10611
  • ati2002
    #8062
    Ne haragudjatok srácok, de GUSZTUSTALAN AMI ITT MEGY! A játékról jó ha minden 20-ik hsz-ban szó esik, csak a megy-nem megy a téma. Ki is veszem a kedvencekből a topicot. További kellemes flamelést.
  • Balumann
    #8061
    haggyad afenébe a magyarosítást, egyébként is csak elszarja a játékot
  • Gyocsika
    #8060
    Mért nem megy az 1.4 es patch így nem tudok magyarítani HELP
  • Atti12
    #8059
    ejj akkor én az ati 9200 sel
  • Balumann
    #8058
    Azért sztem én se várhatok sokkal többet Ati 9600 pro-val :/
  • Muki100
    #8057
    Akinek nem megy de szupergépe van minek tököl? A DA úgyse lesz starforceos, és itt van szeptemberben.
    Én az fx5200mel nem remélek sokat
  • Balumann
    #8056
    Vagy van egy régebbi megoldás a FAQ-ba, Daemon tools 4okkal nem működik, Alcohollal kell (dameont lekell törölni gondolom), és a fAQ-ba részletesen levan írva hogy lehet elidnítani (ahoz viszont Windows XP Service Pack 2 fennkell hogy legyen, vagy angol windows esetén SP1-el is jó). Még azt is meglehet próbálni
  • Balumann
    #8055
    Hihetetlen hogy ezerszer lekell írni, de nem tudom hogy van-e értelme most megint leírnom, szeretnék segíteni de így nincs értelme. Ismét elmondom, és próbáljátok így, mert sztem ez a legbiztosabb megoldás, ha jól csináljátok menni fog:
    -játék feltelepít
    -meghajtók kitiltása
    módszerek a kitiltáshoz:

    Starfuck -> secondary_all cd agressive
    Starforce Nightmare -> katt ebbe a sorrendbe: disable node, disable CD, disable node, SC.Mas-SL OFF, disable node (!) (persze amíg tölt addig haggyátok tölteni)
    BIOS -> teljes IDE kitiltás, és secundery master és slave-t is tegyétek none-ra
    HARDVERES LEHÚZÁS, TÁPKÁBEL ÉS ADATKÁBEL LEHÚZÁSA A MEGHAJTÓKRÓL
    (hallottam már olyat is, hogy ezeket még játék telepítése előtt megkell csinálni!)

    HA a meghajtókat valamilyen módszer szerint kitiltottátok, játék indít, és kér egy gép restartot -> tegyétek meg

    Aztána Starforce Nightmare-ben (akár kivannak szedve a meghajtók, akár biosba kivannak tiltva, akármi) -> Disable node, Disable CD, Disable node, Sc.Mas-Sl OFF, Disable node
    Aztán játék indít (ez az ami MINDEN JÁTÉKNÁL SZÜKSÉGES LEHET!)

    Ha nem megy, a FAQ-ból letöltitek a TOOLS-t, és bennevan egy olyan hogy SFDRVUP.exe, indítsátok el -> kér egy win restartot, tegyétek meg
    utána természetesen Starforce Nightmare, és az előbb leírtakat ismételjétek, és próbáljátok elindítani.

    Ha ezután se megy, próbáljátok meg elidnítani a Starforce Cleanert, gép restart, és utána játék indít, megint gép restart, és SF Nightmare -ben az 5 kattintást!ű

    Ha még most se, akkor még azt lehet próbálni hogy tlejesen letörlitek a játékot, és starforce cleaner. És aztán felinstaláljátok megint és megint megpróbáljátok ezeket!

    (lehetséges hogy nem minden szükséges, de nem tudni hogy melyiket lehet mikor kihagyni, de ha ezeket megcsináljátok majdnem biztos hogy elindul). Nekem pl. valamikor elindult csak úgy hogy nightmare se volt fenn, biosba volt kitiltva a meghajtó!

    -Fontos még hogy csak az eredeti mdf fájl (letöltött) működik, mds fájl szükséges (azt kell mountolni).
    Ha a játékot kaptátok lemezen, és úgy volt a lemezen a képfájl, és felmásoltátok csak simán a gépre, akkor jó. Ha a játékot kiírták úgy ahogy van lemezre, install lemez, akkor már azt nem lehet visszaírni gépre képfájlba, nem fog működni!

    Ha ezt az üzenetet figylemesen elolvastátok, próbálkoztatok 1-2 napot vele, akkor már csak win reinstall fog valószínüleg segíteni, vagy egy nagyon alapos géptisztítás, bár abba se nagyon bízok ^^.
  • Looooser
    #8054
    vissza dugtam és nyomtam amit írtál (by #7950) és nem engedi...
  • Atti12
    #8053
    nekem amugy ugy se metn hogyha lehuztam a fizikai meghatókat utána elkedztem visszaolvasni, és valaki belinkelte ezt a starfuckot kipróbáltam és ment
  • Atti12
    #8052
    szerintem próbáld ugy hogy visszadugod a fizikai meghajtókat és úgy secondary_all cd agressive
  • Atti12
    #8051
    csak visszakéne olvasni nem kérdezni, és aki még ezt sem érti (#7950) az szerintem haggya ezt a játékot
  • Looooser
    #8050
    Atti12 a link már meg volt leszedtem köszi dde az összes cd-dvd-m le van húzva (fizikailag) akko is secondary_all cd agressive?
  • Atti12
    #8049
    és amugy #7950 <--- ebbe leirtam
  • Atti12
    #8048
    meg talán ha fiygelnétek a linkekre.... aiket beirok...
    mds fájl: MDS
  • bakvarnyu
    #8047
    Mert a játék védelme Starforce nem Securom , de majd mindjárt jönnek az okosabbak megmondják mi az ábra.
  • Atti12
    #8046
    ÁÁÁÁ direkt leirtam figyelj már oda hogy mit irok
    secondary_all cd aggressive et kell megnyitni nem ezt a kis ablakot
  • Looooser
    #8045
    hát az SECROM 5.0xxx en ált én meg csak nyomtam egy patch gombot...
  • bakvarnyu
    #8044
    ja de figyelj, még a 7992-es hozzászóláshoz visszatérve, igaz nem a SECUROM-t választottad ki?? merthogy az nem jó
  • Muki100
    #8043
    Igen, rendkívül bonyolult, kb. 10 éves szellemi színvonal kell hozzá, hogy kövesd a képernyőn látható utasításokat: Megnyomod a "free" gombot, kivárod a sorod és beírod a három betűs kódot majd a "Download" gombra kattintasz. Proxyról ne próbálkozz.
  • Looooser
    #8042
    ez most kinek ment? :S
  • grayfox
    #8041
    OS gyári (azaz windowsos) ide driverek vannak fent?
  • mikiking
    #8040
    ért valaki a rapidshare cimhez?
  • Looooser
    #8039
    jah és a démon all options on be van nyomva...
  • Looooser
    #8038
    De most használjam a starfuck-ot? a cd-dvd meghajtóm levan húzva kábelesen...
  • grayfox
    #8037
    Nah, nekem sikerült otthon is elindítani, ide channel bios letiltás vagy starfuck, mind2 módszer működik. Sp2-m van, os ide driverekkel, daemon tools 4.x, all emu on.
    A játék kicsit nagyobbat ütött mint vártam. Nagyon komoly :) A grafika hihetetlen szép, sztem kb kozépkategoriás gépemen folyik a játék 3.-as shaderekkel. A sztori tetszik, igaz nem egy metal gear, de az akció rész bőven kárpótol, jó AI, jól megtervezett pályák, és végre használni KELL a felszerelést az életbenmaradáshoz. Sztem meg is veszem eredetiben ahogy anyagi helyzetem engedi :) imo a sorozat legjobb tagja :)
    szurkolok nektek, hogy sikeruljon elinditani, de lovésem nincs mi a gáz :(
  • bakvarnyu
    #8036
    Nyugi nem vagy egyedül vele, én tavaly november óta nem tudom elindítani=)
    És most tölthetem le megint az alábbiak alapján
  • Balumann
    #8035
    Melyik verziót töltötted?
  • zsakosfrodo2
    #8034
    Íz itwins-es verzió van meg nekem... Annaka nevében van benne olyan hogy Multilangauge. Lehetséges, hogy (Gábor) a játékot már megpatcholtad előtte az 1.04-el és azért nem történik semmi, vagy próbáld meg azt hogy vársz, amig történik vmi. Elindítod, vársz, és előbb utóbb bejön egy ablak a patch telepítéséhez.
  • Looooser
    #8033
    jóh az már megvan...leszedtem, és utána rájöttem hogy átkéne nevezni is :D aztán sikre volt de a játék még mindig nem idul és amikor kiadta az invaild cd-key üzit ott van egy information gomb és az alábbi szöveget adta ki.
    Bocs csak kicsit ideg vagyok miatta mert 3 hétig töltöttem mert sosem volt normális peer és most hogy letöltöttem nem müxik kicsit fos egy érzés hogy nem megy...
    szóval tényleg millió sorry...
  • Balumann
    #8032
    De mostmár mindent leírtunk ami a játék elindításához szükséges lehet, meghajtókat hagyd lehúzva és próbáld letörölni a játékot. utána starforce remover. aztán meg megint újratelepíteni és az eddig leírtak alapján sf nightmare-s módszerrel próbáld meg megint elindítani. Ha nem megy akkor prbáld visszadugni az optikai meghajtókat (CD/DVD), és próbáld úgy hogy a dolgokat nightmare-ben tiltod ki)
  • Balumann
    #8031
    http://www.mininova.org/tor/154155
    1 kérdőjel sztem bőven elég sor végére, akkor még több kedve is van az embernek segíteni
    Nem bántásból de nekem működött a link akkor is, és most is megnéztem mielőtt írtam és működött most is :D
    -Olyan daemon tools hiba meg akor van ha nem 1 mappába van az mds és mdf fájl. (mármint nincs az mds melett az mdf). Bár sztem az egyértelmü hogy amit letöltöttél most mds fájlt, azt bekell rakni a 3,6 GB-s mdf mellé (legalábbis). Ha megcsináltad akkor nem tom.
  • Looooser
    #8030
    itwins mostmár megy de a gém még mindig nem de legalább nem 1 órát tököl most le toltam egy information gombot és ez lett az eredménye :

    Dear User!

    This file contains detailed information on the problem occurred.
    Save the file and forward it to your product Customer Support.
    Web page: http://support.ubi.com

    ------------------------------ Information ------------------------------

    [Error Information]
    Code: AFL2Q-NM2TN-ZVUQR-WK2ZR-97WJ8
    Key: 2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F
    3.4.71.19; 3121; ES:1A1,183,0

    [Protected Product Information]
    CompanyName = UBISOFT
    ProductName = Splinter Cell Chaos Theory PC DVD
    BuildSignature = 3.04.071.019, 02.03.05
    ProductGuid = {05ed0e63-94b6-d9a5-7013-01e7207d10d1}
    BuildGuid = {4496c225-ecd4-4e2e-9277-a3a9c07ae703}

    [Report Information]
    ReportDateTime = 2006. április 23. 22:22
    ClientTimeZone = Közép-európai téli idő
    ClientTimeBias = -60

    [System Information]
    System Information was not obtained because of "msinfo32" execution error.
  • Looooser
    #8029
    nem tud valaki egy jó clone cd-s torrentet????
  • Gyocsika
    #8028
    Egyszerüen nem akar települni az 1.4 es patch elindul és semmi mi lehet?
  • Looooser
    #8027
    Daemon Tools hiba üzi:
    Unable to mount image. File not accesable. és legujjab démonopm van...
  • Looooser
    #8026
    Nem bántásból de elöbb nem működött a link...
  • Balumann
    #8025
    #7950
    mi lenne ha azért vennéd a fáradtságot és ha már segítünk, akkor olvasd el amit írnak, és ne kérdezd meg 60 hozzászólás után azt amit belinkeltek már egyszer
  • Balumann
    #8024
    Gondold el hogyha a mini image-k se működnek, van vagy 4 mini image. Pedig az is ilyesmi próbálkozás. Nem, semmi más megoldás nincs, csak hogy az eredetileg netről leszedett képfájlt mountold, mdf + mds
  • Balumann
    #8023
    Szinte biztos ez a probléma és ezt így nem is fogod tudni beüzemelni
    Az eredeti MDF és MDS fájl kell, amit az itwins csinált. Másképp nem fog működni. Eleve az hiba volt hogy kiírta úgy lemezre.