10611
  • Atti12
    #7862
    és ha befejezted a játékot utána okézd le
  • Atti12
    #7861
    nem csak ennyi módszer van :P van egy bizonyos starfuck nevü program az itwins verzió elindul vele xD. kel hozzá daemon tools 4.0 bemountolod a dvd t ezután rákatintasz a kis villámra emulation/all options on. ezután belemész ebbe a starfuckba és ott elinditod a "secondary_all_cd_agressive"-et. Ezután kiiír egy néemt szöveget az ne okézd le, hanem inditsd el a játékot és megy :)
  • zsakosfrodo2
    #7860
    Hidd el, hogy az egyetlen megoldás a fizikai lehúzás (ill. egyeseknél a BIOS-ban valókitiltás is műxik).
  • grebber
    #7859
    Nincs müködő crack!!
  • Lsilent
    #7858
    Sziasztok
    Talaltam ma reggel egy no cd crack-et a gamehez, lehet hogy vege a fizikai meghajto ki/be huzgalasanak?
  • Richard90
    #7857
    jaaa tényleg
    igazad van
    amúgy ubi.com or splintercell.com or google.com
  • Balumann
    #7856
    igen de neki az 1.4 kell úgylátom, és ha auto frissítésre rakja akkor az 1.5-öt tölti le
  • Richard90
    #7855
    amúgy ha megvan a játék van egy olyan opció benne hogy magától frissíti a játékot...
  • Balumann
    #7854
    google-ről hallottál már?
    vagy esetleg megnézted hogy itt sg letöltésekbe fennvan-e?
    filefront.com -on egyébként biztos fennvan

    Próbáld meg feltalálni magad kicsit
  • Balumann
    #7853
  • csurit
    #7852
    Hali valakinek megvan a splinter cell chaos theory 1.04 patch ha igen átküldené. Msn:[email protected]
  • Rambo 20
    #7851
    Sajnos ezt a gámát az koviszoft nagyon el....ta mert a coop gazdaságos eratív mód nagyon gyenge lett (kilép a szerver, a portok nem működnek...Ja ha erre valaki tud valamit mondani szóljon) és a Versus mode az meg egy ütésed egy halálom típusú.Vissza a pandora-stylet!
  • Richard90
    #7850
    Fent van a legfrissebb videokártyadriver??
    ha nincs akkor látgass el a videókártyagyártód honkapjára és töltsd le a legfrissebbet:
    HA ATI-D VAN
    HA NVIDIA-D VAN.
  • Prof-X
    #7849
    Hali mindnekinek!

    Olyan problémám van , hogy elkezdett akadni de nagyon brutálisan a játék az utolsó pályákon.Elösszőr csak nagyon kicsit de az utolsó pályán egyszerűen menni sem lehet.Nem gépigyény a baj mert az első 4-5 pálya simán ment.Volt már valakinek ilyen problémája?Próbáltam már lemeztöredezettség mentesítést de nem használt.Eléggé felidegesített,hogy már a végén vagyok és szarakodik.Ha valaki tud valamit PLS HELP!
  • Muki100
    #7848
    versus->system->dedikált szerver executable
    belenéztem de nem adnék neki sok reményt
    ma este játszunk?
  • Balumann
    #7847
    itt hogy lehet dedicated szervert? :/
    Nem sajna, nem engedi végigmenni, ha van 2 kém és 1 katona, és a katona kilép kiírja hogy a kém nyert :(
  • Muki100
    #7846
    Belép a harmadik egy lobbyba, elindítod és kilép. Akkor engedi végigmenni de még mindig hárman kelletek. Dedikált szerverrel próbálkoztál már?
  • Balumann
    #7845
    pontosabban arra gondoltunk hogy 2-en szeretnénk gyakorolni, úgy hogy csak 2-en vagyunk kémek a pályán. Mert csak úgy engedi hogyha 2-en vagyunk hogy valaki kém, valaki katona :(
    Ezt szeretnénk valahogy kijátszani, belenéztem a versus/system ini fájljaiba de minden marhaságot meg találtam (sticky camera intenzitás meg ilyesmi :D), de azt ami nekem kéne olyan beállítást nem :(
    Ha valaki tud valami ötletet akkor pls
  • Balumann
    #7844
    chaos theory
  • Atti12
    #7843
    Sziasztok! nem tudja valaki hogy lehetne emgoldani azt hogy versusba ketten mennyünk ugy hogy nincs ellenség? :(
  • NRK
    #7842
    Megnéztem a multis videót, és marhára kedvet kaptam hozzá. :) Ez a Pandorának, vagy a Chaos Theory-nek a versusa?
  • buldozer99
    #7841
    Huzátok ki és megy vazze bár nekem eredetim van és nem kell kihuzogatni akinek nem megy vegye meg 4490ft automex-nél ls cd galaxis-nnál
  • Makkmag
    #7840
    mindeféle variációt kipróbáltál a SFNightmare-rel ???
    Nekem se a leírás szerint kell kikapcsolgatni.
  • buldozer99
    #7839
    Huzd ki vazze és megy!!!!!!!!!!!!! olyan nagy eröfeszités?????????????????????
  • GOTEM
    #7838
    Nem tudom találkozott-e már valaki olyan hibával, hogy:
    "The Disc Key you entered does not correspond to the disc in the drive. Make sure you use the correct Disc Key."

    2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F - ezzel próbáltam nekem nincs kedvem kábelt huzogatni vazze probálgattama starforce nightmrrel is de felidegesit ez az egész geci KURV@ ANYJÁT A STARFORCENAK EMG ANNAK IS AKI KITALÁLTA MI A KURVA ANYJÁÉRT TALÁLTA KI!!!!![#ticking]
  • Balumann
    #7837
    http://www.urownblog.com/PromoFinal.wmv
    Ezt a multis videot nézzétek meg
    És ha valaki így multizik rajtunk kívül állandóan hamachival, azoknak ajánlom ezt a map packot, 15 pálya:
    http://www.splintercellworld.com/img/mapsct/MICAIOv5.exe
  • Muki100
    #7836
    Visszamászol abba a végébe ahonna kukkolod Otomoékat, és benyomod az EEV-t. Asszem, hogy mond valami a Lambert vagy Grim hogy Samu derítsd ki ezt meg azt, de nem vagyok benne biztos. Hamarosan újra odaérek és majd meglátom.
  • grebber
    #7835
    Milyen cd key-el probálod?
    Amugy legtöbbször akkor ir ki ilyet ha valamit nem csináltál meg.
  • Evogordon
    #7834
    Hy én amikor indítani akarom a játékot cd kulcs hibát ír ki. Nincs esetleg másik cd kulcs?
  • Lsilent
    #7833
    Nem tudom, hogy csinalod de nekem nem sikerul semmit hasznalni a szellozoben, csak maszni lehet semmi mast. Legalabb is nekem nem ment.
  • Pedrosz
    #7832
    Köszi a segítséget, de közben inkább elkezdtem újra a pályát és elkaptam az egyik őr grabancát.
  • Muki100
    #7831
    Úgy emlékszek hogy ott EEV-vel még kellett hackelni gépet is, mármint a szellőzőből. Ha nem csináltad meg lehet hogy azért nem enged.
  • Lsilent
    #7830
    Thx az infot. Bar en mar probaltam. Mentem elore hatra de nem akart kijonni. oldalra nincs ut a csobol. De ki sem irja, hogy kimaszhatok hattal.
  • arty
    #7829
    kihátrálsz, amit birsz, utána visszamászol előre megint és akkor továbblép a game, lesz valami átvezetőcske és utána ki is lehet mászni :)
  • Lsilent
    #7828
    Hali
    Sajnalom egy kicsit hogy nem lehet keresni a hozzaszolasok kozott. Nagyon sok a hozzaszolas igy nincs idom a melohelyen mindet vegig olvasni igy bar lehet mar kerdeztek es valaszoltatok is de megkerdezem. Van egy olyan resz a gameben, van ez a War room, egy S alaku szellozon kell bemaszni es kihallgatni a beszelgetest. Ekkor ad uj objektet. megvan az uj objekt. de nem tudok visszamaszni a szellozon. Elmegy a feleig is ott ragad. elore mindig tudok menni, de azon a ponton tul nem tudok kihatralni. mit tegyek. Help me. Pls. Thx
  • Makkmag
    #7827
    a 2 lehetőséget felhasználod, a meredék számsor közül választassz egy szimpatikusat, mejd az egérrel kijelölöd, ha nem az akkor kezded előlröl és másik számsorra klikkelsz.
  • Pedrosz
    #7826
    Sziasztok!
    Meg tudná nekem valaki mondani, hogy az utolsó pályán hogy tudom meghekkelni a retinaszkennert ha van összesen 2 lehetőségem a 4-ből. Az őr (elektro)sokkot kapott, úgyhogy őt nem használhatom. (az a helyiség ahova egy mozgópadlón lehet lejutni, és egy infrás kamera forog körbe)
  • loga
    #7825
    Sziasztok nekem lenne egy kerdesem:
    Megvettem eredetiben es az install cdkey kod rajta van a cd-n. De mikor fel akarok menni netre es keri a kodot oda valami mast kerhet mert sokkal rovidebb kod kell neki es a fuzetjen van egy feher kocka de az ures. Ott kellene lennie ugye?
    Be volt rendesen foliazva es rendes uzletbol vettem...
    Vagy csak elneztem valamit?
    Segitsegeteket elore is koszonom.
  • Macskanő
    #7824
    Tegyél fel patchet az megoldja a problémát! Nálam a sima 1.00 verzióval szaggatott az egész game!
  • Stuller
    #7823
    Van egy nagy problémám:
    Elinditom a gémet (single be megy qrva yol minden meg versusba is)
    Co-op-ba betölti a gémet qrva sötét van nem látni semmit cask egy két vonalaet meg mintha vmit emberkörvonalat.
    Mondom megy faszán a single fullon, nincs peccselve. mi lehet a gond...???