10611
  • Maxtreme
    #9242
    Köszi a sok kimerítő választ :)
  • Balumann
    #9241
    Na kipróbáltam, füst-chaff-vilanót tényleg nem lehet 3-ason és 4-esen fegyver elővétele nélkü lhasználni. Nekem az átlátszó köpennyen volt gondom, az viszont megy úgy hogy 3-asra rakod, és nem veszed elő a fegyvert. Annál van az hogy tartani kell egy kicsit.

    Ez már nem ehhez tartozik, ez egy érdekes videó:
    http://www.youtube.com/watch?v=To4_zpGC_Rk
  • Balumann
    #9240
    Sztem ha előveszi a fegyvert akkor mind1 hogy lézerrel vagy lézer nélkül, az látszik a vékony fal mögött sztem. :S De most már nem vagyok biztos, mert igazából nem nagyon mertem elővenni a fegyvert ha tudom hogy nézhet kékkel. :D Engem még úgy is kilőttek sokszor, hogy egy helybe álltam és nem is csináltam semmit :/
    Most elbizonytalanodtam, én úgy emlékszem hogy a quick use az csak úgy van, hogyha gyorsan nyomja nyomom meg akkor azt dobja, ha tartom akor azt amire váltottam. Én legalábbis úgy emlékszem hogy sokat használtam így eleinte, de rájöttem később hogy így nincs értelme hogy hol ezt dobom el, hol azt, ezért már jó ideje nem úgy használom :D
  • Sadist
    #9239
    Az elképzelhető. Bár lehet, hogy az csak passzív érzékelő. Ki kell próbálni egyszer.
  • Muki100
    #9238
    De ha kikapcsolod a lézert és a HBSt nyomod akkor is látszol nem?
  • Sadist
    #9237
    Elektromágneses képen csak akkor látszol, ha valami elektromos cumót használsz (éjjellátó, lézerirányzék, stb.). Ha a lézer ki van kapcsolva, akkor nem látszol. Régebben próbáltam.
  • Muki100
    #9236
    De szerintem akkor is látszol. Annak az a lényege hogy nem hallanak meg amikor előveszed a fegyvert. Bár sose volt alkalmam ellenőzirni magam, de emlékeim szerint akkor is rámlőttek amikor csendben vettem elő és a tetőn álltam.
  • Sadist
    #9235
    Lábadhoz dobni csakis olyan gránátot lehet, amelyiket valamelyik quick slotba raktad. Ha 3-asba vagy 4-esbe rakod, akkor hiába nyomod hosszan a bal vagy jobb gombot, akkor sem fogja a lábadhoz dobni.
    A heart beat sensort is lehet quick use-ra tenni, csak akkor fegyver nélkül először nyomnod kell egy jobb vagy bal klikket, hogy ráváltson, majd elő kell venned a fegyvert.
    Még egy trükk azoknak, akik nem ismerik: Ha hosszan nyomod a fegyverelővétel gombját, akkor nem kapcsolja be a lézert és nem fogsz látszani a zsoldosok elektromágneses képén.
  • bekecs
    #9234
    versus-ba is szivesen nyolmulnék, ha tudnék hamanchi cimeket.
  • zsakosfrodo2
    #9233
    A probléma csak az, hogy hamachival sem megy sok embernek a coop. Van akivel működik (ez valami csoda egyébként...), és van akivel nem. Nincs meghatározva hogy kivel jó vagy rossz. Viszont a Versus-t leeht nyomni hamachin, mi sokat játszottunk, most inkább várjogatjuk a DA-tet és amint kijött, azzal megyünk multiba ^^. Legalábbis remélem... :S
  • bekecs
    #9232
    Hello, skacok
    Olvasgattam pár forumot és ha jól sejtem tört játékkal nem nagyon lehet multiba játszani, főleg nem coop-t. Van egy másik megoldás, a hamachi. Ezt a progit feltelepitettem, tök egyszerű kis proginak néz ki. Ha jól sejtem ez nem úgy mükődik mint egy szerver kereső, tehát pontos cim vagy név és jelszó kell hozzá. Az lenne a kérdésem hogy tud-e valaki ilyen cimeket ahol a scct-t nyomják a hamachival? Az a baj hogy az ismerőseim közül senki nem játszik ezzel a játékkal, ezért szeretném kipróbálni valakikkel. Már jártam egy csomó forumon, de sehol nem találtam hamachi cimeket ahol tudnék játszani.
    köszi, előre
  • Balumann
    #9231
    de hogyha kicsit tartja akkor lehet fegyver nélkül is a 3-ast. Pl beraksz elsőre quick-re egy füstöt, és 3-asra a fényt, akkor menet közbe rávált 3-asra, majd tartja asszem 2 másodpercig akkor azt dobja el. De mondjuk tényleg nincs értelme.
    Az én beállításom majdnem mindig az, hogy 1-esre füst, 2-esre chaff, 3-asra sticky , vagy fény, esetleg átlátszó köp., 4-esre spy bullet vagy alarm. Pályától függ persze hog ymiket érdemes.
  • Makkmag
    #9230
    Tényleg, nem tom miért a jobb klikket nyomogattam :)))
    Köszi :)
    Tiszta hüje vagyok :)
  • Muki100
    #9229
    Az első és második cucc az a "quick use", azaz fegyver nélkül is használható, az egér gombokkal. Mindhárom gránát és a camo suit működik vele.
    Tehát például:
    Item slot 1 (quick use) : Smoke
    Item slot 2 (quick use) : HBS
    Item slot 3: Chaff
    Item slot 4: Alarm snare
    Kiválasztod az alarm snaret, de a fegyvert nem veszed elő. Nyomsz egy bal egérgombot a füstöt fogja eldobni, mert az a quick use. Ha jobb gombot nyomsz nem történik semmi mert a HBS-t nem lehet quick usera tenni.
  • Makkmag
    #9228
    Találkozott már vki azzal a problémával a versusban, hogy bármit állítok be eszköznek amikor fegyver nélkül akarom használni mindig a chaff gránátot veszi elő, és dobja el, fegyverrel rendesen használható ( pl. a füst, csak kézben nem ),
    őrként nincs ilyen problémám.
    A játék újratelepítése, egércsere se oldotta meg, sőt a Pandora Tomorrow-ban ue a helyzet :(((
  • Maxtreme
    #9227
    Srácok a GFX bug a legújabb Fw-el is fenáll?
  • Muki100
    #9226
    Ehh szerintem abban nem lesz köszönet :)
    Amúgy van egy csomó német is ubin csak rá kell kérdezni
  • Irvine1990
    #9225
    Nem nagyon vágom az ijen izéket de akkor marad a versus mod.
    Amugy valamikor össze kéne röffeni és legyilkolni egymást(versus)
    Mert angolokal a makkom tele van nem értek semmit kis szotár mindig az ölembe
  • Balumann
    #9224
    kizártnak tartom hogy 64 vagy 56 kbps -el valamilyen játék is megy rendesen, nekem volt 56-os netem. 1 játékkal tudtam játszani vele rendesen, de az is ultra laggos volt. Még az amőba is laggolt, a jojatek.hu -n :D
    Hogyha valamivel is tudsz játszani az biztos hogy jóval több mint 64 kbps. Egyébként 64 kbp sztem elég ritkán használatos, nem lehet hogy az 64 KB/s? (mert az 512 Kb/s, és azért van egy kis különbség)
  • Muki100
    #9223
    Ezért mondom hogy nem a készülékben van a hiba hanem a coopban.
  • Irvine1990
    #9222
    Másjáték megy hibátlanul.
    Az SC versus is megy hibátlanul azt furcsálom
  • Muki100
    #9221
    Nem amiatt disconnectel, amúgy is instabil. Attól hogy kicsi a sávszéled max lagosnak kéne lennie, de mivel szar a coop ezért ez lenne a kisebb problémád. Próbálj ki valami másik játékot neten előbb.
  • Irvine1990
    #9220
    Hello all!

    Utána néztem vagy is csak el olvastam az igényét a cd tok hátulján
    Minimum 64kb/s kell a játéknak neten lévő játékhoz azé disconektel nekem mert nekem csak 56 van most arra kell rá jönöm hogy növeljem a netem új routert nem akkarok venni az a baj.
  • Irvine1990
    #9219
    jah de az alap net ami faterom gépére megy az gyorsab és a router csak enyit bír szal le lesz cserélve
  • Atti12
    #9218
    nem 56 kb os 512 es vagy 1 megás aszem. Nem tom pontosan
  • Irvine1990
    #9217
    Majd karácsonyra talán össze dobunk pár forintot fateral egy szirály routere.
    De most is megy a game szal nekem anyi is elég de kis telhetetlenség nem árt.
  • Balumann
    #9216
    Jah most a pólus centerbe voltam a közeljövő kiállításon és még mindig sokkba vagyok, most meg nemsokára megyek el megint, úgyhogy csak este leszek.
    Nekem gyorsabb netem van nem megosztott, Chello classic (3Mbit/512kbps)!
    Jah 56 attól félek kevés lesz neki, bár disconnectelnie nem szabadna, sztem élvezhetetlenül laggolna. De sztem 56 egy játékhoz sem elég már, rendes játékhoz :S
  • Irvine1990
    #9215
    56KB/s -os?
    mert nekem ennyivan és még most is néha disconektel és szerintem ez a gond hogy nem elég a net neki de ez csak egy gondolat nem hiszem hogy ez lenne a gond.
    de lehet most álati hülyeséget montam
  • Atti12
    #9214
    megosztott
  • Irvine1990
    #9213
    oké.
    neked mijen internet kapcsolatod van? ugy értem megoszotott vagy egyből a tiédre megy a net
  • Atti12
    #9212
    Balu szerintem nincs otthon
  • Irvine1990
    #9211
    Vagy is hát elöte msn-en ezt a hamchi-t egyeztetni kell ott gyorsabban lehet bonyolítani
  • Irvine1990
    #9210
    Baluman majd akkor jösz coop-on?
  • Irvine1990
    #9209
    jah meg van akkor kész is asszem
  • Atti12
    #9208
    FAQ
  • Irvine1990
    #9207
    Fel vetelek Baluman eről a hamachi-ról kéne pár ínfó mert gözöm sincs mit kezdjek vele de már le töltöttem és fen van a gépen.
  • Atti12
    #9206
    olvasd el mégegyszer a hsz-t. "(Van egy két szerencsés ember akinek megy, de ez ritka )"
  • Muki100
    #9205
    Ja csak tudod az emberek 75%nak sehogy se megy a coop, neked meg igen és te erre azt mondod hülyeség? Ha nem tudsz semmit az ügyről inkább maradnál csöndben...bizonyíték ha ebben a topikban mélyre nyúlsz vagy az ubi fórumra felmész és megnézed hány panasz is volt rá.
  • Balumann
    #9204
    ja de várj nekem nem eredeti, csak hamachival tudjuk nyomni. De ma lehet nem sokat leszek itthon.
    De [email protected] , de a hamachit töltsd le :D (www.hamachi.cc)
  • Irvine1990
    #9203
    Hello all!

    Akkor meg adod az msn címed hogy tudjunk coop-ba nyomulni ?