10611
  • Balumann
    #10371
    players from aKa VS Doener. FEAT Pianis5imO.
    Versus DM movie (bár szerintem hülyeség a dm mód, a videó egész jó)
    Splinter Cell Funny Episode 1

    Nagyon jó videók, nézzétek meg sztem :)
  • Muki100
    #10370
    miért nem tudod egyszerűen leszedni a netről?
  • passatgt
    #10369
    magyarosítást valaki áttudná küldeni?:)
  • grebber
    #10368
    Hamachival nagyon egyszerű.
  • Muki100
    #10367
    Konkrétan mire gondolsz ezalatt hogy "beírni"? Elindítod és kiválasztassz egy játékot, de nem sok esélyed van hogy működik is.
  • Prince23
    #10366
    De valamit be kell írni? ha coopozni kell?
  • Balumann
    #10365
    Nekem körülbelül 2 éve nincs is fennt a játék, csak a versus. Én nagyon sokat próbáltam a coopot régebben, senkivel sem volt jó.
    Én amúgyis Versus párti vagyok.
  • Prince23
    #10364
    És veled ha végigtolnám a storyt, akkor mit kell beírnom, meg stb?
    neked is eredeti a játékod?
  • Balumann
    #10363
    A legújabb patch.
    igen
  • Prince23
    #10362
    Miszükséges a Coop-story mod-hoz az interneten és eredeti játékon kivül?
    pl, én cooppal végigtolhatnám egy amerikai emberrel:?
  • Atti12
    #10361
    Nekünk régen Frodoval amikor mindkettőnknek 7600GS-e lett tökéletesen ment. :)
  • Balumann
    #10360
    Valami oka biztosan van, hogy kinél szakad meg, kinél akad, kinél nem. Valószínűleg hardverek között van összefüggés.
  • grebber
    #10359
    Nemtudomnálatok mi van de haverral végigtoltuk coopba nem eredetit és még véletlenül sem akadt 1szer sem.
  • Muki100
    #10358
    Eredetivel is ugyanolyan szar...
  • Varga10
    #10357
    Lehet hogy megvan a megoldás miért akad a COOP mód.

    ha egy a CD kulcsa a 2 játékosnak akkor disconnectel. Mondjuk igaz is lehet mert valszeg ezért nem csináltak hozzá javítást :)
  • The Protector
    #10356
    #10355 ez neked ment
  • The Protector
    #10355
    Legkönnyebb megoldás.Letöltöd a Splinter Cell: Chaos Theory [EURO] v1.05 Patch-et.felteszed.felmész erre az oldalra ---www.gamecopyworld.com,megkeresed a splinter cell-t és ott letöltöd ezt
    Splinter Cell 3 v1.05 [EURO] No-DVD/Fixed EXE 28-05-2006
    RELOADED
    És késsz.Ha vmi nem megy akkor azt privátban.
  • Jont100
    #10354
    Igen.
  • Muki100
    #10353
    XP SP2-d van?
  • Jont100
    #10352
    Esetleg valaki?
  • Prince23
    #10351
    Én is, mindig lopakodok... meg aki az utamban van leütöm, persze előtte kihallgatom.
  • grebber
    #10350
    Én pl embert ölni nem szoktam soha max ha a küldetés kéri.
    Osonni meg nagyon szeretek :D
    Coopba tegnap jó volt Lunkival kétszer is volt olyan hogy full egyszerre kaptuk és és altattuk el őket teljesen véletlenül :D
  • Atti12
    #10349
    éppen az a lényeg, hogy minél kevesebb embert ölj meg -.-' és ugy hallgasd ki a őket/vidd végig a pályát.
  • Prince23
    #10348
    Én vagy 11-szer toltam ki ezt a részt... legutoljára összesitésben 97%-ot kaptam, mert valamit elrontottam a Koreais résznél, robot helikopteres rész. Természetesen a legnehezebb fokozaton.
  • grebber
    #10347
    LOL szerinted hányszor vittem már végig a játékot?Ez az idös dolog már csak hab a tortán hülyülök csak.Coop is megvolt már.
  • Prince23
    #10346
    De nem értem mit versenyeztek itt az idővel... az lenne a szép, ha mindenkiit ellimináltok, akit csak tudtok, és KIHALLGATTOK. Na ez a lényeg. Lemaradtok az információ szerzésről. Na úgy vigyétek. és nem értem, h vki csak végigfut a mapokon és 100%, de semmi infót nem szerzett senkitől ki... szal egy "bughalom"-nak is tekinthetjük a 100% teljesitését.
  • grebber
    #10345
    Na 3:39 a best nekem,de ezzel vége is nem töröm magam többet hogy jobb legyen mert már azért kb 200x mentem ezen a pályán és hát csak meguntam végre.
  • Jont100
    #10344
    Sziasztok!
    Szükségem lenne pár használható tippre, ötletre a játék elindításához.
    Nekem nem eredeti játékom van, úgy töltöttem le egy weboldalról még régen crack nélkül. Nagy nehezen valahogy sikerült elindítani valahogy, csak máér sajnos nem emlékszem, hogy pontosan hogy, és végig is játszottam.
    Most szeretnék újra végigcsinálni pár küldetést, de most sehogy sem sikerül elindítani.
    Az "ELŐSZÖR EZT OLVASD EL ÉS UTÁNA KÉRDEZZ!" -ben szereplő tippeket véigigcsináltam többször is, lépésről lépésre, betartva a sorrendet, de a játék egyáltalán nem akar elindulni. Be se jön semmi, ha elindítom a játékot.
    Valaki tud használható tippet adni, ogy hogyan indíthatnám el?
    Előre is köszönöm a tippeket és ötleteket!
  • grebber
    #10343
    Szerinted mi motivált engem és honnan tudom merre kell menni és hogy? Ezt vettem alapul.
  • Muki100
    #10342
    Splinter Cell Chaos Theory Speed Run - Light House - 2:46
  • grebber
    #10341
    100% 3:55 videom
    Volt egy 3:43-as is de arról nem készült video.
    De mostmár leállok vele mert ezzel álmodok.
  • grebber
    #10340
    Hehe miközben szopunk a coopal újabb másodperceket faragtam az első pályából immár 6 perc 55 100%-osan!
  • grebber
    #10339
    Segítségetek kérném aki már coopban végigvitte a játékot.
    Utolsó előtti pályán vagyunk hatástalanítani kell egy bombát olyat mint a train station pályán tehát keten kellünk hozzá de képtelenek vagyunk hozzáférni a másik oldalhoz mert nemtudunk átjutni sehogy sem.
    Alattunk nagy "verem" de sehogy nemtudunk lejutni.
    Visszafelé nemtudunk menni met a fal ahonnan idekusztunk nem lehet használni a kúszás menüt.
    Aki tud kérem segítsen mit kéne csinálni!
  • grebber
    #10338
    Most elememben vagyok meg is dölt a rekordom:

  • grebber
    #10337
    Első pályáról videóm 100%-osra 10perc 33sec.
    Utánna még mentem egyet az 8 perc 23 lett de aról nemcsináltam videot.
    Annál lejebb nemhiszem hogy tudnék menni.
  • grebber
    #10336
    Basszus a Train Station pályán Coopban mi a megoldás hogy megtudjuk csinálni a "Kövesd Chut az öltözöbe" ??
    Mert amikor bemegy az ajtón ott van 1 őr + követi 1 és mire azokat alarm meg észrevétel nélkül likvidáljuk ki is irja hogy mission over mert nem követtük.
  • rolivp
    #10335
    Sziasztok!
    Elakadtam a penthouse pályánál, amikor az öreg segítségét kell kérni. hiába beszélek vele, nem segít, csak áll egy helyben.
    Előre is köszi
  • Lunki88
    #10334
    Miért nem indul el a Versus? Addig bejön hogy kiírja a szokásos "Game experience will change online gameplay" és csak az egeret tudom mozgatni és hiába várok nem megy tovább. :S Pedig eredeti a játékom.
  • grebber
    #10333
    LOL most hogy toltam Lunkival coopot végre tudom lehet menteni is.Eddig haverral állandaon előlről kezdtük ha meghaltunk vagy elkurtuk akár a pálya végétől is.Azt anyáztunk faszért nincs mentés.LOL na hát már ezt is tudom végre nem 5 órás lesz egy pálya :D
  • sadi57
    #10332
    majd jöhettek játszani :D