10611
  • Balumann
    #9082
    én (mi sztem) inkább maradok a cracknál, de köszönyjük
  • Balumann
    #9081
    akkor olvasd ubi -n, hogy hány embernek nem megy a coop, akik megvették eredetibe. A CD kulcsnak semmi köze a coop működéséhez, akik megvették, nagy részük ugyan úgy nem tud játszani vele se lan-ba, se online-on.
  • tarnail
    #9080
    Tegnap rájöttem hogyan lehet megkerülni a védelmi rendszert a másolt játék esetében, és működik. Akit érdekel, annak leírom hogyan kell, bár úgy látom, sokan már megvették.
  • mike0013
    #9079
    csupán onnan tudom, hogy akivel eddig játszottam és eredeti kulcsa volt azzal végigvittük a pályá(ka)t... és van tűzfalam és routerem is szal... na ennyit erről
  • Balumann
    #9078
    banner alatt látsz egy ilyet: "ELŐSZÖR EZT OLVASD EL ÉS UTÁNA KÉRDEZZ!" <- erre katt! ;)
  • Balumann
    #9077
    tűzfal/router sem hiszem, mert én játszottam olyannal is, akinek szintén nem volt egyik se, nekem se volt.
    Próbák alapján kiderül, hogy van akivel kicsit többet sikerül menni. De hogyha valakivel hamachival egy métert nem sikerül menni disconnect nélkül, akkor neten se fog menni eredetivel se.
    Gépnek szintén nincs köze hozzá, nekem nem akad single-be se a játék. Mikor coopoztunk akármire állítotam, még 640-esen is ugyan úgy akad, pedig mind2-en átállítottuk akkor. Szar volt ugyan úgy!
    Tehát nem tudom mi lehet az oka a coop rejtélyes nem működésének, de nem hiszem hogy csak azon múlna hogy ki tud jobban imátkozni, valami megoldásnak biztos kell lennie :( De ezt mondjuk már az ubina kkellett volna kijavítani, nem tette meg (és úyg néz ki nem is fogja)
  • Richard90
    #9076
    online cd kucslra gondolsz?
    mert ha igen akkor senki nem tud küldeni
    ha nagyon akarsz játszani vele vedd meg... pont most ment le nagyon az ára
  • shenmu
    #9075
    hy!Tudna valaki küldeni egy cd kulcsot kizárolag otthoni fogyasztásra e-mailben? [email protected] Köszi!
  • Muki100
    #9074
    És ezt te mégis miből feltételezed? Ha érdekel semmi köze ahhoz hogy eredeti vagy nem. Tűzfal/router setuphoz annál inkább.
  • TYME
    #9073
    Készítettem egy szervert ha ráértek nézzetek be
    Hamachi Szerver
    Név: SCCTX
    PW: SCCTX
  • Richard90
    #9072
    hát nekem itthon lanon SEHOGYSEM MŰKÖDÖTT pedig eredetiben van mega game
  • mike0013
    #9071
    hát... csak ez egy virtuális LAN nem ugyanaz mintha két gép lenne összekötve és sokkal nagyobb az esélye a két eredetivel játszó játékosnak, hogy menjen rendesen a CO-OP
  • Richard90
    #9070
    jajjj most nem mindegy hogy eredeti-e :@
    lanon mennem a game :/
  • mike0013
    #9069
    Csatlakozom a többiekhez! Csak nekem van egy megkötésem: eredetivel gyertek játszani:)
  • Richard90
    #9068
    akinek van kedve coopozni azzal játszhatnánk egyet hamachin keresztül...
    akinek van írja be ide a szoba nevét és akkor megyek (egy próbát megér hátha működik)
  • TYME
    #9067
    Nem jön valaki hamachin gémelni akinek van kedve írjon mailt akinek nincs az is jöhet :D
    [email protected]
  • mike0013
    #9066
    legegyszerűbb: kipróbálod, hogy mi az
  • Atti12
    #9065
    a versus az a multiplayer
  • Travelos
    #9064
    ezt tőlem kérded? ne haragudj nem tudom mi az, simán az egyjátékos mód beálításainál van a hangokon belül
  • Balumann
    #9063
    versus-ba?
  • Travelos
    #9062
    mondom, hogy 2 lehetőég van, igen vagy nem, nincs csuszka
  • mike0013
    #9061
    gondolom a beszéd hangereje vagy valami iesmi
  • Prince007
    #9060
    Akkor passz.
  • Travelos
    #9059
    az az anyanyelvi beszéd, de ez alatta van 3 sorral.
  • Prince007
    #9058
    Ha jól tudom ezzel a beállítással az ellenséges katonák a saját nyelvükön beszélnek.
  • Travelos
    #9057
    szóval egyszerűen csak beszéd, ez a neve a magyarosított verzióban

    mi az?

  • Travelos
    #9056
    a beálításoknál az audioban van egy olyan beszéd. alapból nemre van állítva, az micsoda?
  • mike0013
    #9055
    csak az egyiknél, de nem volt vészes, másiknál egyáltalán nem
  • Balumann
    #9054
    és nem akadt?
  • mike0013
    #9053
    ma reggel 2 amcsival is játszottam és mindakettővel jó volt! Egyikkel abbakellett hagynom, mert bekapcsolt a vírusirtóm:(((... A másikkal viszont végigtoltuk Panama-t:D
  • zsakosfrodo2
    #9052
    Ha nem működik a coop mód, az nem feltátlenül jelenti azt,hogy mással nem működik!!! Amikor én aktívan próbálgattam játszani vele, akkor arra a következtetésre jutottam, hogy van akivel jó, és van akivel nem, de nem lehet megmondani, hogy kivel jó biztosan, és kivel nem. Akivel nem volt jó, azzal is a legjobb eredményünk az volt, hogy sikerült végigvinni a Tutorial mapot. Azzal akivel meg működött csak egyszer próbáltuk sajna, pedig ment rendesen, max egy picit akadt a lagg miatt. Szóval csak próbálgassátok, hátha összejön, és nektek jó leszen :)
  • Richard90
    #9051
    sajna nekem nem működik a coop mod pedig szívesen játszanék :)
  • mike0013
    #9050
    Ha valaki akar Co-op ozni velem az szóljon!:) (Lehetőleg eredetivel)
  • Samspye
    #9049
    De azt nyomtam és ott hol? A nehézségi szinteknél nincs . Utána elmondják mit kell csinálni majd a küldetésbe és a felszerelés kiválasztása. És nincs ilyen, hogy elite mód :S
  • k8bal
    #9048
    new game...
  • Samspye
    #9047
    Sziasztok!

    Végigjátszottam a SCCT-it 100%-ra hogy tudom az elite-módot vákasztani?

    Köszi!
  • Balumann
    #9044
    még jó hogy nem én válaszoltam, elfelejtettem benyomni a mehet gombot Én se értettem
  • Muki100
    #9043
    Frodo ott volt egy hirdetés amire válaszolt Richard90 csak pont a a válasz gombot nem nyomta meg előtte és nem téged fenyegetett -.-
  • TYME
    #9042
    HY!
    Tudtok mondani egy hamachi szervert ahol általába vannak. Elöre is thx
  • Richard90
    #9039
    hűha nem adod fel :D:D