10611
  • tigeroo
    #9282
    segítség kéne..pl. van kb. 10 méterre tőlem egy sz.gép, lenyomom az 1-es gombot (valami távcsőszerűség),ésha ráviszem a gép monitorára akkor kiírja h scanning..utána kis jeleket mutat...ilyenkor mit kell csinálni?
  • TheBerzerker
    #9281
    Van valami parancs amivel aktiválni lehet a cheat-eket? mert hiába irkálok át bármit is mindig a régi billentyűzet kiosztás marad meg.
  • mike0013
    #9280
    mondtam:D
  • Zsoltika 007
    #9279
    Mivek a galériából lett linkelve a banner ezért nem látni. Frissítéskor megváltoztak a galériában lévő képek útvonalai. Ezért kéne újra linkelni azt..
  • Balumann
    #9278
    nekem még 2 órával ezelőtt is bejött a banner, semmi köze az sg újításnak. Egyébként csak a skin lett újítva.
  • mike0013
    #9277
    az amiatt mert fel lett újítva az SG, aztán...
  • Atti12
    #9276
    hmm.. csak nekem nem jön be a banner?
  • tigeroo
    #9275
    hm, úgy lett 83%-os a ship nevű pálya, hogy (a gép szerint) 1embert megöltem.. az pedig úgy volt hogy hátulról elkaptam a fószert, és a létra pereméhez álltam (fennt voltam valahol) és jobbklikkel lelöktem a faszit, aki persze meghalt...
  • tigeroo
    #9274
    szerintem az ö betű lesz (unreal engine..)
  • Sadist
    #9273
    Vagy a legegyszerűbb, ha benyomod a repülés csítet, átrepülsz a kérdéses részen, aztán kikapcsolod.
    Konzolba fly, ha meg átrepültél, akkor walk. Konzolt már nem is tudom mivel lehet előhozni. Azt hiszem 0, ö, vagy 9-es. Ha máshogy nem megy, keresd meg a C:\Documents and settings\all user\application data\ubisoft\splinter cell\splintercell3user.ini-t és írd át a "console"-t valami másik billentyűhöz.
  • TheBerzerker
    #9272
    Nekem az is jó. Honnan lehet ezt a törést leszedni és mit kell vele csinálni?:)
  • Muki100
    #9271
    Csak a reloadedes töréssel van ez a lecsúszós baj, ha valakinek van azutánról mentése azzal tudsz játszani vagy leszeded GCWről az unlockert és folytatod, de akkor a penthouse kimarad neked.
  • TheBerzerker
    #9270
    Valami bug lehet? Pdig fent van az 1.5-ös patch.
  • TheBerzerker
    #9269
    Azt is próbáltam. Felemeli a levegőbe a lábait kb vízszintesbe és ugyanúgy lezuhan.
  • mike0013
    #9268
    :S ez fura... próbáld felhúzni a lábaidat hátha amiatt...
  • TheBerzerker
    #9267
    Valamiért nem engedi a Screenshot-ot. Na mind. Szóval a Penthouse (3dik pálya) elején fel kell jutni egy tetőre, ahol egy helikopter van. Ott fent van 3 őr meg egy AXE világitó neon felirat. Fel kell menni egy kis létrán a felirat alatt és ahogy felmegyek a felirat elé a létrán le kellene csúszni egy elektromos kábelen és a kábelen ahogy csúszik le Sam a felénél magától leesik. ez nemtudom miért van mert elvileg aját magától végig kellene csúsznia át egy másik épületre.
  • TheBerzerker
    #9266
    Pill mindjárt lökök egyet...
  • Sadist
    #9265
    Egy screenshot sokat segítene.
  • TheBerzerker
    #9264
    Kábeles lecsúszásos dologról nemtud senki semmit?
  • koppim
    #9263
    Tedd fel a magyarosítást
    http://www.magyaritasok.hu/ -ról.

  • koppim
    #9262
    Japánban mikor a célpont leszúrja magát és be kell mennem, hogy életbentartsam, akkor megfagy a játék mihelyt kiakarok ugrani az aknából.

    Másnál is volt ilyen?
    Mi a megoldás.
  • mike0013
    #9261
    menj a mentőcsónakhoz:)
  • tigeroo
    #9260

    mit kéne csinálni?
    nemnagyon tudom "megfejteni", hova menjek még?? (hajó, 2. missön)
    jaés mit kapok ha mindent 100%-ra tolok ki?
  • TheBerzerker
    #9259
    Lenne egy kis gondom... A Penthouse tetején, amikor átkell csúszni az elektromos kábelen az egyik tetőről a másikra a csúszás alatt kb féltávon mindig leleesik mielőtt átérne. elvileg magától kellene átcsúsznia. ez mitől lehet vannak tippek?
  • mike0013
    #9258
    az fontos, hogy amíg patchel nem szabad semmit se csinálni...
  • tigeroo
    #9257
    no nekem megy...csak felpecseltem 1.5-re
    és egy csipetnyi... Splinter.Cell.Chaos.Theory.OS.FIX-RELOADED (crack exe)
  • tigeroo
    #9256
    és ez meddig fog peccselni? (reinstalláltam, most peccsel, 7%, 2perce semmi..)
  • Sadist
    #9255
    Nyílván az a baj. De ez mintha itt le lenne írva.
  • tigeroo
    #9254
    mondjuk lehet h az a problema hogy előbb krekkeltem és utána peccselném
  • tigeroo
    #9253
    dettó

    pedig krekkeltem:D
  • tigeroo
    #9252
    akkor most hogy kéne megcsinálni??

    nekem a patch telepítés kifagy 7%-nál:S
  • Vlala #9251
    Ugyanez nálam is. Semmi, az asztalt látom végig, kicsit homokórázik, aztán visszaáll eredeti állapotba... majd még szenvedek vele, ha lesz időm, vagy megkeresem az 1.4-et.
  • Maxtreme
    #9250
    Megoldódott köszi, visszaolvasás powa
  • Maxtreme
    #9249
    na ezt próba énis:)
  • Maxtreme
    #9248
    Ez a játék fog engem a sírba vinni az 100 :)
    Felraktam/patcheltem/újratöltöttem/katt az exe-re, semmi válasz. Nem ragáll.
    Nem indul, semmi nem történik.
    Hurrá :)
  • mike0013
    #9247
    nekem 1.5 alatt megy:)
  • Atti12
    #9246
    mit ír amúgy?
  • Atti12
    #9245
    Hát elméletileg a magyarítás csak 1.4 alatt megy. De van akinek megy 1.5 alatt is.
  • Vlala #9244
    Houston, I have a problem.
    Elolvastam a FAQt, az alapján próbáltam meg feltenni, miután elsőre nem ment.
    Játék felteleptés - ok
    1.0-1.05 patch feltelepítés - ok
    magyarítás - hibaüzenet (egész elölről, másodszorra nem volt)
    "okosság" bemásolása - ok

    És nem indul. Egyszer már volt fenn, igaz, akkor nem magyarul. Most akkor buktam, hogy magyarul játszhatok, vagy valamit nagyon elnéztem? Esetleg hibásan jöhetett le a magyarítás?
  • Atti12
    #9243
    LOOL :D:D