10611
  • Atti12
    #8837
    van egy fájl amiben kikell törölni, aszem, mindjárt megkeresem
  • Bence9292
    #8836
    nem érted... Én hogy tudnék vele másnap játszani? Nekem az a gondom, hogy nem kéri a serialt, mert már régebben megadtam neki a másoltat. Most megvettem eredetibe, de most meg nem kéri az eredetit hiába raktam fel újra...
  • Richard90
    #8835
    nekem is volt már ilyen... kurva idegessítő dolog
    de már másnao tudtam vele játszani
  • Bence9292
    #8834
    Helló! Lenne 1 olyan problémám, hogy neten játszanék a Chaos-al, de azt írja, ki hogy ezt a CD kulcsot valaki már használja. Ez így is van, mert régen a másolttal akartam neten játszani, de nem ment... Na most megvettem az eredetit és újraraktam a játékot, de most se megy... Regeltem 1 accot az ubi.com-on és amikor belépek vele a multiba akkor nem kéri a serialt, mert gondolom a másoltat megjegyezte és nem tudom kitörölni. Valaki segítsen plz, hogy hogyan tudnám... Registry cleanerrel nem ment, és úgy se, hogy újraraktam a gamet!
  • bdani92
    #8833
    Valaki küldje már el nekem e-mail-ban a Hokaido pályánál lévő mentését mikor már átmásuott a szellőzőn mer én nekem nem engedi a game :S! PLZ HELP ME

    e-mail címem: [email protected]
  • Balumann
    #8832
    Huh most tartok az Észak kóreai pályán, sztem már a vége fele vagyok. Az utcákon a háttérbe lövöldözés meg robbanások. Nem tom valaki játszik 5.1 -es hangokon? Egyszerűen alig hittem el. Annyira durva 5.1-es hangja van, ahogy forgatom úgy megy körbe a hang, centire pontosan hallani mindent hogy mi merről szól, megha jön valaki katona valamerről, akkor hallgatni is tudom hogy merről jön... :I
    Grafika is szép, de ez azétr valami eszméletlen :/ Eddig is észrevettem hogy jó, de ennél az állandó erős háttérhajos résznél... hihetetlen
  • llaci63
    #8831
    Üdv! Valaki segítsen légyszi! Kellene egy mentés a bankrablós pályáról, vagy a környékéről! Előre is köszönettel! [email protected] -ra
  • Balumann
    #8830
    jah, majdnem ugyan az, csak ebbe normális katonai fegyverek vannak, kémcuccok, és ilyen komoly helyszínekre kell betörni, meg jobb grafika és értelmesbb inteligencia, és komoly történet. Thief -et 2. pályau tán töröltem, az annyira baromság és hülyeség sztem. Pedig játékmenet elvileg jobbl ene. De hogy zacskókkal folytogassam az embereket, nem tom... ¢.¢ Sztem tetszeni fog ez is.
    Ez biztos hogy nem egy idióüta fps, itt gondolkodni kell, és taktikázni hogy hogyan játszd ki az ellenséget, akik mondjuk nem is számolnak rád. Megadják azt a hangulatot tényleg, hogyha hallanak valamit, akkor gyanakodva, így valami fényt kitalálva odamennek. Van ilyen lámpa is, meg minden féle. MEg eleinte nem hiszik el, hogy ott vagy, félve megnézik. Nagyon bírom :) És akkor elkapom és akkor lehet tőle információt kérni, ami segíthet 1-2 dologban. Ajtókat néha meglehet hekkelni, hogy kinyíljon, az is érdekes, de ha nem sikerül akkor riasztó, könynen el lehet szarni. És akkor jön az ellenség és kinyír :) Mondjuk ezeket is meglehet szerezni az ellenségtől ha sikerül kijátszani és elkapni őket, általába elmondják.
  • Muki100
    #8829
    Ha a thiefet szeretted ezt is fogod, csak itt jobban ki van hegyezve a high tech cuccokra a játék. De különben nagyon hasonlók.
  • RMarvin
    #8828
    Kicsit zűrösen hangzik a dolog, de ha van időm akkor megsasolom.

    Annak ellenére, hogy FPS rajongó vagyok, mindig is a taktikai-osonós vonalát szerettem (SWAT4, Hidden & Dangerous II, Thief-sorozat), az agyatlan lövöldözések sosem jöttek be.

    Még ezt megnézem, aztán azt hiszem visszatérek a Thief-ekhez, mert sajnos újabban nincs épkézláb játék, ami a felsoroltak közelébe jöhetne.
  • Balumann
    #8827
    pandora tomorrow-ban és chaos theory-ban van versus. természetesen a chaos-ba kicsivel jobb.
    Végülis single-be is lehet fps-ként menni, de úgy nincs értelme. Pontosabban előlehet venni a fegyvert és akkor fps nézetbe megy, igaz akor így céloz tehát így lassan megy :D. Tehát nem olyan hoyg a válladnál a gépágyu és meny végig a pályán, csak ott kell elővenni a fegyvert ahol kell, egyébként meg osonni érdemes, meg az hogy kijátszd valahogy az ellenséget. Jókat lehet szórakozni rajta :))

    Multi meg sztem nagyon jó, 2 katona vs 2 kém van, ezt mindig felváltva kell játszani. A katona gránát, akna, meg fps nézetbe gépfegyverrel megy,é s kikell nyírnia a kémet, aki van oson, vagy harcol. Keress rá hogy videók, van belinkelve egy oldal, ahonnna tudsz letölteni egy multis kémjátszmát, nagyon megnyerő játék :)
  • Muki100
    #8826
    FPS mód csak a versus módban van(multiplayer), ott is csak mercenary ként, tehát ott nem fogsz normális FPS-öldöklést látni hisz 2 kém van a pályán összesen ellenetek, és a visszavágóban te leszel kém (TPS).
    COOP csak a 3. részben van, de úgy minden 10. embernek ha elindul.
  • RMarvin
    #8825
    Sziasztok!

    Én még nem játszottam a Splinter Cell-ekkel, mert FPS-rajongóként eleve rühellem a TPS-eket. Az lenne a nagy kérdésem, hogy melyik splinter cell-eket lehet játszani normális FPS módban? (úgy hallottam, hogy a Pandora Tomorrow-t lehet)
    Másik nagy kérdés, hogy melyik részekben van COOPERATIVE mod? (Öreg motorosként az az egy multis mod érdekel...)

    Köszi!
  • K kutya
    #8824
    Hello!A Hokkaido pályán vagyok 3 micket már felszedtem, Nedichet megöltem
    és most a falon lévő szellőzőbe kellene bemásznom de vmijen bug miatt nem, akar.Vki tud nekem dobni egy mentést ezen rész után valahol? Előre is kösz!
    [email protected]
  • mike0013
    #8823
    a hülyék, legalább adták volna mindent magyarba vagy angolba, dehogy összevissza...
  • ibrik
    #8822
    Ja, az Au..n-ban én is láttam 9990 Ft-ért. Az egyetlen dobozban bennevan az első rész és a Chaos Theory angol verziója, a Pandora Tomorrow pedig a teljesen magyar kiadás.
  • Bence9292
    #8821
    Csá! Én a mai napon rendeltem meg a trilógiat! AZ ÖSSZES RÉSZ!
  • Muki100
    #8820
    Csak te vagy olyan jó aki megvette az eredetit és neten is nyomja.
    Mások is vannak akik neten nyomják.
    És tényleg neten a legjobb.
  • Balumann
    #8819
    na, megforgattam 4x és utána rájöttem hogy ha vízszintből nézem és elforgatom úgy 130 fokkal akkor látom a célt... :S Edig úgy vetem észre hogy a célt minden szemszögből mutatja azért köszi
  • Balumann
    #8818
    eddig mindig mutatta, most nem :/ és minden részt látok a pályán, tehát nem tom miért nem mutatja. lefényképezem pil
  • Firebat
    #8817
    csak én vagyok olyan jó, aki mevette az eredetit, és neten is nyomja?:D amúgy neten al egjobb sztem
  • ati2002
    #8816
    A cél mindig látható az obsaton belül a térképen piros kocka jelzi.
  • Balumann
    #8815
    nem mert már modnták hogy nem a cracktől van, mert már vitték át crack mellett.

    Én meg most elakadtam, észak kóreás pályán, valamit a rakétával bütyköltem, asszem hatástalanítani kellett volna, és mikor kezdett volna megnyugodni, azt mondta hogy mégis aktiválták a rakétát és lekell állítani. És valami luncher battery, vagy rakéta energiaellátónál próbáljam meg, amit fogalmam sincs hol van, obsat nem mtuatja a célt... :S
  • mike0013
    #8814
    ez a winima ohadt jó:)
  • Bence9292
    #8813
    Hát kicsit elszartam azt a keretet a Microsoft-os szöveg köré
  • Bence9292
    #8812
    Na Balu megnézted, hogy neked megy-e a CRACK-el a Penthouse-on az átcsúszás a tetőn az egyik házról a másikra?


    _____________________________________________
    |Miatyánk Microsoft, aki a merevlemezen vagy.|________________
    |Szenteltessék meg a te wondows-od jöjjön el a te frissitésed,|___________
    |legyen meg a javitókészleted, miképp a wondowsban aképp az office-ban is.|____
    |Mindennapi MSN-ünket add meg nekünk ma és bocsásd meg a mi kalózmásolatainkat,|
    |miképpen mi is megbocsátunk a t-comnak. Ne vígy minket az IBM-hez, de_________| |szabadíts| meg az OS/2-től mert tiéd a dos a windows és az__________|
    |office! __|
    Mind örökkön örökké!___________________________________|
  • Bence9292
    #8811
    Köszi András!
  • zsakosfrodo2
    #8810
    Vki másnak is volt már ez a probléma, nézz vissza, leeht hogy írtunk rá vmit...
  • MuadDibX
    #8809
    sziasztok! nem tudjátok miért van az, hogy ha bizonyos tárgyak mögül adott szögben nézek az égre, az totál eltűnik és egy nagy darab feketeséget látok? másnak is van ilyen gondja? vagy ez esetleg a crackelés mellékhatása lehet? pls, aki tud segítsen! nem halálos baj, csak elég idegesítő :)
  • Balumann
    #8808
    jah
  • ati2002
    #8807
    A crackelt változatban gond nélkül túl mentem azon a pályán, tehát az nem lehet gond elvileg.
  • Balumann
    #8806
    én már átvittem azt a részt, de sűrűn mentek, úgyhogy majd megnézem megint. Én azt a részt akkor vittem át mikor nem volt még crackelve a játék. Most majd megnézem hogy most jó-e crackelve, mert elég gyanús ez. Főleg hogy az összes fájl, pályák is levoltak védve starforce-val tehát midnent felül kellett írni sznite.
  • Bence9292
    #8805
    [email protected] THX!
  • Buci0612
    #8804
    irjatok egy email cimet és elküldöm a mentést, ha még ébren leszek (tegnap whisky cola party volt a koleszban, beteg vagyok ... :D )
  • Bence9292
    #8803
    Csá! Én is ezzel szenvedek!!!
  • K kutya
    #8802
    Hali! Engem is a Penthouse pályán lévő Axe reklámos átcsuszás érdekelne!
    Olvastam, hogy más is küzdött a problémával,igy ha vki tudja a megoldást megköszönném!!
  • Atti12
    #8801
    na msot nézzétek meg az oldalt, kicsit frisitettem rajta :). Videok még nincsenek meg szaraxik a gépem és nemtok felvenni :(. És légyszi regeljen mindeki a forumra
  • Atti12
    #8800
    igen, azért, mert ez még csak egy ilyen béta féleség, lesz még rajta sokkal több minden (pl: videók) csak mostanába annyira szagatok hogy nem tudok felvenni, de ha mondjuk balu venne fel akkro azt is felvenném, meg frodo is vehetne fel mert nekik
    erősebb gépük van :D
  • Muki100
    #8799
    Mondjuk nems ok látnivaló van rajta. A banner pedig hát....fura de nem rossz :D
  • zsakosfrodo2
    #8798
    Szerintünk a banner is jó. A célnak megfelel. Nem azért készült a honlap hogy kritizáld, hanem azérthogy látogasd meg. Véleményedre nem kiváncsi senki. És ha banner kell ugyse hozzád fog fordulni, mert azt én is tudnék csinálni. És ő csinált egy olyat amilyen neki tetszik, mert ő készítette az oldalt.