10611
  • Jinx4169
    #9322
    Hy all! Van egy kis gondom patchelésnél 5%nál megáll a dynamic-pc.umd fájlmál és kiír vmi invalid patch file...-t pedig nem crackeltem nem magyarosítottam előtte és már kábé 3jára próbálom...pls help! thx
  • Sadist
    #9321
    Egész jó, bár én a HUD-ot leszedtem volna a képekről :)
  • ibrik
    #9320
    Talán ha betennél ide egy screenshotot, akkor talán tudnánk, hogy pontosan hol is van ez.
  • Balumann
    #9319
    Tegnap csináltam megint egy versusos háttérképet photoshoppal, nézzétek meg!
  • lafi19
    #9318
    Hello

    Azért írok mert van egy rész a Hoakido(japános)pályán ahol amikor van egy szellőző és nem tud felugrani rá pedig az kellene hogy továbbvigyen a játéban,ez a rész ott van amikor sokan beszélgetnek ott kell megölni az egyik fő küldetés célpontját.
    Mi tegyek ha nem tudok felugrani lehet hogy programhiba,vagy bug?
  • Muki100
    #9317
    mindig az éppen füstölő vagy világító géphez kell odamenni és azt kapcsolgatni
  • Randelz
    #9316
    kösz
  • tigeroo
    #9315
    dvorakot hogy a pibe kell "beindítani"? az info szerint ujra kell indítani úgy hogy ne hevüljön túl (ha jól fordítottam le)

  • Muki100
    #9314
    documents and settinsben megkeresed az ubiaccounts.init és kitörlöd
    nálunk nincs mindenkinek százezres kártyája, de a versusosok többsége (akik ubi.comon nyomják) rendelkezik DA kompatibilis cuccal, ezért mondom hogy nem nagyon éri már meg csak a multi miatt megvenni
  • tigeroo
    #9313
    nincs mindenkinek százezres kártyája
  • Randelz
    #9312
    ha már beírtak egy kódot a coop részhez hogyan lehet azt átírni reinstall nékul mert ha csinálok új accot akkor már nemkéri a kódot
  • Muki100
    #9311
    azért tudod mennyire éri meg megvenni a bugos öreg versusért mikor már mindenki a DAt várja
  • Atti12
    #9310
    hát igen, sajnos nem lehet tudni hogy menni fog e a coop :). kb az emberek 75%-ának nem megy, és csak 25%-ának megy :S. Mindenesetre sztem vedd meg, ha coopozni nem is tudtok, még ott van a versus
  • tigeroo
    #9309
    miiivan?:D ne ilyezgess vazz:D most akarok felmenni nyiregyre hogy megvegyem ::DDD

    hogy haverral toljuk ösziszünetben...negecc má:D

    egyébként egész szellemesek a párbeszédek:)
    főleg a bankos pálya végén (fizetésemelés)
  • tigeroo
    #9308


    itt (ezen a pályarészen) megy egy zene , rádióból vagy nemtom honnan..mi a címe?:D

    penthouse , azután miután találkoztunk az első merc-el..
  • ktomi22
    #9307
    remélem nekem megy :D
    kiprobbalom minny :D
  • Atti12
    #9306
    van akinek megy, van akinek nem. Akiknek megy, azok szerencsés emberek :)
  • ktomi22
    #9305
    Az hogyhogy? még neten eredeti gameval sem megy rendesen a coop mod? :S
  • Randelz
    #9304
    nemfog akadni vagy normálisan menni?
    "és senki se fogja odaadni ;)"-tudom én azt....de egy próbát sztem megért
  • Muki100
    #9303
    nem fog
    és senki se fogja odaadni ;)
  • Randelz
    #9302
    Ja: FAQ "A Coop viszont sem neten, sem hamachin nem megy normálisan!"
    Szóval ha szerzek serialt se fog normáliasan menni?
  • Randelz
    #9301
    van itt olyan valaki aki már nem tolja a játékot multiba mert ha van olyan ember az kölcsönözhetné a multipl. serilját?
    tudom hogy fogom kapni a hszeket hogy biztos nemadja senki, de egy próbát megér
  • tigeroo
    #9300
    váááh, a panama bankos pályán nemtalálom az uccsó gépet ahova fel lehetne tölteni a fék ímélt..

    ideg megöl lassan :D vagy 5x kezdtem újra, minden gépet átnéztem már...
    felével nemis lehet csinálni semmit


    keresek vmi képes végigjáccást
  • tigeroo
    #9299
    főmappán belül a /systembe kell berakni a cracket, erre figyeltél?:D

    én UT2oo3-nál voltam úgy (-2nap a téliszünetből)
  • Muki100
    #9298
    Inkább arra számíts hogy nem indul el, ha mégis akkor laggos lesz, alacsony fpsel indul és sokszor disconnectel.
  • Randelz
    #9297
    olvastam a FAQ-ban hogy hamachival gondok vannak coop módban.nekem már 2x volt olyan hogy disconnectelt ez az a gond ami előfordul vagy számítsak másra is?
  • Atti12
    #9296
    tudomásom szerint nincs
  • Randelz
    #9295
    és nincs rá gomb amit nyomni kell miközben beszélsz mert úgy eség xar ha állandóan kuldi a hangot
  • Atti12
    #9294
    Úgy hogy a hostnak bekell állítania amikor szervert csinál. a sima játékosnak meg az optinosba bekell pipálni a voice akármit, utána babrálni kicsit a beállítással (hangerő meg ilyesmi). Szerintem megfogod találni :)
  • Randelz
    #9293
    hogyanlehet a játék vioce chatelni?
  • np
    #9292
    Nekem az exe fájlt nem irja felül hanem csak bemásolja a másik kettőt felülírta.
  • Sadist
    #9291
    Vágd hozzá valakinek a fejéhez.
  • tigeroo
    #9290
    bejutottam a boss irodájába (közbe rájöttem h hogykell hekkelni)

    de nemtudom hogy mit kezdjek az aranyrúddal(?) amit találtam egy festmény mögött..lál
  • Balumann
    #9289
    faq!
  • Sadist
    #9288
    Amivel elkapod az őrt, kinyitod az ajtót, stb.
  • TheBerzerker
    #9287
    Szedtem le Save game-eket is. ezeket hova kell betenni?
  • Muki100
    #9286
    interact
  • tigeroo
    #9285
    ja, de mivel/melyik gombbal?:D
  • mike0013
    #9284
    ne a monitort szkenneld hanem a gépházat;)
  • Muki100
    #9283
    ha olyan eszközre irányítod az EEV-t ahol több jel is kijön azt meg lehet hackelni