10611
  • svédcsepp
    #8182
    Thx.Közben rájöttem, hogy letöltés menüből lejön a magyaritás,de nekem ,ha a magyaritás listára mentem rá ,onnan nem jött le.


  • Balumann
    #8181
    És ha nem megy a leírás szerint, ne ide írd hogy ne mmegy a magyarítás, hanem küldj E-mail-t a magyarítás készítőjének és segíteni fog. ;)
  • Balumann
    #8180
    magyaritasok.hu ...
    magyaritasok.hu - Splinter Cell 3 PC magyaritas
  • svédcsepp
    #8179
    A faqban lévő magyaritáslink döglött.A magyaritásportálról a link szintén nem vezet sehova.Ezek után meg merem kérdezni, magyaritást merre találok?

    előre is thx
    bye


  • Bence9292
    #8178
    Csá! Crash88 úgínézem, hogy kezdő vagy!Nem akarsz beszállni a kezdő csapatomba? Versus módba játszunk! NEM KELL EREDETI! Ha érdekel téged vagy valaki mást akkor vegyetek fel MSN-re! Címem: [email protected]
    Bocsi, hogy mindig kérdezgetem, hogy nem akartok-e beszállni, de csak azért teszem, mert már nagyon játszanék! Sajna akivel sokat játszottam LAN-ba és neten is az most kb.:1 hétig nem tud velem játszani, mert újrarakta a WIN-t és vinyón volt meg neki a játék! De nem baj, mert szerintem 2 héten belül eljuttatom hozzá a játékom és akkor már 3-an leszünk megint! Ha Crash88 beszálna vagy valaki más akkor MEGLENNE A CSAPAT!!!
  • Atti12
    #8177
    van FAQ, van kereső. egyik a laptetején a másik a lapalján. választhatsz is
  • Muki100
    #8176
    AAAAAAAAAAZZZZZZZZZZ AAAAAAA ROOOOOHHHAAADDDDDDDDDDTTTTT STAAARFORRRCEEEE ZOMG!
    Olvasd az nfoban mellékelteket, a faqot meg nézz vissza a fórumban ezerszer le lett írva, sajnos újat nem tudunk mondani mert a játék már több mint 1 éves és új módszerek már nagyon valószínű nem lesznek hozzá!
  • Crash88
    #8175
    HYYYYYY SEGYYTSÉG HOGY LEHET ELINDITANI A JÁTÉKOT AZ A ROHATT STARFORCE:((((((((((PLEASE HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPPPPPPP
  • Balumann
    #8174
    :D
  • zsakosfrodo2
    #8173
    Ha Chuck Norris meg tud bocsátani, akkor én is. Viccen kívül is... :D
  • Balumann
    #8172
    SC_Versus háttérkép, én csináltam, de majd csinálok egy jobbat, ez előzetes :D
    Majd cisnálok képeket, ha nem felejtek el, és akkor majd abból.
  • Balumann
    #8171
    [URL=http://www.splintercell.hu/downloads.php?cat_id=1&download_id=74]Innen is leszedheted a patchet ^^[/URL]
  • Balumann
    #8170
    Na még 1-et muszály írnom, de utána befelyezem tényleg :(
    Az más kérdés, itt megírtam, nem kelet volna. Játékba meg neked nem kelet volna folytatnod. Egymást sértettük meg, de ha nem sértettél volna meg, akkor bocsánatot kérhettem volna, és fölösleges lett ez a vita is :D
    Nem vok szar sztem, és te se vagy. És csaló sem vok, és te se vagy :P És te se meg én se vok elvileg ilyen hülye hogy egy játék maitt, mert azt mondtam szórakozásból hogy jobb vagyok, összevesszünk. Na mind1, a sok félreérthető hülye hozzászólásaink mostmár úgyis ittmaradnak, amiben ezerszer hülyeséget írtam.
    Én bocsánatot kérek amiért ilyen voltam, és felyezzük be a vitát, mert értelmetlen sztem, ez csak egy játék, és nem személyes sértés volt, csak játékos.

    Na ennyi, remélem megbocsájtasz, és nem életreszóló harag lesz belőle. Én megbántam mindent amit írtam mostmár az elején, bár nem erre számítottam, mint ahogy írtam. Sry, remélem megtudsz bocsájtani, ilyen kemény viták után is!

    Nem tom, nem tok tömören fogalmazni, és ez miatt bele is kavarodok néha abba amit írok, majd megkell tanulnom. De mint írtam nem szoktam sűrűn vitázni, csak a szüleim most a bíróságon (de az hosszú történet, nem meséltem el, lehet már valaki tudja). Ráadásul ez a hülye fogászat is néha kikészíti az idegeimet mostanában. Nem akarok senkit megsérteni sose, aki nem sértett meg engem, sajnálom akivel megtettem. :-(
    Lényegében ennyi, és erről mostmár tényleg nem akarok többet írni ide.
  • Balumann
    #8169
    :S :')
  • Balumann
    #8168
    no comment :D
  • Atti12
    #8167
    splinter cell 3 1.0 to 1.5 (US) patch
  • Atti12
    #8166
    na oké erre nem kérünk balu kommentet lezártuk a vitát. Megint eltereltük a szót a játéktól. Hiszen ez egy forum nem csatatér Ha bajotok van egymással akkor beszéljétek meg msn en vagy emailben vagy nem tudom hol csak ne a forumon. Na ennyi mostmár beszéljünk a játékról
  • zsakosfrodo2
    #8165
    jaj nem rám, hanem a patchra :D
  • zsakosfrodo2
    #8164
    Google-ban keress rám ugy biztos találsz...
    Balu: Ej, ej... Te teljesen félreértesz engem... Soha, ismétlen SOHA nem mondtam rád hogy: "hogy milyen köcsög vagyok, és milyen hülye...és hogy én vok legbénább splinterbe". Ezeket soha nem mondtam, nem írtam. Játék közben beírtam 4-5x hogy Szar vagy de csak azért, mert idegesített emit írtál. Amit írtál tökmind1, hogy fáradt voltál e vagy sem, fáj a fejed vagy sem, megírtad. Ez volt a vita kiváltó oka és sajnálom hogy ezt nemv agy hajlandó beismerni. Igaz, hogy azt írtam hogy "Mindenki idióta akit te ismersz" de azt is elolvastad hogy mi állt előtte? (((Tisztelet azoknak akiket ismerek a partnerei közül, a többiről viszont nem lett volna szabad véleményt alkotni.)))
    U.i.: Annyira birom hogy 15-20 soromra mindig írsz egy A4-es lapot... komolyan.

    Bence: vegyél fel MSN-re és megbeszéljük. :D ([email protected])
  • GiGa master
    #8163
    hú de lemaradtam:S:Dvalaki tud adni 1.5re linket?előre is thx!!:D
  • Bence9292
    #8162
    Sajna kihagytam valamit: FRODO nem akarsz beszállni a csapatba? Hátha mi jól kijönnénk
  • Bence9292
    #8161
    Hi! Kezdő csapatot indítok VERSUS módba!!! Még 2 fő jelentkezését várom! A csapatom elég kezdő ezért nem bánnám, ha amatőrök jelentkeznének, de természetesen profikat is szívesen látunk! Feltételek: Mikrofon, MSN, 1.5-ös patch! NEM KELL EREDETI JÁTÉK, mert Hamachin játszunk! (HAMACHI: LAN szimuláló, LAN game neten keresztül!)Ja és a VERSUS mód nincs levédve ezért nem kell szétszedni a gépet minden indításnál!Kérlek titeket, hogy itt a fórumba jelentkezzetek!Remélem semmit nem hagytam ki
  • Balumann
    #8160
    1.5 kinnvan már jóideje, 1.6-ról nincs hír :-(
  • Balumann
    #8159
    Ahoz beszélsz akihez akarsz, de ne 'hazudozz' másnak hogy mi igaz és mi nem, velem kapcsolatban. Mert abba semmi hazugság nincs, max egy kis túlzás, amit lehet nem kelett volna beírni, de nem gondoltam hogy ilyen vagy)
    Attól hogy te annyira istennek hiszed magad, és te megsértődtél, nem biztos hogy az az idióta aki nem sértődik meg mindenen, és nem pofázik vissza hülye dumákkal.
    Igen, kicsit belekavartál mert össze-vissza beszélsz mostanában, és eszméletlen fáradt vok a suli után, és fáj egy kicsit a fejem is.
    1 hónapig nem veszekedtünk és ha nem írtad volna azt a fölösleges #8110 -et, és ha nem válaszoltál volna vissza arra mikor modntam hogy fölösleges és kussolj, akkor nem erről szólna megint a téma. Sose kezdek vitát, az amire azt mondod hogy nincs igazam, az nem vita kezdés volt. Amiért itt vitázunk azt te kezdted. Vannak fokozatok hogy mennyire lehet megsérteni egy embert, keress magadnak példát (lehet életreszólóan, lehet szembe sérteni kegyetlenül, és lehet egy játékon belüli tevékenységen megsérteni, de azért több is van)
    Nem te nem 'lebénázó szöveggel' (úgy értem, hogy valami vita, amivel te is elmondod hogy mibe vok rossz) vágsz vissza, hanem azzal hogy nem igaz meg egy hülye vagyok, és bunkó köcsög amiért megsértettelek...
    Hol írtam hogy nem izgat az üzeneted?
    Assszem tényleg nekem kell abbahagyni a vitát, na jó. Ez volt az utolsó, vagy utolsó előtti vita üzenetem, és leszarom milyen baromságokat hordasz össze.
    Írd le isteni tevékenységeidet és hogy milyen köcsög vagyok, és milyen hülye hogy elekzdtem ezt a vitát, és én okoztam mindent, és hogy én vok legbénább splinterbe, és mindneki hülye akit ismerek mert nem sértődnek meg mert te megsértődtél és isten vagy, és hogy minden hazugság amit mondok.
    Részemről úgyis leírtam mindent... Aztán ha olyan van úgyis írok még, ha csak ugyan azokat a baromságaidat írod amit eddig akkor nem válaszolok. Ennyit erről!
  • Richard90
    #8158
    lol befejeznétek a vitát!!!
    ne rontsátok már el a fórumot....
  • GiGa master
    #8157
    hy all 1.5 vagy 1.6 os patch ről ki tud valamit előre is thx!!ubin nincs semmi
  • zsakosfrodo2
    #8156
    Nem én kezdtem, akár teccik akár nem, akár megbántad akár nem. Ne mondd meg nekem hogy kihez beszéljek, ill. ne beszéljek. Hogy lehet vkit szépen megséteni? Lécci majd írjál példát... Nem keresem az alkalmat, hanem te adod. Nem hagytál abba semmit, hiszen most is visszaírtál, a vitát pedig ujfent nem én kezdtem. Azokra válaszoltam az üzenetedben, amik számomra sértőek voltak, ami szerinted fölösleges(ebből derült ki, hogy azt se tudod mit írsz.) A vitát én sose hagytam abba, de most gondolj bele, mit csinál az ember ha elakad... talán gondolkodik. Először én se tuttam mit kell ott csinálni, de aztán rájöttem, mert gondolkottam. Nem pedig futottam ide hogy megkérdezzem. "Nem ilyen idiótákhoz vagyok szokva" --> Mindenki idióta akit te ismersz (következtetés). Egy szó szerinti idészet: "Mondjuk az tény hogy nem ilyen idiótákhoz vagyok szokva aki 1 kis ilyen izén megsértődik AHELYETT hogy visszavágna egy lebénázó szöveggel..." Hát nem ezt csinálom szted? Ha nem izgat az üzenetem, akkor miért válaszolsz megint? Valszeg azért, mert izgat, csak szégyenled bevallani... De nem baj és szégyenlek dolgokat, de azokat nem mutatom ki ilyen nyíltan.
  • Balumann
    #8155
    Visszapofázok, bekaphatod, te kezdted. ^^
    -mi nem igaz abba? magyarázd meg pls! Az hogy mi többször nyírtunk ki kémmel mikor katonák voltatok, mint ti? Mert végülis ezt akartam leírni, kis túlzással.
    Bencéhez ne beszéljél, mert nem ismered, és neki sincs sok köze, és sztem nem is érdekli miért vesztünk így össze. De ha elolvassa az üzeneteket úgyis rájön hogy nem én miattam vesztünk össze.
    Igen, túloztam és megbántottalak vele, de nem szándékosan már mondtam. És ha szépen nem szemét módon sértesz meg DIREKT!, akkor még bocsánatot is kértem volna, mert már megbántam azt amit írtam. De te nem, és még itt is csak azt az alkalmat keresed, hogy mikor szóljál be, vagy hogy idegesítsél fel.
    Én azt abbahagytam, amit írtam, és nem is írtam tovább, de te kezdtel el ezt a vitát, és ebbe neked kell bocsánatot kérni. És akkor talán én is bocsánatot kérek amiért nem szándékosan megsértettelek, és amit megbántam (illetve nem tom mit bántam volna meg).
    Másrészt több dolgot is írtam üzenetembe, sztem nem nagyon olvastad el világosan, mert csak olyanokra válaszolsz nagy részben amire fölösleges.
    Egyébként a vitát egy csomó ideig abbahagytuk amíg be nem írtad a #8110 -be természetesen fölöslegesen a köcsög dumádat, ahelyett hogy kussoltál volna vagy segítettél volna (bár azt sztem nem tudsz). Az utána való üzenet meg rád jellemző, ki is teheted a falra vagy az aláírásodba ^^

    Nem szégyellem magam, mert nem szoktam megbántani senkit (főleg okkal), és haragtartó sem vagyok. Mondjuk az tény hogy nem ilyen idiótákhoz vagyok szokva aki 1 kis ilyen izén megsértődik ahelyett hogy visszavágna egy lebénázó szöveggel, inkább felidegesít és még utána sem tudja abbahagyni. Bocs, akkor javítok. Egyikünknek se kell bocsánatot kérni, mert ha ilyen vagy úgyis újra össze-vesznénk.

    Nem szörnyűségeket írok, csak ellenérvelem a hülyeségeidet meg a fölösleges köcsögségeidet, ami általába nem is igaz, vagy azt se tudod mi a pontos helyzet.
    De hajrá, úgyis ha fölöslegesne írsz erre, vagy nem igaz amit írsz, mint az előbbi üzeneted, úgyis válaszolni fogok.
  • zsakosfrodo2
    #8154
    Balu: Nincs igazad a 7921-7923 és a 7932-es üzeneteidben... Csak hogy válaszoljak. Ja és ha téged zavar hogy azt szeretném, hogy enyém legyen az utolsó szó, akkor minek fogsz erre az üzenetre is válaszolni? (Mert biztos fogsz. Ebből kifolyólag, te is azt szeretnéd hogy tied legyen az utolsó szó...) Téged mióta érdekel hogy lejáratom-e magamat? Sztem semmi közöd sincs hozzá... Egyébként én Benvéhez beszéltem, rád csak az a rész vonatkozott hogy "igaz Balu?". És erre megint egy ilyen levél terjedelmű szörnyűséget írsz ide... Szégyelhetnéd magad, hogy megbántasz embereket, mert már mondtam én ugy éreztem megbántottál. Leírom még1x azt is hogy úgy gondolom, hogy ha van vki közülünk aki bocsánattal tartozik, az nem én hanem te vagy... Innentől már csak akkor fogok válaszolni NEKED, ha ujra visszapofázol.
  • Muki100
    #8153
    Én mindkét accountomat a játékon belül regisztráltam, de mostanában néha szarakodott az ubi.com lehet hogy ezért nem sikerül valakinek.
  • Richard90
    #8152
    Nekem nem sikerült játékon belül :(
    csak a splintercell honlapon sikerült
  • Balumann
    #8151
    2 kulcs kell a játékhoz legyen. Egyik játék indításkor kell, másik pedig onlinehoz.
    Játékon belül is lehet registrálni accountot nem?
  • Richard90
    #8150
    www.splintercell.com
    ott kell regisztrálnod magad és azzan az accounttal belépni a játékba
  • macgyver8
    #8149
    Üdv!

    Nekem eredeti a játék és regisztrálnom kell magam, hogy online-be is tudjak játszani. Nos, nekem kellene segítség, hogy ezt, hogy tegyem, megköszönném a segítséget ha valaki pontról pontra megírná, hogyan is kell az Ubisof-nál regizstrálnom. Mikor belépek egy jelszót kér, de azok nincsenek a borítón, sem a dvd-n.

    Üdv!
  • Balumann
    #8148
    Megint fölösleges duma, keresed az alkalmat hogy hol oltogass, de azt se tod mi a helyzet...nem probléma, csak magadat oltod ^^ (mint egy politikus)
    Magyarázd meg elöször pls, hogy mire írtad hogy nincs igazam
    Mire érted hogy komolyan? Azért vesztünk össze mert nem veszel komolyan semmit, megsértődsz 1 fölösleges dolgon és meggondolatlanul sértegetsz. Akárcsak most.

    Hozzánk 1 régi jó haverunk jön játszani, akivel játszottam már Battlefield 2-be is, THUG 2-be is, ismerem, és ara is. És ezzel is játszott neten mert eredeti játéka van. Méltó csapattárs.
    Bence-nek akinek meg magyarázod hogy én hülye vagyok, és nincs igazam, egyrészt nem is ismered, másrészt azt se tudod mi történt és mi a helyzet most.
    Sztem egy kicsit visszafoghatnád magad, mert nemcsak hogy magadat oltod, és az időt pazarlod, másnak az idejét is pazarlod hogy megpróbálja megérteni minek írtad
    Ja a játék meg gyakorlás kérdése, igen. De azért mi már elég sokat gyakoroltuk, és mi is tovább szeretnénk fejlődni. Így olyat hívunk aki tud már elég jól játszani. Bence most kezdte, a játékot szinte most rakta fel, és még sokat kellett volna gyakorolnia. De még ezenkívül is vannak dolgok amikről nem tudsz.
  • zsakosfrodo2
    #8147
    Bence9292: Nem kell Balunak hinni, mert nicns igaza, csak ennyit tud:
    Egyébként meg csak gyakorlás kérdése az egész, + nem kell ezt a játékot annyira komolyan venni, mint ahogy egyesek teszik... Igaz Balu?
  • Balumann
    #8146
    ez az előző üzenet neked ment volna ^^
  • Balumann
    #8145
    Idézek egy nem rég beírt üzenetet ^^

    © ordel17 2006. ápr. 26. 20:04 | Privát | Válasz | #8089
    Gondoltam benézek már ide, rég jártam erre.
    Én készítettem azt a bizonyos magyarítást. Lehet fikázni, de akinek nem megy, az meg is érdemli. Világosan leírtam az olvass el fájlba, hogy akinek nem megy, az szépen dobjon meg egy maillel és szíves örömest segítek neki. Kb hetente 5-10 levelet kapok, és még nem volt olyan, akinél ne tudtuk volna megoldani.
    Ezt meg külön szeretem, hogy "én mindent jól csináltam", csak megsúgom, ha mindent jól csináltál volna, akkor meglepő módon magyar lett volna a játékod.
    Sajnos csak így tudtam megoldani a dolgot, a magyarítás készítését mindenki temette, egyszerűen a készítők voltak olyan szemetek és egy teljesen egyedi, 1 Gb-os fájlba voltak szívesek pakolni a szövegeket. Még ez a módszer is a lehető legegyszerűbb, sajna ez a helyzet.
    A magyarítás dologban nem igazán értek egyet veletek, bár fordító létemre érdekes is lenne, ha igazat adnék... :)
    Örömmel segítek azoknak, akiknek nem volt lehetőségük angolt tanulni, vagy egyszerűen nincs nyelvérzékük, mert bizony ilyen is van. Én pl tudok angolul, egyébként nem fordítanék, mégis ahol elérhető, ott bizony magyarítást használok, nem azért, mert nem értem, egyszerűen azért, mert magyar vagyok, és sokkal hangulatosabb az anyanyelvemen olvasni azokat a bizonyos szövegeket.
    De ez persze szubjektív...
  • macgyver8
    #8144
    Nálam is rendben a magyarosítás telepítése, csak az a "beszur.exe" file nem marad nyugton.
    Én is látom, hogy a S.C Chaos theory magyarosítása nem csak nálam probléma. De úgy tűnik ez országos probléma.

    :)
  • macgyver8
    #8143
    A magyarosítás "Chaos Theory" mi az a "beszuras.exe" file, mit kell azzal csinálni, mert kiírja a telepítés végén, hogy nem jó filenév, ismeretlen. Aki tud, az segítsenj a magyarosításban.
    Egyébként eredeti a játékom, mindegyik ami Tom Clancy, mert úgy az igazi.

    ÜDV!