10611
  • Balumann
    #8102
    Elakadtam egy kicsit ^.¢
    kep1 kep 2 kep 3
    Nem tudom mit kell csinálni, nem értem :S
  • imotep33
    #8101
    oki doki..nyaggatott volna a fene
  • Balumann
    #8100
    "Hi hu de jo amit látok végre van törés a gamához.. " #8094 -as hozzászólás :D
    "nem is mondtam,hogy láttam törést.. de azelött mikor ide feljöttem csak anyit olvastam el a topikbol,hogy a mai napig nincs hozzá muködö törés..mondtam magamban " #8098 -as hozzászólás
    Téged is könnyen meglehet érteni :D
    Kösz van elég partnerem, nem hiszem hogy ha itt is ilyen össze-vissza írsz, msn-en nem nyaggatnál álandóan hülyeségekkel, és nem használnál tudakozó +-nak hogy mit hogy kell csinálni ^^
    Meg hozzánk már nem tudnál beállni splinter versus-ba, mert mi csak együtt játszunk.

    És #8055 -as hozzászólásomban részletesen leírtam hogy hogy kell elindítani a Splinter Cell 3-at, lehet én is írok egy FAQ-t, mert elég gyenge ez.
  • Muki100
    #8099
    Az első résznek nem volt multija csak a másodiknak. És nem feltétlenül kell lehúzni tápkábelt bár van akinél csak így megy.
  • imotep33
    #8098
    nem is mondtam,hogy láttam törést.. de azelött mikor ide feljöttem csak anyit olvastam el a topikbol,hogy a mai napig nincs hozzá muködö törés..mondtam magamban :na jo ez van és léptem is tovább.. van anyi minden amivel lehet napi 10 orában játszani:)
    kb anyit playerelek 1 nap:)
    kiprobálnám..elsö része jo volt valoban imádtam
  • imotep33
    #8097
    hi..
    az elsö részt is lan modban lehetett multizni emlékszem.. nekem az is megfelelne adj majd 1 msn elérhetöséget ha van pls,hogy beszélhessünk erröl,n csak itt a forumon keresztül.. thx
  • Balumann
    #8096
    De hol a fenébe vagy má, tegnap előtt is eltüntél, és tegnap egész nap nem voltál fenn :S
    Ma este tod én későn érek haza valószínü, és utána még tanulnom is kell, és megint fáradt leszek, de végülis megpróbálhatjuk : -(
  • Balumann
    #8095
    Nincs törés a játékhoz, lekell huzogatni a kábeleket a meghajtókról, vagy olvass vissza mert kb. 50 majdnem legutóbbi üzenet erről szól, hogy hogy kell elindítnai.
    A versus mód viszont nincs levédve, külön mappába van mint az előző részben, így azt simán bármikor ellehet indítani, viszont netezni nem lehet mert eleve a főszerverre account kell, amihez hozzárendeli a CD kulcsot (tehát eleve nem regelhetsz), ha meg már valaki regelt azzal a kulcsal akkor nem enged fel sehova.).
    Hamachival toljuk a multiját (LAN módba interneten keresztül, program leírás és egyéb az aláírásomban)
    Egyébként hol láttál törést, mert se a gamecopyworld.com -on és crackes oldalakon nicns törés, az nforce.nl -en se írja hogy kijött volna valami crack mostanában, és torrenten sincs fenn.
  • imotep33
    #8094
    Hi hu de jo amit látok végre van törés a gamához.. elsö részét orrvérzésig toltam föleg mpbe iszonyat bejött. lehet ezt is le kellene szednem..(eddig nem tettem mert ki volt irva ,hogy nincs törés hozz) de aggodom olyanok miatt,hogy le kell tápkábeleket huzni a gépröl meg stb.. nekem ehez szét kellene szednem a fél iroasztalt hogy kivarázsoljam a gépemet..menyi az esélye,hogy ezek nélkül is elindul? mirc csatija van a játéknak ahol ezekröl lehet dumálni playerekkel? ha valaki tud valamit akkor irjon nekem pls: az msnem :[email protected] thx
  • Muki100
    #8093
    Nem lehetne frodót megszelídteni?
  • Atti12
    #8092
    na valószinü hogy meglesz a csapattársam aki a legjobb barátom még kikell tanitani, de majd jó lesz. valószinü hogy ma már jáchatunk
  • Balumann
    #8091
    Én is tanulok angolul, de még van másfél év középfoku vizsgáig, még szókincset kell nagyon fejlesztenem. A játék nekem is szinte teljesen érthető. Nem tudom, régebben még amihez volt magyarosítás, én is felraktam amihez tudtam, és örültem hogy van. Úgyhogy nem tudom eldönteni most így hogy hogy jobb, mert ha valaki nem tud azon a nyelven rendesen amelyiken a játék van, akkor tényleg jobb ha van egy magyarosítás. (Első élményem mikor jedi academy-t végigjátszottam, és utána meglett magyarosítása, és teljesen más történetet képzeltem oda, vagy valahol semmit se, akkor még nem tudtam annyira :D)
    De mindenesetre valakinek mindig megkell csinálni a magyarosítást, hogy tudjunk választani hogy szertnénk -e magyarul, vagy jó az angol. Úgyhogy hajrá, majd lehet egyszer még hálásak leszünk ^.^ :D
  • Muki100
    #8090
    Abban egyetértünk, hogy más munkáját amit ráadásul ingyen, jóindulatból csinált nem kéne fikázni pláne ha fel is ajánlod mellé a segítségedet és ilyen szar alaphelyzetből indultál. Viszont tényleg régen jártál erre :)
    A többi pedig ugye szubjektív. De ez egy örök téma maradhat, hogy most a magyarosítás hátráltatja a nyelvtanulást, mintsem elősegíti azt viszont tényleg sok ember van akinek nem volt lehetősége tanulni és nekik pedig jár, hogy (majdnem)ugyanúgy élvezhessék. Úgyhogy szerintem erről ne kezdjünk vitát itt
  • ordel17
    #8089
    Gondoltam benézek már ide, rég jártam erre.
    Én készítettem azt a bizonyos magyarítást. Lehet fikázni, de akinek nem megy, az meg is érdemli. Világosan leírtam az olvass el fájlba, hogy akinek nem megy, az szépen dobjon meg egy maillel és szíves örömest segítek neki. Kb hetente 5-10 levelet kapok, és még nem volt olyan, akinél ne tudtuk volna megoldani.
    Ezt meg külön szeretem, hogy "én mindent jól csináltam", csak megsúgom, ha mindent jól csináltál volna, akkor meglepő módon magyar lett volna a játékod.
    Sajnos csak így tudtam megoldani a dolgot, a magyarítás készítését mindenki temette, egyszerűen a készítők voltak olyan szemetek és egy teljesen egyedi, 1 Gb-os fájlba voltak szívesek pakolni a szövegeket. Még ez a módszer is a lehető legegyszerűbb, sajna ez a helyzet.
    A magyarítás dologban nem igazán értek egyet veletek, bár fordító létemre érdekes is lenne, ha igazat adnék... :)
    Örömmel segítek azoknak, akiknek nem volt lehetőségük angolt tanulni, vagy egyszerűen nincs nyelvérzékük, mert bizony ilyen is van. Én pl tudok angolul, egyébként nem fordítanék, mégis ahol elérhető, ott bizony magyarítást használok, nem azért, mert nem értem, egyszerűen azért, mert magyar vagyok, és sokkal hangulatosabb az anyanyelvemen olvasni azokat a bizonyos szövegeket.
    De ez persze szubjektív...
  • Muki100
    #8088
    Igaz, de mondjuk akkor beszerezhetne egy német verziót habár ebből a játékból és még sok másból is itthonra ez különösen nehéz lenne. Mondjuk sohase értettem miért választja valaki a németet első nyelvnek, dehát ha mindenki angolt választana akkor meg az lenne a baj. Igazából sohase voltam ilyen helyzetben, viszont egy fiatalnak aki angolt tanul és van internete annak szerintem illő lenne magyarosítás nélkül játszania.
  • Balumann
    #8087
    Na ebbe belekavarodtam egy kicsit, mert közbe meg mást is csinálok.
    De remélem érthető üzenet azért kb.-re :/
  • Balumann
    #8086
    Ja de mivel szabad nyelvválasztás van, és nem csak angol nyelvet tanul mindenki.
    Ha valaki egy szót nem tud angolul, és németül tud, akkor annak elég szar. Gondolj arra hogyha egy ilyesmi játékot neked oroszul kéne végigjátszanod, hogy minden orosz benne, vagy német. Akkor sztem te is felraknád a magyarosítást. :P (vagyis arra gondolj hogy milyen lenne ha az összes játék orosz lenni szinte csak)
    Hát ja várjuk a Splinter Cell 4-et és versusát, 3 kém vs 3 katona :S nem tom elképzelni így, de majd meglátjuk
  • Muki100
    #8085
    Jaja, ezért is kár hogy mindenhez ott a magyarosítás szerintem, mert nem ösztönzi az embereket hogy tanuljanak idegennyelvet. És őszintén, én el nem tudnám képzelni az SCt vagy bármi mást úgy, hogy ne tudnám miért kell mondjuk a Panama Bankba betörni, netán a kisgyerek akinek a kezébe adjuk azt mondja hogy pénzt lopok és milyen fasza csávó. Dehát nem erről szól, és így kb. ennek a játéknak a 20%át értette/élvezte? Mert ez több egy lopódzós öldöklős kománál szerintem, nem véletlenül egy kettősügynök-történetekre ráhangolt pali dolgozik most együtt az SC4 csapattal.
    Engem érdekelt hogy ki lesz a rosszfiú, és szerintem egy Halász Sámuellel nem tudta volna visszaadni ugyanazt a feelinget, habár az SC3-é nem a legjobb a sorozatban. Őszintén, van olyan amire nincs jó magyar szó, ezért kár erőlködni a magyarosítóknak ( bár becsülöm az erőfeszítésüket amiért ingyen dolgoznak )
  • grayfox
    #8084
    ^^ igazából csak meg akartam nézni, hogy milyen minőségű, 90 százalékban értem az angolt, kicsit sajnálom is akik kimaradnak a sztoriból (mondjuk nem értik és nincs mukodo magyarosítás) talán a játék feelingjének a felét el is vesztik :( Nekem tetszik az ilyen kavarós csűrt csavart sztorivonal :)
  • Muki100
    #8083
    Akinek nem ment a magyarosítás az inkább ne tököljön vele, keress rá a topikban és meglátod mennyi probléma volt vele. Meg ezt már leírtam ,de hogyha Halász Sámuelt csinálsz szerintem elveszti az SC feelinget, de ez csak saját vélemény.
    Viszont az hogy miért nem megy a magyarosítás szerintem sose lett kiderítve ezért jobb ha elkerülöd (és tuti megoldás sincs, ha jól emlékszek)
  • grayfox
    #8082
    Hi!
    Megpróbáltam felrakni a magyarosítást, mindent úgy csináltam ahogy kell. 1.4-es patch, stb stb. Ahogy megprobalom elindítani szépen error msg. Visual basic error, vagy sima lefagyás. (tuti mindent jól csináltam, kitomorites, megvartam amig visszairja a fajlokat stb. :) ) Szal a kérdés az, hogy 1.4-es eu patchet raktam fel elotte, lehet hogy us kell? Vagy csak egyszeruen ilyen instabila maagyarosítás?
  • Muki100
    #8081
    Ha letörlöd az SCCTt akkor kiveszi magától, de föl kell világosítani hogy ott van az scct_versus.exe és akkor menni fog, vagy csak bejelölöd a játékok listán
    Ugyanez xfirenél, benyomod a search installed software és leesik neki hogy nem is törölted le a versust.
    Remélem SCDAnál már külön választod hogy a versust is vagy csak a solot akarod felrakni. Habár ezt eddig kellett volna megcsinálni, mert azok már egy enginen futnak majd. N00bisoft
  • Balumann
    #8080
    nekem ASE-be nicns is benne :S
  • Balumann
    #8079
    Hát ja, akik neten játszanak azok is általába 2-essével mennek, nem csak úgy egyedül belépnek valahova. (legalábbis a jobbak biztos). Ha meg csak így idegenek így belépnek 4 ismeretlen, abból nem nagyon lesz jó játék :D főleg ha még ki is lépnek játék közbe.
    Sztem teljesen így jó hamachival játszani, összeszokott csapat. Az mondjuk nem a legelőnyösebb ha mindig ugyan az az ellenfél sztem, mert akkor meg túl jól kisismerik az ellenséget. De az biztos hogy 2-esével kell.
    És abba a hibába ne essetek bele, hogy idegelitek a másik csapatot játék közbe, mert néha elég idegelő, lag miatt, és egyéb néha érthetetlen dolgokkal. (sokszor azt lehet hinni hogy csal, pedig csak puszta véletlen pont arra gondolt hogy oda megy a katona mitn a kém ahova ment, stb. -> mondjuk ez elég általános)
  • Muki100
    #8078
    De igen, én szoktam
    Amúgy meg ASEval tényleg kár küszködnöd, ugyanis az kb. a szerverek felét látja és nem túl megbízható.
    És ami az ubi.comon folyik amúgy is kegyetlen. Szükséged lesz egy csapattársra és egy jó tudástárra, amit sokáig fogsz keresni ( de létezik, és valahol a hivatalos fórumján be van linkelve ). Én is hiányolom balut magam mellől amikor neten játszok, mert valahogy vele összeszokottan játszunk, míg mondjuk egy 10 éves lengyel hülyegyerekkel nem :)
    És a versus tutorialjai szarok, sajnos.
    Egyszóval szervezz egy hamachi csapatot magad köré, minthogy küszködj a neten játszással.
  • Balumann
    #8077
    Eleve a menübe belépéskor kéri a CD kulcsos accountot. És azon belül még játékban is ha használatban van, vagyis általba használják, nem enged fel.
    All seeing eye meg nem támogatja, bennevan az ASE-be a támogatottj átékok listjába, ezt megkellene nézni mielőtt beírod ^^
    Nem lehet neten játszani
  • Gyocsika
    #8076
    Valaki eltudja mondani hogy kell neten játszani megvan az ASE nevü progi mi kell hozzá?
  • Atti12
    #8075
    na valaki csapattársnak?
  • Atti12
    #8074
    igen haragszok xD
  • zsakosfrodo2
    #8073
    Haragudj... :D erre nincs mit mondani... megmondtam hogy nem megyek akkor nem megyek :D ne is erőltesd :D
  • Atti12
    #8072
    rádmost haragszok
  • zsakosfrodo2
    #8071
    Én még nem jutottam el a végéig, a japános (legalábbis asszem Japán) pályán tartok... meg akarom csinálni a mikrofonok kieszdését, de meguntam :D
  • Atti12
    #8070
    valakinek nincs kedve beugrani a csapattársam helyett? :(
  • Muki100
    #8069
    Szerintem elitbe is könnyű a single, mert nagyon úgy volt megcsinálva hogy elmehetsz az ellenfelek mögött úgy, hogy észre se vettek
    Mondjuk az első és a második rész singleje tényleg nehéz volt, de a CTnek szerintem az utolsó pályája szégyen az ubisoft részéről hogy milyen könnyűre sikeredett. De a többi jó, úgy ahogy.
  • Balumann
    #8068
    Sztem is zárjuk le itt a warezkodást a forumba, és játékról beszéljünk.
    Nekem csak az az egy nem anyira tetszik a játékba, hogy nehéz a singleee :S
    De mind1 mire kijön a köv rész talán átviszem így a vége feléig .
    Bennevok a multiba :-<
  • Atti12
    #8067
    és szerintem is inkább a multiról beszéljünk, hiszen az megy mindenkinek:D
  • Atti12
    #8066
    sztem ma lesz legalább is remélem . Csak elöször megkell győzni frodot
  • Muki100
    #8065
    Mindenki sír hogy nem megy és hogy kell felrakni a magyarítást, de ezek is már ezerszer el lettek magyarázva, keresni kellene a topikban esetleg. Az OK hogy kérdezünk, mert azért van a fórum de komolyan az hogy minden héten valaki elsírja hogy nem megy a magyarítás már röhej. Szerintem most már a multiról kellene beszélgetni, mert az az egy dolog még él.
    Szóval, multi valamelyik nap?
  • bakvarnyu
    #8064
    Azért azt beláthatod egy alapvetően singleplayer játékról pár hónap után nem sok mindent lehet írni. Mindenki leírja milyen kurva jó volt mennyire tetszett,
    jó graf irányítás stb. oszt ennyi.Ezért nincs már nagyon olyan jellegű hozzászólás.
  • Looooser
    #8063
    nem toom én a magamrészéről abba hagyoim a próbálgatást... mindent végig csináltam amit Balumann írt és nem megy...majd kölcsön kérem vmalyik haweromét.. oszt végig játszom... további jó ügynökösködést bye