megy NEM AZ a GOND!!!! És azt hogy mi a problémája, nekem legalábbis fogalmam sincs!
  • GiGa master
    #7689
    Hy all mosmár a faxom televan!!!!Ki miylen patch-et használ már???senki semmit nem mond én az 1.5 tom használni mert fenn voltam havernál 1.5 el beléptem. YOU DISCONNECT FROM THE SERVER!!!mia baj másik embernél emg jóh44!!!Help plz
  • Balumann
    #7688
    de te meg már túl jó vaaaaagy Na jó majd azért megkereslek ha megyünk játszani
  • Balumann
    #7687
    A WinXP Service pack 2 a starforce cleanernek kellett, de mivel a Daemon tools 4-el már nem kell, egyszerübben is ellehet indítani ezért a játékhoz teljesen fölösleges felrakni az SP2-t :) (ezen kívül meredeken ajánlott felpakolni ha nem akarod ha sokat használod a gépet hónaponként újratelepítgetni :) )
  • Tassadar22
    #7686
    arty:Bocsi, igazad van, nem olvastam el, mert naívan arra gondoltam, hogy a fórumszabályzat van belinkelve:( Kössz, a felajánlott segítségért, lehet hogy igénybe veszem.
    Majd felpakolom az sp2-t, bár fagyni szokott a gépem vele, ugyhogy lehet, hogy megvárom amíg meglesz az eredetire a pénzem.
  • GiGa master
    #7685
    mostmár 1.5 öm van de akkor is szürkék a serverek:D
  • arty
    #7684
    najo, sry a személyeskedésért, irj privit és igyexem segiteni ... azt ird meg, h mit csináltá eddig, milyen programokkal probálkozol, stb ... :)
  • arty
    #7683
    talán mert 1.05 nél tart a game? ;)

    Tassadar22: gondolom a abnner alatti linket elolvastad, ahol töbek közt ez is megtalálható: ( fenti link: "ELŐSZÖR EZT OLVASD EL ÉS UTÁNA KÉRDEZZ!" )

    "
    Mi kell ahhoz, hogy a tört verziót elindítsam?
    - Windows Servive Pack 2
    "

    Kérdeznék még valamit? tizenkét éves vagy (ez lenne a kissebbik baj, hiszen erről nem tehetsz) vagy idősebb, akinek nem sikerült a 100as intelligenciahányadost elérni ? mondjuk 80 körülivel már képes az ember az olvasott informáciot értelmezni, tényleg tanácstalan vagyok ...
  • GiGa master
    #7682
    HY!!!Figy Megvan a game eredetibe,1.4 eu patch és coop módba szeretnék gémelni de a játékba ha onlyba meek bármelyik lobby-ba szürkék a serverek ez miért van???
    jah meg ha van is server ami fehér akkor ott meg befagy a game!help plz
  • Muki100
    #7681
    Majd engem is keressetek meg ha multizni akartok
  • Tassadar22
    #7680
    Ha lenne pénzem én is megvenném.
  • GiGa master
    #7679
    ne huzogassatok meg rejtegessetek én 2 napig próbáltam hagytama picsába megvettem eredetibe:S:D
  • Sam16
    #7678
    Csasztok eredetim van hogy a rakba tok szervert csinálni Coop modban?
    Mert megcsinálom de álladóan disconnectal!!
    Igaz routerem van az számít?
  • GiGa master
    #7676
    hy fiúk!!nyeten próbáltam emg tolni a gémet,de van 1 gond az hogy haver próbált csinálni servert,routere van,és ahogy belépek abba a pilanatba disconnect a másik meghogy vannak a gémebe serverek de szürkék annak mi az oka???plz help
  • Tassadar22
    #7675
    "The Disc Key you entered doees not correspond to the disc in the drive. Make sure you use the correct Disc Key."
    hiba jelentkezik
  • Rage47
    #7674
    nemtom
    most a PoP 3-al vacakolok. érdekes h a splinter simán ment, ez meg xarakodik:)
  • Tassadar22
    #7673
    Amúgy nekem sem akar beindulni, lehet hogy az SP1-el van a gond?
  • Tassadar22
    #7672
    Nektek is vagy 10 percet kattog a winchester, a checking disc-nél?
  • arty
    #7671
    tudom, h ennek mennie kellene, de mégsem 100% az eredmény ... :) létezik olyan lap, ahol hiába tiltod lez aIDE vezérlőt is akár, akkor is látja az sf3 :)

    ezért mondom, h az egyetlen 100% megoldás, ha kihuzza valaki az adatkábelt :)
  • Balumann
    #7670
    vegyél fel MSN-en, [email protected]
  • Balumann
    #7669
    há mit gondolsz mér hirdetem én a versus-t. Akikkel régebben splintereztem vagy letörölte a játékot, vagy már profi benne, én meg nem játszottam sürün vele, és most meg nem vagyunk meg 4-en sose
  • sanyiii
    #7668
    Na elindult nekem is. Sfcure driverrel volt a probléma. Elkezdtem dc-n letöltögetni emberkéktől, azt egyszer csak az egyiknél elindult. :)
  • sanyiii
    #7667
    "The Disc Key you entered doees not correspond to the disc in the drive. Make sure you use the correct Disc Key."

    Egyébként nem segített ez sem... :(
  • Makkmag
    #7666
    ööööizé engem érdekelne a versus, de az 4 emberrel az igazán élvezetes.
  • Balumann
    #7665
    figy, ez nem tom hogy neked fog-e segíteni, nekem bejött már hogy nem indult el és ez segített:
    a system mappában lévő splintercell3.exe -nek tedd át 640x480 -asra a mittudomén milyét a tulajdonságokban (a kompatibilitás fülön).
    Egyébként milyen üzenetet ír?
  • Balumann
    #7664
    Nekem is olyan alaplapom van ahol 2 helyen kel kitiltani biosba, csak akkor működik. De eddig 3 fajta alaplappal tapasztaltam hogy megy kitiltással (C-media alaplapom van). A másik 2 nem tom milyen :)
    De még mielőtt valaki nagyon elkeseredne hogy nem indul, mielőtt letörli a játékot , patchelje, és mentse le utána a verus mappát (400 mega alatt van), hogy tudjunk multizni :)
  • arty
    #7663
    ne terjeszd ezt, ha lehet .. van olyan alaplap, amin hiába tiltod le, az sf (windows) látja, bár a device managgerben nem látszik ...

    LE KELL HUZNI! ha ugy megy, utána már lehet kisérletezni ...

  • sanyiii
    #7662
    Nekem sajna egyik módszer sem működik. Nem tudom mi lehet a baj... :(

    Próbáltam úgyis ahogy le volt írva. Lépésről lépésre azt úgy csináltam. Lehúztam az optikai meghajtómat is. Kipróbáltam nem egy .mds-t...