10611
  • Looooser
    #8022
    szóval gha valaki emailban küldené azt köszönném
    [email protected]
    --==tiszta újregfeeling:S==--
  • Looooser
    #8021
    nincs fennt az mds fájl :(:(
  • mikiking
    #8020
    figyeljetek már,ha én rámegyek hogy secondary_all_cd_agressive akkor a rendes meghajtók tünnek el ,nem a virtuálisak
  • bakvarnyu
    #8019
    Ja még valami , nekem a haver szedte le a játékot és a lumnyák kiírta nekem egy
    DVD-re de nem az ISO fajlt hanem kicsomagolva a cuccot, magukat a jatek fajlokat. En ebbol csinaltam egy ISO-t a vincsin es azt mountoltam. Nem lehet ez is problema? Hogy ez mar nem a tort ISO vagy mittudomén. Persze telepíteni engedi csak utána kiírja a CD kulcs errort.
  • bakvarnyu
    #8018
    Kösz , majd megpróbálom ezekkel vagy egy hét múlva megint.
    Pár napja annyit szarakodtam vele ma már nincs erőm hozzá.

    Te Looser majd leírhatnád neked sikerült-e így.
  • Balumann
    #8017
    olvass vissza, nem rég leírtam
  • mikiking
    #8016
    hogy lehet letölteni a rapidshare -cimről?
  • Muki100
    #8015
    ezt olvasd el és utána kérdezz!
  • Gyocsika
    #8014
    Splinter cell : chaos theory

    SERIAL : 2q4pl-s4yxn-qsulh-vr53s-snh7f

    5rm6j-uw97n-ddbf7-4ltvz-cqw54
  • mikiking
    #8013
    te mit csináltál vele?
  • mikiking
    #8012
    vagy mit csináljak vele?
  • mikiking
    #8011
    de nekem nincs serial ,nem tudnád ideadni
  • Gyocsika
    #8010
    a serialt kéri igen!
  • mikiking
    #8009
    csá,nem tudjátok mi lehet a baj nekem? amikor el akarom inditani kér valami kódot
  • Gyocsika
    #8008
    Elindítottam de csak ugy megy hogy lehuzom a kábeleket :(
    De legalább elindul :)
  • Balumann
    #8007
    service pack 2 az a file system blocker kérése (vagy angol windows, és sp1), ami még akkor kelett, mikor nem volt Daemon tools 4
    A Daemon tools 4 megkönnyíti annyiból hogy elég eltüntetni az optikai meghajtóknak a nyomát, vagyis ezt a sec mastert meg slave-t, vagy amibe van, és már megy is a játék.
    Ha ugyan úgy CD key problémát ír, akkor próbáld meg ezeket (de úgy hogy levan húzva a meghajtó):
    -cseréld ki az mds fájlt amit Atti12 belinkelt
    -indítsd el a starforce cleanert, és gép újraindít
    -utána indítsd el a játékot, megint gép újraindít
    -SF Nightmare-be disable node, Sc. Ms-SL OFF, disable node
    -ha ezek után se megy, szedd le a FAQ-ból a tools-t, és frissítsd a starforce driverét (sfdrvup) (persze vin restart megint utána, kéri)
    -és utána megint Nightmare-ben disable node, Sc. Mst-SL OFF, disable node (még akkor is ha kivan húzva a meghajtó hardveresen)!
  • Looooser
    #8006
    hát nem toom
    még mindig nem indul azon gondolkozom hogy vissza dugom a kábeleket és úgy próbálom meg...
  • grayfox
    #8005
    ^^ mondjuk csak benti gépen próbáltam eddig, lehet, hogy otthon este kitépem a hajam ha nem megy ugyanezzel az eljárással :) má nagyon akarok ügynökösködni sok "24-nézés" után :)
  • grayfox
    #8004
    sp2 hun. még valahol olvastam, hogy a nem OS original win ide driver van fennt (azaz mondjuk nvidia ide van odairva :)) az gáz lehet. De ki tudja.
  • Looooser
    #8003
    jaja
  • bakvarnyu
    #8002
    Nekem is ugyanezt irta ki Disc key Error.
    Service Pack 2 neked fel van teve?
  • Looooser
    #8001
    nekem akkor mmit csináljak?
  • bakvarnyu
    #8000
    Én pedig örülnék ha lehúzással elindulna de nekem még úgy se:(
  • Muki100
    #7999
    úgy emlékszek a starforce nightmare újabb mint a starfuck, lehet hogy ez a gond?
    azt tudom hogy az SCCT-n sf3.4 van de lehet hogy pont azután jött ki az sfn..nem tudom már.
  • grayfox
    #7998
    elvileg az nem lehet baj, sőt a starfuck elvileg épp arra van, hogy átmenetileg szoftveresen kinyomja a dvd/cd meghajtokat. Talán probalt letiltani azt az ide csatornát a biosban amin a cd/dvd-k vannak. Dt4-el, all emulation onnal mennie kéne :(
  • Looooser
    #7997
    ő a PoP TTT miatt mind két meghajtóm le van húzva... a gépről:$ ez baj?
  • grayfox
    #7996
    elfelejtettem leírni

    ide0=primary
    ide1=secondary

    :)
  • grayfox
    #7995
    nem. eloszor tisztazni kene hany dvd/cd meghajtod van, és melyik ide csatornán

    ide0: master
    slave
    ide1: master
    slave

    általában ide1-en vannak a cd-k dvd-k ahogy ezt a srác leírta vmelyik hozzaszolasban, secondary all cd aggressive-et kell indiítani (egy lnk file) rákattintasz, és amikor az ok kijon NEM nyomsz ok-t mert az ok azt jelenti hogy befejezted a játékot, és már nem kell a meghajto elrejtés.
  • Looooser
    #7994
    de mondom nem indult el, mellesleg a starfuckj jó ablakát nyitottam meg???
  • grayfox
    #7993
    starfuck-al és dt4-el tökéletesen megy a játék, el sem hiszem, hogy elindult :P
  • Looooser
    #7992

    szal a következő helyzet állt elő:
    Megnitottam a start (felső ablakocska) nyomtam egy patch ot kijött a legalsó ablakocska nem nyomtam okét megnyitottam a SCCT-t és megint töltöt vagy 5 percet és kiírta a középső kisablakot :S ja igen és megcsináltam hogy a DT4 kis alsó ikonja zöld legyen de nem megy :S akkor most mivan???
    -=ujreg feeling :S :S :S=-
  • Balumann
    #7991
    Már más emuláló programot nem használunk, mindenki DT4-et használ, de magába nem megy DT4-el se. Nem tom hogy neked hogy megy, nekem kikel tiltani a meghajtókat, vagy biosba, vagy starforce nightmare-vel.
  • Muki100
    #7990
    DT4el próbáld meg, de a clonecdt vagy régi alcoholt le kell törölnöd. Nekem csak így ment, starforce nightmare-rel nem.
    Mák, hogy pont akkor szedtem le a játékot amikor kijött a DT4 :D
  • Gyocsika
    #7989
    Hát ja azt meg nem akarom
  • Atti12
    #7988
    másról nem tudok, max a lehúzás
  • Gyocsika
    #7987
    Hát sajna így se megy
  • Gyocsika
    #7986
    Milyen megoldások vanak még?
  • Atti12
    #7985
    akkor próbáld ugy hogy bemountolod az mds t és all emulation on és igy próbáld meg van akinek igy indult el
  • Gyocsika
    #7984
    Én ezzel a Starforce Nightmare nem tudom megcsinálni köszönöm a segítséget de én ezzel nem kísérletezek nem igaz hogy nem tudnak hozzá csinálni egy Fixed exe t
  • Gyocsika
    #7983
    Igen