10611
  • NRK
    #7822
    Minden verziót kipróbáltam, még viszonylag legstabilabb 1.05-ös patch-csel. De mint említettem, így is csak a kiképző pályával boldogultunk, ott is volt sok disconnect, de mivel az egész rövidke, 6-7 perc elég hozzá, végül is sikerült. És csak pár disconnect veszélyes hely van benne, amiket ki lehet kerülni. De már a második, a bankos pálya nem sikerált, max 30 percig működött, és az nem volt nekünk elég. Kár a coopért. :(
  • Macskanő
    #7821
    Hello! Lanba sem megy a game! Ugyan úgy disconnectel 1 perc után! A tűzfalakat kikapcsoltam mikor kipróbáltam lanba. De nem megy nem tudom mi lehet a baj valószínűleg tényleg játékhiba és csak patch segíthet!
  • Lest4t
    #7820
    ok thx
  • grebber
    #7819
    Probáld meg hogy leszeded az sf-et a gépedről (sfremover-el) és utánna inditod a gamet.
  • Lest4t
    #7818
    van, de ez eddig nem volt gond
  • grebber
    #7817
    Meghajtók is lehuzva mds is van akkor fingom nincs.
    Van fennt a gépeden másik Sf3-as game is mert azis bezavarhat?!
  • Lest4t
    #7816
    van mds és mdf is
  • grebber
    #7815
    Mds fájlod van?
  • Lest4t
    #7814
    azt hiszem :)
  • grebber
    #7813
    Mindent a leirtak szerint csináltál?
  • Lest4t
    #7812
    virtuális meghajtóm van, és ezt írja ki: "Insert the splinter cell chaos theory pc dvd disc into another drive then press retry" Mi a teendő? :o
  • NRK
    #7811
    Hát, nyárig nem lesz otthon egyszerre a 2 gépem. A munkahelyen tartom a gyengébb konfigurációt. Úgyhogy nem tudom a közeljövőben kipróbálni a te módszereddel. Bár, esetleg itt a melóhelyen kísérletezhetnék 2 gép közvetlen összedugásával. Csak én is lusta vagyok.
  • Makkmag
    #7810
    Igen nekünk is routerrel van összekötve és úgy nem megy, azért kérdeztem, hogy közvetlenül összekötve megy-e, mert úgy nem própáltuk, kicsit macerás megcsinálni és ha nem jó akkor nem is próbálkozunk vele
  • NRK
    #7809
    Ez még nyáron volt, akkor még nem volt meg nekem a Chaos Theory. Lanon, switchen keresztül szenvedtünk a cooppal, rengetegszer disconnect. Csak a training pályát tudtuk végigtolni sikerrel. A bankosba már vagy 50-szer beletört a bicskánk (disconnect), feladtuk. A többi pályát aztán már meg sem néztük. Kár, hogy ilyen instabil a coop, mert egyébként eszméletlenül jó ötlet.
  • Makkmag
    #7808
    De a játék ment???
  • NRK
    #7807
    Amivel összekötöttem őket, addig nagyobb hálózatban volt, olyan amivel a switch-et kötik össze a gépekkel. Nem a routert a gépekkel. Nem tom milyen a belseje. Nekem is azt jósolták, hogy nem fog menni, de azért kipróbáltam, és nyertem. Látták egymást a gépek, fájlokat küldözgettem, meghajtót megosztottam, stb. Csak a netet nem bírtam megosztani, az csak azon a gépen szólt, amelyik össze volt kötve a modemmel.
  • dronkZero
    #7806
    Ezt nehezen hiszem.
  • dronkZero
    #7805
    Hát, az a gond, hogy az a kábel, ami a routerbe megy, az normál hálókábel. Ha két gépet direktben, egy hálókábellel akarsz összekötni, ahhoz fordíott (cross-link) kábel kell. Egyébként nem fog működni a hálózat.
  • arty
    #7804
    nincs
  • NRK
    #7803
    Egyszer én is összekötöttem így a két gépemet. Működött. A hálózati varázslóval próbáltál már helyi hálózatot létrehozni, amiben a 2 géped van?
  • Macskanő
    #7802
    Sziasztok! Összekötöttem a két gépet lankábellel de nem kapcsolódnak egymáshoz! Tud valaki segíteni? A Driver fel van telepítve pedig.

    Köszi!
  • Makkmag
    #7801
    A válasz engem is érdekelne, ha kipróbáltátok írj !!!!!!!!
  • Macskanő
    #7800
    Hello! Nekem routerem van meg sp2-m! Így nem megy a CO-OP neten! Ha neten nem is de lanba a tesómmal tudnék játszani. Azt találtam ki, hogy kihúzom a routert és összekötöm a két gépet lankábellel és kikapcsolom a tűzfalakat! Azt lenne a kérdésem, hogy szerintetek így lanba működne a CO-OP? Mert jól átgondoltam és azt hiszem ha lankábelal kötöm össze a két gépet akkor nem kell a game-nek portokon átmennie és nem fogja akadájozni semmi! Nektek mi a véleményetek? Léci válaszoljatok.
    Köszi!
  • arossz
    #7799
    van crack a spliter 3-hoz????
  • Muki100
    #7798
    Én haverom 100% ra ment úgy, hogy csak a végén amikor a fürdőnél kell buzulni ott ütötte ki az ürgéket...végig hozzá sem ért senkihez és alarm nélkül csinálta meg. Mondom, wow fasza gyerek vagy mire ő: ja de szar game volt.
    Szóval óvatosan a 100%-al
  • ati2002
    #7797
  • grebber
    #7796
    Még két pálya azt kezdem előlről immár megprobálva a 100%-ra törekedve.
  • dronkZero
    #7795
    Ahh, köszi, erre nem gondoltam. Mindig metrartom az eredeti exe-t, pont az ilyen estekre...
    Most viszont azon problémázik, hogy ez a peccs csak európai, közel-keleti, ázsiai terjesztésre való. A magyar területi beállítások nem számítanak Európának? Szép... :)
    Vagy a játék amcsi, és keresnem kéne hozzá amcsi peccset?
  • ati2002
    #7794
    Igen, mindegyik epizód különálló.

    Az első rész Mission Pack-ját fel lehet rakni a biztonsági másolatra is, csak az a lényeg, hogy szüz "exe" legyen, ne crackelt. De én úgy emlékszem, hogy a Pack-ban mellékelnek egy eredeti exe-t is erre a célra.
  • NRK
    #7793
    Nyugodtan letakaríthatod az alap SC-t, nem kell sem a Pandprához, sem a Chaos Theory-hez. Sőt azok sem feltételezik egymást.
    Gondolom az SC-d kalóz, mert az eredetire a legkisebb gond nélkül föltelepült a Mission Pack. Passz, hogy mit lehet ilyenkor csinálni. Kérj kölcsön eredetit, és telepítsd újra, aztán krekkeld meg.
  • dronkZero
    #7792
    Ja, bocs, hogy ide a CT topicba írogatom az alapjátékos kérdéseimet, de úgy látom, hogy ebben a topicban van csak némi élet...
  • dronkZero
    #7791
    Na, meg még egy problémám van:
    A Mission Disken lévő 1.3-as patch nem hajlandó feltelepülni, azt írja, hogy nem tudja megállapítani a verziószámot. Anélkül meg a MD sem megy fel.
    Mi ilyenkor a teendő?
  • dronkZero
    #7790
    A Pandora Tomorrow és a Chaos Theory különálló játékok? Tehát letakaríthatom az alap SC-t, vagy kell hozzájuk?

    AlapSC utolsó pályáját is sticky kamerás kábításokkal oldottam meg... :) Az volt a legdurvább, amikor feltapadt egy elit katona sisakjára, aztán nézhettem, hogy mit csinál, merre megy, FPS nézetben... Még amikor nekemjött a sötétben, és rám célzott, teljesen okés módon jobb oldalon belógott a fegyvere a képbe, mint egy FPS játékban... :D
  • ati2002
    #7789
    Ez igaz, viszont kicsit elkanyarodtunk a témától. Mindegy. Egyenlőre marad az UE2.5 ami nagyon szépen fut, pedig elég sok ficsőrt produkál már.
  • Sadist
    #7788
    Aha, szerinted megéri a játékfejlesztőknek optimalizálni? :D Csak plusz meló, aki meg origiba megveszi a játékot, az úgyis hajlandó költeni a vasra is. Sőt lehet hogy még valamelyik hardvergyártó fizet is nekik, hogy a logójuk ott díszelegjen a játékban :) Sokan látják, hogy jé, "optimized for nVidia/Ati video cards" és megy is a boltba venni valami új karit :)
    A játékok pedig mindig is olyanok lesznek, mint a gáz. Kitöltik a rendelkezésre álló teret.
  • grebber
    #7787
    Hát ez még nembiztos.Mertha összedobnak egy ku..a szép grafot,fizokát mindent olyan optimalizációval mint a HL2 akkor semmi gond.
    Meg bizok az egyik fejlesztő kijelentésében 6600GT-vel futni fog, igaz azt nem mondta hogyan.

    Dx10-es karik lesznek már mire kijön az UE3-as Splinti.2GB ram már elég kell hogy legyen (1GB már illene alapnak lenni már most) proci szvsz 3Ghz-3.5Ghz lazán elég.
  • hykao #7786
    Bele se merek gondolni, mennyi mindent kell majd kicserélni a gépben addigra... :)
  • grebber
    #7785
    Bele se merek gondolni milyen lesz majd a Unreal Engine 3.0-ás Splinti márha lesz.
  • grebber
    #7784
    Vettem 5.1-es hangcumot nem lehet valahogy megoldani hogy game alatt szoljón mind az 5 hangszóró??
  • grebber
    #7783
    Játékon belül hiába állítom semmi eredménye.Tuti az van amiről beszéltem Radeonommal is volt ilyen de ott átállítottam és jó lett de itt nemtom melyik a játékon belüli :(