10611
  • illesbandi
    #8623
    Nem tudok angolul és nem értem az egészet.
    Vazeee .nem tudnád elmagyarázni érthetöen?
    lécives
  • Crash88
    #8622
    Balu és muki ti jöttök a splinter bajnokságra?
  • Balumann
    #8621
    Hát szokásom hogy későn jövök rá a dolgokra, pl mikor gyorsan odamegyek a géphez és már megvan csinálva... :D Most ugyan így jártam, előtte is meglepődtem mikor ott voltak ketten és nem volt már füst, de akkor még volt fény gránát. És sokkolóval lement róla a nézőke. De utána néznem kellett volna az equp-et :( Na mind1, majd muki kiképezlek dm-re :D
  • Balumann
    #8620
    :D:D
    A végén úgy akartam hogy ara mikor leugrik akkor utána még szédeleg egy kicsit, füst gránát és akkor valahogy mögé menni, vagy valahogy átverni. Pehhem az volt hogy se füst gránátom nem volt már, és aragorn meg valahogy akkorát ugrott hogy rámugrott, nem tudom hogy :D De mind1 nem hiszem hogy füst és fénygránát nélkül kinyírhattam volna.
  • Muki100
    #8619
    Hát majdnem félrenyeltem ahogy néztem balut :D
    Sztem tényleg rákéne gyúrni kémmel az aggróra, és akkor játszhatnánk ilyen amúgy imba mapokat is mint deftech, warehouse museum (najó az az egy csak a mi szemszögünkből rossz), meg ki tudja mi még :)
    Amúgy jól láttam hogy arát majdnem lerántottad a végén? 2 méter hiányzott a 6 killhez kémmel :D
  • Muki100
    #8618
    Talán:
    -nézd meg a tutorialokat
    -figyelj oda mit mond lambert
    -használd az opsatot
    és akkor minden világos lesz
  • illesbandi
    #8617
    És hogy hívjam a többieket. és mit értesz primari cuccokon?
    Amugy meg kikapcsoltam a fényt és a rádiónál pofázott valaki valamit ,meg ilyen fegyveres ládákhoz is oda mendtem és ott is ír t valamit ,de úgy se:
    Ez t egyszerüen nem értem
  • Csiaki
    #8616
    Ha nekem eddig az eredeti játék volt fenn, patchelve, magyarosítva akkor ha felrakom az 1.05ös patchet és a Reloaded cracket akkor mared magyar és működni fog?
  • Gbr
    #8615
    THX.Siker
  • Gbr
    #8614
    Akkor ha jól értem van egy sorrend,ha főszervertől indulok balra a második beugró az első .?
  • BBazsi
    #8613
    Én pontosan oda telepítettem. De még a dynamic-pc.umd-t is emlegetí a beszur.exe mellett
  • jAsOn VoOrHeEs
    #8612
    Az attól van, mert ezt a pontot nem tartod be:

    # A magyarítást a játék könyvtárába telepíteni
    # Alapértelmezettként: (c:\Program Files\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\)


    Egy másik fórumon a magyarítás készítője is azt írta, hogy ez a probléma csakis abban az esetben jöhet elő, ha a magyarítást nem a játék könyvtárába telepítjük :)
  • Balumann
    #8611
    ha nem boldogulsz írj a magyarosítás készítőjének egy e-mailt és segíteni fog
  • BBazsi
    #8610
    Hi!
    Nekem nem teszi fel a magyarosítást se az 1.04, se az 1.05 verzióval, azt írja ki amikor már csak a dos-os ablak van hogy error és vmi beszur.exe. Mi lehet a baj?
  • Balumann
    #8609
    én is itt akadtam el és kértem segítséget, elég nehéz sztem rájönni.
    Azt nem értettem hogy elsőre nem volt jó. Ami miatt nehéz volt még rájönni hogy ha bekapcsolod, akkor pont az kapcsol be amelyiket legnehezebb észre venni :D És bekapcsoltam és nem jöttem rá hogy mit kell, csak azt látta mhogy azt lelehet kapcsolni ott elöl ^^ Utána másikat akartam egy jó idő után, és akkor vettem észre hogy szembe vele is van egy gép, ami a legelején kapcsol be, és utána azt lekapcsoltam, és utána már egyértelmű volt.
  • strebacom
    #8608
    Mindig azt a szervert kell kapcsolni, amelyik éppen készül kigyulladni, siteregni, tehát figyelj és rohanj és kapcsolj::::
  • Gbr
    #8607
    Amikor be kell kapcsolni Dvorakot,bekapcsolom a főszervert aaz őregel szembe állok kikapcsolom a mögöttem lévő szervert vagy mit,de az őreg nem mozdul.
    HELP
  • Alien1024
    #8606
    kössz nevetem észre az faq pedig mindig elolvasom
  • vki
    #8605
    Szerintem nem az, mert a MULTILANGUAGE szerintem azt jelenti, hogy több nyelvű, ugyebár az amerikai verzióba meg minek többnyelvűség.
  • Richard90
    #8604
    nem vettem észre, de ha régen neked jól működött akkor valószínűleg most is jól fog ;)

    egy kérdés? ez az amcsis verzió? Tom Clancy s Splinter Cell Chaos Theory READNFO MULTILANGUAGE CLONECD-iTWINS

  • vki
    #8603
    Kössz a gyors választ, és bocs a lustaságomért. Amúgy neked a régi driverrel nem volt lassabb a game?
  • Richard90
    #8602
    Ha egy kicsit visszaolvasol nekem is ugyanez VOLT a problémám!
    Megoldás: rakd fel a régebbi 81.98-as Nvidia drivert... az újabbakkal nem akat működni
  • vki
    #8601
    HI!

    Nekem is lenne egy kis problámám, de ez már grafikai téren.

    Az alábbi képen megjelölt "jelenségek" vajon mitől vannak? Az 1.04-esnél nem voltak, de itt hiába állítom, hogy Shader 3.0, vagy Shader 1.1, semmi változás.
    A képek:

  • Richard90
    #8600
    Hát tegnap nagyo ráétrem és őróbálgattam LANon a Splinter cell-t. elsőnek úgy próbáltam meg hogy nem rakok fel őatchet... működött is egy darabid (12mp) és disconnect
    1.01-nél már jobb volta helyzet, egy darabid tudtam vele játszani de utána ismét ledobott
    a többi patchnél meg amikor felmentem egyből disconnect

    van egy ötletem, lehet hogy hülyeség de bevállhat...
    Le kellene valahonnan tölteni az amerikai verziós Splinter Cell-t és amikor felraktuk (az összes patchel együtt) akkor az eu-s lemezzel indítanánk a játékot... talán így működhetne a coop...
    valaki tudna valami linket adni honnan lehetne letölteni az amcsis verziót?
    torrenten kívül
  • Balumann
    #8599
    műxik, faq-t olvass
  • vki
    #8598
    Ki kell kapcsolni a fényt, utána kimenni, és hívni a többieket. Feltéve, ha a primari cuccokat megcsináltad.
  • illesbandi
    #8597
    Helosztok .hülyének fogtok nézni de a Splinter cell chaos theory-i első pályá ját nem tudom át vinni mert nem tudom mit kell csinálni annál a világitó toronynál. Pedig már mindenkit kinyírtam. És egyszerüen nem enged tovább ez a fasz . Meg amugy az az ember akit az elején kínyirnak árammal annak meg kell halnia vagy meg kell hogy mentcsem?
    Meg kinyírok mindenkit és avilágitó toronynál nem tudom hogy mit kell csinálni.
    Aki van olyan kedves és segít ene nekem az írjon a [email protected] círe MER NAGYON FONTOS LENNE (mer kurvalyó ez a játék )
    elöre is kösszi
    Ja és a fórumba is írjatok
  • Alien1024
    #8596
    az lene a kérdésem hogy a reloaded es verzio val müködik a magyaritás?
  • hitch
    #8595
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\Profiles
    (ehhez engedélyezned kell: Sajátgép--->Eszközök--->Mappa beállításai--->Nézet--->Rejtett fájlok és mappák megjelenítése):::::Ugyanezt csináltam és nem, fogadta el az elözö hozzászolásomhoz ezt is odarakom
  • hitch
    #8594
    HY all.Régebben kijátszottam a SPlinter cell CT-t és kimentettem a mentéseket.Amikor kijött a crackes ujra felraktam és beraktam a mentéseimet és nem fogadta el amikor indult a játék.Vki tud nekem segiteni???????????THX A LOT
  • Muki100
    #8593
    Van olyan hogy 1.0 to 1.05, azzal menni fog, amennyiben friss installod van.
  • imotep33
    #8592
    hi..
    a faqban azt irják,hogy 1.5 ös pach telepitése.. majd az 1 sorral lejeb.többi pachet itt találod meg..
    mindet szedjem le vagy az 1.5 ben benne van minden és az elég?.. thx
  • k8bal
    #8591
    azt még nem! :)

    minnyá letöltöm! ha ez sem megy akkor dobom a hibaüzit is...
  • B@ldrick
    #8590
    az americas-t is próbáltad? hibaüzi?
  • k8bal
    #8589
    már megettem...
    próbáltam azt is hogy az ubitól az 1.0 ról 1.2, az se megy! és már 3szor újraraktam a játékot... :s
  • B@ldrick
    #8588
    nálam is hasonló volt, szedd le az ubi-tól
  • k8bal
    #8587
    vissza olvasva nem jö9ttem rá pedig láttam nekem nem cska nekem ez a problémám:
    mikor telepíteném fel a 1.0 to 1.5 -ös zpaccset azt írja hogy nem megfelelő a mérete vgay a dátuma (nem emlékszek)

    mit kéne csinálni?
  • Balumann
    #8586
    Választhatsz, vagy crackeled FAQ szerint, tehát patch és crack, és utána indítod, ha esetleg 64 bites win vagy nem win xp sp2-esed van, akkor visszaolvasol 1-2 száz üzenetet és találsz olyan cracket is. Vagy pedig kihúzod a meghajtókat (gépen belül), daemon tools 4 emulálás, és akkor van esély hogy elindul, bár sok embernek nem indult el így se. ^^ A FAQ-ban lévő cd key teljesen jó, ha nem fogadja el, nem a cd kulcs rossz, hanem nem játszottad ki a védelmet, egyik legerősebb létező védelem.
  • MaxPayne
    #8585
    De hiába írom be itt a futtatás->regedit panelnél a cd key-t nem jó ha meg megcrackelem akkor ha elindítom nem csinál semmit :'(
  • MaxPayne
    #8584
    Nem jó az a serial amit a F.A.Q.-ban leírtak :( nem fogadja el