10611
  • hubispace
    #8717
    Nagyon köszönöm az egyik uriembernek a mentés elküldését, de sajna nem működik ha csak a fájlt másolom be :(
    Ha lehetek annyira pofátlan hogy ha esetleg van még ilyen rendes ember aki mentést küldene nekem, megoltható hogy az egész ubisoft mappát elküldje mert csak úgy műkszik.

    Ismételten annyit tudok mondani hogy előre is köszönöm

    Azért az E-mailemet megismétlem [email protected]
  • hubispace
    #8716

    Köszi a tippet de nem nagyon sikerül, mint mondtam mindent próbáltam felhúztam a lábam nyomom az előre gombot de semmi, mindig a mélységbe néz körül Fischer :)
    de remélem ha elérsz odáig akkor számíthatok rád
  • cola
    #8715
    sziasztok menyiért lehet megvenni a chaos theory-it?
  • zsakosfrodo2
    #8714
    Mivel nem vagyok még ott, ezért nem tok mentést küldeni, de próbáld meg azt, hogy mikor eléri a végét, (elfogy a kábel) akkor nyöomod neki az előrét.
    hátha...
  • hubispace
    #8713
    Hali mindenkinek!
    Van egy problémám mégpedig a penthouse pályán. Van az a rész hogy az AXE álványzatról kell átcsuszni a másik épületre. Na nekem nem csúszik át hanem leesik mintha elfogyna a vezeték. És a kérdésem pedig az, hogy lenne valaki olyan rendes és elküldené nekem onnan a mentését?, vagyis miután átcsuszott a másik épületre. Mert már megpróbáltam mindent újraraktam a gamet, másik crackel is próbálkoztam de úgy látom a mentés elküldése a megoldás.

    E-mail:[email protected]

    Előre is köszönöm szépen
  • zsakosfrodo2
    #8712
    Scary-vel megpróbáltuk a Coop-ot, és ha nem fagyott volna meg a gépe, akkor még most is játszanánk :D MENT ÉS MŰXIK!! De mással mért nem műxik? :\ nem értem!!!
  • Muki100
    #8711
    Elektromos forrásokat látsz benne. Pl. ki akarod lőni a lámpát, átváltasz ilyenre és amelyik fehér valsz. az a lámpa.
    Mondjuk én szabadszemmel is rájövök hol van a lámpa, ennek igazán csak versusban van értelme.
  • bakvarnyu
    #8710
    van az a 4-es gombbal behozható ködös sötétkék nézet az mire jó?
    az éjjellátó meg a hőérzékelős már ismerős az előző részekből de ez nem.
  • Muki100
    #8709
    Nedichet megölöd Zherkezhit megölik neked pedig futni kell a helikopter után.
  • rcsaby
    #8708
    A japán pája végén ahol két célpont van az egyiket meg kell ölni a másikat el kell rabolni.Kint áll egy katona és mindig észrevesz.Akit el kéne rabolnom azt megölik.A másik meg elmenekül egy helikopterrel.Teljesithető ez a feladat?És hogyan.
  • zsakosfrodo2
    #8707
    Ja hát igen, arra gondoltam... :D Csak nekem mindig azAngol jö a számra a nyelv miatt... sry...
  • bakvarnyu
    #8706
    EU-s meg USA-s nem? Olyan ,hogy angol nincsen.
  • zsakosfrodo2
    #8705
    Ezen a linken nincs 1.05-ös, ezért nem értem... De egyébként igen, tudtommal kettő van, van egy Európai és egy Angol patch, a Reloadedes mellet az EU-s van, mert EU-s játékról lett meg a warezverzió...
  • Buci0612
    #8704
    http://www.ubi.com/US/Downloads/Info.aspx?dlId=806
    Két féle pach van?!
  • Buci0612
    #8703
    tapasztalat coop-ban: Frodoval teszteltük... disconnect volt mindig!
    bár ha win95 emulálással (és ha ki van kapcsolva minden ami netet használindítjuk el akkor egész sokáig ment)! sőt a training-et végig is nyomtuk! igaz töbször kidobott...
    arra gondoltunk h valószínű a net sebessége a probléma! bár azért elég gáz nekem 2,5 megás van neki meg 2...!
  • zsakosfrodo2
    #8702
    Na próbálgattuk, és odáig jutottunk, hogy körülbelül 20 perc, 30 volt a leghosszabb idő, amit elő tudtunk csalni, aztán valszeg a net miatt, kipingelődzünk, szétlaggolt... :D De a léneg, hogy már megy 20 percen keresztül, DE szeretnénk már rendesen, akár 2 óra hosszat nyomni... Ha vki tud segítsen pls!
  • Buci0612
    #8701
    megpróbálhatjuk, hátha megy...
  • zsakosfrodo2
    #8700
    Én coopozni akarok... :( :D
  • Buci0612
    #8699
    nincs kedve valakinek multizni ezen a baromi unalmas szombati napon (ugye szombat van? :D)
  • zsakosfrodo2
    #8698
    én nem tom... egyszerűen réájöttem :D
  • Muki100
    #8697
    Az a hely ahová fentről is be lehet jutni. Sokszor végigjátszottam pedig és én mindig véletlenül "egyenesen" mentem be, és csak utána jöttem rá hogy fentről is belehet menni, amikor az ürge mondta.
  • zsakosfrodo2
    #8696
    Valahol ha jól emléxem ott kell lennie egy kódajtós szobának, oda be lehet jutni egy szellőzőn keresztül is (asszem), vagy a kódajtó feltörésével, a lényeg, hogy ott kell lennie vhol annak a gépnek. :D
  • Muki100
    #8695
    Nézz rá a 3d mapra.
  • PunkZoli
    #8694
    hi elakadtam a 3dik széfes pályán..mégpedig ott ,hogy 2 accest megcsináltam,aszonnya az ofiiszban kell a 3adikat(ucsót asszem) ,mindenhol mindnekit kinyírtam,a kamerákat is ,és egyetlen egy ajtó van zárva már csak ,egy üvegajtó,ahova nem tudok bejutni, a kis őrbódé mellett,ahol a kameraszoba van,és 3 őr volt ha jólemlékszem...szal nemtoktovábbmennni,mert mindnefelé jártam,azon az ajtón meg se kilincs:D se semmi aktiválhato cucc...help!!
  • zsakosfrodo2
    #8693
    Addig pedig mindeki, akinek műxik a Coop írjon, beszéljük ki!:D
  • Balumann
    #8692
    Na én megyek, hétvégén nem leszek mert osztálykiránduláson leszek, úgyhogy majd vasárnap este vagy hétfőn.
  • Balumann
    #8691
    mi meg már ezerszer próbáltuk, én vagy 8 emberrel próbáltam már, és több pályát is, meg módszerrel is, és nem jó. Próbáltuk 1.0, 1.2, és 1.5 -ös patchel is, tehát majdnem az összessel. Egyszerűen nem jó. (mármint csak a coop, a versus-t nagyon sűrűn toljuk).
    Írd le pls hogy milyen gépetek, milyen netetetek, és hogy amerikai vagy eu-s verziótok van-e. Mi arra gyanakszunk hogy az a baj hogy nem amcsi verzió.
    (ha reloaded, vagyis crackes, vagy ITWINS-et szedted le, akkor az eu-s verzió)
  • zsakosfrodo2
    #8690
    akkor leírnád pontosan hogyan megy neked? vagy vegyél fel és akkor megbeszélhetjük: [email protected], aki coop műxik hamachin. :D Szeretnénk már mi is nyomni! :D
  • ScarY MAN
    #8689
    Hi!!!
    nemtom ti hogy vagytok vele , de hawerok kozott hamachi val tudunk jaccani coop ba meg versus ba is:D szal nem dob le:D jah es nem eredeti a gamma...
  • Buci0612
    #8688
    két gép, router! sima hálózat... 1.05 patch! Lan-ba
    De most kipróbáltuk a hamachi-n keresztül, de sajna kb 5 perc után ledobott! Bár próbálkozhatunk még! hátha! De akkor normálisan miért működik?
    illetve egy nagyon érdekes jelenséget tapasztaltam korábban!
    Netről letöltöttem, próbálgattam mindent hogy elinduljon mini image meg stb... nem működött! egyszer véletlen elinditottam friss telepítéssel és lazán ment, se crack se semmi! mintha eredeti lett volna de ugye nem volt az! másik gépen viszont ez nem ment! valakinek van ötlete h ez miért történt?! vagy forduljak Mulderhez?!
  • zsakosfrodo2
    #8687
    Buci neked hogyan ment, leírnád? olyanra gondolok, hogy lan alatt biztos nem a hamachis lant érted vagy mégis? Meg ilyenekret, tehát mi van neked, ami nekünk nincs...
  • zsakosfrodo2
    #8686
    Kipróbáltuk, nem ment nekünk a Reloadedes változattal sem... sajna :(:(:(
  • zsakosfrodo2
    #8685
    De mért nem kérdezted meg MSN-en? :S :D
  • zsakosfrodo2
    #8684
    Hát... (nem kezdünk igy mondatot :D) Tehát nálunk egyelőre csak warez (és szerintem a legtöbbünknél) van csak, ezért ha a RELOADED-eset letöltöd, akkor abban leírtak alapján telepítesz egyet és kécc. ^^^ Abban 1.05-ös patch van, nekem magyarosítás nincs fent (pedig nem angolul tanulok, de azért nagyjából megértem és ezért nem raktam fel, meg nekem ez a fajta telepítés bonyesz, de mind1) kell esetleg Daemon 4.XY, ééééés asszem ennyi... :D
  • Muki100
    #8683
    Velem is velem is
    Légyszi mondjál már technikai adatokat, patch verzió, szoftverek stb.
  • Balumann
    #8682
    kipróbálhatjuk... :/
  • Buci0612
    #8681
    Lanba játszottam Coop-ot egy quake fannal! több mint egy órán át nyomtuk, csak ő a pusztításért él hal! :D és ki akarom próbálni egy normális emberkével is!
  • zsakosfrodo2
    #8680
    Persze azért még szivesen megpróbálom vkivel, hogy műxik-e hamachin xD.
  • zsakosfrodo2
    #8679
    Sőt most néztem meg, ez is euros verzióból lett készítve... tehát megen esély sincs a működésre.
  • zsakosfrodo2
    #8678
    Multi verzióbol ajánlom figyelmedbe a Verus-t, még csak 500 hozzászólásban olvashattál róla, mintahogy arról is, hogya Coop mód nemhogy hamachin, de neten sem műxik rendesen, sőt tudomásom szerint még lanba se. (5 perc után vagy kevesebb, kiírja DISCONNECT) DE!!! egyszer látam egy videót (nem régen) ahogy két hapsi coopozik és semmi baja nincs a coop-nak (ez lehet hogy csak az Amerikai verziókkal műxik jól, de meglehetne próbálni esetleg most a reloaded verzióval, azzal hátha megy, de ne nagyon reménykedj).