10611
  • Buci0612
    #8677
    HEllo! NAgyon szeretném kipróbálni a multi verziókat is! főleg coop- módot, ha valakinek volna kedve hozzá légyszi irjon ide vagy emailt: [email protected]
    üdv
  • Buci0612
    #8676
    HEllo! NAgyon szeretném kipróbálni a multi verziókat is! főleg coop- módot, ha valakinek volna kedve hozzá légyszi irjon ide vagy emailt: [email protected]
  • Balumann
    #8675
    Atti12 szertne itt a házigazda lenni
  • Hmuda
    #8674
    Na nyomigyerek kitakarítva.

    Rá kellene néznem a főnök körmére, mert már kértem párszor, hogy adja át valaki másnak a házigazdaságot.
  • Muki100
    #8673
    Sztem azt csak szoftver alapú HDRrel lehet mint pl a sourceban. Splinterben biztosan nem.
  • Alien1024
    #8669
    hogy lehet asz meg csinalni hogy hdr melet anialesing is legyen
  • Balumann
    #8657
    nem, csak mindig mikor kilépek és te még szeretnél játszani akkor ....... meg -.-
    csak az a baj hogy valamikor ti vagytok a jobbak, valamikor meg mi. Ez attól is függ hogy milyen lelkiállapotban vagyunk, és az is hogy előtte mit csináltunk, sokat számít mondjuk egy fél óra lövöldözés előtte, vagy játszani az ubin^^
    De ha ideges vok, és mindig csak ti nyertek, akkor kilépek, mert akkor már ugyis ccsak a kedvem megy el a játéktól.
  • Balumann
    #8656
    jaja ez az idegesítő... :S
  • Muki100
    #8655
    Ja de bug mindig mindenhol van, csak azt kevesebbszer vesszük észre ha minekünk kedvez :)
    De velem is milliószor előfordul az pl. hogy mászok fel, belémüttök de akkor sem esek le, mert abban az animációban nem lehet leütni, és ez totál szerencse. Nyílván ezt ott helyben nem említem meg :)
  • Atti12
    #8654
    "max ara haragszik majd, hogy nem tudta kiélni játékőrületét :D" nem azért vok ideges, mert ok nélkül kiléptél, hanem azért mert utána én halghatom hogy igy játékhiba meg úgy játékhiba. meg hogy mi csak akkor nyerünk amikor játékhiba van
  • zsakosfrodo2
    #8653
    nekem egy kicsit tovább tartott... :D
  • Muki100
    #8652
    no, 10 perc alatt 3406 leütés azért még is csak én vagyok ebben a négyesben a csúcstartó :)
    most nézem hogy dmet akarnak a bajnokságban, szóval a dolog lefújva
  • illesbandi
    #8651
    ok ,kössz hehehehehehehe
  • Balumann
    #8650
    nesze frodo, ez a hosszú, és pillanatok alatt beírtam :| csak 4 perc volt :D
  • Balumann
    #8649
    megint siettem mert mek vissza a suliba, remélem nem sértettem meg senkit most :-)
  • Balumann
    #8648
    crash-nak írtam, asszem ha te lettél volna ott ara-val, te se a békéről írnál :D:D
    Egyet értek, én is ugyan így játsozttam, elöször thug2, utána call of duty, utána cod uo, battlefield vietnam, jedi academy, aa, Battlefield 2 (ez a kedvencem volt, csak ne 5 perc után tudtam volna játszani hogy ne akadna, de órákig játszottam vele mikor szünetem volt, és most is fogok nyáron :J.
    Jah, nem intenzíven játszok :D De tényleg komolyan veszem a játékot ha játszok, zenénél is így vagyok. Nehezen kezdem el, de ha bennevok akkor már jó ha nem unalmas a játék, de akkor viszont nem szeretem azt ha állandóan csak vesztek, vagy nem értem miért, de azt is utálom ha full profik ellen játszok és egyszerűen megyek 2 métert és lekapnak (főként CoD 2, meg CoD uo-val ezért nem játszok mostanában). Nincs kedvem, nehezen kezdem el és ha tudom hogy utána biztos csak ideges leszek akkor már azt mondom hogy meguntam a játékot :D
    Splintert is már annyiszor meguntam, de valamiért ehhez mégis mindig megjön a kedvem... na jó van mikor ara beszél rá, főleg szütörtökönként meg ilyen nehéz napokon mikor fáradt vok, és olyankor meg is bánom mert csak felhúzom magam hogy még az ütés gombot se tudom megnyomni mikor kéne :-(
    Na mind1, majd nyáron nekiállok, és akkor megpróbálok nyugodtan agresszív játékos lenni.
    THAW-ba látszik főként a legjobban ha már ideges vok akkor nem bírok játszani, és akkor már csak méginkább nem értem miért vagyok béna, és olyankor már kész :S
    Egy biztos, veszekedni felesleges, egymást sértettük meg akkor, de én mondjuk nem akartalak, te meg csak visszasértettél, utána meg nem hagytuk abba időben. Mind1 tanultunk, és nem fog még 1x előfordulni, mostmár inkább kilépek a kör végén ha ideges vok :-) És akkor nem lesz balhé, max ara haragszik majd, hogy nem tudta kiélni játékőrületét :D
  • Balumann
    #8647
    ja ilyen 12-13 éves megszállottak akik éjjel nappal azt nyomják :J
  • zsakosfrodo2
    #8646
    Remélem Balu (sőt tudom) hogy ezt Cradh-nek írtad, mert akkor egyet kell hogy értsek.
    Az aki képes kilépni a játék felénél, csak mert neki nem van kedve hozzá (ill. moindjuk mert vesztett, vagy béna a csapattársa) az ilyen versenyen ne is induljon.
    Pl.:
    Nálnuk minden évben van diáknap. (Meglepettség zaja :D) A diáknapot a 3. évfolyamosok rendezik. Mikor mi voltunk elsősök , nagyon vártuk ezt a napot, mert volt Counter Strike verseny, sokan voltak nálunk jó játékosok. Én spec előtte két nappal kezdtem el a CS-t, de senki sem mondta, hogy nem mehetk mert béna vagyok. Ráadásul még volt náalm bénább is, aki ha 2 kört játszott összesen, akkor sokat mondok. Állandóan kilépett vmiért... szegény ide****... :D na mind1 a lényeg az, hogy összesen 20 kört játszottunk, az első 10-ben nyertünk, a második 10-ben kikaptunk mint az atom, de senki sem sértődött meg, csak azért mert az 5 játékosból 2 nem is ismerte annyira a CS-t. Sőt, mindenkinek jó volt, hogy egy kicsit kiélhettük magunkat. Aztán jött a net (akkor még nem volt) és azóta CoD, CoD:UO, CoD2, AA, SC:CT Vers., AoE2, JK2, JA multi mindenütt. Azóta sok "barátot" szereztem, és vesztettem el, ilyen hülyeségek miatt. Ezért nem látom értelmét, hogy ilyen hülyeségkkel írjuk tele a Fórumokat (bocs ha ez is az :D) , mint pl.: másokat lehordunk teljesítésben (ne vonatkoztasson senki Balu és én vitára :D), mert belátom, hogy hülyeség volt. Azóta már beszéltam egyszer muki-val, aki elmondta, hogy Balu... milyen "intenzíven" játszik (nem rossz értelemben, télleg :D). Aztán megbántam, meg meg is sértődtem, és persze ott volt Ara, aki nélkül nem is biztos, hogy kibékültünk volna. Szóval a lényege enek az lett volna (legalábbis ha jól emléxem), hogy Chras88 által leírtak számomra eléggé rosszul esett. Nem tudtam semmit a versenyről, és akkor idejön ilyennel hogy "már bocs". Eléggé olyan a hnagja, mint amikor vki... "szépen" beszól. Na mind1 nem akarok veszekedni, nem szeretek, mert mindig vesztek, nincsenek frappáns ellenválaszaim...

    Ez egy kicsit hosszú lett... :D
  • Muki100
    #8645
    Lol, jobb egér és bal egér.....
  • illesbandi
    #8644
    hogy lehet verekedni és hogy lehet a kést használni?

    melyik gombokkal
  • Muki100
    #8643
    Ubin a ranked meccseket ajánlom kerüljétek, a top10ben aki benne van mind csal :|
    Speed hack,végtelen élet arrafelé "alap". Bár általánosítani azért nem szeretnék, a nem ranked meccseken ilyen kevesebbszer fordul elő. Ott csak "sima" profik vannak. Meg 10 éves lengyelek, na az már valami :)
  • Balumann
    #8642
    Ja mivel eredetid van, menny fel ubi-ra, és próbálj meg ott játszani, valahova lépj be. Még minket is néha kegyetlenül kijátszanak, bár együtt nem sikerült játszanunk még ilyenek ellen, így nem tudjuk mi lett volna, hogyha együtt megyünk.
    Bár mondjuk ha meglátnak egy negyed másodperc után már sniperrel lőnek fejbe, úgy tudnak lőni, úgyhogy... :D még gyakorolni kell nekünk is
  • Balumann
    #8641
    mármint a cserénél
  • Balumann
    #8640
    Ha csak csinálod azt mint velünk hogy a verseny közbe felidegesíted magad, hogy szépen mindig kinyírnak, és kilépsz a felénél, akkor biztos kizárnak a meccsből :D
  • Balumann
    #8639
    egy métert nem bírtál megtenni hogy ne löjjünk le, és minket sem emlékszem hogy megöltél volna egyszer is :D. Mikor mukival játszottunk akkor inkáb gyakorlás volt, azon a vízeséses pályán szarrávertünk pedig az kém szempontból nem valami kedvező, aztán bankon ahol kém-el nem olyan vészes, még elkezdeni se tudtatok hekkelni. Ha mákotok van, akkor nem tudunk menni mert ennyi pénzt nem fogunk kiadni ezért a játékért,( mert ennél sokkal jobb dolgokra is tudom költeni, annyira nem fontos nekem egy játék), és akkor olyan balekokkal játszhatsz egy jót akik akkor látják elöször a versus-t :D
    Ha meg esetleg mehetnénk, akkor pehed van :P
  • Atti12
    #8638
    ne nagyon reménykedj. amikor veled játszottam akkor ne mvoltál a legprofibb. Ubi.com no pedig általába nagyon profik nyomják
  • Crash88
    #8637
    Eredeti jatek kell a bajnoksághoz ugyhogy akiknek nincsen az cumi má bocs
    nekem az van és én részt veszek
    Ja és Balu és MMuki majd nézzetek meg az oldalt splintercell.hu sast a bajnoksag utan mert a gyöztes neve ott lesz kirakva de nem lovom le a poént:D
  • jlaci80
    #8636
    Csak ne bízd el magad, egy próbát azért megérne ! szerintem a csapat nevetek legyen szita !
  • Balumann
    #8635
    jah nem terveztem, de végülis mehetünk tőlem :/ Bár nem nagyon hiszem hogy én ráérek pénteken 2-kor, meg sztem ez interneten keresztül menne, és eredeti játék kéne.
  • Muki100
    #8634
    Mondja Grim hogy ott NEM szabad lőnöd se neked se nekik, mer könnyen begyulladhat. Ott mondjuk tényleg jól jön a kés, habár 1 ütéssel kiüt mindenkit samu barátunk, ilyen szempontból nézve viszont fölösleges. Sőt, ahogy a tökösöket osztja még jó is nézni :)
    9 pályás
  • illesbandi
    #8633
    én megtaláltam rögtön a szellözöt . de amugy véletlen mer kíírt valamit azt entert nyomtam és így rájöttem . amugy az a hajós 1picit nehéz mindig kínyírnak 1 faszi mindig begyujt valami kurva nagy helyen ahol generátorok vannak.

    de amugy hány pályás?
  • Muki100
    #8632
    idenézz
    Az lenne szép ha a döntő Balu&Muki vs Ara&Frodesz lenne ^^
    De ha ezek ubi.comon játszanak szervezetten sztem akkor vérprofik annak meg nem hiszem hogy jó vége lenne ha összeengednének minket velük.
  • zsakosfrodo2
    #8631
    Lehet hogy nem kötelező eredeti game???

    Ááááá ekkora mázlink ugysincs...
    De akár mi is mehetnénk Arával, csak kérdés hova-mikor-mennyi? Vki egy linket a rendezvényhez vagy vmi leírásához? Vagy csak írja meg nekünk ide és boldogok leszünk...
  • Muki100
    #8630
    Az előző részekben sokkal inkább voltak ilyen problémák, hogy nem láttam most merre de CTben egyedül hokkaidon akadtam el, de kitartóan nézegettem 4-5 percig a térképet és megvolt a kis szellőző. A 3d map rengeteg segítség az előző 2 részhez képest.
    Biztos nem akarunk ezen a bajnokságon indulni? Habár nem tudom milyen szinten vannak a résztvevők, meg egyáltalán mit szólnának ahhoz hogy mi biztonsági másolattal játszunk és elvesztettük a cd kulcsainkat. Meg lehet hogy vmi tök imba mapot beraknának oszt jácc'
    De azért megérdeklődhetnénk, hátha csak én vagyok pesszimista szerdánként.
  • Balumann
    #8629
    a versus az külön van a játéktól szinte teljesen, még védelem sincs rajta, úgyhogy nem kell mondani hogy reloaded.
    Csináljatok egy csapatot akikkel mindig játszotok, esetleg ha már elég jók vagytok akkor ellenünk is kiállhattok esetleg :D
    Sztem jó helyen keresed itt a csapatot, forumba olvass vissza kik azok, akik felrakták a játékot, de nem írtak semmit a multiról, találsz sztem csapatot itt.
  • Balumann
    #8628
    De mondjuk érdekes, néha teljesen reménytelennek látszik a helyzet, ez példaként a hajósnál volt, 40x körbe megyek a pályán és semmi, erre az egyik szobába meg ott egy szellőző... :S, amiért legelöször letöröltem a játékot is... :D Vagyis nem a játékot, hanem a képfájlt ami nélkül nem lehetett elindítani :D (mármint lemezen megvót)
  • Balumann
    #8627
    kiváncsi vok mit fogsz csinálni a tényleg nehezebb részeknél, bárm ondjuk a játék sztem könnyű ^^
  • Balumann
    #8626
    nem
  • illesbandi
    #8625
    na sikerült egy laptopon kellet hívni a többieket

    egyszerüen hihetetlen MEGCSINÁTAM

    KÖSZ hogy segítettél
  • jlaci80
    #8624
    sziasztok !
    Szivesen multiznék, reloaded verziom van... Hova tudnék csatizni?