10611
  • Balumann
    #7942
    versusnak van külön indítófájlja, és teljesen különálló végülis a játéktól.
    Nincs védelem se rajta. (SCCT\Versus\system -ből ellehet indítani)
    Egyébként most nekem a splinter isoja sincs fenn, régen játszottam már vele, azóta már win reinstall is volt.
  • Gyocsika
    #7941
    Majd kipróbálom de elöbb elkéne índítanom a játékot!!
  • Balumann
    #7940
    Vagy LAN-t meglehet oldani neten keresztül is, aláírásomat nézzd meg
  • Balumann
    #7939
    Teljesen egyetértek. De talán az miatt is szeretjük ezt aj átékot, mert néha az adrenalint is feldobja. sőt néha az idegesség is kell egy kicsit, levezetjük a játékon a feszültséget még itt. :)
    Nem tom most valahogy nem volt kedvem, illetve volt de ahogy elkezdődött a játék, már elment a kedvem egy kicsit.
    És nem szoktam komolyan venni frodo beszólásait, hogy csaló. Még azt is tudom hogy néha elég paraszt, és sztem ha nem pont most "béna"z le, figyelembe se veszem. De most valahogy nem vok ilyen hangulatomban, sry :( Vagy ha legalább arra a célzásra kicsit leállt volna, amit írtam... na mind1
    majd most nem játszok egy darabig, addig megpróbálok vidám játékokkal játszani, és megpróbálok olyanokkal játszani akik kicsit tudnak komolyan is játszani és nem bénáznak le :( Aztán majd utána megint.
  • Gyocsika
    #7938
    Akkor csak eredetivele lehet neten játszani a francba
  • Muki100
    #7937
    A mairól meg annyit, hogy gondold el balu, hogyha mindig simán mi nyernénk akkor milyen unalmas lenne, és hogy az elején is milyen jókat nevetünk, a végén is csak olyan formában gondoljuk, és sohase komoly hangnemben hangzik el az, hogy csaló vagy béna.
    Egyébként, nekem olyan mesterem van, hogy bizton állíthatom én ismerem a legtöbb bugot 4ünk közül ( remélem)
    De wallhack vagy aimbot nincs a mi játékainkban. Ezt tutira mondom, mert különben hogy öldököltük volna le őket deftechen? Vagy hogy veszthettünk akkorát múzeumon?
    Amikor odaszáll a gránát bankon, akkor lehet hogy csak gondolta hogy ott vagy. Vagy lehet hogy csak látta az elején merre indultál. Lehet hogy egy rossz lépést tettél és meghallott. Ez mindenhol előfordul és nem csak a mi játékainkban. Ez van, de mondjuk ha most bankon a csöndes megközelítés helyett az aggrot választottuk volna lehet hogy simán nyerünk. Máskor meg fordítva szokott sikerülni. Ez a jó, hogy mindig mást csinálsz, különben miért szeretnénk a splintert, nemdebár?
  • Muki100
    #7936
    IP cím
    És nem, nem futnak dedikált szerverek. Tört szerverek sincsenek. CD kulcs nélkül nem tudsz játszani, csak lanon.
  • Balumann
    #7935
    Na mind1, sry akit megbántottam mostani üzeneteimmel, fáradt vok, és ez miatt állandóan most is felhúzom magamat. Hülye fárasztó iskola :(
    Most pár napig sztem pihenek a splineterrel, hátha utána frissen új erővel tudok majd játszani :(
  • Gyocsika
    #7934
    Valaki tudna adni egy IP számot valami tört szerverhez!!!
  • Atti12
    #7933
    semi csak kitiltja a meghajtókat és ha befejeted a játékot szépen rákatintasz az OK ra és kész
  • Balumann
    #7932
    Én csak arra akartam kijukadni hogy kémmel mi sokkal jobban összejátszunk amikor összejátszunk. És arra hogy ne arra legyetek büszkék hogy 1-2x kijátszotok vagy sikerül rámugrani mikor bénázok a fegyverekkel meg a nézetekkel a füstbe :D:D
    Azért említésre méltóbb sztem amit AQUA-n csináltunk, hányszor megöltünk, és milyen szép volt az amit a legvégén is a lemezzel csináltunk. (bár mondjuk ott én halott voltam, csak a végén tudtam segíteni egy kicsit coop-al, de akkor is :D
    Vagy deftechten, amit már írtam, hogy 3x kinyírtuk, véglegesen Ara-t és 2x is frodo-t, 1 élete még volt. xD Csak muki is meghalt közbe, mert próbáltunk egy taktikát és odaveszett :(( :D
    Na mind1 go play
  • Szolnokboy
    #7931
    Eredeti Chaos Theory játékot vásárolnék. Kérem , aki meg szeretne válni tőle , írjon egy PM-et ! Köszi
  • Gyocsika
    #7930
    És utána letilt valamit vagy valami kárt nem csinál ?
    És ha játszottam utána mit kell csinálni?
  • Atti12
    #7929
    van egy olyan nevü progi hogy starfuck keress rá a forumba már leirtam párszor :D
    én ezt használom. daemon 4 all emulation on bemountolom advd t utána star fuckba rákatintok hogy secondary all cd agressivre kiir egy német szöveget nem okézod le hanem mész játszani
  • Atti12
    #7928
    és ebbe a játékba az a jó hogy nem lehet tudni hogy mit csinál a másik. Tehát te honnatudod hogy mi végighülyéskedjük az egészet? Sztem csak gondolod -.- de mondjuk sztem az nem is baj, hiszen ez egy játék :D
  • Atti12
    #7927
    -.- csak ebbe az a vicces hogy mi szinte mindig figyelemmel tartunk titeket és próbálunk ugy menni hogy segitsünk egymásnak és ha kinyirunk akkor meg mindig csak azt mondod hogy valami nem stimmel, pedig minden stimmel, csak tod neked sincs örökéleted
  • zsakosfrodo2
    #7926
    Ezen a téren átadom a stafétát... Balunak emg még annyit, hogy had idézzek egy politikustól (2 héttel ezelőtt vasárnap):
    "Az nevet, aki a végén nevet."
  • Gyocsika
    #7925
    Lenne egy kérdésem feltelepítem a játékot és ha nem akaorm kihúzni a meghajtókat akkor milyen lehetőségek vannak még hogy elíndítsam?
  • zsakosfrodo2
    #7924
    Na azért most akkor néhány tény:
    1., Jobb katonák vagyunk ez igaz
    2., Senkinek sincs köze hozzá, hogy milyen szinten tudok játszani, sőt, meg se tudod ítélni mivel mikor mi kémmel vagyunk te azt nem látod.
    3., Nagy taktika az amikor egymás mögött állva mindkettőtöket lelőlek...
    4., Amikor tiv agytok katonával, sztem ti átláttok a falon (ebből érthetődő hogy kémmel is) és érdekes, hogy olyankor cesztek észre, amikor semmi esély nincs rá...

    Tehát a másik cikizése topicot ne erre keresd...
  • Balumann
    #7923
    Jó mondjuk nem mi nyirtunk ki titeket 5x (3+2), azért ti is besegítettetek néha 1-2 gránáttal egymáson :D
  • Balumann
    #7922
    De ha azt a rámugrást nézzük, azért ha lett volna gránátom még, illetve látásnézet váltás helyett nem a gázmaszkot veszem le, és szarakodok azzal hogy azt vegyem le, a másikat meg fel, akkor sztem még rámugrani se sikerült volna :P
  • Balumann
    #7921
    Mi muki-val titeket ezerszer kinyírtunk. Deftechten már csak frodonak maradt egy élete, téged is kinyírtunk. Csomószor elkaptunk, Club house-n is multkor kegyetlenül kijátszottunk. De ti egyikünket ha 1x kinyírtátok, azt is szinte véletlen.
    Na meg azt bírom, hogy muki-val mi próbálunk taktikázni, de mindig kinyírtok, mert ti jobb katonák vagytok. Ti meg szerencsétlenkedtek, meg szórakoztok ott kémmel, és ha szerencséd van és én vagyok ott, akkor én mindig elbénázom és rámugrottok, és aztán örültök hogy de profik vagytok hogy kijtászottatok :D:D
    Na mind1 most majd muki-val kidolgozok prá stratégiát, és akkor majd meglátjuk hogy ki nevet a végén
  • Atti12
    #7920
    én is kaptalak már el csomószor és a rádugrást se felejtsd el
  • Balumann
    #7919
    Hát Aqua-n kicsináltuk őket rendesen, jól összejátszottunk :D:D Meg 1-2x volt értelmes hogy kijött ara az ajtón és pont másik irányba fordult én meg elkaptam hátulról ^^ Meg még volt 1-2 jó, kár hogy deftechten úgy elszartuk, de majd legközelebb :D
    Az a baj hogy én nagyon szar katona vok, és lassú :( Azt is gyakorolnom kell még, végignyomkodom néha a billentyüzetet mikor váltani kéne nézetet :DD (mármint csak akkor amikor ottvan a kém előttem, és pont kéne gyors váltás, egyébként megy :S)
    De a 'VIDEOKAT' azért megkell nézni párszor, jó ötleteket adnak :D
    Főként a museumos meg a club house a legjobbak ^^
  • Atti12
    #7918
    elküldeném
  • Atti12
    #7917
    én már videoztam egyszer museumon nem lett a legjobb dehát istenem
  • Atti12
    #7916
    muki mi is az msn ed? :D
  • Muki100
    #7915
    hoppá melléfogalmaztam egy picit..voltunk!
    Balu, nem szoktál rólunk videókat csinálni? Egyszer club houseon csinálhatnánk, legfeljebb megbeszéljük frodóékkal hogy legyenek bénák
  • Muki100
    #7914
    Na azért nem volt rosszak
    ja és ara ne röhögj mert én belülről láttam az eseményeket
  • Atti12
    #7913
    mi emg sz@rrá röhögtük magunkat
  • Balumann
    #7912
    megvolt ^^ Jó fáradtan így első napon, miután 6-ig iskolába voltam, és nem valami sikerrel teli játék volt, de azé megvolt
  • zsakosfrodo2
    #7911
    jaj de vicces vki -.- :D
  • Atti12
    #7910
    és lesz ma sc?
  • zsakosfrodo2
    #7909
    ne is törődj vele.... :D ez a én nekem a formám :D
  • Balumann
    #7908
    coopozni, mivel a copp... :D:D
  • Balumann
    #7907
    nem tom, az én netem 2560/512 Kb/s (320/64 KB/s) , és átlagban nem szokott laggolni.
  • zsakosfrodo2
    #7906
    512 talán elég, de nekem kisebb van az elbír 2-3 embert... talán egy negyediket is :D
  • Makkmag
    #7905
    Mekkora feltöltési sebesség kell a 4 emberes hamachi-hoz ?
  • zsakosfrodo2
    #7904
    Ha rá is tudsz menni nem kell sokat coopozni, mivel a copp nem műxik... ha műxik max 3-5 perc, esetleg 30 másodperc... :D
  • Sil3nt
    #7903
    megse szolaltam :)