10611
  • ati2002
    #9122
    A crack fájljait egyesével másolgasd át, ne egyszerre.
  • Muki100
    #9121
    a vindózer KB917422 számú frissítését próbáld letörölni
  • Balumann
    #9120
    Próbáld használni a FAQ-t!
    -játék feltelepít, patch, crack.
    -indít
    Ha csak kilép az asztalra, nem indul el,vagy hibajelentés küldése, próbáld többször elindítani. Gép restart, meg ami eszedbe jut =) És elfog indulni.
  • xenor
    #9119
    Szasztok! Felraktam a RELOADED féle változatot a leírtak alapján, de nem indul el sehogy, és semmi hibát sem jelez . Már egyik elöző verzióval végig toltam a játékot, szóval nem vagyok teljesen gyík, de ez a verzió sehogy se akar elindulni. Esetleg ha valaki tudna valami okosat mondani azt előre is megköszönném!
  • Atti12
    #9118
    -.- :D
  • Atti12
    #9117
    itt találsz egy kis bevezetőt de nem annyira részletes ahogy te gondolod . Sajna csak ezt tudom
  • ati2002
    #9116
    SplinterCell.hu
  • mate000
    #9115
    szasztok.arra kérnélek titeket hogy valaki leirná nekem a pandora tommorown-nak és a chaos theaorynak a törtnéetét:Delöre is köszi.
  • Makkmag
    #9114
    Szinte biztos, hogy a VGA lesz a gond.
  • mike0013
    #9113
    necces! valószínű, hogy amiatt... nekem egy geforce FX 5500-asom volt és újraindítgatta a gépet, vettem egy ati 9600 pro-t és semmi gond! szal vagy próbáld a driver frissítéssel, de ha azzal nem megy akkor maradt a videokártyacsere...
  • Katja
    #9112
    Geforce3 TI200
  • mike0013
    #9111
    nekem is ez volt egy darabig! Csak nekem folyton újraindította a gépet... Mondd mien videokártyád van!
  • Katja
    #9110
    Sziasztok!

    Feltelepítettem a játékot ahogy kell, el is indult egy picit játszottam is vele. Most kapcsoltam újra be a gépet és hiába próbálom elindítani, be jön a start game és után nem csinál semmit! Mi lehet a gond szerintetek?
  • mike0013
    #9109
    Örülünk! Bye!
  • ViktorMSC
    #9108
    sztem ez a világ legjobb játéka
  • ViktorMSC
    #9107
    csasztok
  • Balumann
    #9106
    nekem meg már fogalmam sincs, régen volt :|
  • ati2002
    #9105
    ügyi vagy! :DDD
  • tarnail
    #9104
    Telepítsd a játékot! Ha futtatod, kéri, hogy indítsd újra a gépet. (ha nem, hanem a kulcsot kéri, akkor kattints az Exit-re)! Újraindítás után patcheld a játékot az 1.00 to 1.05 patch-csel! Ezután a www.gamecppyworld.com-ról töltsd le az 1.05-ös cracket, crackeld be, és a játék nem kér kulcsot, hanem már fut is.

    Fontos: a gamecopyworld-ön 2 crack van. Van egy "normál", és van egy OS fix. Nekem az OS fix-szel nem működött, maradj a normálnál! Ennyi. :)
  • Ny Papa
    #9103
    Köszi.Sikerült
  • mike0013
    #9102
    nekem nem szólalt meg, mert OCP-vel kilőttem a lézert
  • Ny Papa
    #9101
    Köszönöm a segítségedet. Sikerült
  • Ny Papa
    #9100
    Köszönöm szépen a segitséget.Sikerült
  • Muki100
    #9099
    Bankon asszem ugyanoda kell kijutnod ahonnan jöttél. Mondjuk ki a kerti ajtón és kirohansz a kezdőhelyre. Ez a legegyszerűbb.
  • Ny Papa
    #9098
    Látom hova kéne jutni,ott a piros kocka de nem találom,hogy hol van. Ugyanis kezdő vagyok.
  • Ny Papa
    #9097
    Köszi szépen megpróbálom
  • Balumann
    #9096
    nézd az obsat -ot, vagyis a térképet, és látod hova kell jutni. Kijutáshoz meg állj a kijárathoz és ott rákell nyomni asszem exit, vagy most hirtelen nem tom.
  • Ny Papa
    #9095
    Eljutok a kimentési póntra és tovább nem megy
  • ati2002
    #9094
    Miután a széfből megszerezted a cuccokat, kifeléjövet a riasztó mindenképpen meg fog szólalni, neked addigra már csak az a dolgod, hogy eljuss a kimentési pontra.
  • Ny Papa
    #9093
    Segitséget kérek. Bank végén, a páncél ajtón, hogy lehet kijönni, hogy ne riaszon, nem tudom végig játszani,Ha valaki segítene megköszönném.
  • TYME
    #9092
    én a magyaritas.hu-ról szedtem és jó az 1.05-s patchel én is így játszok és szerintem nagyon jó lett.
  • Richard90
    #9091
    a magyarítás tudtommal nem kompatibilis az 1.05-ös patchel
    amúgy 3000ft
    check this out
  • shenmu
    #9090
    engem érdekelne.meg van a crack hozzá meg a patch a magyarositás de hiányzik a cd kulcs ha tudsz jobbat írj!
  • shenmu
    #9089
    nem tudom milyen cd kulcsot akar.felraktam a játékot,a 1.05 patchet, a magyarositást újra bootoltam aztán kér valami cd kulcsot.igzából csak kiváncsi vagyok rá.az elöbbiben is csak az elsö pálya feléig jutottam.amugy mennyiért adják?
  • Balumann
    #9088
    és hidd el nem azért megy mert ennyire okos meg ügyes vagy ;)
  • Balumann
    #9087
    Amióta a coopról van szó, csak hülyeségeket írsz, és elég idegesítő ez az okoskodás. Valakinek megy, valakinek nem (ennyire jutott mindenki, még a hivatalos ubisoft forumba is megjelenés óta). Ha megy örülj, és mennyél játszani, és ne itt oktass.
    Ha ez lenne a megoldás hogy eredeti játék kell, onlne-on megy, akkor ha már csak annyival játszanának többen mint akik az ubi-n írták hogy nem megy eredetivel, akkor 8x annyian játszanának mint most kb.. nem tom miért nem lehet megérteni. Arról nem beszélve hogy mennyien ez miatt nem vették meg eredetibe.

    "csak ez egy virtuális LAN nem ugyanaz mintha két gép lenne összekötve és sokkal nagyobb az esélye a két eredetivel játszó játékosnak, hogy menjen rendesen a CO-OP"
    -kis visszaolvasás és látod hogy ugyan úgy nem emgy lanon se annak akinek hamachival sem ment
    -semmi köze hogy eredeti-e vagy nem a cd kulcs, főleg nem hogy a játék. Mivel régebben csak kijátszani lehetett, tehát olyan volt mintha eredeti lett volna.
    -sok játékkal játszok multiba, és tudom, hogy teljesen ugyan úgy megy lanba (hamachival) minden mint neten. Tehát ugyan úgy van optimalizálva, és egy alapnet sebesség bőven elég. Tehát szintén semmi köze, hiába gyorsabb a kapcsolat lan-ba.
    Légyszives ne vezess félre itt mindenkit. Logikátlan tapasztalatokat meg gondold végig inkább, meg olvass vissza.
  • Richard90
    #9086
    akkor gyere fel hamachira
    amit a gyerek az előb adott oda gyere be
    SCCTX a pass is ez
  • mike0013
    #9085
    hát... szivacs, nekem még 1* nem szakadt meg a CO-OP
  • Muki100
    #9084
    Köszönjük egy éve rájöttünk ugyanerre. Amúgy van FAQ is.
  • Muki100
    #9083
    Nézd meg az ubi fórumján a support részleget és látod a tömérdek szidást és felháborodást amit az ubi kapott amiért eredeti játékkal nem ment nekik. Van akinek meg tűzfal/routerrel is megy van akinek meg nélkülük se.
    Amúgy ezt feltételezni hogy azért mert nem eredeti nem megy a coop hülyeség, ha így csinálta volna az ubi akkor a versus és a solo miért nincs így "levédve"? Mert a coop sincs ezért.