10611
  • Atti12
    #7982
    mds fájlt letöltötted?
  • Atti12
    #7981
    hát nekem asus van és még életembe nem halottma mercury alaplapról szóval nemtom
  • Gyocsika
    #7980
    Ezt a Starforce Nightmare nem értem :(
  • Balumann
    #7979
    Enable CD
    Ja azt kihagytam mikor disable node után rámész a Disable CD-re akkor alaplaptól függően, sokáig tart míg kitiltja a meghajtókat (legalábbis nekem)
    kb. 20 másodpercet kell várnom). Olyankor ne csinálj rajta semmit, és utána emgint disable node és utána Sc.Mas-Sl OFF és disable node, és indít
    Ha újraindítod a gépet, de a meghajtókat nem engedélyezed, disable node, sc Mas-SL off-ot és megint disable node-t nyomd rá
  • Gyocsika
    #7978
    Valamilyen Mercury KOB P4X400 NDSX asszem
  • Gyocsika
    #7977
    És utána visszaállitani hogy kell?
  • Atti12
    #7976
    milyen alaplapod van?
  • Atti12
    #7975
    akkor az alaplapod valami olyan, amit nem tud kititlani a starfuck tehát akkro ez a megoldás kilőve :(
  • Balumann
    #7974
    #7947 leírtam
  • Atti12
    #7973
    nekem 1 combóm van, meg egy dvd íróm és mind a kettő a secundaryn szóval szerintem azzal próbálkozz
  • Gyocsika
    #7972
    És a Starforce Nightmare hogy működik letudnád írni!! Légyszi előre is kösz!
  • Gyocsika
    #7971
    Rámegyek hogy primary all cd agressive akkor eltünnek a meghajtók a sajátgépből de a játék nem indul de ha secondary all cd agressivra megyek akkor se !! Mi lehet a gond?
  • Balumann
    #7970
    írtam, hogy alaplaptól függő hogy mikor megy
    A legbiztosabb ha biosba tiltod, mert akkor már az alaplap tiltja ki, tehát az alaplap szoftvere közvetlenül.
    Én nekem stafruckal nem sikerült, de most Starforce Nightmare-vel simán elindult. De atti12 -nek csak starfuckal.
    De viszont régebben nem sikerült egyikkel se elindítani csak ha biosba kitiltottam.
  • Atti12
    #7969
    meg
  • Gyocsika
    #7968
    És ez a stafuckal is megoldható?
  • Balumann
    #7967
    Ja szóval azt hogy mire kell menny azt csak te tudod, de általában a secundery mastert és slave-t kell kitiltani, mert arra vannak téve a cd/DVD író/olvasók
  • Balumann
    #7966
    Letöltéshez rapidshare-ről kattints free, aztán alul bejön egy olyan ahol számol visszafele. És utána megvárod, kb. 50 másodpercről számol, és beírod azt az azonosítót és töltöd
    Általában úgy van, hogy a Primary Slave és primary master -re van téve a vinyók,
    és majdnem mindig, aki értelmes az secundery master -re és a másikat secundary slave-re rakja az optikai meghajtókat (ha csak 1 van akkor a master-re).
    Ezt a biosban tudod legegyszerübben megnézni hogy hova írja a meghajtókat.
    És olvasd el az én üzenetemet is amit előbb írtam
  • Gyocsika
    #7965
    Hát én akárhogy próbálom nem műkszik :(
  • Gyocsika
    #7964
    És ha nekem 2 dvd meghajtóm van akkor mire menjek rá pramary vagyaz a secondary?
  • Gyocsika
    #7963
    Ezzel telepítetted is mindjárt?
  • Gyocsika
    #7962
    Sima DT 4.00
  • Muki100
    #7961
    Én meg csak megvártam amíg kijött a DT4 és nem húzogatok csak berakom, emu on és már megy is
  • Gyocsika
    #7960
    Vagy mi kell hozzá hogy letudjam tölteni?
  • Gyocsika
    #7959
    Nem tudom hogy mire kell kattintani hogy letöltsem a stafuckot légyszi nagyon kéne!!!
  • Zenty
    #7958
    mind a két patchel probáltam már ugyanaz :(
  • Atti12
    #7957
    érdemes mind a 2 modszert megpróbálni mert alalaptol függ hogy mivel indul el
  • Atti12
    #7956
    ja éshogyha nem a secundaryn vannak a meghajtók, hanem a primaryn akkor nem a secondary_all_cd_agressive-et kell einditani hanem primary_all_cd_agressive a többi ugyan az ^^
  • zsakosfrodo2
    #7955
    Nekem sem működött elsőre, mikor lehúztam... Nekem ugy indult el, hogy lehuztam meghajtókat, utána pedig Balu által ismertetett módszerrel kitiltottam a már üres (!!) CD/DVD meghajtó helyeket a BIOS-ban. Utána már minden műxik. 2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F Ezen a kódon kívül nincs másik!
  • Balumann
    #7954
    mind1ik játéknak más fajta védelem van (starforce-n belül is), és mind1ik fajta másképp reagál a különböző kitiltásokra. Én nem húztam le a meghajtót, és a Splinter cell 3 indult el, se a worms 4 mayhemet, se a Blazng angels-t nem sikerült működésre bírni akárog próbátam.
    Érdemes megpróbálni amit írtam, nightmare, bios, starfuck is ugyan ezeket csinálja bár én tapasztalataim szerint nem valami megbízhatoan :D de megpróbálni megéri.
    -fontos hogy daemon tools-ba tedd rá hogy all emulations on.
    -az mds fájl legyen mountolva, ha semmiképp nem indul el a játék, megpróbálni valakitől elkérni az mds fájlt mert lehet azzal van a hiba. Nem 1 embernek oldotta meg ez a problémáját.
    -mini image-k nem működnek ha azt próbáltad
    -az nem tom hogy igaz-e, de akárhogy tiltod ki a meghajtókat, a disable node-ra nyomd rá a sf nightmare-ben
    ha midnez nem válik be, akkor töltsd le a FAQ-ból a tools-t és indítsd el az sfdrvup -ot és frissítsd, indítsd újra a gépet. Ha nem jó megint, akkor próbáld meg letörölni a starforcet (win újraindít), és utána indítsd el megint a splintert, újraindít, és próbáld utána elfogadtatni a cd kulcsot)
  • Atti12
    #7953
    remélem tudtam segiteni
  • Atti12
    #7952
    UI: hogyha igy se megy hibaüzenetet ir ki akkor pedig kattincs az SC exe fájlára jobb gombal, tulajdonságok/kompatibilitás/ és ott pipáld be a futtatás 640x480 ba
  • Atti12
    #7951
    és ezt mindig megkell ismételni
  • Atti12
    #7950
    elmondom mégegyszer ezt a starfuckos hülyeséget részletesen:
    1.felrakod a játékot
    2. letöltöd a daemon tools 4 et
    3.bemountolod a játék mds fájlát amititt találsz(ezt bekell rakni az mdf fájl mellé egy mappába!)
    4. katt a kis daemon tools jelre jobb gombal és ott emulation/all options on. Zöld lesz a kis jel
    5. letöltöd a starfuckot innen
    6. kicsomagolod és ebben találsz egy olyan exe fájlt aminek ez a neve: secondary_all_cd_agressive klikk erre
    7. kihoz egy német szöveget de NE okézd le hanem inditsd el a splinter cellt
    8. ezután vársz egy kicsit és elméletileg elindul, nekem igy sikerült
    9. Játsz!
    10. játék után kattincs a német szövegnél az OK-ra
  • Atti12
    #7949
    én még mindig azt hajtogatom hogy:
    starfuck :D
  • Looooser
    #7948
    szasztok van egy kis bajom... PoP T2T- ből vágom, hogy hogykell-smint kell csinálniezt a kábelhuzogatást de a cink az az hogy beírom ezt a cd kódot: 2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F- és nem jön össze jó párpercig témázik az anyagon oszt be fagy... nem vágjátok mi a baj???
  • Balumann
    #7947
    A meghajtó kihúzást 2 fajta képpen lehet megoldani, de nem garantál 100%-os működést, nem minden alaplapnál működik hogy úgy ellehessen rejtetni a meghajtókat hogy a starforce ne lássa.
    Egyik, Starforce Nightmare-ben: Disable node, disable cd, disable node, sec mast.-sl. OFF., disable node
    Vagy egy fokkal biztosabb megoldás ha a BIOS-ban tiltod ki a meghajtókat. (nekem matsonic alaplapom van, és 2 helyen is kikell tiltani a meghajtókat, a standard beállításokba is mitn secundery master és slave, és onchip IDE channels-be is. Vagy valami ilyesmi asszem.
  • Gyocsika
    #7946
    Valaki nekem letudná írni pontosan hogy a legesgyszerübb elíndítani a gamet úgy hogy ne kelljen kihuzni a meghajtókat !!! PLEASE Előre is köszönöm!!
  • Atti12
    #7945
    én ugfy tudom hogy magyarosítás csak 1.4 es patchel működik, tehát vagy pathcoltad 1.5 el, vagy pedig nem pathcoltad semmivel, ez a két probléma lehet
  • Zenty
    #7944
    Jah és nem akarom megsérteni akih csináltani a magyarositás ,de elég gáz a telepitő szerintem az lesz a probléma :(
  • Zenty
    #7943
    Végre megvan a game sikerült telepiteni minden muxi,de hát a magyarositás....
    Nem hittem volna hogy evvel lesz probléma. :(

    MIndet ugy csinálok ahogy le van irva ,de ki irja ezt a hibát amikor elinditom a gamet ( bejon az a kis splinter logo és utána)
    hiba: Splinter Cell Chaos Theory\System\splintercell3.exe"
    valami ilyesmi. Ez akkor van a fő könyvtáramba másolom be, ha amit ajál a readminél alapértelmezetnek ,ha azt irom be akkor ügy tünik elindul de egy idő után lefagy nem jutt továb a kis splinter logon :(
    Ez miért van?
    Vissza olvastam és ugy látom ez a hiba nem csak nálam van :(
    Elöre is kösz a helpet!