10611
  • jcsaba84
    #8543
    Akinek az Urbijoe-hoz hasonló problémája van. (Splintercell3.exe hiba)

    1. Reloaded verzió telepítése
    2. Frissítés
    3. Crack
    4. A Kompatibilitás átállítása Windows 2000-re

    Tesztelve 100%
  • Tatyla
    #8542
    teljesen összezavarod...
    pofon egyszerü az egész ha lemene a csik mielött mindre klikkelhettél volna akkor esc és kezded elöröl...
    és csak a jobb also sarokban lévö egy számsort kell klikkelgetni ha felvillan a szám...
  • Balumann
    #8541
    ezekkel a hekkeléssel én is mindig gondba voltam, most értettem meg hogy hogy van asszem, de nem biztos hogy jól értettem-e. Azért leírom hátha rosszul tudom és kijavít valaki. Egyébként jó trükk hogy mielőtt rányomod nyomsz egy F5-öt felül, és ha nem sikerül akkor f8 és gyorsan visszatölt :D Így lehet jó sokszor próbálkozni.
    Na szóval alul van 5 szám, az elsőbe egy ilyen keret. Felül meg sok szám szintén és az elsőnél mindegyik ilyen keretes.
    Asszem úgyvan, hogy alul ha kivillan az egyik, arra kell rányomni a fentiekbe, de ami alul a mellette lévő kockákba van, azoknak meg kell egyezzen.
    tehát ha alul ez van pl.:
    193 93 20 30 és kivilágosodik a 20, akkor megkell keresni azt a sort amibe ezek a számok vannak ebe a sorba, és abba a sorba a 20-asra rányomni.

    ugye így van, vagy rosszul értem? :/
  • Tatyla
    #8540
    ami az egyszámsoros részen felvillan arra klikk...
  • strebacom
    #8539
    Van a játékban a kódfeltörö elektronika sok számmal hogy kell azt használni, segitsetek:Köszi!!
  • bazsi1
    #8538
    x64-en összejött már valakinek, bármilyen módon????
  • strebacom
    #8537
    Jó ez a game, de most feltettem a magyaritást és igy azért egészen más angoltudás ide vagy oda de az anyanyelven mégis csak jobb.....
  • Balumann
    #8536
    van térkép :D
  • Gbr
    #8535
    A 2.pályán még az elején vagyok ilyn elhuzható aaajtó van lemegyek egy létrán és ccsomó doboz közt kell menni de nem tudom merre mennyek ez egy labirintus.
  • Balumann
    #8534
    mindegyik pályán vissza kell menni a kezdőpontra :D
  • Muki100
    #8533
    Lol, nem játszottál még SCvel? Kiírja: "Get to the extraction point." Nem fognak érted jönni, lemászol az extractionhoz és nyomsz egy spacet. Habár várakozhatsz is hátha mégis jön egy menetrend szerint
  • Bence9292
    #8532
    Mekkora 1
  • Bence9292
    #8531
    Hi! Nincs most semmi hozzászólásom, de nem bírom ki röhögés nélkül. Attlen...
  • urbijoe
    #8530
    én meg ujraraktam és jo lett
  • BzySid
    #8529
    Akinek elszáll a játék a SplinterCell3.exe hibával az probálja meg a következőt:
    - játék elindít, középen megjelenik a Splinter Cell ablak, mikor megjelent akkor megnyomni az ALT+TAB kombinációt egyszer!!!
    - és láss csodát!
    Nekem így megy azóta.
  • zsakosfrodo2
    #8528
    Megtörtént.. :D
  • Balumann
    #8527
    az a baj hogy ilyen lámákkal van tele a világ mint te, szerencsére még van 1-2 értelmes. Azért vigyázhatnál mit írsz. Muki az akivel ellenetek játszottunk, és te olyan köcsög paraszt voltál hogy mikor mi jöttünk volna kémmel kiléptél. Azon kívül hogy rohadt lámán játszottál, még játék közbe kiléptél. Neten jófejek játszanak, és utálják az ilyen köcsögöket, mint te, de eleve nem is érdemelnéd meg hogy játszhass. És ezért nem is segítünk. Muki még egy jó tanácsot adott, ami mondjuk egyértelmű, hogyha valami gond van, akkor az ubisoft forumán kéne nézned, vagy írni az ubi-nak hogy gondod van vele, és mi a megoldás. (Ott még nem tudják milyen láma vagy, és még segítenek is talán :DD)
    És még 1 ilyen láma hozzászólás mint ez és szólok az adminoknak hogy bűntessenek meg, a meggondolatlan, bugyuta és primitív hozzászólásaidért.
    Vagy már most szólnom kéne?
  • Attlen
    #8525
    Az 1 pálya végén a világittorony tetején megöltem azt őrt hogy hivjam a helikoptert vagy sokára jön?
  • Attlen
    #8524
    Jó lett a magyaritás volt rosszul azt a \-jelet hagytam ki bocsii.. magyar és megy ..
  • Balumann
    #8523
    az azt jelenti, hogy Ami a crack -ban a system mappába van, azt a ...\Splinter Cell Chaos Theory\system mappába rakd, ami a data\maps -ba vna az meg a data\maps -ba másold a fájlokat. És ne úgy hogy az egész data mappát kimásolod és felülírod a játékban lévő data mappát, mert az úgy nem lesz jó :)
    Igen, a crack akkor jó ha megkérdezi hogy felülírod-e az eredeti fájlokat, vagyis a feltört fájlokkal felülírod a védetteket. Nem kell egyesével mappán belül.
    Illetve pontosan mikor írja azt a hibát? Crackelés után ha elindítod?
    Próbáld újra telepíteni, aztán patch-et, és utána crackeld így.
    Ha utána is kiírja akkor nem tudom mi lehet a hiba.
    Milyen Windowsod van?
  • Szolnokboy
    #8522
    ha minden küldetést 100 %osra csainálok meg jár valami extra ?
  • Atti12
    #8521
    tudod, élethalál kérdés
  • Muki100
    #8520
    Mindennél fontosabb hisz az életed függ rajta, vajon googlén mennyi ideig tartana megkeresni?
    amúgy www.forums.ubi.com megkeresed szépen a splinter technical supportját és ott le van írva részletesen mit hogy kell. Habár még mindig jó esélyed van hogy nem fog menni.

    "CSak annyit mondok hogy az nem fogja megbánni te komolyan és ez nem vicc mert ez nekem mindennél fontosabb"
  • Attlen
    #8519
    ÁÁ igyse jó Microsoft Visual C++ Runtime Errorr Errorr: Splinter Cell Chaos Theory\System\splintercell3.exe a crack-nek evvel a fájlával van gond:S...
  • Attlen
    #8518
    FONTOS! Ügyelj arra, hogy a crackban található mappákat ne felülírd a játék könyvtárában lévő mappákkal, hanem a crack mappáiban található fájlokat másolgasd a megfelelő helyre, felülírva az ott lévő fájlokat! Ez lehet a gond egyenkét kell másolás beillesztésbe(de akkoor ugyanugy megkérdezi hogy felülirja-e de egyenkét kell az a hiba nem?
  • Crash88
    #8517
    msn em [email protected] please help me
  • valaminick
    #8516
    Mi kell ahhoz, hogy a (fentebb említett) tört verziókat elindítsam?

    Az alábbi Crackek egyike:

    - Windows XP SP2 esetén erre lesz szükséged:

    Splinter.Cell.Chaos.Theory.Crack.Only-RELOADED

    - Win2k, Windows 2003, Windows XP X64, Windows XP SP1 stb. esetén erre lesz szükséged:

    Splinter.Cell.Chaos.Theory.OS.FIX-RELOADED

    - Splinter Cell - Chaos Theory 1.05-ös EU patch Letöltés! (egyéb patcheket itt találsz)

    - Splinter Cell - Chaos Theory Magyarítás Letöltés!

    - Alcohol 120% 1.9.5 (Build 3105) - Letöltés! vagy Daemon Tools 4 - Letöltés!

    - Splinter Cell Chaos Theory Tools, ami tartalmazza: StarForce file system antiblock driver-t, StarForce Protection Driver Tool-t (2005.09.29.) illetve a SFNightmare-t, amivel a meghajtóidat "letilthatod" - Letöltés!

    - Windows Service Pack 2 (csak akkor szükséges, ha nem Daemon Tools-t használsz, és nem crackelsz)

    Játék feltelepítése a tápcsatlakozó kábelek lehúzása nélkül Windows XP SP2 esetén:
    - Bármelyik tört verzió telepítése
    - 1.05-ös patch telepítése
    - A magyarítást a játék könyvtárába telepíteni
    Alapértelmezettként: (c:\Program Files\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\)
    - A szöveg bezárása után megnyíló programban tedd a következőket:
    * UT2MOD File: add meg a dynamic-pc.umd fájl helyét. Az okjektumtípust, állítsd All files-re, ekkor lesz látható az umd fájl!
    (Alapértelmezett: C:\Program Files\Ubisoft\Splinter Cell Chaos Theory\System\dynamic-pc.umd)
    * Destination Directory: add meg a Splinter Cell: Káoszelmélet főkönyvtárát, \ jellel a végén.
    (Alapértelmezett: C:\Program Files\Ubisoft\Splinter Cell Chaos Theory\)
    * Kattints az Extract Checked files gombra!
    * FIGYELEM: Ehhez a művelethez további 600 Mb-ra van szükség!
    * Ha befejezte lépj ki a programból!
    - Ezután lefut egy módosító program! Ennek lefutási ideje, géptől függően, kb. fél perc és 2 perc között van.
    - Kész, innentől kezdve a játék szövegei magyarul jelennek meg!
    - Végül pedig a cracket bemásolni a helyére
    FONTOS! Ügyelj arra, hogy a crackban található mappákat ne felülírd a játék könyvtárában lévő mappákkal, hanem a crack mappáiban található fájlokat másolgasd a megfelelő helyre, felülírva az ott lévő fájlokat!

    így? pedig így mennie kellene:)
  • valaminick
    #8515
    :DD sajnos ebben így nemtok segíteni:) ,de mint látod gondoltam valami hálózati dolog lesz akkor ... viszont ebben így láttatlanban nemtudokmit mondani meg... nekem nincs routerem csak tűzfalam:)
  • Attlen
    #8514
    Csá nekem ezt irjaki: pedig ugy csinálom ahogy kell magyaritásmeg minden Microsoft Visual C++ és a splintercell 3.exe-vel van gond. mit lehet tenni?
  • Crash88
    #8513
    mondom hogy EREDETI A JATEK.meg router om is van mert halozat van szal lehet hogy a portokkal van vmi mert a kézikönyvébe oat olvastam hogy UDP meg egy csomoszar portnak nyitva kell lennie de sehol nem találtam
    a routerem:D-Link 604 es. segits lécci
  • valaminick
    #8512
    várjá (szünet)....képzelem....még mindig képzelem....lol
    akkor talán 1001 probléma lehet akár tüzfal, akár peccs hiány, de nehéz kitalálni, mert ugye eddig a percig azt se árultad el, hogy eredeti a játékot csak annyit lehetett leszűrni maximum, hogy vissza nagyon nem olvasol, illetve hogy kicsit agresszív vagy;)
  • Crash88
    #8511
    akkor mond meg hogy kihez fordujjak
  • Crash88
    #8510
    képzeld eredeti jatekom van most vettem mega trilogyt
  • valaminick
    #8509
    ...mert ugye, ha az lenne most nem itt kérdeznéd, hogy mi a baj...
  • valaminick
    #8508
    eredeti játékod van?
  • Crash88
    #8507
    mi az hogy nem megy rendesen ...
    egy csomoan ott nyomjak mert latom akkor meg nem értem ..
    SEGITSEN MÁR VKI MERT QURVA FONTOS LENNE
  • valaminick
    #8506
    hmm
  • Crash88
    #8505
    Csá mindenkinek na szóval az lenne a gondom hogy amikor COOP modba akarok jaccani akkor allandoan ezta hibát irja ki és nem tok egy zserverre se csatlakozni:UNABLE TO JOIN THIS SERVER.na ez még fontosabb lenne mint az elözölevelem .Lécci aki tudja a megoldást az irjon ...CSak annyit mondok hogy az nem fogja megbánni te komolyan és ez nem vicc mert ez nekem mindennél fontosabb
    Elöre is köszi.
  • bakvarnyu
    #8504
    Ezt lefordíthatnád magyarra is.Mi a probléma?
  • valaminick
    #8503
    "Tört játékkal lehet multizni?
    - Nem, vagy csak esetleg olyan CD-kulccsal ( LAN esetében Hamachi segítségével ), amit éppen nem használnak a neten. A Coop viszont sem neten, sem hamachin nem megy normálisan!"