10611
  • Muki100
    #8142
    A versushoz nem kell lehúzni semmit mert az nincs levédve.
    Crack nem lesz.
    Neten csak eredeti kulccsal vagy hamachival játszol, vagy úgy mint én
  • Bence9292
    #8141
    Elolvastam J.Holden FAQ-ját és ezt írta benne: Lehet tört játékkal neten játszani? Válasz: LEHET! Na erre én meglepődtem és felvettem MSN-re! Beszélgetek vele a FAQ-ról + a játékról és amikor felteszem a kereszt kérdést, hogy hogy lehet neten játszani amikor accountot kell csinálni és csak olyan serial-al lehet, amit még senki nem használ (magyarul eredeti), hát ekkor nem letilt? Vagy lehet, hogy félreértettük egymást, mert ő HAMACHIRA gondol? De nem írta sehol, hogy hamachival lehet csak neten játszani!!!
  • Bence9292
    #8140
    Hi! Látom Frodo te voltál a régi tag! És mostmár azt is tudom, hogy miért kerültem be helyetted Sajna valószínűleg nem maradok tag, mert még kezdő vagyok és valószínűleg sokáig tartana megtanulni olyan szinten játszani mint Baluék! De nem is ezért írtam, hanem azt szeretném megkérdezni, hogy várható-e CRACK és, hogy Balu FAQ-ja mikor készül el? Ja és be lehet indítani úgy is, hogy ne kéne lehúzni a kábelt vagy elég csak BIOS-ba kitiltani?
  • Balumann
    #8139
    Ha ezen megsértődsz fölöslegesen, vess magadra. Ara sem sértődött meg annyira, hogy fölöslegesen durcát vágjon be és fölöslegesen sértő és visszapofázó megjegyzéseket tegyen a játékba és itt a forumba.
    MSN-ről én már az után letöröltelek mikor össze-vesztünk, és mehetsz a pics@'ba, úgyis sokan fognak még utálni ez az idegesítő stílusod és fölösleges idegesítő visszaírásaid miatt. Tudom, ezt is leszarod, ez se az én problémám...

    Jófej vagy azzal aki elviseli az idegesítő dolgaidat, de a határt azt nem tudod hogy hol van... ha már valaki megsért (nem szándékkal) akkor neked vissza kell sérteni jobban, és addig amíg meg nem sértődik. És mindig vissza kell szólnod, még ha nem is sértő volt. "utolsó szó a tied legyen"

    U.I.: Én nem úgy látom, és ha jól érzem, más se úgy látja hogy nekem se kéne bocsánatot kérni. De hogyha arra a nem sértő üzenetemre mondod, hogy az miatt voltál ilyen szemét velem, akkor végülis miért ne lehetne, vannak ilyenek is akik mindenen megsértődnek. Bár mondjuk az csaj volt. (ráadásul az még csak nem is ellened szólt, hanem csak játékról, hiszen játékba ellenfelek vagyunk, és sztem akkor fer vita lett volna ha nem engem sértesz meg, hanem mondjuk te is a játékról írtál volna, vagy valami játékon belüli sértést, hogy miket "csinálunk"). Én amúgyse sértődtem volna meg ennyire azon, hisz egy normális ember, játékos nem sértődik meg ilyenen általába. (az hogy ideges vok a játékba néha, az meg más kérdés ^^)
    Na egyenlőre ennyit most, mert mindjárt mek el, majd folytatjuk sztem. Bár sztem úgyis neked kell az utolsó szó, úgyhogy még nem felyezzük be itt a vitát.

    Az hogy ez lett a vége pedig igen is rajtad múlott, ha visszafogod magad, és nem meggondolatlanul engem sértegetsz, fölöslegesen mikor nem akartalak én megsérteni, és nem is bénáztalak le.
    Asszem nekem is jobban visszakéne fognom magam, mert ezek a viták miatt már lassan engem is megbüntetnek itt a moderátorok. Mindig van 1-2 idióta aki miatt nem lehet normálisan, nyugodtan, veszekedés mentesen forumozni. (most nem rád gondolok...)
  • Atti12
    #8138
    regisztrálsz beirod az aktiváló kódot és és játszol -.-
  • zsakosfrodo2
    #8137
    Balu: Soha senkitől nem várom el hogy könyörögjön nekem, ha nem hiszed kérdezd meg Arától, mert ő hasonlót csinált, de ő nem annak szánta. És most olvasd el amit írtál... Először azt írod hogy mekkora paraszt vagyok a végén meg hogy jó fej... És természetesen nem is én kezdtem kettőnk közül. Nem arról volt szó, hogy jogsértő e vagy sem, hanem hogy engem igenis megsértett az amit írtál (ha Arát nem is...). Számomra nem volt vicces. Csak az azutáni játékban tettem olyan hozzászólást, amitől te megsértőtdél (persze jogosan hiszen ezt akartam elérni. ) Ahhoz meg semmi közöm hogy kerítettek e helyemre másik embert, ugyanis lesz@rlak, MSN-ről most foglak törölni/letiltani.

    U.i.: Pedig ha lenne vki, akinek itt bocsánatot kellene kérni (OKKAL) az te lennél... (A többit saját magam cenzúrázom, mert azok már annyira nem szalonképesek, hogy törölnék a regemet...)
  • veri5
    #8136
    mi van?





  • Muki100
    #8135
    ez?
  • veri5
    #8134
    Tudsz segíteni?
  • Legendás
    #8133
    nem találok olyan fórumot. Tudsz linket adni? Bocs, hogy fárasztó vagyok.
  • veri5
    #8132
    ki?
  • Richard90
    #8131
    fejezd már be!
  • veri5
    #8130
  • veri5
    #8129
    muki a szádat!
  • Muki100
    #8128
    Így várod hogy segítsenek az emberek?
    A hülyeség gyógyíthatatlan!
  • veri5
    #8127
    Sokszor végigtoltam de az első pályán a végénél a toronynál hogy lehet kívülről felmászni?
  • veri5
    #8126
  • veri5
    #8125
    De hogy kell szervereken mert már mindent kipróbáltam.Regisztráltam az Ubisoft-nál is.PLZ
  • veri5
    #8124
  • veri5
    #8123
    Kussolj eleve régen próbálkoztam!
  • Balumann
    #8122
    Bazeg ennyire próbálj má meg magadtól rájönni ...
  • veri5
    #8121
    De hogy kell neten menni?Megvan eredeti be azt hogy kell menni?
  • Balumann
    #8120
    Általános 'segítséget kérek' forum, itt kérj segítséget, ne ide.
    Egyébként próbálj ki más játékokat. Ha egyiknél se jó akkor videokártyával van valami vagy directx nem a legújabb (bár sztem akkor nem indulna el se). ha csak a metal gear solidnál akkor a játékkal van gond, vagy hibásak a texturák (megsérült pl., vagy ilyesmi) Vagy nemtom. De ne itt kérj ilyen segítséget.
  • Muki100
    #8119
    Gondolom az MGS2 topikjában tudnának segíteni.
  • Legendás
    #8118
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Most lett új vidikártya rakva a gépembe 6600 GT. Megvettem a Metal Gear Solid 2-t, és a játék úgy megy, hogy vagy szinte tiszta fehéres minden, és csak árnyakat látni, vagy ugyan ez feketében. Mit tehetek? A gépemnek simán kéne ezt a játékot vinni. Köszi előre is.
  • grebber
    #8117
    Azt még mindig ne feledjétek hogy StarForce Nightmare nem mindenkinál csinálja amit kéne !
  • Balumann
    #8116
    Semmi köze ezekhez most ahhoz hogy ki hogy játszik versus-ba. Azért vesztünk össze mert állandóan visszapofázol fölöslegesen, értelmetlenül, még játékba is mikor mondom hogy idegsítő vagy, és hagyd abba. Mint ahogy itt a forumba is. Válaszolok mert okot adsz rá, és te is kezdted. És nem azért válaszolok mert jobban játszanék versusba hanem mert a szemétkedés és hülyeségeiddel okot adsz hogy ilyeneket írjak.
    Veheted hogy én kezdtem az egész ilyet, mikor fáradt voltam, és egy kicsit túlzással írtam hogy szerencsétlenkedtek, de nem szemétkedésnek, vagy bármi sértésnek illetve jogsértésnek írtam, nemhiszem hogy ez miatt megkellett volna sértődnöd. Te viszont szó szerint szemétkedsz, és paraszt beszólásokat teszel, szóval ennyit erről. Mind1 már találtunk helyetted játékost, akivel talán értelmesebben tudunk játszani, és nem tesz állandóan fölöslegesen ilyen hülye, idegesítő be vagy visszaszólásokat.
    Úgyhogy mi folytatjuk a játékot nélküled, és most is játszottunk egy jót. És fogunk is, tudom hogy azt akartad elérni hogy neked könyörögjön mindneki hogy térj vissza... De akkor se fogok ok nélkül bocsánatot kérni. Te meg úgyse vagy hajlandó elismerni hogy szemét voltál, úgyhogy ennyit elről. Majd legközelebb ha hasonló helyzetben leszel akkor talán majd tudod hol a határ ^^

    Nem vagy semmire kellő, és jófej is vagy, és nem én akartam ezt se. sajnálom hogy ez lett :( Na mind1.
  • zsakosfrodo2
    #8115
    Ennyiből most te minek viszonoztad a beszólást? És hadd döntem el én, hogy mit szeretnék csinálni. Hiszen aki olyan "jól" játszik SCVersust, mint te már meg ne sértsem felségedet annak egy ilyen kis semmrekellőt nem kéne figyelembe vennie.
  • Balumann
    #8114
    felesleges idióta vissza/beszólás, bölcsebb lettél volna most is ha hallgattál volna ^^
  • zsakosfrodo2
    #8113
    Hűha gratulálok... Most voltam a boltban és ezt hoztam Neked:
  • Balumann
    #8112
    Na átvittem azt a részt, már a köv pályán vok ^^
  • Balumann
    #8111
    Aha kösz a segítséget :D
    hátha te ezt a feladatot simán gondolkozásból megcsináltad, akkor grat. Bár sztem most is inkább csak szemétkedni akarsz :D ahogy ismerlek
    Ezt inkább próbálgatni kell elsősorba sztem (ezt nem nagyon tettem, azthittem kel lvalami más egy pálya másik részéből, és majdnem elindultam a pálya végébe, azért kérdeztem meg inkább), aztán olvasni a feladatot (ez is megvolt, csak kicsit félreértelmeztem, ha az előző zárójelest elolvasod akkor rájössz). ^^

    És nem, nem oldotta meg a problémámat, de ha majd próbálkozok vele akkor megfogja oldani, de nem a te "szemét" tanácsod, hanem azok akik segítettek ¢.¢
    De azért köcce, legalább megpróbáltad...
  • zsakosfrodo2
    #8110
    Kezdjük ott hogy GONDOLKODUNK... remélem ez megoldotta a problémáidat.
  • Balumann
    #8109
    :S
    ezekre egyedül hogy jöttök rá? Na majd holnap megpróbálom :S
  • Makkmag
    #8108
    Az öreggel felváltva kell nyomkodni a gépeket, hogy valami infót megtudjanak a működéséről. Akkor jó ha a gép nem áll le gombnyomkodás közben. Ha leáll akkor előlről kell kezdeni a megfelelő sorrendben.
  • Muki100
    #8107
    A tutorial videó jobban megérteti mint az ahogy én el tudnám magyarázni szerintem, csak meg kéne nézni
    Balunak meg szerintem csak akkor jön elő a kapcsológomb amikor az épp füstöl, tehát várd meg amíg füstöl kapcsolsz egyet megvárod amíg a mellette lévő füstöl...asszem 2 vagy 3 van.
  • Gyocsika
    #8106
    Hogy kell hackelni? PLEASE
  • Balumann
    #8105
    majdnem az összes lámpát kilövöm, egyébként ölésre még nem használtam, csak előtte lévő pályán :D
    De ok akkor majd megpróbálom kapcsolgatni. De ha beindítom a szervert én csak 1 ilyen lekapcsoló gombot találok :D
  • Muki100
    #8104
    Hát ha már mindent megdumáltál az öreggel és segít is, akkor beindítod a szervert elmész a sötét sarok felé ( balra kell fordulni a szervertől ha jól emlékszek ) és ott a felvillanó gépek amik füstölnek átkapcsolgatod.
    Amúgy mit csináltál te hogy csak annyi lőszer van a pisztolyodban? Nagyon akciódús lehetett, de akkor miért vesztettél olyan kevés életet? :P
  • Richard90
    #8103
    ja ezt tudom hogyan kell...
    amikor felvillanak a cuccosok, gyorsan oda kell menni és benyomkodni őket, v valami ilyesmi