10611
  • Crash88
    #8502
    Csá mindenkinek na szóval az lenne a gondom hogy amikor COOP modba akarok jaccani akkor allandoan ezta hibát irja ki és nem tok egy zserverre se csatlakozni:UNABLE TO JOIN THIS SERVER.na ez még fontosabb lenne mint az elözölevelem .Lécci aki tudja a megoldást az irjon ...CSak annyit mondok hogy az nem fogja megbánni te komolyan és ez nem vicc mert ez nekem mindennél fontosabb
    Elöre is köszi.
  • Balumann
    #8501
    ubi-n nagyon jók játszanak, még minket is szarrávernek, ahányszor felmegyek.
    Főleg nem sokáig fognak játszani veled ha olyan bunkó köcsög leszel mint velünk, hogy mikor mi jöttünk volna kémmel akkor kiléptél, játék közepén...
    Azért jó játékot.
  • Attlen
    #8500
    Csá nekem ezt irjaki: pedig ugy csinálom ahogy kell magyaritásmeg minden Microsoft Visual C++ és a splintercell 3.exe-vel van gond. mit lehet tenni?
  • Crash88
    #8499
    nah köszi a semmit:D megoldottam...aki szeretne versusba vagy coop ba jaccani és a csapatunkba jönni az vegyen fel msn re:[email protected]
  • Balumann
    #8498
    lehet hogy az már eleve patchelt. Crackelde és próbáld indítani.
  • sunyigomboc
    #8497
    Nem tudom feltelepiteni a játékra a patchet :( nem engedi! mind a 2 verziót próbáltam már."Old file not found.However,a the file of the same name was found.No update done since file contents do not match." ezt írja ki mikor próbálnám telepiteni a patchet a játékra.Ja és nem crackeltem előtte!
    Valaki esteleg?
  • Balumann
    #8496
    ezt hívják peh-nek :D Nem tom hogy hogy lehet átírni a cd kulcsot.
  • Balumann
    #8495
    láma szokás ^^
  • Muki100
    #8494
    Ezzel az ubi supportnál reklamáljál szerintem, mert ezen keveset tud az átlag halandó segíteni.
    És mióta mentség az hogy odaírjuk a végére "bocsi a caps lockért"?
  • Bence9292
    #8493
    Igen-igen segítsetek CRASH-en, mert én is megrendeltem a gamet és gondolom, hogy nemkem is lesz gond ezzel, mert előtte én is játszottam neten másolttal
  • Crash88
    #8492
    sziasztok léccives segitsetek
    AZ LENNE A PROBLÉMÁM HOGY NEMTOK JACCANI A NETEN A SCCT VEL MERT ROSSZ A CD KULCS DE MEGVAN EREDETIBE CSAK MÉG AMIKOR NEM VOLT MEG AKKOR UGYE ROSSZ VOLT A CDKULCS ÉS MOST AKÁR MIT CSINALOK NEM TUDOM UJRA BEIIIIIIIIIIIIIIIIIIRNI ÉS IGY MINDIG AZT IRJA KI HOGY A CDKULCS MAR HASZNALATBAN VAN
    LÉCCIVES VALAKI SEGITSEN MERT NAON FONTOS LENNE ÉS SŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰRGŐS
    ELÖRE IS KÖSZÖNÖM ÉS BOCSI A CAPSLOCKÉRT
  • czky
    #8491
    Nah a játék befejezve. Jó volt. :)
  • Szolnokboy
    #8490
    kurva jó ez a játék de sajnos amennyire jó annyira rövid :(

    Csak én fedeztem fel erős hasonlóságot az SC játékok és a 24 című sorozat között ? Mindkettőt nagyon szeretem.
  • czky
    #8489
    LOL! :))
    Rájöttem
  • czky
    #8488
    Az utolsó pályán vagyok. Nem lehet meghekkelni a retinaszkennert, mert ugye 4 lépésben lehetne, de én csak kettőt tudok klikkelni, végigmegy a csík és riasztó. Most mi a búbánatot csináljak??
  • Balumann
    #8487
    ilyen a játék......
  • mikiking
    #8486
    de za elég szecska
  • Csuhai G
    #8485
    1.: Kapcsold be az éjjellátót!
    2.: Az egeret görgesd..
  • mikiking
    #8484
    császtok, már megy a game, elég jó csak rossz a kontrast és nem látok semmit, és hogy kell gyorsab futni?
  • Muki100
    #8483
    Sőt, ha nforceon rákeresnél egy részletes leírást kapnál hogy mi is az valójában.
  • Atti12
    #8482
    jaj már olvass vissza
  • Örm
    #8481
    Hello!
    Tudja valaki, hogy ez mi Splinter Cell: Chaos Theory *OS FIX* (C) Ubisoft
    RELOADED
  • urbijoe
    #8480
    hiába csinálok akármit ugyan az a buzi üzenet van
  • Richard90
    #8479
    xp antispy segítségével letilthatod ezekt az idióta hibaüzeneteket
  • Balumann
    #8478
    ugyan ez volt nekem is, semmit nem csináltam vele, így 20x elindítottam egymás után és megjavult :D
  • Atti12
    #8477
    a másik meg az hogy sztem ezt nem itt a forumba kéne megbeszélni, hanem msn en. vagy nemtudom. Nem mindeki elött hogy milyen bénák voltunk :(
  • Atti12
    #8476
    nem kell. kattincs az ikonjára jobb gombal/tulajdonságok/kompatibilitás és ott állitsd be a futatás 640x480 ban-t
  • Atti12
    #8475
    sztem a tegnapi jobb volt, sziten most csak laggbol emg füstböl ált az egész. Mondjuk sztem a pályák se votlak a legjobbak :(
  • Balumann
    #8474
    :D:D:D
  • Atti12
    #8473
    gurulva ugrottam és alig ment le életem. szóval nem votl annyira frappáns -.-
  • Muki100
    #8472
    Hát igen a mai is egy állatság volt mint mindig dehát ezért szeretjük. A az hogy az egyik ablakból gránátozok a másikba még OK mert megesnek fura dolgok de az hogy még ugyanannak a körnek a visszavágójában úgy irtsátok egymást meg egyéb szivatások legyenek mindkét részről na az hozta meg a hangulatot :D
    Amikor polar basen 4en voltunk egy szobában és nem vett észre Frodo amikor ott feküdtem a földön minimális élettel és elkaptam már csak hab volt a tortán. De csak egy maradhat.
    Ara mennyi életed volt azután hogy leugrottál a toronyról? mert érdekelnek az ilyen frappáns megoldások
  • Gyocsika
    #8471
    Telepítsd ujra a játékot !
  • urbijoe
    #8470

    nekem ezt irja
  • Noninnyó
    #8469
    Crack only
  • Noninnyó
    #8468
    Ja bocs, nem azt akartad :-)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #8467
    Feltöltöttem egy másik helyre, de egyébként rapidshare-ról is simán szedhető volt. Faqban megtalálod :)
  • Noninnyó
    #8466
    A 8453-as hozzászólásban kattints a nagy kék feliratra, simán jön onnan.
  • imotep33
    #8465
    Splinter.Cell.Chaos.Theory.Crack.Only-RELOADED.rar nekem a faquban megadott helyröl nem indul el a letöltés.. pls valaki dobjon be 1 linket ahonnan rákattintva leszedhetem thx!!
  • Noninnyó
    #8464
    XP SP1-es vagyok.

    1. ppf patch alkalmazása az iso-n
    2. játék install
    3. 1.05 patch telepítés
    4. dvd-ről a /crack tartalom felülírása
    5. játék indítása.

    játék indul, szuperül megy. Köcc RELOADED!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #8463
    Nah frissült a FAQ, mostmár 3 fajta telepítési útmutató van benne, ha valaki így sem boldogul a játék elindításával, akkor az már meg sem érdemli, hogy játsszon vele -.-