10611
  • Balumann
    #10451
    Hát itt a legfontosabb, hogy jól össze tudjatok játszani (mikrofon alapszükséglet), és a pályákat meg a kütyüket ismerni. Ha a Versus FAQ-t elolvassátok akkor szerintem az utóbbi kipipálva, a pályákat át kell alaposan tanulmányozni (azt lehet egyedül is akár, ki mikor ér rá), aztán jön a fun versus :-)
    Jah mi sem játszottunk egy jóideje sajna, de ez azért nem egy könnyen felejthető játék :)
    Szerencsére a Versus csak 740 megát foglal, tehát még csak nem is nagy helyfoglaló :)
  • Muki100
    #10450
    Hű hát mi is már időtlen idők óta nem játszottunk sajnos, de szerintem mind gyors belejönnénk, jó játék az.
  • Lerstal
    #10449
    tudom coop-t azt 2en lehet tolni :)) . szeretnénk is nagyon. majd megoldjuk
    versus-t is sokat játszunk , ellenetek ? :D hm... én most kezdtem ujra 1-2 év után. haverom ma vette meg :D tehát nem lenne esélyünk. de hát a fun a lényeg természetesen :P. majd beszélünk
  • Balumann
    #10448
    De azt tudjátok, hogy COOP -ot max 2-en lehet, ugye ? :-) Ha 2-en vagytok már akkor nem fogtok tudni másokkal is játszani csak versusban!
    Amúgy versusban Muki meg én szívesen játszunk (sajna csak Hamachin tudunk) ellenetek ha van kedvetek hozzá. :)
  • Lerstal
    #10447
    ok köszi :D kitalálunk valamit majd
    amugy ennyit az ubisoft-ról xP
    baj hogy a régi gamékkal nem foglalkoznak -.-
  • Muki100
    #10446
    Hát azt hogy megoldja nem mondanám, inkább azt hogy egy próbát megér.
    A coop része a játéknak igazából nem kapott túl sok hivatalos támogatást, hiába veszed meg eredetiben és akármit csinálsz is lehet hogy el se indul vagy 10 fps alatt megy és szakadtok 5 perc után. Ez ilyen.
  • Lerstal
    #10445
    értem értem :) csak mi másokkal szeretnénk játszani online :) nem tudom lehet hogy rosszul irtam le, de a coopnál minekünk minden szerver szürke ( más játékos által csinált szerver, szoval nekik müködik a dolog) csak azt nem tudom hogy akkor patch hiba?
    hamachi akkor megoldja a coopozást 1.05el ugye?
    a versus hibátlan (online) és mégegyszer mondom, 1.05ös patch van, mint minen versus-osnak :D
  • Muki100
    #10444
    Versusozni simán fogtok tudni ha egy verzióra hozzátok, a coopnál benne van a pakliban hogy akármit csináltok is nem fog menni, de javaslom inkább a hamachis próbálkozást.
  • Lerstal
    #10443
    patchelhetem* :D
  • Lerstal
    #10442
    sziasztok
    lenne egy kérdésem
    coop-ozni szeretnék haverommal, mindkettőnknek eredeti verzió van. 1.05ös patch (legfrisebb)-et használjuk. olyasmit hallottam hogy a coop csak 1.04esel megy és valami ok miatt az 1.05el nem joinol.nekünk sem működik, illetve minden szerver szürke(gondolom 1.4et használnak) tehát patcheltem hetem újra? mit tegyek?
    esetleg nincs arra egy ötlet, mivel mi szeretnénk versus módban is játszani, hogy kétszer van fent az scct és az egyik 1.4 másik 1.5? bár szerintem ez lehetetlen, tehát vagy coop vagy versus.
    szerintetek?:)
  • Zelen
    #10441
    Mit csináljak ha magyarítás után ezt a hibaüzit kapom?A leírásnak megfelelően csináltam mindent! Exception EInOutError in module beszur.exe at 00008BE5 Invalid Filename
  • Kulee
    #10440
    ok, megpróbálom helyrerakni, és visszamegyek a kapitányhoz, aztán megint vissza...
    ha nem akkor meg újrakezdem:S:S
    és köszi szépen midnent:D
  • Balumann
    #10439
    Próbáld használni a térképet, abból meg kell tudnod találni a helyét és hogy hogy juthatsz oda.
  • Kulee
    #10438
    ja és ha megtudnátok modnani merre található a fószer azt is megköszönném:)
  • Kulee
    #10437
    hy all
    ma megcsináltam, felraktam a patchot meg minden...
    most a második pályán tartok, a hajóson, ahol minden jól ment, elmegyek a helyszínre ahol vége a map-nak, ahol híni kell a helikoptert, de nem engedte befejezni, elolvastam egy végigjátszást, és az a bibi, hogy nem hallgattam ki a kapitányt, azaz nem miondta meg így hogy hol találom meg Hugo Lacerda-t...
    mentettem egyet amikor lemegyek a kapitány mögött, egy szintel lejeb megyek, végig a flyósón, át a szobán ahol 2 őr van, és azokat megöltem, és ott van egy láda, és ott mentettem...
    Légyszi segítsetek, hogy most újra kell kezdenem, amit nem szeretnék, vagy visszamegyek a kapitányhoz kihalgatom, likvidálom, aztán nem tom hol van Hugo Lacerda, meg megkeresem és kihalgatom.

    vagy mit tudok tenni?:(
    már videót is néztem de nem jutottam azzal se előrébb...
    A váalszt előre köszönöm ;)
  • Balumann
    #10436
    Jah de mostmár megy a FAQ, és ez benne van. Meg amúgyis a gamecopyworld.com -on is 1.05 -ös crack van, gondoltam egyértelmű hogy fel kell rakni az 1.05 -ös patchet előtte... :I
  • Kulee
    #10435
    gyaah az is kell?XD
    akkor beszerzek párat:P
    thx ^^
  • Balumann
    #10434
    Nemhiszem hogy találunk ilyet :(
  • Balumann
    #10433
    Tényleg a legújabb patch-et felraktad hozzá? :-I
  • Kulee
    #10432
    őőm hy all, megint én :$
    tényleg köszönöm a segítséget, de akár hogy próbáltam nem megy sehogy...
    múltkor az egyik haver rávágta mi a gond, valamit telepteni kelett, vagy nem tudom mi volt az, jó sokáig telepítette/töltötte...
    és aztán müködött az egész...
    a crack nem lehet rossz, múltkor működött...
    más tippek/magyarázatok/tanácsok nincsenek?:$ OO
    a választ megint megköszönném:)
  • Muki100
    #10431
    Az lenne a jó ha mi maradnánk együtt de tényleg olyan ember lenne a legjobb akinek már nem kellene mindent az elejétől magyarázni, hanem Arával egyből tudna jól játszani. Csak van ilyen valahol.
  • Balumann
    #10430
    Lehet hogy meg is van ki lesz a 4. (de jobb lenne ha még lennének páran és akkor váltogathatnánk hogy ki kivel játszik).
    Vagy esetleg ha nem ér rá vki akkor keverhetjük is. Ha rátudom venni azt akit már meg is kérdeztem (megnézi a játékot még), akkor vállalom hogy leszek vele, de sztem a legjobb az lenne ha cserélgetnénk mindig!
    Mivel úgyis csak együtt játszunk, változatossabb lenne a játék. Persze ha jobbnak ítéljük az állandó 2 -es csapatot akkor majd visszaállunk arra.
    Úgy viszont mindig váltogatni kell a taktikákat és megismerjük egymásét is (bár azt amúgyis) :)
  • Balumann
    #10429
    Sztem nem is baj, ha nem játszunk minden este. Jah emlékszem a honlapra vmennyire, rakd fel valahova aztán meglátjuk, hogy kell-e valamit alakítani. Jelenleg még nekem sincs túl sok ötletem, hogy mivel lehetne feldobni egy kicsit a multit.
  • Atti12
    #10428
    ja egyébként nekem van egy kész honlapom, csak felkell rakni valahova, még régebben csináltam csak senki nem nézte meg a banner alá se raktuk be. Ha gondoljátok felrakom valahova, max alakítgatok rajta picit :D.
  • Atti12
    #10427
    rám számíthattok de nem garantálom hogy minden este lesz időm.. :S Sokat kell tanulni..
  • Balumann
    #10426
    Berakom majd, de szerintem nem nagyon fogják elolvasni, még az enyémet sem nagyon olvassák szerintem :)
    Hiába jó játék, több hónap gyakorlás kell (bár ha elolvassák a leírást és tanulmányozzák akkor kevesebb is lehet), és megfelelő társak, az nélkül nem élvezetes.
    Jó lenne valahogy újra szervezni az egészet, több 2 fős csapatot kialakítani.
    Körbe kellene kérdezni az embereket, én lehet tudok is néhány embert, akik szivesen jönnének.

    Ha van érdeklődő, akkor esetleg összedobok valami honlapot, és megpróbálkozhatnánk újra.
  • Muki100
    #10425
    Megtörtént. Bár te is elég részletesen leírsz mindent magyarul, de azért az alján linkelheted még az angol pdf-et amit nem rég találtam.
  • Balumann
    #10424
    Jah, valószínű, elvileg másképp nem lehet ilyen probléma.
    Megéri (ha van pénz és nem mást szeretne megvenni :) ), de a starforce miatt szerintem érdemesebb akkor is crackelni (én legalábbis biztosan crackelném).
  • Balumann
    #10423
    Muki, a FAQ és Versus multi FAQ címében írd át a CWI -t UW-re, mert a CWI megszűnt sajna.

    http://helpbybalu.uw.hu/scct/scct.html
    http://helpbybalu.uw.hu/scct/scctversus.html
  • Ry0K3N
    #10422
    Sztem felülírta mappástól nem először látok ilyet :)
    De miért nem lehet 3k -t kiadni az egész trilógiáért? 1k 1 játékér csak megéri nem?
  • Balumann
    #10421
    Próbáld meg a másik crackel (gamecopyworld -ról szedd le). Crackeléskor ne írj felül mappát, tehát a fájlokat a mappákba egyesével másold be (vagy total commander-rel crackeld, az nem ír felül mappát).
    Ha már felülírtad akkor reinstall.

    Esetleg próbálj kompatibilitást állítani, hátha elindul (ha jól crackelted).
  • Kulee
    #10420
    hy all
    lenne egy problémám, ahhoz meg egy kérdésem...
    feltelepítem, crackolom, elakarom indítani, kiadja a kis képet, az elején, aztán eltünik, és nem történik semmi...
    1x már felraktam, csak újrarakták a gépem, és felszeretném még1x....
    akkor gond nélkül ment
    nem tudjátok mi lehet a baj?:(
    a válaszotokat előre köszönöm OO
  • Balumann
    #10419
    Jó lenne újra versusozni már, hiányzik nagyon!
  • Muki100
    #10418
    véletlenül ráakadtam erre, ez egy mindenre kitérő leírás a versusról, még jó régről. Aki még esetleg akarna jönni annak majd be lehet ajánlani, bár mindjárt 2009 nem sok lelkes jelentkező akad mostanában.
  • Muki100
    #10417
    Az egyikkel csak leüti (azt hiszem a bal), de nem vagyok benne biztos hogy melyik-melyik.
  • KlinikaHUN
    #10416
    na nehezen,de sikerült,lényeg az hogy hagyni kell a gépet ,mert több mint negyed órát gondolkozott a telepítésen,pedig duplamagos a vas !?

    Kérdésem,ha elkapok valakit hátulról,mindegy hogy a jobb vagy a bal egérgombat némítom el,mindkét esetben meghal? van gomb a sima leütésre,hogy csak elájuljon?
  • Muki100
    #10415
    Működik az, de legjobb amit tehetsz, hogy vagy visszaolvasol itt jó sokat és megpróbálod kibogozni a rejtélyt,
    vagy ami jobb, hogy írsz a magyarítás készítőjének és ő tud segíteni.
  • KlinikaHUN
    #10414
    üdv.
    a magyarositasok.hu oldalon feltett splinter cell chaos theory magyarítás sztem hibás,mert telepítés közbe kifagy,sőt még a gamét is újra kell rakni.
    ha valakinek megvan egy régi működő verzió,légyszi kűldje el vagy tegye fel egy tárhelyre,köszönöm [email protected]
  • Ben007
    #10413
    a crack problémát én megoldottam előszöra systemes azután a sima exe a magyarositás nekem is a bajom néha sikerul néha nem működik MOST MÁR SOHA NEM MŰKÖDIK!!!!!! pls help PLZ HÍLP
  • atesz02
    #10412
    Próbáltam csökkentett módban, de nem ment, vírust nem hiszem, hogy kaptam, mert nem jelezte a gép, és futtattam egy ellenőrzést nemrég, az se volt. Óóó a francba, pedig már nagyon ki akartam próbálni ezt a játékot!