10611
  • Balumann
    #8382
    A Splinter Cell CT coop-ja sem neten, sem hamachin nem megy normálisan, semmi köze routernek, tűzfalnak, patchnek sem. Sajna az szar lett, majd a köv részben lehet jobb lesz.
    Splinter Cell CT 1.5 fixed crack - gamecopyworld Mostmár itt is fennvan

    A magyarítás készítője ide írta nem is olyan régen, hogy ha valakinek nem megy, az küldjön neki egy e-mailt és segít. Illetve elvileg bennevan a magyarításba is valami olvasdelakármibe hogy neki kell küldeni e-mailt, és aki küldött annak segített és megcsinálták.
  • totya79
    #8381
    magyaritás segitség

    Tehát:

    -Játék feltelepítése

    -1.05-ös patch telepítése

    -A magyarítást a játék könyvtárába telepíteni Alapértelmezettként: (c:\Program Files\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\)

    -A szöveg bezárása után megnyíló programban tedd a következőket:

    * UT2MOD File: add meg a dynamic-pc.umd fájl helyét. Az okjektumtípust, állítsd All files-re, ekkor lesz látható az umd fájl!(Alapértelmezett: C:\Program Files\Splinter Cell Chaos Theory\System\dynamic-pc.umd)

    * Destination Directory: add meg a Splinter Cell: Káoszelmélet főkönyvtárát, \ jellel a végén.
    (Alapértelmezett: C:\Program Files\Splinter Cell Chaos Theory\)

    * Kattints az Extract Checked files gombra!

    * FIGYELEM: Ehhez a művelethez további 600 Mb-ra van szükség!

    * Ha befejezte lépj ki a programból!

    - Ezután lefut egy módosító program! Ennek lefutási ideje, géptől függően, kb. fél perc és 2 perc között van.
    - Kész, innentől kezdve a játék szövegei magyarul jelennek meg!

    -Végül pedig a cracket bemásolni a helyére
  • Legendás
    #8380
    Sziasztok!

    A pandora-t lehet pc-n gamepaddal irányítani? Ha igen, hol tudom beállítani?
    Köszönöm előre is.
  • Pretorian
    #8379
    Mindkettőnknek eredeti, tehát nem ez a gond. Ez ismert hiba, a hivatalos fórumon is emlegették, hogy sokaknál előfordult. A gépek szinkronizációja, vagy a hálózati beállítások miatt van. Ezért gondoltam, hogy talán meg kéne próbálni Hamachival.
  • bandika64
    #8378
    Eredeti a gémed??
    Ha nem akkor szentem az a baj
    Szentem mostmár elég olcsó a játék...
    Vedd meg
  • Pretorian
    #8377
    Köszi. Még egy dolog: routeren vagyunk, tehát alapból is tudnánk lanozni, de a játék állandóan disconnectel, pedig a gépek is szinkronban vannak. Ezért próbáljuk ezt a Hamachis-s trükköt. Szal a lényeg: ha van alapból lan (a router miatt), akkor lanos játéknál, ha megy a Hamachi, akkor vajon "neten lanozunk", vagy a routeren keresztül?
  • bandika64
    #8376
    Valaki segítene,az 1.04-es verzióhoz kijött egy magyaritás,de azt hogy a francba kell felrakni??
    Mindig valami Unreal szarság telepítő jön be.Nemtom megcsinálni
    Plíz help!!!
  • Duddits
    #8375
    Köszönjük a reklámot... Szia!
  • bandika64
    #8374
    Egyébként jöhetne már egy 1.06-os pecs
    De 1.05-ben tökjól megcsinálták,hogy az esőcseppek lácódjanak Sam cuccán,csak egy kicsit bugos mert ha bemész az épületbe utánna 3-4 másodpercig ugyanúgy esik rá,lehet hogy luksa volt a tető
  • bandika64
    #8373
    Heló,sokak örömére (kicsit megkésve) kijött egy Reloaded verzió a játékból,warezen már lehet tölteni
    (Meghívóval lehet regisztrálni) tehát akinek kell meghívó az adja meg az e-mail címét és elküldök neki egyet.Aztán meg SMS-ben kell fizetn.Itt meg lehet találni a cuccot!
  • Balumann
    #8372
    Játék hamaachival keresztül:
    -hamachiban valaki létrehoz egy szobát, a másik meg csatlakozik.
    -Utána beléptek a játékba, és valamelyikőtök csinál lan szervert (Play on lan), másik csatlakozik.
    utána meg már gondolom rájöttök :)
    Ja, és story-ban csak 4-en érdemes játszani, mert-en nem sok értelme van (csapatjáték :D), bár DM-be is.
    Ha valaki nem ért valamit multiban nyugodtan kérdezhet :) (például eqip, stb.)
  • Balumann
    #8371
    nekem nincs is ilyen hogy shader 3.0 :/ Csak 2.0 meg sima. De én sokkal alacsonyabban játszok, bár így is élvezhető.
  • Balumann
    #8370
    telepítsd újra a játékot
    -telepítsd fel
    -tedd fel a patchet az 1.5-öst
    -utána crackeld az összes fájlt, vigyázz hogy a mappát ne a mappát másold ki, csak a fájlokat a megfelelő mappába amelykibe van a crack tömörítettbe is.
    Utána elkell induljon
  • UltimateGamR
    #8369
    Nekem se működik , feltettem patch crackoltam és hiába kattintok kettőt az exe-re nem történik semmi! Van valami megoldás ?
  • Maxtreme
    #8368
    na én is tudok ám linkelni :p (regge van még :D)



  • Maxtreme
    #8367
    Ilyen beállításokkal: (1024-be)





    28-45 fps. Mondjuk ennél a játéknál a 28 sem zavaró, a lassú gameplay miatt :)
  • Pretorian
    #8366
    Shálom. Lenne olyan báttya valaki, hogy leírja pontosan, hogyan műxik ez a Hamachi-s LAN-dolog? Felraktam, kreáltam szobát, jelszót, és fut a progi. A másik oldalt a mikulás megcsinálja ugyanezt, csatlakozik a szobához. Innen hogyan tovább a játékon belül? Egyszerűen csak LAN-on kreálok játékot, és a másik csatlakozik? (nem tudtuk még kipróbálni) Köxie.
  • Tatyla
    #8365
    jaj dehogy...
  • grebber
    #8364
    Amugy ha azt vesszük lehet tényleg az Ubi keze volt a dologban ezt soha nem tudjuk meg.
  • CUCLI
    #8363
    kinek ,h fut amúgy a játék? :)
  • CUCLI
    #8362
    ó a fenébe hamost emlékeznék a multis serialomra akkor aztis tudnám nyomni ;D . amúgy baromi ügyesek ezek a reloadednél :D (Y)
  • grebber
    #8361
    Az a baj driver téren is hogy hűdejó van új igy gyorsít ugy gyorsit de nem minden játékhoz alkalmas mert hibák lépnek fel :(
  • Richard90
    #8360
    Jaja Sajnos az :(
    De remélem kiadnak egy jobb drivert amivel szépen fog menni (nem értem, csinálnak egy "jobb" drivert és a régebi játékokat meg elbassza)
  • Maxtreme
    #8359
    Nem kell bámészkodni hogy előjöjjön ez a hiba. Már induláskor ilyen minden :D
    De jól gondoltam, driverprobléma. Ezért meg le nem cserélem :)
  • grebber
    #8358
    Nemtudom én nem bámészkodtam tulzottam a játék folyamán.
    De most már van Crack nemkell huzogatni semmit végigtolom még1x azt megcsekkolom.
  • Maxtreme
    #8357
    jájj nem kérdeztem semmit :)
  • Maxtreme
    #8356
    Némi bug.
    Egyedi eset? :)
    katt

    (két képes post)
  • Tatyla
    #8355
    csak77,2mb...
  • grebber
    #8354
    Na végre már ideje volt.
  • bakvarnyu
    #8353
    Most járt le a szerződésük a Reloaded-dal.
  • Muki100
    #8352
    Lol, 3 óra múlva visszanézek és 51 új üzenet :P
    Mondjuk kicsit késett a dolog...hamarosan úgyis itt az SC4, és már volt elég módszer hogy elinduljon, szerintem, bár volt akinek ígyse ment. De legalább feltörték a starforcet (még ha 1,5 évre rá de akkor is ^^)
  • bakvarnyu
    #8351
    az plusz 110 mega lenne
    sg-n fent van a pecs
    egyebkent nekem nem indul a crack-kel se sajna
  • NEOreg3
    #8350
    most akkor nem csomagolta a reloaded hozzá az 1.05-ös patch-et?
  • totya79
    #8349
    Köszi kiprobálom
  • Kandurex
    #8348
    100%
  • totya79
    #8347
    Tehát akkor müködik a magyarositás igy?
  • jAsOn VoOrHeEs
    #8346
    Oké, jogos, balfék voltam, és így már működik is a magyarítás.

    Köszönöm szépen a segítséged

    Tehát:

    -Játék feltelepítése

    -1.05-ös patch telepítése

    -A magyarítást a játék könyvtárába telepíteni :) Alapértelmezettként: (c:\Program Files\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\)

    -A szöveg bezárása után megnyíló programban tedd a következőket:

    * UT2MOD File: add meg a dynamic-pc.umd fájl helyét. Az okjektumtípust, állítsd All files-re, ekkor lesz látható az umd fájl!(Alapértelmezett: C:\Program Files\Splinter Cell Chaos Theory\System\dynamic-pc.umd)

    * Destination Directory: add meg a Splinter Cell: Káoszelmélet főkönyvtárát, \ jellel a végén.
    (Alapértelmezett: C:\Program Files\Splinter Cell Chaos Theory\)

    * Kattints az Extract Checked files gombra!

    * FIGYELEM: Ehhez a művelethez további 600 Mb-ra van szükség!

    * Ha befejezte lépj ki a programból!


    - Ezután lefut egy módosító program! Ennek lefutási ideje, géptől függően, kb. fél perc és 2 perc között van.
    - Kész, innentől kezdve a játék szövegei magyarul jelennek meg!

    -Végül pedig a cracket bemásolni a helyére
  • Kandurex
    #8345
    100%, hogy az a baj nálad, de hát írja a telepítő is!

  • jAsOn VoOrHeEs
    #8344
    Nah lehet, hogy akkor itt lehet a gubanc, mert az exe-t én csak simán egy másik könyvtárba tömörítettem ki :)

    Mindjárt kipróbálom akkor így is.
  • Kandurex
    #8343
    Vagyis amikor elindítod a CTHUNv11.exe, akkor is a játék könyvtárát kell megadni azaz: /program files/ubisoftvalami/splinter chaos theory a cél.