10611
  • Lerstal
    #10491
    spy-al akarok jáccani versusban és mikor elindul a menet, Loading után rögtön kifagy. Merc-el megy minden hibátlanul...miért van ez? utobbi idöben csinálja ezt...
  • CharrDen
    #10490
    Sziasztok!

    A coop-ban, csak a Panamán szokott "Disconnected from the server"-ezni? Szoktunk játszani, eddig majdnem minden pálya rendesen ment, csak a Panamán irta ki ezt kétszer.
  • Balumann
    #10489
    gamecopyworld -on mindent megtalálsz, ott van a faq-ban a linkje...
  • highlander15
    #10488
    Egy OS Fixet linkeljél már légyszíves!
  • Balumann
    #10487
    Lehet rosszul emlékszem, mert most néztem meg a fájlokat, nincs is sok mappa (akkro ezt lehet más játékkal kevertem össze), de ami van azt nem szabad felülírni.

    Splinter Cell 3 v1.05 [EURO] No-DVD/Fixed EXE
    File Archive #1 [16.9 MB] - ebben van több fájl
    File Archive #2 [16.9 MB] - ebben csak az indítófájl

    A leírás azt mondja viszont, hogy először írd felül azokat amik az #1-ben vannak, aztán a 2-ban lévő indítófájlt is.
  • Balumann
    #10486
    2 db crack van (mind a 2 reloaded), az egyik sok fájlból áll (sok mappában van, amiket külön kell bemásolgatni), és van 1 ami csak az indítófájlt tartalmazza. Az előbbinek elvileg működnie kell ha jól crackeled (tehát véletlenül sem cserélsz ki mappát), ha nem akkor próbáld meg hozzá felrakni a másikat.
  • highlander15
    #10485
    Nem jött össze!Nem tudom mi lehet a hiba,pedig reloaded cracket is szedtem le hozzá!
  • highlander15
    #10484
    Kösz!
  • Balumann
    #10483
    Nagyon sokáig nem volt crack, de a Reloaded az Reloaded (csak működő crack lehet) :)
  • Lerstal
    #10482
    de ez amúgyis starforce-os nem? nekem asszem el sem indult, ugye mert a lemez nincs bent...vagy rosszul tudom mert Reloaded verzió?:)
  • Balumann
    #10481
    Rosszul crackelted, felülírtad a mappát is, nem csak a benne lévő fájlokat (vagyis kicserélted, de az eredeti mappa több mindent tartalmaz).
  • highlander15
    #10480
    Problémám lenne.Felraktam a játék reloaded verzióját, megkrekkeltem,és nem indul el.Semmit nem ír ki,még csak el sem indítja,és feladatkezelőben sem mutatja,hogy futna a program vagy az exéje.Mi lehet a probléma?
  • Lerstal
    #10479
    készülöben
    http://community.projectstealthgame.com/

    mod for ut3 !
  • Muki100
    #10478
    Gamecopyworld(GCW)-on találsz.
  • Scouser
    #10477
    Sziasztok!

    Kellene nekem egy 100%-os mentés, mert a Battery-nél tartottam, de elveszett a mentésem. Köszii!
  • Makkmag
    #10476
    Persze, hogy riaszt más is, pl az őrök ha találnak egy testet...
  • johnny08chelsea
    #10475
    lenne egy problémám:
    a Kokubo Sosho pályán vagyok, a két futó szalagnál. lemegyek az egyiken, közben feljön az egyik őr, lent maradt kettő. és amikor lemegyek, egyből megszólal a riasztó, valószínűleg a kamera miatt, de én nem látom sehol.
    és ezt szeretném megtudni, hogy hol találhatom meg? vagy valami más miatt riaszt?
  • Lerstal
    #10474
    jovan ma már megy minden omfg
  • Lerstal
    #10473
    jelenleg ez a helyzet. nem lehet továbbra sem joinolni, szervert csinálni. pár ember dedicated szerverként háborog. de semmi. lehet h valaki meghackelte ubi-t? :S ma délután óta van ez. remélem megjavul és azt is remélem nem hack............ bár ahogy az ubit ismerem, azt is kinézem belölük hogy soha többet nem lesz versus
    volt már ilyen esetleg?
  • Lerstal
    #10472
  • Lerstal
    #10471
    igen igen a másik meg hogy senki sincs fent, csak nagyon kevesen.. van 1-2 dedicated szerver de joinolni sem lehet...wtf?
  • CharrDen
    #10470
    Mi a fene van most a versussal? Belépek, csinálnék szervert, vagy joinolnék, azt irja ki hogy "Your CD Key is invalid." Ez mit akar jelenteni? Annyi a játéknak vagy mi?
  • Muki100
    #10469
    Sietni kell.
  • johnny08chelsea
    #10468
    hello
    lenne egy problémám
    a battery pályán vagyok. már a végefele járok. eljutottam oda, hogy kilövik a rakétát, és el kéne mennem egy helyre, de mindig kiírja, hogy mission failed. miért van ez? mit csinálok rosszul?
  • Balumann
    #10467
    Kisangyal? :| Itt szerintem sokkal többről van szó... :D
  • Atti12
    #10466
    jó, de akkor magyarázd meg nekem hogy Frodoval hogy működött azután miután mindkettőnknek 7600 GS-e lett? :D Megszállta a kisangyal vagy mi? ^^
  • Balumann
    #10465
    Azzal, hogy sokkal többen próbálták jobb géppel, gyorsabb videókártyával, és nem volt jó :))
  • djjeges
    #10464
    Sziasztok segítene valaki?
    Amikor elindítom a játékot akkor ír 1 errort és alatta ezt írja:

    to install the application you must have administrator privileges on your computer

    PLS segítsen valaki (vista-m van) előreis kösz
  • Atti12
    #10463
    és akkor mivel magyarázod, hogy videokártya csere előtt nem ment, de amint cseréltem egyből jó lett? :). Valószínüleg azért volt ez, mert ha picit is szaggat a játék akkor nagyobb az esély a DC-re. Nekem is előtte első pár lépésnél DC volt. Később meg simán végigjátszottunk egy pályát DC nélkül.
  • Lunki88
    #10462
    A videokártyádnak ahhoz nem sok köze volt szerintem.

    Egyébként nagyon el lett találva ez a coop (a sok dc-t leszámítva), kár hogy már nem adnak ki új mapokat hozzá. :/ Legalább egy coop map szerkesztőt adtak volna ki. :P
  • Lerstal
    #10461
    LAN-on semmi baj nincs, nem fagy le
    és a legidegesitöbb hogy mások ott játszadoznak online... :@
  • CharrDen
    #10460
    Ujrainstalláltuk, megprobáltuk 1.4-el, igy se megy. 1 centivel mielött teljesen be lenne töltve ugyanugy lefagy az egész...
  • Atti12
    #10459
    a COOP mód teljesen változó hogy mikor megy, nem megy. Nekem pl sok ideig nem ment, aztán volt egy videokártyaváltás és máris működött :S. Szóval van akinél megy, valakinél azt csinálja amit leírtál. Ahogy én tudom nem nagyon van rá megoldás.
  • CharrDen
    #10458
    Hello! Én játszanék Lerstallal, elmondom mit csináltunk eddig. Csináltunk egy hamachi szervert, joinoltunk arra mindketten. Aztán belépünk a coop-ba, csinál egyikünk egy LAN szervert, nem látjuk. A másik is csinál, az se látja. Aztán felmegyünk online-ra, ott látjuk a szervert, join, minden oké, start game és kb 1 centivel a teljes betöltés elött lefagy az egész. Valaki le tudná irni, hogy PONTOSAN mit kell csinálnunk? Vagy van rá mód, hogy egyszerre fel legyen rakva 1.4es és 1.5ös chaos theory?
  • Balumann
    #10457
    Jah most látom, hogy előtte is te írtál, az utóbbiak akkor ezekszerint megvannak (társ és verzió). A Hamachi faq-t nézzétek meg akkor.
  • Balumann
    #10456
    itt elovasod hogyan kell használni a Hamachit, mit kell beállítani, stb. Aztán keresel valakit akivel COOP-ozni szeretnél, ő is beállítja, azonos verzióra patchelitek a játékot, aztán egyikőtök hosztol, másik join. Ha szerencsétek van, akkor játszható FPS-t kaptok és nem disconnectel nagyon rövid időnként (sajnos kevés esély van rá).

    Sistergő hangal én nem találkoztam és eddig nem is hallottam ilyen problémáról ennél a játéknál. Frissítsd a hangkártya driverét esetleg, meg tegyél fel minden patchet a játékhoz.
  • Lerstal
    #10455
    ja és a hamachit hogy használjam coopnál? letöltöttem, felraktam... tovább hogyan?:S
  • Lerstal
    #10454
    miért jön be sistergő hang egy idő után, vagy amikor lövök fegyverrel? elég zavaró
    ki kell lépnem
    vmi megoldás?
  • johnny08chelsea
    #10453
    hello
    nekem lenne egy problémám a játékkal.
    a második pályán vagyok, a hajón, és nem tudom rárakni anyomkövetőket a ládákra. légyszi segítsetek. milyen gombbal kell? az interact ablakban nem írja ki
  • Lerstal
    #10452
    ja
    már átnéztük a mapokat ^^ megy minden :P csak noobok vagyunk még :)