10611
  • mike0013
    #9362
    azon nem gondolkodtál, hogy visszaviszed
  • necroman
    #9361
    Hát,ennyit kell szarakodni, hogy játszani lehessen ezzel a gémmel?Pedig bolti verzióm van.Kb. tizedjére sikerült az install,de nem fut a játék.Most olvastam vissza,hogy nem vagyok egyedül.Ennyi erővel akár crackelt is lehetne,legalább nem bosszanta ennyire.Még próbálkozom kicsit,aztán,ha nem megy,soha többet nem költök tiszta játékra.
  • tigeroo
    #9360
    a játékban néha hallható egy rockegyüttes , amire a rossz arcok "rázzák" magukat:)

    (penthouse, és maria narcissa) az együttes neve KESSHIN , a számok:
    Resonance,One More Regret

    le tudjátok ingyen tölteni őket a weboldalról (sajna még nemtaláltak kiadót..)
  • Qwerty4
    #9359
    hát akkor én hány szezonnal később vittem végig az első részt kb. egy órája
  • Randelz
    #9358
    Na most vittem végig. Igaz a játék szezonjától fél év eltéréste de...ez van. Megérdemelte azt a sok 5/5 értékelést csak a multy nem tetszik. Még egyszer elfogom kezdeni expert-n és várom a Sc:Da-t.
  • Cyberdevil
    #9357
    MSI NX6600Gt 128 Mb 8x AGP,nem hiszem hogy túl húztam volna mert minimumon is ezt csinálja,kipróbáltam más driverekkel is de azokkal se volt jó!!
  • Sadist
    #9356
    Milyen kártyád van? Nem húztad túl, cseréltél drivert az utóbbi időben?
  • Atti12
    #9355
    olvass vissza, lelett irva már párszor
  • mike0013
    #9354
    nvidia kártya miatt..
  • Cyberdevil
    #9353
    Nem tudjátok hogy ezt miért csinálja???
  • Qwerty4
    #9352
    Így hogy nemrég játszodtam a 2.-esel nem tetszik annyira nekem.Valószínű ha sorjába játszodtam volna a részeket akkor enkem is az lenne a kedvenc.
    Így vagyok én a Thieffel, annak is az első része a kedvencem, pedig majdnem mindenképpen elmaradott.
    Ja most jut eszembe, hogy az 5. missziótól(CIA központ) kezdve már van hőérzékelő, nagyon hiányoltam korábban.Csak elég nehéz ez a küldetés, főnleg a szerver után, ha már 2 riadó megvolt.
  • tigeroo
    #9351
    szerintem meg pont az első rész a legjobb
  • TreDoR
    #9350
    Meg a dvd kulcs a korongon van rajta... Erre mit lehet mondani? Nehogy véletlenül a tok belsejében legyen, túl egyszerű lenne!
  • Qwerty4
    #9349
    Azta basszus nemrég fel akartam rakni ezt a játékot, fel is raktam, de csak azt hittem, elkezdtem játszani, jó minden Splinter Cell írja, de feltűnt pár hiányosság:miért nem írta sehol sem hogy Chaos Theory?gondoltam azért mert ragaszkodnak a készítők csak a game nevéhez és az alcímet azért nem tűntették fel.Jó ezen átfutottam, de elég gyanús volt.Még gyanús volt az is hogy csak 1.5 GB maga a játék, nameg hogy 2004-ben játszódik(miközben a Pandora 2006-ban!!!), az is hogy kiképzéssel kezdem, pedig még a Pandorában sem volt kiképzés, akkor a 3. részbe miért lenne.Ugyancsak hiányoltam a hőérzékelőt és a fütyölést is.Gyanús volt hogy a grafika, filmek minősége is szarabb.Eléggé csalódott voltam, miért lehet a 3. rész szarabb a 2.-nál.Majd tegnap este világosodott meg bennem teljesen, amiután végigvittem a 2. missziót hogy ez nem lehet a Chaos Theory, gyorsan a readme-t megnyitottam és kiderült hogy ez a Splinter Cell 1.
    Azért tévesztett meg ennyire mert egy haveromtól aki semmit nem ért az ilyen játékokhoz kaptam rar-al becsomagolt verziót mellette egy Chaos Theory-s képpel és nem is kellett instaláljam.
    Most már mindegy, úgyis kiviszem az első részt8már az 5. missziónál vagyok), s akkor be lesz pótolva a kimaradás, de azért a Chaos-al szívesebben játszodtam volna.
  • Randelz
    #9348
    www.gamecopyworld.com
  • Randelz
    #9347
    Nagyot csalódtam a multy készben a coop laggol és disconnectel és versus meg hát...a merc. elég nagy hátrányba van.
  • Atti12
    #9346
    próbáld meg magyarosítás nélkül
  • Adam II
    #9345
    Valaki tudna adni működő linkeket azokhoz a cuccokhoz amik a telepítéshez kellenek mert a FAQ-ban lévők nem működnek.
  • TreDoR
    #9344
    Ez a game egy rakás szerencsétlenség! Felraktam, leszedtem az 1.05-ös patchet a beépített update keresőjével, lejött, elindítottam, a dynamic-pc.umd-nél v. minél leállt és kiirta, hogy nem egyezik stb., ok, uninstall, install, végre felment a patch is. Bár eltartott vagy 15 percig, közben néhányszor kifagyasztotta a gépet. Elindítom, dvd felpörög, mp3-at hallgattam közben winamppal, az teljesen leállt, még egy firefoxot sem tudtam megnyitni, ez a sz*r teljesen megfogta az egész gépet, nagy nehezen elindul, beállítások, stb. elkezdek gamelni, ok, elmentem, mondom most megnézem a multiplayer modot, létrehozok accountot, és kiirja, hogy a server nem elérhető, sz*rakodok vele vagy fél órát, de semmi... Kilépek, felmegyek magyaritasok.hu-ra, leszedem a magyarítást, elkezdem felrakni, a dynamic-pc.umd megint nem egyezik, a t*köm kivan már az egésszel, újrarakom gamet, mostmár felmegy a magyarítás, ez is eltart egy darabig.
    Elindítom: a splintercell3.exe hibát észlelt, ezért leállt,stb. stb. stb., erre mit lehet mondani? Magyarítások.hu-n az van kiirva, hogy az 1.04, 1.05-ös patchel kompatibilis, a telepítőjében meg már csak az 1.04-es patch van feltüntetve. Majd leszedem valahonnan az 1.04-eset is és megnézem azzal, de ezek után már semmiben nem hiszek... Másik, nem lehet valahol beállítani, hogy mikor berakom a dvdt, ne csinálja ki teljesen a gépet, szal csak az sf-es védelmet ellenőrizze és utána leálljon? Mert szerintem még néhányszor berakom és a dvd írom teljesen ki fog készülni, aztán majd dobhatom ki a kukába...
  • Balumann
    #9343
    :D
  • zsakosfrodo2
    #9342
    Igyekzet húzni az időt, és hát ez lett az eredménye. :D Ezután 44 másodperccel indultam el a tetőröl lefele. :D
  • Muki100
    #9341

    frodó mester érdekes alkotása :D
  • Jinx4169
    #9340
    így se megy azért kösz de emiatt nem fogok winfos reinstall nyomni
  • Atti12
    #9339
    kattincs rá az ikonjára jobb gombal, tulajdonságok/kompatibilitás és ott futattás 640x480 ban. Ha igy se megy akkor win re install
  • Jinx4169
    #9338
    Ati Radeon 9600! most instalálltam újra egy két hete a windowst!és már próbáltam patch nélkül is akkor is ugyanez volt
  • Balumann
    #9337
    próbáld akkor úgy hogy nem patcheled. Felrakod és crack.Ha ugyan ezt csinálja, akkor valószínűleg már csak win reinstall után fog menni.
    Milyen videokártyád van?
  • Jinx4169
    #9336
    mintha rá se nyomtam volna kijön a homokóra 5mp re aztán mintha mise történt volna...
  • Jinx4169
    #9335
    nem történik semmi ha elindítom
  • Jinx4169
    #9334
    letöröltem újraraktam peccseltem crackeltem és szintén semmi:S
  • Qwerty4
    #9333
    a Pandora kurvára bejött, az egyetlen olyan TPS játék amit imádok
  • Balumann
    #9332
    ja most látom hogy már te is írtad, csak nem olvastam még el az utána lévő üzeneteket :o
  • Balumann
    #9331
    töröld le az egészet és telepítsd újra a játékot, majd egyből a legújabb patchet, úgy hogy semmmi más nem megy. Aztán crack, és mennie kell!
  • Qwerty4
    #9330
    Ma kezdek neki a játéknak...remélem nem okoz csalódást
  • Jinx4169
    #9329
    nah asszem a peccs sikerült mert azt írja h old file not found...blabalabla na de most crackeltem és elindítom és semmi nem ötrténik egy másodpercre nem sötétül a el a képernyő semmi de semmi nem történik
  • Atti12
    #9328
    próbáld urjarakni a gamet, hátha menni fog
  • Jinx4169
    #9327
    MEGŐRÜLÖK MI A FSZ LEHET A BAJA?csináltam neki egy külön fiókot aaa névvel semmelyen alkalmazás vagy folyamat nem ment és úgysem jó megőrülök
  • Jinx4169
    #9326
    hát sajna egyik sem volt jó
  • mike0013
    #9325
    nekem ékezetes szóval ez a hiba itt nincs, mert nekem simán felment és Baluman-el értekegyet!
  • Balumann
    #9324
    zárj be minden futó programot meg ilyesmit, és akkor jó lesz. Azt hiszem nekem is ez a hiba volt, és akkor ez a megoldás. (lépj ki mindenből amiből tudsz, msn, böngészők ,stb.)
  • zsakosfrodo2
    #9323
    Előfordul az iylen, általában az szokott segíteni hogy a patchot bemásolom a játék könyvtárába, de ha ez nem segít akkor a windows-os fiókod (felhasz fiók) neve ne tartalmazzon ékezetet, se szóközt, lehetőleg egybetartozzon, mert a BF2-nél is ez a probléma a patcholásnál. Remélem majd sikerült elindítanod.