10611
  • ati2002
    #7782
    Játékon belül nem lehet állítani?

    Én amúgy mindig este 9 után játszottam vele, sötétben, így nem voltak ilyen gondjaim. HDR-t bekapcsoltad? Mert az is segít a fényviszonyokon.
  • grebber
    #7781
    Az a gáz hogy 6600GT driverén belül mit kell állítani hogy gamen belül világosabb legyen mert a szineknél nem kettő van mint a régi redeonomnál henm 3 lehetőség és fingom nincs melyik vonatkozik a game-en belülre.
  • ati2002
    #7780
    Nekem pont jó volt.
  • grebber
    #7779
    Lehet én játszottam kurva rég a Splintikkel de nektek is sötét a game?
    Ezt arra értem hogy alap állapotba is alig látok valamit csakha beiizitom az éjjellátot de igy meg hiába a szép graf ha folyton használnom kell.
    Vagy lehet hogy csak a monitoromat kéne belönöm?
  • Muki100
    #7778
    De legalább akkor túljutottál
  • grebber
    #7777
    Nemkapkodok.Csak 78% lett a hajós pálya :(
  • ati2002
    #7776
    Ne kapkodj.:)
    Én 2-3 hónap alatt játszottam végig, úgy, hogy 1x sem akadtam el. Szép lassan, elolvasva minden egyes infót, feljegyzést, amit adott menet közben, minden másodlagos, alkalmi feladatot megoldva jutottam el a célig, minden alkalommal. Persze mindezt lemagyarosítva. A térkép sokat segített, nem véletlenül rakták bele. Szóval nem kapkodtam el, ezáltal felejthetetlen élményt nyújtott, 2005-ben nekem a best volt. :)
    (csakúgy, mint 2004-ben a Pandora Tomorrow)
  • grebber
    #7775
    Na lol tényleg ekkora balfaszt mint én persze hogy nem jutottam ki mivel volt még feladat.
  • grebber
    #7774
    Bazzeg mekkora béna balfaszlehetek :(
    IDE nemtok eljutni fingom nincs hol van ez.
  • grebber
    #7773
    Akkor nem a hajó végéhez kell menni mégse.
  • ati2002
    #7772
    Nekem, miután megtanultam használni a térképet, nagy segítségemre volt.

    És bizony oda kell menni, ahol a piros kocka van...
  • Rage47
    #7771
    :DDD az egész sorozatban talán 3x használtam a kamerát:))
  • dronkZero
    #7770
    Nemrég lerántottam az egész sorozatot, most kezdtem neki az első résznek.
    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, szerintem a sticky camera a legjobb fegyver a játékban! Fejre lőve KO, nem csap zajt, utána össze lehet szedni... :] Nagyon komoly, ahogy leesik a földre, és látom, ahogy melléfekszik az ellen! :D
  • grebber
    #7769
    Térképet nézve.Na ha azt nézném akkor régen rossz lenne.Eddig sem használtam a térképet.Meg amugy is a hajó vége kéne a térkép meg a hajó közepét jelzi ottvan az a piros kocka.
    De majd megtalálom nyugi bele.
  • NRK
    #7768
    Ahol meglelted hátul az utolsó (?) szkennelendő ládát, ott kell lennie valahol létrának. Nyomuljál fölfele, aztán azon a keskeny külső folyosófélén át a másik oldalra (létrához képest másik oldal, a hajó bal oldala). Asszem még egy kis fölmászás van ott. Ha nagyon nem találod, miről regélünk, nézd meg a pályavégi mentésemet. Letölthető a pályavégi mentéseim gyűjteménye innen:
    http://www.nemesrita.atw.hu/games
    Tom Clancy's Splinter ... ez az. Töltsd be, és nézz körül, hol a fenében áll Sam. Biztos meglesz. :)
  • PanzerWolf
    #7767
    A hajó hátuljáról van szó!A térképet nézve amúgy tök lazán oda lehet jutni!Csak jól nézd meg mi hova csatlakozik a térképen és akkor,ki lehet venni merre kell menni.
  • grebber
    #7766
    Hát én voltam a hajó hátuljánál mivel ott volt egyik láda de mentőcsónakot még képen sem láttam itt :)
    Szemetek jól elrejtették vagy két vége van a hajónak
    Nagyon frankó game ez amúgy rázuzom az 1.04-es patchet azt rá a magyaítást ami eddig soha nem müködött még.
  • NRK
    #7765
    Hajó hátulja. És nem kabin, hanem a mentőcsónak az, amit meg kell keresni.
  • Muki100
    #7764
    Az extraction pontra gondolsz?
    Ahhoz a hajó másik végébe el kell menni és a második fedélzet környékén van asszem egy létra vagy egy cső ami vezet egy kis kabinba ahol megnyomod és vége. De szerintem a térképen jobban látod mint amilyen hülyén most elmondtam :)
  • grebber
    #7763
    Jáj eltévedtem a hajón márvagy 2 órája bőszen koborlok és nem találom azt a helyet ahol a pálya vége van. :(
  • grebber
    #7762
    Na elindult azzal lehetett a gond hogy nekem nem volt mds fájlom mostmá frankó.
  • habaki
    #7761
    Valaki!!!Kérlek segítsetek!
  • PanzerWolf
    #7760
    Munkásember vagyok,ugyhogy néha néha belefér 1-2 játék évente.
    Amúgy köszi!

    Kezdek belejönni a multiba!Eddig nagyon sokat bénáztam,de már egyre jobban megy.Bár még van mit tanulnom.Amit sajnálok az a coop dolog.Nem mükszik.Sokan panaszkodnak a coop részére,hogy rossz.Nincs megcsinálva rendesen.Állandóan kidob.Vagyis inkább el se tudunk inditani egy gamét se.Valakinél meg azt hallottam,hogy álltalában mükszik.
  • Koksz
    #7759
    Gratulálok, hogy megvetted jól tetted! Akinek tetszik és van rá pénze az vegye meg nyugodtan. A barátnőddel kapcsolatban annyit, hogy még sokáig 'élvezzétek' egymás társaságát
  • Koksz
    #7758
    Egyetértek azzal amit mondasz a megvétellel kapcsolatban, de ekkora baromságot amit a barátnővel kapcsolatban írtál még nem hallottam! Ezzel nem beleteposni akartam az olyan emberek kis lelki világába mint te, csak poénnak írtam a végére. De talán 1x majd megérted:P
  • grebber
    #7757
    Valaki kérem küldje el a Splinter_Cell_Chaos_Theory_PCMulti_By_Snake verzió mds fájlját!!!
  • habaki
    #7756
    Nem tudom miért nem idul mi lehet a gond?
  • habaki
    #7755
    Sziasztok!
    Eredeti játékom vam,fekraktam az 1.04-es patc-et mindent a leírtakban csináltam még arra is figyeltem hogy ez \ a jel is kint legyen a végén az elérési útvonalakat is átnéztem.Le is futott a magyarosírás program rendesen megvártam amig a dos verzíó is lefut utánna akarom indítani a játékot és ezt írja ki:" Program:...cy'sSplinter Cell Chaos Theory\System\splintercell3.exe"
    Kérlek ha tudtok segítsetek!
    Előre is köszönöm szépen!
  • buldozer99
    #7754
    Hát nem kockáztatom meg de azért kösz!
  • Muki100
    #7753
    Eddig még a magyarítással csak a baj volt szerintem. Vagy kockáztatnád csak azért hogy Halász Sámuel legyen?
  • buldozer99
    #7752
    Már megoldotam a problémát egy uninstal és egy sim install segített neki!Amugy meg van a magyaritás ezt szeretném kérdezni hogy érdemes-e felrakni mert egy másik forumon azt irták hogy nem? És igen jó a játék
  • buldozer99
    #7751
    Nekem az a bajom hogy elöbb elindult most meg nem ezt irja ki:Another instance of Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory is already running mit jelent ez és mér irja ki?Elöre is köszi amugy eredetim van
  • JamesRyan
    #7750
    sziasztok
    kérdésem lenne,hogy kell feltölteni a hamis "íméleket" a bank-nál?mert nekem egyik bill-resem indul el a feltöltés.
    köszi
  • Somogyi Bence
    #7749
    Helló! Na a problem még mindig fennáll, de miután kéri a DVd-t, még találtam egy olat, hogy wiew report, amiben ez van:
    Dear User!

    This file contains detailed information on the problem occurred.
    Save the file and forward it to your product Customer Support.
    Web page: http://support.ubi.com

    ------------------------------ Information ------------------------------

    [Error Information]
    Code: V3YPL-CF2R4-AA7YZ-3WQD8-6NQDF
    Key: 2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F
    3.4.71.19; 3120; ES:101,192,183,182,103,102,0

    [Protected Product Information]
    CompanyName = UBISOFT
    ProductName = Splinter Cell Chaos Theory PC DVD
    BuildSignature = 3.04.071.019, 02.03.05
    ProductGuid = {05ed0e63-94b6-d9a5-7013-01e7207d10d1}
    BuildGuid = {e0126fee-95fb-4485-bbb5-8549b3fd9f9a}

    [Report Information]
    ReportDateTime = 2006. február 18. 16:44
    ClientTimeZone = Közép-európai téli idő
    ClientTimeBias = -60

    [System Information]
    System Information was not obtained because of "msinfo32" execution error.

    Na még így sem tudtok segíteni?
  • francois
    #7748
    Nézd végig az intrót és meglátod h van egy pár jelenet amiben nem a piros spot zoomos cuccal nyomja.

  • Muki100
    #7747
    hamachin megy a multi általában este 7 és 9 között.
  • Rage47
    #7746
    nem is hallottam még ilyenröl:)
  • francois
    #7745
    Vágja vki h hogyan lehet a fegyverre rátenni a zoom-ot h látszódjon is a fegyveren?

  • Danman
    #7744
    nincs kedve valakinek Multizni?:D aki akar vegyen fel MSN-re : [email protected]
  • Rage47
    #7743
    nekem is ezt csinálja...:D