10611
  • Balumann
    #10411
    Nemtudom elolvastad-e a hibát, de azt írja, hogy: "ellenőrizd, hogy végeztél-e korábbi telepítéssel és bezártál minden más programot". Valószínűleg van valami folyamat, ami bezavar. Próbáld meg újraindítani a gépet, vagy próbáld meg csökkentett módban feltelepíteni.
    Lehet vírust kaptál.
  • atesz02
    #10410
    A verzió az oké, mert Daemon Tools-al kell indítani.
    Habár, egyszer már sikerült felraknom, csak akkor a magyarítás elcseszte, és töröltem az egészet, azóta nem tudom újrarakni.
  • Muki100
    #10409
    Feladatkezelőben megnézted-e mikor csináltad? És nem lehet hogy valami rossz verziót próbálsz vagy hiba volt a letöltésnél / kicsomagolásnál?
  • atesz02
    #10408
    Jah, és itt a hibaüzenet, ez lemaradt!
    Előre is köszi a segítséget!
  • atesz02
    #10407
  • atesz02
    #10406
    Halihó mindenkinek! Van egy nagy gondom! Amint fel akarom telepíteni a játékot, kiír egy hibaüzenetet, és nem tudom miért!
    Segítsen valaki!
  • Balumann
    #10405
    Írj a magyarosítás készítőjének (a telepítő elején írja is...), ő segíteni fog ha tud.
  • berci01
    #10404
    üdv kakaduduka!


    nálam is ez votl a baj...
    rossza crack, exe file-ja
    van kifejezetten olyan letölthető crack, ahol csak az exe-t rakták bele...
    (nincs hozzá a system, meg a mittom mi...)
    azt keresd meg...
    másold be- menni fog ;)

    a magyarításnak is ilyen gondja lehet...
    úgyhogy pls segítsetek mááár!!!!
  • Kakaduduka
    #10403
    XP, SP 2
  • Muki100
    #10402
    milyen windows?
  • Kakaduduka
    #10401
    sziasztok. leszedtem a játékot és feltelepítettem. a patchet is megcsináltam ahogy azt kell, majd a cracket is másoltam. a probléma az, hogy ha az ikonjára kattintok akkor nem reagál. egyszerűen nem indul el a játék. visszaolvastam, hátha találok rá megoldást. én a total commanderrel másoltam be a cracket és biztos hogy jól, de mégis ugyanaz a hiba jelentkezik mint ami a többieknél akik ezt elrontották. ha van valakinek ötlete azt előre is köszönöm.
  • Atti12
    #10400
    GOOOGLE!!!
  • berci01
    #10399
    PLS!
    !
  • berci01
    #10398




    MAGYARÍTÁÁÁÁSTT!!!!
  • Balumann
    #10397
    Igazából szerintem felesleges, mert a crack tökéletesen működik, gamecopyworld-ról simán le lehet szedni. LAN-ba nincs cdkulcs ellenőrzés, csak interneten. Mi is Hamachin játszottunk nagyon sokat versusban. Internetre már nem tudnátok felmenni ugyan azzal a kulcsal.
  • Moonwish
    #10396
    alcohol 120 al maj megnézem hogy le tudom e szedni ripbe a dvd-t mer akkor tovább toom maj adni ha kell
  • Moonwish
    #10395
    nekem megvan a ubisoft exclusive pakkos splinter cell trilogy és úgy tűnik hogy abba nincs benne a starforce!!!! nem kér sehol cd kulcsot (csak ha netre akarsz felmenni) és dvd nélkül megy úgy hogy nem kell hozzá semmi crack meg a legujabb patch is van benne... SŐT haverral lanba nyomtuk, ugyanarrol a dvdről raktuk fel és simán engedett jáccani coop-ot és versus-t is. Mediába vettem 3ezerér neten tudok vele jáccani és akárhányan tudunk lanozni vele szerintem megéri mer mind a három játékkal működik minden. Annyit kérdeznék hogy nincs e vlm módja hogy a statistics-ot játék közbe meg tuggyam nézni? Mer a bathhouse-t akarom átvinni 100% osan mer má az összes megvan expertbe csak ez nem mer pl. rögtön miután a harc elkezdődik nem lehet tudni hogy ott a zsoldosok rád ordítanak hogy megláttak vagy a másik katonákra akikkel harcolnak.. szal jó lenne ha lenne valami cucc vagy mongyuk egy cheat amivel egyből át lehet vinni a pályát (ne higgyétek hogy csalni akarok ha azt akarnék
    átmennék invisible modban) hogy játék közbe megtuggyam nézni a statisticsot kösze előre is MOONWISH
  • berci01
    #10394
    hellósztok!


    - és akkor most mi lessz a theory honosítással...
    vki aki ért hozzá nem rakja rendbe a beszur. exe-t, mert így nem lehet használni!! :(
    ( -egyébként gondolom, hgoy régebben jó volt: több mint 28 ezren szedték le, és 800-an jónak szavazták meg... ( 10/8.6) mostanában sérülhetett)
    - pls, segítsetek
  • Sippie
    #10393
    ez relatív. Nekem rip volt először, és az elindult. De haverral nem tudtunk multiba játszani, neki dvd-s változat volt, elhozta hozzám, viszont azt nagyon nem tudjuk beüzemelni, egyszerűen nem indul el a cucc, tölt az egér és nem történik semmi. Olvastam máshol hogy valami windows frissíts okozta a problémát, ha azt leszedtük akkor megy minden. Csakhogy nekem pont az a frissítés nincs fent. A multis részét elindítottuk ott viszont iszonyatosan akadt... szóval, most egyelőre szívás van :D
  • Muki100
    #10392
    Nem javaslom akkor se hogy egy ripet tölts le, pláne ne azt. Ha tudsz akkor a reloadedeshez juss hozzá, azzal van a legkevesebb baj.
  • R1200Gs
    #10391
    Kösz, hogy reagáltatok.
    Az a baj a progival, hogy alabol 1.5-ös. Leszedtem, az 1.4, 1.1, 1.5(hátha angol), de egyiket sem lehet fel tenni, azt írja nem stimmel a verzio szám. Megpróbálok letölteni egy másik Splinter Cell-t: [PC] Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory [RIP] [dopeman] 1,3 Gb. Ez az alap játék, vagy mit jelent a rip dopeman? Csak single-be akarok játszani.
  • passatgt
    #10390
    nálam nem rakja fel:#10385
  • Balumann
    #10389
    Ha jól tudom az 1.5 -re is rá lehet tenni a magyarítást. Akkor készült, amikor még csak 1.4 volt, de 1.5-el is működik.
  • Muki100
    #10388
    Ha csak a single playerre vagy kíváncsi nem fontos az 1.5, újratelepíted és letöltöd a fordítást.
  • R1200Gs
    #10387
    Sziasztok!

    Tegnap letöltöttem a játék lengyel változatát(csak telepítésnél vettem észre). 1.5 verzio. Töltöttem hozzá fordítást, de az csak 1.4-ig jó. Leszedtem a az 1.4path-et, de azt nem lehet 1.5-re telepíteni. Hogy lehetne, az 1.5 eltávolítani, vagy valahogy angol nyelvűvé tenni, ha már a magyart nem lehet feltenni.
    Remélem tud valaki segíteni. Előre is kösz.

    Üdv Tibi
  • SamFisher1990
    #10386
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám a játékkal:
    Miután végigvittem a solo mode-t, megcsináltam az összes küldetést, és azt mondják, h ilyenkor meg kellene jelennie az elite mode-nak. Én nekem nem jelenik meg, vagy nem találom sehol ezt a játékmódot

    Légyszi segítsetek!

    Üdv.: Ádám
  • passatgt
    #10385
    hm, nem akar felmenni magyarosítás, beszur.exe-t nem kedveli, látom másnak is ez volt itt a gondja:)
  • Atti12
    #10384
    hogyha már rákeresel akkor mért nem tudod belinkelni? -.- mind1..
  • passatgt
    #10383
    tudom, hogy nem volt jó, faq-ban is az a link van, azért kértem pár napja, hogy valaki küldje át:)
  • Balumann
    #10382
    Nem volt jó a magyaritasok.hu átmenetileg, de mostmár jó. A FAQ-ból is le tudod már tölteni.
  • passatgt
    #10381
    na, már megy magyaritasok.hu:)
  • passatgt
    #10380
    örülök neki, nekem nem
  • Muki100
    #10379
    Érdekes nekem másodikra kihozza.
  • Atti12
    #10378
    hmm. próbáltam keresni de én se találom. :S E3 miatt a magyaritasok.hu is beszart..
  • Balumann
    #10377
    jah ok =)
  • Atti12
    #10376
    #10372 erre irtam
  • Balumann
    #10375
    Az első videóban szereplő mercek azért nem olyan gyengék :) Nem is profik, de nem amatőrök azért!
  • passatgt
    #10374
    mert egyszerűen nem találom
  • Atti12
    #10373
    hát ilyen amatőr katonák ellen nem nehéz igazából :D
  • Balumann
    #10372
    Splinter cell chaos theory versus mode 'noob' series part 4 - ez is egy nagyon jó versusos videó