10611
  • MaxPayne
    #8583
    ok akkor milyen cd kulcsot írjak be neki?
  • MaxPayne
    #8582
    De biztos hogy az mivel rosszat írtam be és most nem engedi megnyitni.
  • Balumann
    #8581
    futatás -> regedit
    HKEY_LOCAL_MACHINES -> SOFTWARE -> UBISOFT -> és ott DiscKey_SCCT a másik oldalon, ott beírhatod a cd kulcsot.

    Vagy nyitsd meg a regedit-et, és keresőbe írd be hogy: DiscKey_SCCT
    -és ott átírod az újra

    De ha nem crackelted nem biztos hogy a cd kulcs hibás
  • Danman
    #8580
    nem osztott képernyőn nyomják csak össze van vágva...
  • MaxPayne
    #8579
    Megtudja mondani valaki hogy hogy írhatom be újra az indító cd kulcsot? véletlen rosszat írtam be :D
  • Balumann
    #8578
    :( jah
  • NEOreg3
    #8577
    két gépünk van otthon de LAN-on is szar:(

    kár, hogy pont a játék egyik legnagyobb újítását b*szták el (és másfél év óta nem javították ki...):C
  • Muki100
    #8576
    Jujj most így reggel nézve olyan mintha álmodtam volna :o
    Hú még mindig olyan mintha álmodnék...jujj
    mindegy, még egy próbát megér a coop :D
  • Balumann
    #8575
    ez nem ilyen osztott képernyős multi, 1 gépen. Vagy inkább konzol.
  • Atti12
    #8574
    ja az tényleg lehet hogy csak az amcsis verzióval megy rendesen, de az is lehet, hogy normális otthoni LANon megy a coop, ezt még nem próbáltuk
  • Richard90
    #8573
    De jó nekik....
    Lehet hogy csak az amcsis verzióval működik rendesen... sztem
  • NEOreg3
    #8572
    nekik egész jól megy:C nincs valami trükkje, vagy csak a szerencsén múlik,hogy jó lesz-e vagy sem?
  • Atti12
    #8571
    sajna a coop nem jó. se ubi-n, se LAN-on :(
  • Danman
    #8570
    Na ha vki akar coopozni és esetleg tudja is orvosolni a felmerülő problémákat írjon pls vagy vegyen fel MSN-en lejjebb thx
  • Danman
    #8569
    Olvastam nemrég nem rossz könyv főleg hogy má jáccottam mindegyikkel csak az első részt (játékot) nem tom megszerezni sehonnan sajna de amúgy nekem nagyon tetszett a könyv ;)
  • Karidzs
    #8568
    ezer bocs, már találtam rendes végigjátszást. Csak tudjátok sietség...
  • Karidzs
    #8567
    Hali! Bath house pályán, amikor Shetland után szaladunk, beérünk egy kazánházba. Ott hatástalanítani kéne bombákat, de sokat. De Sam nem akar hozzájuknyúlni. Mintha ott se lennének.
  • Balumann
    #8566
    lol :D olvastad egéybként, jó könyv?
  • Danman
    #8565
    Amúgy vkinek nem lenne kedve COOPozni mert nekem nagyon megjött most hozzá a kedvem pls
  • Danman
    #8564
    Ugyebár a Splinter Cell Tom Clancy könyve alapján készült ami hivatalos fordításban is "A Sejt" és azért Splinter mert olyan mint a szilánk, halk de szúr és sebez;)
  • bakvarnyu
    #8563
    Még nem hallottam de ez kurvára tönkrevághatja a játékélményt. Bizonyára olyanok készitették akik sohasem játszanak vele, csak felvették a lóvét a munkáért.
  • bakvarnyu
    #8562
    Kérdeztem az amerikában élő unokatesómat is mit jelent neki se sikerült leforditani=)
  • Balumann
    #8561
    A splinter cell-t egyébként hogy lehet lefordítani? repesz sejt? vagy szálka sejt? :/ :D
    Ja, én is inkább maradok magyarul, még elmegy ha a szöveg magyar, de a szinkron... :S
  • Muki100
    #8560
    Komolyan Forgách péter lett samu? De ugye a neveket meghagyták, vagyis nem lett halász sámuel? Pedig oda már beleillett volna :)
    Fura lehet hogy kamu hangokon magyarul beszélgetnek amerika biztonságáról meg a titkos küldetésről. Örülök hogy nekem angol mindhárom
    Pandora holnap vs Pandora Tomorrow
    Káoszteória vs Chaos Theory
    Kettősügynök vs Double Agent
    Tessék választani :P
  • Balumann
    #8559
    kijött egy másik crack, amibe az van hogy fixed más oprendszereken is, pl. 64 bites windowson, win 2000-en... érdemes lenne visszaolvasni, vagy utána olvasni nforce-n. Az van ráírva erre a crack readme-jére, a reloaded-re, hogy Windows XP service pack 2 használatos, különben lehet hogy hibásan fog működni.
    ITT is több fajta crack van, az egyikre note-val oda van megjegyezve hogy sp2-s. Töltsétek le a felsőket, és próbáljátok azzal, ha nem akkor torrentről töltsétek le azt a másik cracket.
  • xido
    #8558
    egyrészt..szerintem igen..Sam Fishernek Forgách "David Hasselhoff" Péter nagyon kellemes...és itt ki is merült a jó szinkronszínészek listája..a keverés,az átélés ritka pocsék....ezerszer jobb eredetiben Michael Ironside meg a kollégáinak-felettesének a hangja...többi részen is bőven elég volt a feliratozás...ne lógjon már ki a sorból egy ilyen fércmunka
  • bakvarnyu
    #8557
    Egyébként mért akarod, rossz lett a magyar szinkron vagy mi?
  • xido
    #8556
    akkor már tölthetnék le hozzá angol nyelvű borítót...a kulcsszó ez eredeti...a tok is a borító is,a játék is..!!...csak a szinkron szar és eszükbe nem jutott volna kétnyelvűt csinálni belőlük...idióták:))
  • bakvarnyu
    #8555
    Vedd meg magyarul és tedd be a cd tokba a letöltött angol nyelvű verziót.
  • xido
    #8554
    Nem én voltam ugyan,de tudom,hogy 9 körül mozog az ára a Trilogy-nak..feltételezésem szerint csak gyűjtődobozban lévő különálló tokos megoldásról van szó és a Pandora valóban szinkronos benne....Teszem hozzá,számomra mély sajnálattal...ugyanis az a rész hiányzik a polcomról és képtelen vagyok felhajtani angol nyelvű példányt:((
  • bazsi1
    #8553
    64 bit Valaki ????????????????????????????????????????????????
  • bakvarnyu
    #8552
    Tegnap a második szinten 3%-os eredményt értem el=) Lehet ettől szarabbat is?=)
  • bakvarnyu
    #8551
    Most,hogy mar a 3. szinten jarok (napi 1 palyat tolok) megallapitottam,hogy
    tul sokat nem valtozott a jatekKicsit szebb talan, de egyebkent ugyanaz mint az elso ketto.De ez egyaltalan nem problema. Tőlem akár évente kihozhatják ugyanezt 2025-ig
  • bazsi1
    #8550
    lehet,h. abban is benne volt...
  • ati2002
    #8549
    Maradjunk annyiban, hogy az VV2 volt, nem hiszem, hogy a 2. világháborúban szerepelt volna a csajszi. ;-)
  • bazsi1
    #8548
    lol, Pandora a ww2-ből mondta alá.. :)
  • ati2002
    #8547
    Valaki írta, hogy vett valami mega-trilogi-t. Kérdésem, hogy mennyi volt, és hogy magyar nyelvüek-e (főleg a Pandora érdekelne, hogy szinkronos-e) ?
  • bazsi1
    #8546
    Windows XP x64 és Splinter Cell: Chaos Theory, ez a párosítás érdekelne, nekem "Microsoft Visual C++ Runtime Error" hibát ír ki az OS fix verzió. Help
  • strebacom
    #8545
    Oké,,köszi mindenkinek a segitséget, megy már a hekkelés!!!
  • Balumann
    #8544
    Ja, telepítés, frissítés, magyarítás ha kell, crack, és utána vagy megy, vagy valamit még kellhet csinálni. Vagy próbáljátok a kompatibilitást, vagy mikor indul alt + tab, valamelyikkel elindul. Nekem is szarakodott, elindíottam 4x szar volt, utána átállítottam win2000-re a kompatibilitást, ugyan úgy hiba. Utána vissza, utána megint hiba volt. Utána vártam egy 5 percig, panaszkodtam itt egy kicsit, utána megpróbáltam megint és elindult :)
    Nem feltétlen kell ezt a módszert így követni :) :D