10611
  • mike0013
    #8797
    jó jóó...:) de legalább a bannert (fejlécet) jobban megcsinálhatnád! Ha kell segítség én itt vagyok:) MSN-em PÜ-be kérd ha kell
  • Atti12
    #8796
  • Atti12
    #8795
    ezt legalább én csináltam nem pedig egy phpbb forum
  • Balumann
    #8794
    nem összecsapott ez, hanem csak egy egyszerű oldal. Ő is kezdő még ebbe a weblapszerkesztésbe (én is)... :D
    tudom hogy egy ilyen oldal kb. megtervezésen kívül úgy 5 perc megcsinálni úgy kézzel is, de akkor is jó :D
  • zsakosfrodo2
    #8793
    Ha nem teccik, csinálhatsz jobbat
  • mike0013
    #8792
    elég összecsapott honlap:)
  • Atti12
    #8791
    csináltam egy versusos honlapot www.scctvt.atw.hu Nézétek meg és irjato ka forumba :). kössz
  • Muki100
    #8790
    Akkor lehet starforce a gond. Kapd le az SF removal toolst (google), rakd újra a játékot és akkor talán. Rebootokkal közöttük, természetesen.
  • mike0013
    #8789
    nekem meg a demo sem megy:(
  • Buci0612
    #8788
    Üdv mindenkinek!
    Coop módban sikerült játszani hamachin keresztül egy litván? sráccal! teljesen alap beállításokkal, semmit nem változtattam a gyári beállításokon...
    egy dc se volt pedig kb 2 órát játsztottunk...
  • bdani92
    #8787
    Valaki tudna nekem mentést küldeni a Penthouse pályáról mikor már átcsúszott a drótkötélen mer nekem mindíg leesik a csávó. Előre is köszönöm a segítőkész embereknek.

    címem: [email protected]
  • Muki100
    #8786
    Keress rá, nem rég volt valakinek hasonló problémája.
  • bdani92
    #8785
    Vki nem tudná megmondani h a Penthouse küldetésnél át akarok csúszni a vezetéken és a vezeték közepén a csávó gondol 1-et és leugrik:S. Valaki nem tudna segíteni nekem????:S
  • Balumann
    #8784
    töröld le a teljest és próbáld a demot. (szedd le a faq-ból a starforce removalt, és ha letörölted a játékot indítsd el, és gép restart utána.)

    ha a demo megy, akkor a starforce okozta a problémát.
    Ha nem, akkor azt tudom javasolni hogy próbáld meg újratenni a gépet ha már több hónapja volt újrarakva. Ha ez se segít akkor valamiért a konfigod nem tetszik neki, de kitudja miért (de akkor már szinte biztos hogy nem szoftveres hiba)
    Windows XP service pack 2 és a többi javítás fennvan? (lehet ezek segítenének a problémán)
  • mike0013
    #8783
    az egész játék nem megy. Elindítom, feketeképernyő és újraindítja a gépemet:(
  • Muki100
    #8782
    Azért szép is lenne, ha a magyaríto egyszerre szólalna meg Samu és Grimsdottír hangján :)
  • Balumann
    #8781
    magyarosításnak van egy leírása, olvasd el abból minden kiderül
  • zsakosfrodo2
    #8780
    Csak szöveg
  • Looooser
    #8779
    Sziasztoik 1 kérdésem lenne a magyarosítás az hangilag is levan fordítva vagy csak a szöveg...
  • zsakosfrodo2
    #8778
    Mármint a Coop nem megy el Driver miatt?
  • mike0013
    #8777
    Nekem AGP-s van, szóval nekem csak az jó... de hagyjuk ezt a témát, mert nem ide való. Nah szóval: driver frissítés miatt léphet ki vagy annak köze sincs ehhez. 2-3 hónapja (másik driverrel) simán ment
  • ibrik
    #8776
    De csak PCI-E esetén - úgy tudom, az AGP-s változata jóval drágább.
  • ibrik
    #8775
    Valószínűleg igazad van.
  • Richard90
    #8774
    erre én is gondoltam....
    tudnék is szerezni csak drága 20€---ami még nem is lenne sok de amilyen értéktelen a forint.... így egx "vagyon"
  • Zsoldos
    #8773
    mondjuk 6600gt-t nincs mar ertelme venni szerintem. 7600gs gyorsabb, olcsobb, hidegebb, huzhatobb.
  • zsakosfrodo2
    #8772
    Van akivel működik. Legalábbis próbálgattuk Hamachival és csak 2 ember volt, akivel ment 10 percnél tovább, ill. nem kapcsolt szét. Egyébként előfordulhat, hog amerikai verzióval is hibátlanul műxik a game.
  • vki
    #8771
    Még mindíg nem sikerült megcsinálniuk normálisan? Már rég nem próbáltam, mostanság szedtem elő megint a game-t. Azt hittem, hogy az 1.05-sel ez már megoldották. Ilyet. Azért szerintem egy köcsögség.
  • Richard90
    #8770
    a coop senkinek sem jó (néha elindul, NAGY RITKÁn de pát perc vagy másodperc után szétkapcsol)
  • vki
    #8769
    Hi!

    Most csak nekem szarakszik a COOP, vagy másnak sem jó.
  • mike0013
    #8768
    ok,köszi
  • ibrik
    #8767
    Ha már mindenképpen 6600-ast akarsz venni, akkor inkább vegyél 6600GT-t.
    A GT-ben már GDDR3-as memória van (a sima 6600-asban csak DDR2-es).
  • mike0013
    #8766
    Nekem megvan eredetiben:D (ahogy azt lentebb is lehetett olvasni)
  • mike0013
    #8765
    Nvidia Geforce FX5500 128MB... De hamarosan veszek egy Nvidia 6600 128MB-os videokártyát
  • Balumann
    #8764
    nem fogja senki odaadni, mert akkor nem tud játszani mikor te játszol
    Keress 3 embert, és állítsatok össze egy splinteres csapatot. És játszatok együtt hamachin lan módba.
    Bár mondjuk sokan próbálták, de nem tudnak játszani. Nekem mázlim van hogy ilyen jó ismerősökkel vok körülvéve akikkel így állandóan tudok játszani ^^
  • Muki100
    #8763
    Senki sem fog adni, itt mindenki aki versusozik annak vagy megvan eredetibe vagy szerzett máshonnan kulcsot vagy hamachin játszik.
    FAQ time
  • bauer15
    #8762
    nnoooooo
  • Richard90
    #8761
    Jóember... úgyse fog senki adni
    vedd meg eredetibe a játékot
  • bauer15
    #8760
    NAGYON SZÉPEN MEGKÉREK VALAKI HOGY ADJON EGY ONLINE KÓDOT
  • Balumann
    #8759
    Hát ez a játék nem igen érzékeny az ilyen driver változásokra, én is sok fajta drivert próbálok mostanában, és nem volt ilyen tapasztalatom, de előfordulhat. Hátha ment, és más változás nem volt a gépeden, akkor próbáld kicserélni egy régebbire
    Ati Catalist 6.1-et ajánlom, én felraktam egy DNA optimalizáló drivert is, hogy még jobb legyen.
    Vagy milyen videókártyád van, Ati vagy Nvidia?
  • mike0013
    #8758
    Battlefield 2 simán megy... Amúgy ez a gamma anno ment, azóta feltettem egy driver frissítést lehet, hogy az a gond???