10611
  • Somogyi Bence
    #7742
    NEM MEGY! Elindítanám, lecsekkolja a dvd-t, és kiírja hogy rakjam be!
  • arty
    #7741
    multiban nem fog menni, arra számíts ... :) (volt itt elég komment a bundled splinterről, h nem volt hozzá multi key)
  • PanzerWolf
    #7740
    Érdekes mert nekem hátulról rávág a gerincére.Még nem volt,hogy átvágta volna a torkát.Bár én inkább kábitok mint ölök!
  • francois
    #7739
    Hogyne lehetne elvágni!!! elkapod-bal egérgomb=elvágja torkát; jobb egérgomb=elkábítja
    Csövön lógva ugyanez.
    Ha néha használnátok a thermo vision-t akkor látnátok h mikor hal meg egy ember és mikor nem.
    (GYK:amikor elkezd halványodni akkor megölted:))
  • Voltan
    #7738
    Ok, Htx!
  • Rage47
    #7737
    akkor nem lehet elvágni... azaz csak felülröl, pl csövön lógva...
  • Voltan
    #7736
    Nem, a jobb gombbal elkábítja. Megnéztem a movie-kat, de nem sikerült rájönnöm. Talán megnézem még 1x... :(
  • Rage47
    #7735
    van tutorial movie a játékban. szal ott megmutatja. amúgy ha jól emléxem, jobb egér...
  • Voltan
    #7734
    Hogy lehet elvágni a gonosz bácik torkát? Nekem bal gombbal csak a gerincüket töri el (vagy valami ilyesmi).
  • stupido
    #7733
    daemon tools 4 ---> all options on ----> mehet a game. Nekem így megy
  • PanzerWolf
    #7732
    Semmit se,én pénzem.
  • ati2002
    #7731
    Tegyél neki egy ajánlatot, amit nem tud visszautasítani.
    (nemrég néztem a keresztapát)
  • grebber
    #7730
    Holnap megprobálok alkudni az eredetire asszem a boltos srác valamiből lenyulta (valamihez járt és nemadta oda) asszem 3k -ért árulja megprobálom 2k-ért megvenni tőle :D
  • Rage47
    #7729
    sztem ne kezdjünk vitát a pénzröl:), mert mindenki tud érveket meg ellenérveket böven felhozni.....
  • Muki100
    #7728
    Ja, de minimálbérnél már elég nagy összeg.
  • modernslave
    #7727
    bazzeg 4500 forint....na nem az zavar be egy kapcsolatba...jó monnyuk ha sebpénzből megy az más...de normális kereset mellett azé nem egy nagy összeg
  • modernslave
    #7726
    bazzeg 4500 forint....na nem az zavar be egy kapcsolatba...jó monnyuk ha sebpénzből megy az más...de normális kereset mellett azé nem egy nagy összeg
  • Balumann
    #7725
    És mit szól a barátnőd egyébként hogy ilyenekre költöz a pénzt?
  • Balumann
    #7724
    Hogyha még 20 évig ez lenne a minden napi játékom akkor talán kiadnák érte 5000-et, de ilyen sokat sztem nem ér meg egyik játék se mint amennyiért itt adják. Ezernyi más dologra is lehet költeni ezt a pénzt, nem ez a legfontosabb az életben sztem... még 1-2 ezret talán kiadnák érte... (vagy ha az Ubi-nak menne az összes amennyiért megveszem a játékot akkor még talán rávenném magam...)
    Jó az emerikai verzió is, csak asszem a képfájl nem. Tölts le valahonnan egy mini image-t, gamecopyworld.com -ról asszem tudsz letölteni rendeset, és akkor van esély hogy elindul ezzel a daemon tools 4 + meghajtó kitiltással (biosban vagy táp és adat kábel kihuzással)
    Vagy kérj valakitől egy másik mds fájlt, lehet az is jó.
    (egyébként meg nem tom, érdemes megpróbálni, ha így se megy akkor az itwins-es verziót hajánlom
  • arty
    #7723
    ha nem ilyen védelem lenne rajta, akkor sem fizetnél érte, hiszen egyszerübb letölteni :) ne ámitsuk egymást szvsz ;)

    koksz: az költ eredetire, aki megteheti és macera számára warezolni, esetleg kedvenc játéka és juttatna a játékélményért cserébe valamit a készítőknek, stb ... ennek semmi köze a barátnőhöz... majd egyszer megérted - talán.
  • PanzerWolf
    #7722
    Én képes voltam költeni rá 4500ft-ot!Egyszer kibirom.Ja,amúgy meg van barátnőm.
  • sorrow
    #7721

    Az amerikai verzióhoz tudnátok működő serialt adni. ( A FAQ-ban az európaihoz van adva)

    Egyébként az amerikai verziós SCCT nehezebben indul, értem itt a Starfoce védelmet?

    Köszönöm.
  • Koksz
    #7720
    Én nem tudom, hogy neked miért okoz gondot az elindítása: Elmondom neked, 2 percbe tellt mire elindítottam. Itwinzes verzio daemon4-el felinstalláltam aztán annyi meg egy bambi. Nem kellett itt semmilyen disable ez meg az kutyafasza. A Warez élt, él és élni fog:DDDDDDDDDDDD Meglehet venni pénzért is a dolgokat de ha meglehet ingyen akkor meg miért ne? Aki meg képes eredetire költeni annak ideje lenne keresni egy barátnőt
  • Muki100
    #7719
    nem fogok a szemét ubisoftnak fizetni még ha megérné akkor se...ilyen szemét védelmet alkalmaznak most már az összes játékukon, úgyhogy csakazértiswarez.
    majd ha lesz double agent demó lehet hogy másképp gondolom viszont
  • buldozer99
    #7718
    Nekem máma jött meg a game és nagyon megéri az 5 ezer forintot igen király játék akinek nem megy vegye meg eredetiben azt ajánlom!
  • bere
    #7717
    Vannak, akik igen hamar feladják. Simán el lehet indítani! Minden általam próbált SF-es játékot el tudtam eddig indítani (6 db, ezt is beleértve). Egy kis türelem kell hozzá, míg az ember utána jár a helyes módszernek, meg visszaolvas párszáz hozzászólást.
    Persze, aki akarja vegye meg. Én nem akarok reklámot csinálni egyik oldalnak sem.
  • francois
    #7716
    Hát nekem az ITWINS verzió van meg és simán elindul, ha ti akartok 5k erre nyomni (nem arról van szó h nem érné meg, mert való igaz megéri egy ilyen játék)de nekem 200HUF-ból megvolt és úgy csináltam mindent ahogy a FAQ-ban le van írva. Azt a pénzt meg inkább elbulizom:)

  • Stuller
    #7715
    egy kérdés... Co-op-bs ellinditom a gémet betölti a pályát de csak iszonytatoan sötét körvonalalakat látok és nemtok semmit csinálni...
    Várni kéne???
    Eredeti a gém konfig az aláirásom...
    Versus meg minden megy. updatolva nincs.
    Segitséget előre is tjx!
  • Somogyi Bence
    #7714
    Hát szerintem is az lesz, mert már tele van a tököm vele hogy kezelési útmutató kell ahhoz hogy elinduéljon egy játék telepítés után!
    Különben is jó játék, megér egy 5öst ( többet is megérne ).
    De milyen furi: eddig nem volt akadály a warezkodás előtt, mosat viszont már igencsak van, hisz ezt a splinter cell 3at elindítani, ez durva!
  • buldozer99
    #7713
    Legegyszerübb az lett volna ha nem töltöd le hanem megveszed eredetiben és ugy 100% elindul én kérdeztem már mindenhol és azt mondta mindenki hogy szinte lehetetlen elindítani én se töltötem le ezért nekem holnap lesz meg eredetiben és majd feljövök hogy megmondjam hogy milyen állat játék szerintem te is vedd meg eredetiben 4490-ft ért!
  • Somogyi Bence
    #7712
    Hello!
    Pls segítsetek!
    Letöltöttem a játékot. Ezt a verziót: Tom.Clancy.s.Splinter.Cell.Chaos.Theory.CLONECD-iTWINS.
    Addig minden megy hogy feltelepítem a játékot, azután az jönne hogy elindítom, és újraindítom. De nem jó, mert mikor indítom, kér egy kódot, beírom azt ami a chaosteory.atw.hu-n van, erre lecsekkolja a cd-t és kiírja hogy : Insert the Splinter Cell Chaos Theory PC DVD disc into another drive then press "Retry".
    Mit tegyek?
  • francois
    #7711
    Nekem kellene a splinter cell chaos theory
    videós végigjátszása. G-portal link nem jó.

  • sorrow
    #7710

    Lehúzoggattam a meghajtókat ide-t, tápkábelt, próbáltam Daemom 4.0-t, 4.03-at Alcohol-t(a megfelelőt). A sfcure.bat fut a háttérben, akárcsak a SFAFSB.exe.
    Az mdf. mds verzió jó. biztosan. Az image fájl mobilrack-ről megy.

    És nem megy.

    A szép az hogy már egyszer végigvittem a ugyanezen a gépen, ugyanezekkel a programokkal, akkor az Alchohol-t használtam.
  • PanzerWolf
    #7709
    Vegyétek meg,én is azt tettem a héten!A Cd galaxisba meg az Automexnél a legolcsóbb 4490ft.Mikor felraktam,megint azt az üzenetet kaptam mint mikor próbálkoztam a tört gaméval.Fogtam letöröltem az egész játékot,utánna a regeditből kitöröltem mincent ami Splinter Cell és lám,indul a game!Nagyon jó!Már alig várom,hogy jobban belejöjjek és megyek is netre kipróbálni!Megéri az árát!
  • Makkmag
    #7708
    mindenkinek mást kell disable-zni, nekem pl dis node - dis CD - dis node - dis pri mast - dis node , de van olyan ismerősöm akinek az ata-t is le kellett tiltania.
  • buldozer99
    #7707
    Én tutkora megveszem ebben a hónap-ban eredetiben 4490-ft ért az legalább elindul nem szarakodik ugy velem majd minta POP3!
  • ati2002
    #7706
    Nem, amikor én toltam, akkor kb 4 sf-os game volt feltelepítve.
  • Rage47
    #7705
    amúgy egyszerre csak 1 db SF-es game lehet fenn?
  • grebber
    #7704
    Azért kell 2x mert nem is kell kétszer nekem anno elindult de most még lövésem sincsen miért nem teszi.
    Bene pöccenjek azt megvegyem 3 ropiért.
  • Seth
    #7703
    nekem egyszer sikerült elindítani, eljutottam a menüig, kiléptem, hogy elújságoljam msn-en egy ismerősnek, namondom play, erre már nem indult el soha többé :D hogyvanez?

    "Disable node, disable cd, disable node" ezt se értem miért kell 2x a disable node