10611
  • matyi08
    #7902
    mikor akartam játszani coop módban, normális hálózaton, nem hamachival, akkor bementem a coop részbe, meg is találta a másik gépet a játék,de nem lehetett rámenni, kijelölni. mi lehetett a gond?
  • Sil3nt
    #7901
    eredeti jateokom van, melyet felpatcheltem 1.04-re. ezekutan magyaritast feldobtam ra [readme-ben olvasottak alapjan] es semmi hibauzenetet nem irt ki. de megsem magyar. van valakinek valami tipjje hogy miert lehet?
    elore is koszonom
  • Balumann
    #7900
    Nemhiszem hogy valaki is azzal a szar Fraps-el venne fel valamit is :D Azzal tényleg elég húzós bármit is felvenni
    Gamecammal vesszük fel a dolgokat, de az a baj hogy játékban eltűnik az elemlámpa és a kémnek asszem, és még van 1-2 probléma :( De majd megpróbálhatunk.
  • Muki100
    #7899
    Egy pro barátom videói:
    első
    második
    harmadik
    archívum
    Egy szép napon majd lehet hogy én is csinálok, de a versus magában is eléggé odavág a gépemnek, frapssel együtt pedig teljesen játszhatatlan :\
    Ennyiből asszem kiderült hogy nagyjából milyen is az SvM
  • Balumann
    #7898
    Ja legjobb ha szerzel még 3 embert, msn-re fel, és akkor állandóan együtt játszotok, Hamachival is teljesen olyan egyébként mint neten játszani sztem.
    Egyébként van egy jobb video multiból, ezt is érdemes letölteni ha megakarod kedvelni a multit :)) . De még megmutatod 3 partnerednek ezt a videot, és letölti és játszhattok.
    Egyébként nem olyan rég írtam már ezt a videot itt a forumba. De érdemes megnézni akkor is, nagyon jó video.
  • Muki100
    #7897
    igen max 2 vs 2
    Ubi.comon úgy 50-200 fő szokott fenn lenni. Magyarokat még nem láttam
    magyar szerver sincs, mert a dedikált szerver egy rakás szar, tehát a játékosnak kell hostolni.
    a törttel vagy szerzel cd kulcsot, mint én és fellógsz, vagy hamachin szervezel 4 embert ahogy balu szokta
  • Zenty
    #7896
    Hm movik alapján nem tünik rossznak multoplayer mod :D
    Hogy muxi ez?
    Csak 2 vs 2 kém meg katonák?
    Mennyien jaccak a multit ,van magyar server(eredetin)?
    Mert ha jól tudom tört problémásab.. :(
  • zsakosfrodo2
    #7895
    A játékot ahova telepítetted, ott van egy VErsus mappa, és ott el tudod indítani a System mappából a Versus módot. Aztán keresel haverokat és Hamachin keresztül LAN-on játszotok :D
  • veri5
    #7894
    Hogy lehet menni Multiba?
  • Balumann
    #7893
    egy jó multiplayeres video, bár nem mutatja meg teljesen a versus játékmenetét
    Ezt meg annak ajánlom aki ismeri a versus módot, és akar egyet röhögni ^^:
    http://www.gametrailers.com/player.php?id=4600&type=wmv
    Itt van még pár splinteres video
  • Balumann
    #7892
    Próbáld meg máskor is töleni, és sztem felgyorsul. Egydébként nincs, de mivel elég nagy a gém sztem érdemesebb inkább egy sms-es warezról letölteni. (nem itt nem lehet kérni warez oldalt ^^)
  • Zenty
    #7891
    Egy normális torrent-je sincs a game-nek?
    Amelyik jóh az 4-10 kb jön...
  • bakvarnyu
    #7890
    Sajna nem nyert, ERROR - kulcs hibara hivatkozik:(
    Na nem baj egyszer ugyis sikerul majd:)
  • bakvarnyu
    #7889
    Kosz akkor megprobalom.
  • Balumann
    #7888
    Az sfcure-nek kell a service pack 2
    Daemon tools 4 esetében nem kell, mert ott ez a lépés kihagyható, csak komplett secundery master vagy slave kitiltás bizonyos alaplapoknál elég nightmare-val, vagy biztosabb a bios -ban lévő kitiltás, legbiztosabb a táp vagy adatkábel kihúzása a meghajtókból.
  • bakvarnyu
    #7887
    Elmesélhetnétek akkor most, hogy mi a pontos helyzet.
    A FAQ igy kezdodik:

    Mi kell ahhoz, hogy a tört verziót elindítsam?
    - Windows Servive Pack 2

    Akko mégsem kell? Nekem nem megy fel az SP2 sehogy sem.
  • Rambo 20
    #7886
    Jó oké bocsi a hülye kérdésért megnéztem 5x a tréning videót de megértettem mi van:)
  • Rambo 20
    #7885
    Ez mind szép és jó de akkor most hogy van?Én számítógépet próbáltam hackelni nem retinát de az nem segít ha az ürge fejét belenyomom a képernyőbe
  • Balumann
    #7884
    nem is szoktam kiabálni, csak néha már elegem van az ilyen bugos baromságokból hogy mikor katona vagyok és belelövök 2 tárat pötyögve vagy akárhogy és nem találja el, és közbe mikor mi vagyunk kémek akkor meg így 2 ilyen pöttyentésre kilőnek távolabbról, nem sniperezéssel -.- . Meg háttal áll és tartom a fogás gombot és erre a katona által lerakott aknát előbb szedi fel mint kapja el hátulról a katonát .... :D) Na mind1 ezen kívül jó játék
  • Balumann
    #7883
    Hamachi-ban több fajta jelzés van:
    ha szürke valaki, akkor offline, nincs bejelentkezve hamachiba (előfordul, én is csak akkor jelentkezek be ha játszunk rajta, nem annyira sürü)
    ha zöld, és nem szürke, akkor minden jó, kapcsolat megvan.
    ha narancssárga vagy sárga vagy mit tudom én, akkor fennvan de valami blokkolja kapcsolatot (ilyenkor ellenőrizni routert és tűzfalat, vagy próbálni kell újra csatlakozni hamachira)
    Ha a kis világító bigyóka körül egy lyen szürke dolog jelenik meg akkor kapcsolat melett még adatátvitel is történik ^^
    Másrészt ne csatlakozz, keress 4 embert itt és csinájatok egy külön szobát, és játszatok. Jó hogy ha mindig ugyan annyian ugyan azokkal játszotok ;)
    (azt nem mondom hogy nem jó hogyha mindig váltotok ki ki-vel játszik, mert szerintem úgy jobb volt míg mi is ugy játszottuk régen, de egyesek most nem akarják nálunk -.- )
  • Evogordon
    #7882
    Most szedi le netről az 1.05-öt, megnézem hogy azzal jó lessz e. Mert eddig 1.04 volt.
  • Evogordon
    #7881
    Hé nekem x64-es winem van és kiírja hogy azon nem megy. Mit lehetne csinálni? A legújabb patch is fent van.
  • Sadist
    #7880
    Na majd valamikor kipróbálom valakivel. Csak furcsa volt, hogy 2-3 hálózatra is joinoltam, de mindenhol mindenki szürke volt.
  • Muki100
    #7879
    1 kattintás nélkül is meg lehet hackelni, csak figyelni kell. Az a poén amikor retina szkennert hackelsz kokubo soshon és egyet se nyomhatsz meg, mert véletlenül leütötted az őrt.

    Amúgy meg azért mindenki szürke mert valószínű olyankor senki sincs fenn :P
  • Rambo 20
    #7878
    Srácok valami gond van.Elite fokozaton azon a pályán tartok ahol nem szabad senkit megölni és először látok olyan átváltozós ablakot.Nem tudok behekkelni a szerverfarmos mellékküldi célpontjaiba mert csak 3 kattintás van alapból engedve?Ez mi?legalább 4 kéne akkor is ha elit!
  • Sadist
    #7877
    Az miért lehet, hogy ha hamachival csatlakozok valahova, akkor mindenki szürke? Routeren kiengedtem a progit. Melyik verziót használjátok és hol szoktatok lenni?
  • Atti12
    #7876
    gamecam-ba az a sazr hogy katonával nicns lámpa jaja sztem nagyon király a versus mi így négyen szoktuk nyomni (muki,frodo,balu és én)főelg mikor balu: "aha persze" meg "k*va élet"
  • Muki100
    #7875
    Egy szép napon majd én is csinálok egy videót, de pillanatnyilag a versus is alig-alig megy, 100% cpu. Amikor kipróbáltam a frapset NAGYON szarul ment :\
    Kipróbálom még azzal a gamecammal vagy mivel, aztán majd legfeljebb ösztönösen cselekszek miközben alig látok valamit és videózóm

    Baluval külön élmény egy csapatba kém lenni. Különösen amikor egy picit idegesítő dolgok történnek( sírunk és nevetünk, ő főképp kiabál )
    De azért jó csapattársnak, kár hogy ubi.comon nincs ott :(
  • Balumann
    #7874
    szerintem csináljatok ti is 4-es csapatokat, és játszátok Hamachi-val versus-ba. (ahoz még ez a lehúzásosdi se kell, mert azt nem védték le (különi ndítófájlja van a versusnak). Mi is azt csináljuk már jóideje, 4-en toljuk versus-ba. Van mikrofon és izgalams küldetések. Versuson belül story-t játszunk.
    #7837 -as hozzászólásomba van egy versus/story -s video, azt nézzétek meg aki még nem látta volna
    Azt nem mondom hogy néha nem idegelő kémmel játszva, aztán ha már felidegesít valami akkor meg már játszani se lehet mert mindenből rontás lesz, nem is mondom tovább, de azért jó ^^
  • ati2002
    #7873
    Kérdés: hogy tetszik a játék? :)

    Elég már az indul/nem indul témából...
  • olympus
    #7872
    srácok szeretném én is leirni hogy sikerült elinditanom az iTWINS-es verziót!:
    megcsinaltam a FAQ-ban lévő leirast egészen addig amig a Nightmare-t használni kellene. Ezután letöltöttem a StarFuck nevű progit és ezt elinditva és a megfelelo védelemre rákatintva deaktiváltam a cd/dvd olvasot. Ezek után nekem tökéletesen elinduilt a jatek!
    kérdés johet
  • Balumann
    #7871
    kicsit elavult már a FAQ, az sfcure-nek kellett asszem service pack, amit a daemon tools 4 és secundery master-slave eltüntetésével megoldható már.
  • Makkmag
    #7870
    Nem kell hozzá, csak az SP1 meg a DT4.03
  • Balumann
    #7869
    vagy minek akarod felrakni?
  • Balumann
    #7868
    mér nem bírod felrakni a service packot? :/
  • bakvarnyu
    #7867
    Lassan muszaj lesz megvenni a jatekot, mert nem tudom felrakni azt a szar service packot. Asszem ennyi ido utan mar nemigen lesz crack=)
  • Balumann
    #7866
    ^^
  • Maxtreme
    #7865
    Igen, azóta nem indul a gépe, és emiatt nem ír vissza
  • bakvarnyu
    #7864
    Kipróbáltad?
  • Atti12
    #7863
    nekem pl csak így indult el :)