10611
  • mike0013
    #9202
    ez hülyeség:) kb játszottam már coopban 15-ször és csak egyszer kellett abbahagynom, mert (még a régi gépemen) feljebb vettema grafikát a kelleténél...
  • Irvine1990
    #9201
    na léptem aludni majd még firkantok ide cső all
  • Balumann
    #9200
    hm. Kipróbálhatjuk majd. Bár én már 640-esbe is próbáltam hogy mindent amit lehet levettem és akkor is szaggatott meg disconnectelt :S (2 emberrel próbáltam így). Mindenesetre megpróbálhatom megint.
  • Irvine1990
    #9199
    Na szóval bele mész a coop modba utána a setings azon belül az advance és ott álicsd át a shadow resolutiont low-ra aztán a anisotropic filtering-et meg álícsd át none-ra ha kész save és már jónak kell lenie.

    Nekem is szagatot régen mikozben ment a game meg pár perc után disconektet írt ki de már nem írja ki és szerintem ez lesz a megoldása.
    GOOD LUCK!!!
  • Irvine1990
    #9198
    próbáld meg azt nekem is álandóan disconetktet írt ki hogy ki kapcsolod a coop setingszben a valamijen filtert meg az árnyékokat (shadow) én ezeket ki kapcsoltam és hibátlanul müködik nem tom nálad sikerül e de próba cseresznye
  • Atti12
    #9197
    állandó disconnect, szaggatás, se neten se lanon nem jó. (Van egy két szerencsés ember akinek megy, de ez ritka )
  • Irvine1990
    #9196
    mért mi baja mik a tünetek?
  • Atti12
    #9195
    nem müködik rendesen a coop.
  • Irvine1990
    #9194
    Hello!

    COOP modba nyomulnék csak kéne pár magyar fenegyerek akivel lehet nyomunli és stb, stb.
    Szal azt szeretném hogy ha van ojan aki COOP-no szokot nyomulni az vegyen fel msn-re([email protected]) és meg beszéljük.
    Figyelmeteket is előre kösztönöm.
    -/Splinter Cell legyen veletek!!!/-
  • Therealmike
    #9193
    Köszi! De ezeket már megtaláltam. Nekem az a gondom, hogy az elkészült pályámhoz nemtudok se nevet, se leírást, se képet adni, amit a versus-ban a pályaválasztáskor látunk. El tudná nekem valaki mondani hogy ezt hogyan lehet megtenni?
    Köszi
  • Muki100
    #9192
    On the DVD, in the directory Support\Versus Map Editor, you will find two subdirectories :
    - "Plugin" contain 3DSMAX plug-ins that you can install manually (copy the plug-in in the plug-in subdirectory of your 3DSMax installation directory.
    - "Documentation" contains some acrobat files with a complete documentation on how to use the editor.
    It also includes this readme file.
    The other documents refer to :
    * Map building Overview
    * Best practices modelling brushes
    * Convert To StaticMeshes (About usage of ConvertToStaticMesh contextual menu)
    * How to Convert PandoraTomorrow maps to ChaosTheory
    * Geometric Event usage

    Finally, please note a specific forum dedicated to the editor's users is available at
    http://forums.ubi.com/eve/ubb.x?a=frm&s=400102&f=256107605
    csak a readmet kell elolvasni
  • Therealmike
    #9191
    Bocs! Nem válasz! Kérdés
  • Therealmike
    #9190
    Senki sem tudja használni a splinter cell versus editort?
  • Seagal
    #9189
    Köszi, már megoldódott. Nem crackeltem egyébbként patchelés előtt, csak nem volt szabad újrainditani a gépet a telepítés után.
  • Samthek
    #9188
    patch-et csak akkor tudsz rá felrakni,ha még nem crack-eled meg,úgyhogy:
    1.telepítsd a gamét, 2.rakd fel a patch-et, 3.crackelj.
  • Samthek
    #9187
    oks.köszi.sikerült megnéznem
  • Seagal
    #9186
    Sziasztok, tudna valaki segíteni? Felraktam a Reloaded féle verziót, de nem hagyja felrakni a patchet, azt irja ki, hogy valami szart nem talál a TEMP mappában. Van valakinek valami ötlete? Köszi.
  • ibrik
    #9185
    ...\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\Data\Videos\
    Ebben a mappában találod az összes videót .BIK formátumban, amelyeket a RAD Game Tools-al (binkplay.exe) tudod megnézni (interneten rengeteg helyen megtalálod).
  • Samthek
    #9184
    há vazze,tegnap este elértem a játék végére,amikor a fószer harakirizik,nem hiszitek el mi történt.... LEFAGYOTT A GÉP!! ezt eljátszotta ugyanennél a jelenetnél 5 ször. hatodszorra meg kiírta,hogy az alap profil sérült,kezdjen egy új profilt,úgyhogy nem sikerült megnéznem a záró videót,de nem is fogok nekiállni mégegyszer az is biztos!valahogyan nem lehet megnézni a záró videót?
  • Muki100
    #9183
    Meg lehet azt is csinálni csak nem kell kattintani hanem figyelni hogy milyen lehetséges számok vannak, legrosszabb esetben is 50% esélyed van hogy eltalálod mire lejár a timer. Nekem egyszer volt hogy csak nagyon a végén mutatta a jót, de anélkül is jól tippeltem :)
  • Samthek
    #9182
    nem értem,mit tippeljek,amikor csak 2 számot enged megfejteni,és 4et kéne,valaki segítsen,mert szét b*sz az ideg a játék utolsó pályáján
  • Samthek
    #9181
    már lerángattam egy faszit a 3ikról,de azét meg nem fogadja el
  • Samthek
    #9180
    nem tom,légyszi help!
  • mike0013
    #9179
    tippelj!!!;) amúgy meg nehezítés képpen csinálták így!
  • Samthek
    #9178
    Sziasztok,hogy lehet hogy az utolsó pályán,amikor a retinaszkennert akarom hack-elni ,akkor mindíg csak 2 lehetőséget kínál fel,a faszikat meg leütöttem,és quick save-eltem végig a játékba,most mit csináljak?please help!!
  • Caleb OoOff
    #9177
    Végighúztam a solot (megint), és felfedeztem hogy az utolsó pályán, ha észrevesznek az emberek, ki akarnak faggatni...
    Az lenne a kérdésem, hogy nincs e még a játéban még több ehhez hasonló kis 'érdekesség'?:D
  • Therealmike
    #9176
    Sziasztok! Ha van itt valaki aki tudja használni a splinter cell: Chaos Theory Versus Editort, akkor az legyen szives írja meg nekem, hogy hogyan lehet az általunk megszerkesztett pályának képet, nevet és jellemzést adni, amit a pálya kiválasztásakor látunk?
    Előre is kösz!
  • Balumann
    #9175
    jah én se láttam különbséget :/
  • mike0013
    #9174
    szebb lesz a részletesség
  • Caleb OoOff
    #9173
    Ha beállítom a Pixel Shadert 1.1-ről 2.0-ra, grafikailag az miben nyilvánul meg?
    Akárhogy bámulom a monitort nem látok semmi vátozást..
  • Balumann
    #9172
    nem volt túl megterhelő, gyorsan írok :D
  • Caleb OoOff
    #9171
    Huh értem, látom Balu szereted a kimerítő válaszokat:Dthx
  • Balumann
    #9170
    több dologtól is lehet
    a starforcenak azért kell újraindítás, mert valamit betölt már a win indításakor, beleépíti meg valami hozzáférhetőség kell, ezért kér újraindítást

    Az elindulásban talán az, hogyha sokáig nem sikerül akkor már érdemesebb újra betölteni a windowst mert nem lehet tudni hogy mi marad benn, meg mi zavarhatja meg a védelmet ami miatt nem indul el. Meg ilyenkor újratölti a drivereket meg mindent, és az miatt is lehet.
    (remélem nem írtam hülyeséget)
  • Caleb OoOff
    #9169
    miért segítene az újraindítás? hülye kérdés, de már szásszor láttam h ezt írták:)
  • mike0013
    #9168
    a crack...
  • ptomesz
    #9167
    én feltettem a régi lehuzogatós verziót, majd rá a 1.5 ös pecset, meg külön a reloaded-es cracket. eddig ment. (igaz lekeleett törölni az alább megadott számu windows frissítést). aztán ráakartam tenni a magyaritást ami elvileg 1.5 alatt is szuperál. nos runtime error hibával fejre állt a chaos theory. másnak is volt efféle gondja vagy télleg csak az 1.4 el megy a magyarítás vagy a crack kavar be neki?
  • Balumann
    #9166
    akkor próbáld a battlefield 2-t patchelni ^^
  • Caleb OoOff
    #9165
    patchet még nem láttam ennyit tölteni
  • Caleb OoOff
    #9164
    arra, arra...
  • Balumann
    #9163
    ja nem a telepítésre volt mondva hogy lassú?