10611
  • Balumann
    #8757
    fekete képernyő az egyébként is van, intro előtt
    De nem tudom mi okozhatja nálad ezt. Ha alaplapi hangkártya akkor biosba tiltsd ki, és nézd meg úgy elindul-e. Ha pci-os, külön, akkor eszközkezelőbe próbáld kitiltani. Ha mind2 van akkor próbáld a másik kártyával mégha szarabb is. Ha ezek nem jönnek be akkor valószínűleg nem ez a probléma :/ De akkor tippem sincs, bármilyen másra gondolok, memória, videókártya, előkéne jönnie más játékokban is akkor. Battlefield valamelyik része megvan, próbáltad már azzal a konfiggal?
  • mike0013
    #8756
    Semmilyen hangot nem adott csak elindítom feketeképernyő és restart... bár most, hogy belegondolok egy kicsit felnyög, de csak ennél a játéknál van ez
  • Balumann
    #8755
    Amikor még nem volt crack, akkor nekünk is úgy kellett starforce-sen elindítnai. És nekem akkor indult újra csomószor, mikor elkezdte tölteni a starforce az analizálást, akkor így putty restart.

    Fekete képernyő és restartot meg sok minden okozhatja.
    Ad ilyen hülye hangot akkor, vagy valami hangot? Havernak így volt a Battlefield játékal, Tony hawkokkal, meg még volt 1-2 játék. Hangkártyát kellett kicserélnie, és jó lett.
    Aztán nekem memória hiba miatt indult újra, de ezt valószínűleg akkor sok játéknál tapasztalnád hogyha ez miatt lenne.

    Sajna nem vok számitógéptechnikus, ezért ebbe szakértelemszerűen nem tudok segíteni csak tapasztalatok alapján. Inkább várj míg valaki tud jobb tanácsot adni. :/
  • mike0013
    #8754
    Hi! Van egy nagy gondom: nem értem miért de amikor elakarom indítani a game-t, feketeképernyő és újraindítja a gépet, eredeti gamma és volt vírusirtás, driver frissítés minden ami csak létezik de semmi változás VALAKI SEGÍTSEN,LÉCCCIIII
  • Muki100
    #8753
    A boltban tudnak adni.
    Az aláírást pedig a beállításaidban tudod állítani.
  • bauer15
    #8752
    ezt hogy teted oda::
    Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, Hiszek egy isteni örök igazságban, Hiszek
    Magyarország feltámadásában.
  • bauer15
    #8751
    valaki tudna adni egy online kódot:
    ?
    nagyon megköszönném
  • Muki100
    #8750
    azt
  • bauer15
    #8749
    az ubisoft reg-et?
  • Muki100
    #8748
    Regisztrálsz és ennyi. Amikor a cd kulcsot kéri NE a starforceosat(amit a single playerhez kér) írd be hanem amelyik úgy kezdődik hogy SC3-
    Sztem próbálkozhatsz regisztrálni webről is, de akkor is ha bejelentkezel kérni fogja a cd kulcsot.
  • bauer15
    #8747
    el akarnám indítani és addig jutottam hogy ubisoft.com és utánna neveket kér és nem tom
  • Atti12
    #8746
    mit akarsz beállitani?
  • bauer15
    #8745
    csá valaki eltudná magyarázni hogyan kell beállítani a versus modod szórol szóra ha lehetne
  • Balumann
    #8744
    ? :S
    windowsblinds? nekem is megy,nem állítottam semmit wb-ben, nekem magától indult be :|
  • Grusi
    #8743
    Nekem igazából nem jött be, de kutakodtam tovább, és rájöttem, hogy a windowblinds zavar be. Ha letiltom wb-ben a splintercell3.exe skinnelését, tökéletesen megy. Azért még egyszer köszi, ha nem csillantod fel a reményt, már rég töröltem volna az egészet :)
  • Balumann
    #8742
    soknak volt hiba ez, és mindenkinek bejött ;)
  • Grusi
    #8741
    Köszi, adok neki egy lövést, hátha bejön :)
  • Balumann
    #8740
    -állítsd át a kompatibilitást win2000-re (indítófájl tulajdonságai), és indítás 640x480-ban.
    -indítsd újra a gépet
    -ha nem jó akkor próbáld sokszor elindítan, majd csak beindul :)

    nekem is volt ilyen hiba és eltűnt
  • bakvarnyu
    #8739
    Elkövettem azt a hibát,hogy nem néztem bele a faq-ba.:]
  • bakvarnyu
    #8738
    Hova teszi a játék a mentéseket?
    Újra kellett tenni a windowst és nem találja a játék.
  • Grusi
    #8737
    Hello, örülnék, ha vki tudna segíteni
    Lekaptam a játékot, megkrekkeltem, ahogy az nfo-ban van írva, de sajnos az indításnál pár mp töltés után szabálytalan művelettel kidob az asztalra. Kipróbáltam az os fixes craket is, azzal is ugyanez a szitu. Winem sp2-es xp, tényleg mindent teljesen jól csináltam meg, volt már vkinél hasonló probléma, illetve meg tudta azt oldani? előre is köszi
  • zsakosfrodo2
    #8736
    Igen, de ha nem rakják annyira magasra a gépigényt (reménykedjünk), ÉS megcsinálják mellé még a Coop-ot is NORMÁLISAN, akkor jó lesz a DA. :D
  • Muki100
    #8735
    Hát azért picit késő lenne már több mint 1 évvel kiadni egy javítást ami amúgy elvárható lett volna alapból, az ubi sokkal szemetebb annál, örülnek hogy milyen szép lesz a DA és ezzel legyen boldog a nép.
  • ghosstt
    #8734
    zzZZzZzZzz
  • ghosstt
    #8733
    nincs kiwel
  • ghosstt
    #8732
    ehh gyertek má versusoznilol
  • NackedSnake
    #8731
    Igen, igazad van. Tobb embernek is akiknek eredeti a jatek fennall ez a hiba(olvastam). Erre a megoldas az, hogy a Ubi kiad egy javitast, amire szerintem meg varhatunk egy darabig..., vagy egy tehetseges programozo(banda) megoldja a problemat, meg ilyennel se talalkoztam a neten. Addig is remenykedve varjuk az 1.06-ot. Udv
  • zsakosfrodo2
    #8730
    A módosított exe is kizárt, mivel eredetivel sem megy (mármint ha nem töröm fel akkor sem megy)
  • NackedSnake
    #8729
    Kizart h a coop a netsebesseg miatt fagy. Lan-on toltam es ugyanez a hiba, max 10 perc es kifagy. Szerintem a modositott exe-vel lehet valami zur. Videokartya drivernek nem hinnem h lenne hozza koze. Ha valaki rajonne a megoldasra, az mindenkepp irja meg. Sok sikert!
  • Muki100
    #8728
    Oda úgy kell bemenned, hogy nem vesz észre kamera. Különben nem tudsz továbbmenni.
  • rcsaby
    #8727
    A japán páján a magyarositás azt irja hogy a központi szerver szobán keresztül lehet bejutni egy másik helységbe.De nem találom a bejáratot.Ott ahol a gépek lemennek a földbe.
  • ghosstt
    #8726
    no mégegyszer--->network name: scct3versus password:versus
  • ghosstt
    #8725
    már hogyne lenne
  • Balumann
    #8724
    nem jó, nincs ilyen szoba
  • bzozo
    #8723
    Itt nézd meg:
    link
  • Gbr
    #8722
    A rakéta állomáson vagyok a hatástalanitó kódokat megszereztem,valahova fel kéne rakni de a térkép nem jelzi és én se talalom,hogy hova kéne az idő meg megy.HELP?
  • Buci0612
    #8721
    vegyél fel msm-n és elküldöm ott is! [email protected]
  • ghosstt
    #8720
    gyertek versus ---> hamachi nN:scct3versus pW:versus
  • hubispace
    #8719
    Megoldott a próbléma én voltam béna még 1xer köszi a mentést
  • ThugEdge
    #8718
    most van egy ilyen megapack,hogy splinti1,pandora,chaos 10000 pénz aszem,sztem ez nagyon megéri,több helyen is láttam