10611
  • Balumann
    #8222
    Így lehet hogy jobb
    Átmentem rajta ilyen zöld akármivel
  • Balumann
    #8221
    splinter cell ct versus háttérkép (3. :D)
    Sztem kicsivel jobb lett mint az előzők, de még mindig nem ilyennek képzeltem el teljesen :/
  • zsakosfrodo2
    #8220
    Nekem teccik a kép
  • Atti12
    #8219
    az enyéimbe csak pár night visinos van
  • Muki100
    #8218
    Balu utolsó képén látszik, hogy két kézzel fogja a katonát és a lába is lóg, magyarán egy nem humanoid kémet láthatunk avagy gagyi animáció.

    Nem gondoljátok hogy gáz egy kicsit hogy majdnem minden kép night visionos? Azért lőttem ki egy csomó flaret hogy meglegyünk világítva -.-
  • Atti12
    #8217
    ezt emg msot szerkesztettem :D. ezek a kémek.. xD
  • Balumann
    #8216
    Itt meg amiket én csináltam :)
    Nézzétek meg, nagyon jók lettek sztem :P!
  • Atti12
    #8215
    pár kép a mai kis hülyülésről
    http://s38.photobucket.com/albums/e121/ara1212/?action=view¤t=snap023.jpg
    UI: alul a kis nyilla tudod vinni, és nem az összes kép SC
  • Balumann
    #8214
    Splnter Cell Chaos Theory zenéi torrent
    280 MB :S azért megpróbálom letölteni
  • Richard90
    #8213
    Hát egy párat találtam de nem az összes :(
  • Richard90
    #8212
    ohhh yeahh! úgy látszik megtaláltam az origon! De még nem biztos hogy az összes fent van
  • Muki100
    #8211
    Nekem megvan az SCCT soundtrack és bizony nem rossz.
    Torrenten nézz körül, úgy van fenn hogy "full game rip by pablo". Valójában csak a zene mp3 formátumban.
  • Richard90
    #8210
    De azzal kapcsoltatos (a játékzene lenne)
    de ok nem írok ide!
  • Balumann
    #8209
    és ami nem splinter cell chaos theory játékkal kapcsolatos, ne ide írd, mert nem fog senki segíteni. Köszi.
  • Balumann
    #8208
    az ilyeneket általába úgy csinálják hogy csak a játék tudja megnyitni
  • Richard90
    #8207
    valaki tud .uax fájlkiterjesztést megnyitni??
  • Richard90
    #8206
    Bazz azokat a hülye szövegeket sikerült lejátszanom de a zenéket még eddig nem sikerült... hátha jó lesz valahogy
  • Balumann
    #8205
    itt senki
  • Balumann
    #8204
    Na kaptam headsetet, mehetünk játszani :D
  • Richard90
    #8203
    Valaki tud olyan programot amivel ki lehet tömöríteni a játék zenéit?
    Vagy valaki tudja esetleg honnan lehet letölteni?
    thx
  • Atti12
    #8202
    :D
  • Atti12
    #8201
  • Muki100
    #8200
    lol hát az már nem fog működni :D
  • Balumann
    #8199
    Ne kérdezzétek hogy hogy ^^
  • Balumann
    #8198
    :D
    Egy kicsit elszaródott a headsetem :D
  • Muki100
    #8197
    Na azt a you wint is lekaphattam volna amit az előbb műveltünk :D
  • Balumann
    #8196
    [URL=http://picbox.cjb.hu/kepestar/uploads/940a34aa4a.jpg]"You win"[/URL] :D
  • Balumann
    #8195
    már megvan, megcsináltam :D
    Az már megvolt, ott fel is másztam, megvolt hekkelve minden.
    Az volt a megoldás, azt kellett csinálni, hogy volt egy szellőző, ahova lelehetett mászni kötéllel. És ott volt egy ilyen számítógép amit nem vettem észre ^^. Mostmár átvittem
  • Muki100
    #8194
    Valami konkrétat tudnál mondani hogy mi a küldetés? És a lift mögé be tudsz menni és ott mászni lehet asszem.
  • Balumann
    #8193
    A lift ottvan, nem működik. Hiába hívom, nem történik semmi. A nagy lézeres folyósóhoz megkellett hekkelni azt a szemellenőrzöt, az is megvan. De az a lézers folyósó nem vezet különleges helyre, csak át a másik helyre. Oda meg egy ilyen földi szellőzőn is átlehet menni :D
    Nem tom, az a feladat hogy mennyek be oda ami a képen van (térképen látszik hogy hova kell bemenni, és hol vagyok, melyik részen). Azon a képen ami a képen van, azt hekkeltem fel legutoljára. De az csak egy ilyen mágnes izé, és nem nagyon lehet kinyitni mert nincs nyitógomb, pedig sztem valahova arra kéne menni:/. Már körbejáram mindent, WC-be sincs szellőző ahol belehetne menni :D
  • Muki100
    #8192
    Displaceről van szó!
    Annak tök jó zenéje van.
    Hát nem igazán tudtam betájolni hol is tartasz. Laptop megvolt már? Arra emlékszek hogy majd liftezni kell...meg lesz valami nagy lézeres folyosó. A fő objectivehez tuti liftezni kell.
  • ordel17
    #8191
    A magyarítást azért nem frissítettem 1.05-re, mert semmit nem javít a játékon, ha jól tudom +2 multi pályát tartalmaz. Összegezve, nyugodtan telepítsétek az 1.05-ös patchet, menni fog vele a fordítás.
  • Atti12
    #8190
    próbáltad bellőni? :D
  • Balumann
    #8189
    a Penthouse utáni pálya. De nem tom hova kéne menni, a 2 kép ugyan azon a részen vna. Ott kéne bemennem valahogy, de az nem ajtó :/ Vagyis nem tom hogy mi az, mert ha futok akkor hallom hogy ottvannak belül és hallják hogy ottvagyok.
    De nem találok se föntröl utat oda le, se izé :S
  • Muki100
    #8188
    Hát amennyiben ez a penthouse akkor menj vissza a mágneses ajtóhoz amit most kinyitottál. Ha ez az a pálya. Vagy melyik?
  • Balumann
    #8187
    Na bazeg nem tom mi van velem :S
    VIDEOK, innen töltsétek a videokat :S
  • Balumann
    #8186
    hopa rosszat másoltam ki
    kep
    Obsat - MAP
  • Balumann
    #8185
    Na megint elakadtam, a következő pályán :/
    kep 1, Obsat-map
    Oda kéne bejutni a gépházba, vagy szerver vagy nem tudom, és nem találok be :S
    Felvan hekkelve minden amit csak lehet ^^
  • Balumann
    #8184
    Sajna viszont a magyarítás 1.4 -es patchet kér, a multihoz meg azonos verziónak kell lennie, és legújabb az meg 1.5-ös. De versusba 1.2 -es verziót így, úgyhogy lehet hogy 1.5 -ös patch nem patchel már a versuson, megpróbálhatjátok.
  • Balumann
    #8183
    Egyébkétn Bence, egyet elfelejtettél!
    Akinek netán még nincs kedve netezni, VIDEOKat nézzen meg, biztos megjön a kedve :)
    Aki még nem látta volna, az töltse le az Aqua-t, a Club house-t, meg a Museum-os videot (legfelül vannak)!