10611
  • Atti12
    #9405
    ne az egész mappát ird felül, hanem csak ami benne van azokat
  • ViktorMSC
    #9404
    :S
  • Randelz
    #9403
    Szerintem itt nincs warez
  • ViktorMSC
    #9402
    nem indul el a játék. először felteszem a játékot,utánna feltettem a patch-et,ezután bemásoltam egyesével a mappookat,crack-eltem.ÉS NEM INDUL
  • Sadist
    #9398
    Meg a játékból kiszedett zenék is fönt vannak torrenten...
  • Muki100
    #9397
    Kiadták a játék soundtrackjét CD-n és ez van feltöltve torrentre.
  • Sadist
    #9396
    Valahogy biztosan, mert torrenten megtalálható.
  • blur55
    #9395
    a játék zenéit ki lehet valahogy szedni?
  • bandika64
    #9394
    régen játszottam de asszem a Global-ban megtaláltok SnipHawk_Hun néven.
  • mike0013
    #9393
    benne vagyok mindkettőben;)
  • Makkmag
    #9392
    A "jó kis co-op" nem igazán működik. Most ne nyissunk vitát arról, hogy nekem eredeti van és az biztos, hogy jó :)
    De a versus az király :D
  • bandika64
    #9391
    Nincs valakinek kedve össze ruccanni egy jókis Co-Op ozásra? Mer már ott porosodik az SCCT a polcon az SCDA meg nem indul.Valakinek van kedve?
  • Sadist
    #9390
    Vedd meg eredetiben?
  • Crazy Mate
    #9389
    Felrakom,crackelem és valami hibát ír ki PPF-ről!Most mit tegyek?
  • Muki100
    #9388
    én is csak pandorában, CT-ben nem is nagyon emlékszek hogy valaha is vittem volna az equipembe snipert
  • mac83
    #9387
    korai öröm volt, mostmár megint szarozik ugyanezzel a bajjal..proci huzással meg a nélkül is :S
    mi a faszom baja van
  • Balumann
    #9386
    én a játékba egyszer sem használtam sniper-t :-/
  • Muki100
    #9385
    jobb egérgombot lenyomva tartod, de csak egy ideig bírja samu szusszal
  • blur55
    #9384
    hogy kell kimereviteni a fegyvert? mert sniper módban nagyon ugrál
  • Maxtreme
    #9383
    utolsó driver amivel jó a 81.94
  • Maxtreme
    #9382
    Azért jó hogy ilyen szinten "hibátlan" ez a game :D
    Nálam is csak a gondok voltak vele. Grafikai hibák, elindulási problémák, etc, etc :D
  • mac83
    #9381
    köszönöm, ez megoldotta :)
  • Atti12
    #9380
    jobb gombal katt az exére. tulajdonságok/kompatibilitás, és ott beállitod hogy futtatás 640x480 ba. Velem is ez volt de ez megoldotta :)
  • mac83
    #9379
    na, senki? :(
  • mac83
    #9378
    miért van az hogyha el akarom indítani azt írja hogy a program hibát észlelt és leált? :(
    reloaded verzió, patch meg crack is rajta van :(
  • Balumann
    #9377
    keress 3 embert, és játszatok. Már annyi embernek írtam hogy keresssenek embereket, sztem már annyiból összejönne 4 csapat legaláabb. Olvass itt vissza, és akik itt írnak kérdezd meg privibe hogy nincs-e kedvük játszani versus-ba hamachival (progi leírás linkje a nevemben). Ja és csak olyanokkal játsz akiknek van mikrofonjuk!
  • Muki100
    #9376
    vagy van eredeti kulcsod vagy hamachizol
  • Crazy Mate
    #9375
    Működik benne rendesen eredeti szervereken a multiplayer vagy csak valami programmal lehet mint a Pandora Tomorrowban?
  • Qwerty4
    #9374
    biztosan felül kell írni az .exe fájlt druszám, s ha dvd-t kéri akkor DAEMON-nal kell futtatni a képfájlt vagy no dvd crack kell...
  • Qwertypro
    #9373
    Hogy kell lecrackolni ?
    Kell e képfájl vagy jó DVD-ről?
  • mike0013
    #9372
    "Ha elaltatod elalszik" :D ez jóó
    így lenne helyesen: Ha kiütöd/elkábítod elájul:)
  • Balumann
    #9371
    hol?
  • Balumann
    #9370
    ugyan az mintha hátulról elkapod és utána vagy elaltatod vagy kinyírod. Ha elaltatod elalszik, ha megölöd meghal. Sticky shocker -től is elalszik. Magától nem kel fel, csak ha arra megy egy őr, és meglátja hogy ott fekszik, belerug egyet azt felkel. Mondjuk csak 2x fordult elő velem a játékba ilyen.
  • zsakosfrodo2
    #9369
    nem kel fel egy idő után.
    #9367: nem jó a link.
  • blur55
    #9368
    ha valakit lelövök a sticky shockerrel, akkor az elkábul, de magától nem kel fel egy idő után?
  • Varga10
    #9367
    ITT A KÉP.
  • Varga10
    #9366
    Hello!!

    Lenne egy problem-om.Le akartam törölni a SCCT-t és nem engedi mert két hiba üzenetet ir ki.

    Először az egyes számút utána ha leokézom akkor a másikat.
  • Sadist
    #9365
    Szerintem csináld azt, hogy kódot szépen felírod magadnak, visszaviszed médiamarktba, aztán veszel helyette egy másik játékot :) Aztán a warez verzióval is nyomhatod nyugodtan neten :)
  • necroman
    #9364
    Mediamrktban vettem,vissza is vihetem,kapok egy másikat,vagy levásárolhatom,de a játékélmény akkor is elmarad és csa a csalódás van helyette.
  • mike0013
    #9363
    thanks, ez jól jött:)