10611
  • zsakosfrodo2
    #9037
    Sajna ez sem feltétlenül igaz, de egy próbát megér. :D
  • Richard90
    #9036
    azt a verziót honnan szedted le? vagy kaptad kintről? mert sztem az amcsi verzióval működne a coop mod
  • k8bal
    #9035
    akkor hol a gond?! Szedd le az amerikai javítást...
  • Caleb OoOff
    #9034
    Ja tom amerikai verzióm van
    Remélem menni fog...:S
  • Caleb OoOff
    #9033
    Hello! A köv. a problémám: amiko elindítom a patch telepítőjét ezt írja:
    'This patch has been prepared for Europe, Middle East, Asia version of SC3 and seems incompatible with the version you have'
    Mi lehet a gond?
  • Travelos
    #9032
    köszi mindenkinek, megtaláltam, tényleg ott volt, csak elkerülte a figyelmem.

    két éjszaka alatt végigjátszottam, nagyon zsír volt, nem tudtam abbahagyni, most kezdem a Pandora Tomorrow-t
  • Balumann
    #9031
    és próbáld ki előbb játékba hogy mi micsoda, ha nem tudod ott, akkor kérdezd meg, és utána állítsd el hogy tudod mi micsoda. Ezen meg csak nevetni tudok, hogy megtaláltad a beállítást, és amit tudtál hogy micsoda, azt beállítottad, a hasznosabb dolgokat amik kellenek a játékba azt meg elállítottad? :D
  • Balumann
    #9030
    van egy olyan (asszem), hogy reset to default, visszaállít mindent alapra. Nyomd rá, és sztem semmi értelme átállítani valamit is, főleg hogy nem is tudod mit mire rak.
    W S A D, E - fegyver elő vesz, Space ugrás, C gugolás, shit - használ, görgő fel - gyorsabbulás, Q - falhozsimulás, görgő le - lassabbulás, Tab és a számok nézet váltás, stb.
    Sztem ennél jobban nem lehet beállítani, pont minden ott van ahol kell.
  • Travelos
    #9029
    tűzgombbal vettem elő
  • Travelos
    #9028
    vagy úgy veszem elő, hogy TAB és ott kiválasztom a tárgyak között, vagy nyomok egy tűzgombot.

    TAB-ra semmit nem csinál ha elő van véve a pisztoly

    E? sajnos én átkonfigoltam, de E-re nem emlékszem :(

  • Indigo
    #9027
    Azzal amivel elővetted (ha jól emlékszem alapbeállításban E bill.) Ha automatikusra van állítva a fegyver-elővétel, akkor is E.
  • Muki100
    #9026
    Gondoltál rrá hogy ugyanúgy ahogy elővetted?
  • Travelos
    #9025
    a Splinter Cell első részében hogy lehet elrakni a pisztolyt? mert ha elő van véve se nem fut, se nem ugrik, se a leltár nem működik, és még a cselekvés gomb se minden esetben.
  • zsakosfrodo2
    #9024
    Ara sajna a link rossz.... majd beteszem éééén! De az előző kommentet olvassátok hozzá!

  • Atti12
    #9023
    nah versusoztunk ma is :D:D:D. Megnyertünk egy meccset és az öröm látszódik a mercek arcán. Hát nem gyönyörü kép?:

    :D:D:D:D:D::D:D
  • Richard90
    #9022
    jaja, nekem eredetiben van még és soha nem sikerült normálisan játszani a coop-pal
    egyszer sikerült egy gyerekkel, de szét is kapcsolt :(
  • Balumann
    #9021
    De ez majdnem biztos, hogyha hamachival nem megy, eredetivel sem fog menni az ubi.com -on!
  • Balumann
    #9020
    én még csak tűzfalat se használok, nem hogy routert, és vagy 6 emberrel próbáltam, 1-2 emberrel nem 1x, és emlékeim szeirnt 2 percnél tovább nem sikerült még játszanom -.- Bá az a 2 perc miatt elöször akkor léptem ki, mert nagyon szar 10 fps-be játszani... (és állandó 10 fps, nem lassul be ha mondjuk valahova máshova nézek, vagy több dolog történik, főleg hogy 640-esbe midnen levéve ugyan úgy megy, biztos hogy nem a géppel van baj, és biztos hogy nem a netsebességemmel, mert sztem elég gyors a netem hozzá ... :/
  • Muki100
    #9019
    Próbát mindenféleképpen megér mert jó a coop, de elég szomorú volt látni 20 embert a coop csatornában és mind azon siránkozott hogy wadefakk why isnt this piece of shit working. És az is gond hogy a profi usernek sem feltétlen sikerül működésre bírni, ubi fórumán rengeteg ilyen volt, hát így az átlag embernek meg odarakják ott meg pláne ritka hogy elinduljon. Nem mintha portnyitogatáshoz annyira profinak kellene lenni mondjuk de ahhoz ne kelljen már majmolni hogy játszani lehessen egy kész játékkal nem?
  • Rage47
    #9018
    aham kösz, lehet h megprobálom:D
  • Muki100
    #9017
    Azt, hogy nem megy egyszerűen. Az emberek 20%a tökéletesen tud coopozni, másik 20% disconnectekkel és alacsony fpssel, a többi pedig egyáltalán nem. Ez patchtől és attól hogy warez vagy eredeti független. Van aki megvette és így se megy neki, router tűzfal minden egyéb nélkül se, van akinek minden szar van és így is vígan coopol.
  • Rage47
    #9016
    Az mit jelent a faq-ban, hogy a coop nem megy normálisan?
  • Richard90
    #9015
    na akkor kezdhetem 3.-ra elölről.... na mindegy
    kösza választ
  • zsakosfrodo2
    #9014
    Ha jól emlékszem, akkor van egy hapsi egy irodában az előtt a szoba előtt, ahol a célszámítógép található (ahonnan az infót kell megszerezni). És asszem ő tudja, de ahhoz le kell ütni (előbb elkapni, aztán leütni) :D
  • Richard90
    #9013
    a 4. pályán járok (már rég kiakasztottam de az összes missziót 100%-ra akarom csinálni)
    és vagy egy olyan másodlagos feladat, hogy ki valójában milan medich...
    egyszer már megcsináltam... de akkor azért nem lett 100Í%mert megtaláltak egy testet, de fogalmam sincs hogy csináltam meg azt hogy kiderítsem ki is valójában medich
    a válaszokat előre is köszönöm
  • zsakosfrodo2
    #9012
    Az hogy vannak akiknek megy nem eredetivel is meg eredetivel is, meg vannak olyanok is akiknek nem megy nem eredetivel és eredetivel.
    Szóval nekem sem eredeti, sok olyannal próbáltam akivel nem volt jó, de egy emberrel működött ugy, hogy nem szakadt emg, csak ujraindult a gépe játék közben. De ha nem indul ujra, végigjátszukl az biztos.
  • galler
    #9011
    ááá akkor most mi az igazság???
  • mike0013
    #9010
    Engem még egyszer sem kapcsolt szét és nem egyszer játszottam... (eredetivel)
  • Balumann
    #9009
    semmi baj :(
  • Muki100
    #9008
    Bocsi a mai versusért de áramszünet volt :(
  • galler
    #9007
    Nem értem hogy voltak képesek ezt elrontani?
    Ejejj ubi....
  • Balumann
    #9006
    igen :-(
  • galler
    #9005
    Egy kérdés: Most akkor a coop eredetivel is szar? (szétkapcsol)
  • Balumann
    #9004
    mármint jobbak ellen is
  • Balumann
    #9003
    Jah, és nagyon sok a profi külföldi rajta :)
    Kb. 2-3 hónap kemény játék mire belejösz, és megtanulsz életbe maradni a játékba :D
  • Indigo
    #9002
    Én is gondolkodom rajta hogy megveszem a trilógiát. Kicsit szégyellem, de soha nem volt szerencsém SC-hez, csak valamelyik nap kipróbáltam az első rész demóját és nagyon tetszett :))
    Egyébként mennyire felkapott a multija? Játsszák még sokan?
  • Nemcso
    #9001
    És mivel ha vesznek, akkor szerintem mindíg túlvásárolnak a hiperek (pl. Tesco és Auschan), amíg a keszletük el nem fogy nem is engednek az árakból.
    Sokszor láttam, hogy amíg pl. a CD Galaxisnál a játék már az eredeti ár harmadáért vásárolható, az említett áruházláncokban még mindíg az eredeti áron búslakodnak a polcokon. Röhej, akárhogy is nézzük.
  • Balumann
    #9000
    De 3000-ért tényleg megéri, hogyha tényleg elszarják a multiját a sc 4-nek, akkor lehet hogy elgondolkozok ezen (vagy várok hátha az sc4 miatt lejebb megy az ára) :|
  • Balumann
    #8999
    tesco is majdnem mindig rátesz :D
  • Nemcso
    #8998
    A Tesco drága hely ilyen szempontból. CD Galaxisnál is csak 8990.