10611
  • Balumann
    #9445
    www.gamecopyworld.com
    ezt az oldalt jegyezd meg, mindenhet letudsz szedni cracket amihez létezik (játékhoz), és többet nem kell kérdezősködnöd. Egyébként google-val simán megtaláltad már volna.
  • gregtom6
    #9444
    Hy!Honnan lehet leszedni ezt a cracket:
    Splinter.Cell.Chaos.Theory.Crack.Only-RELOADED
  • Balumann
    #9443
    nem lehet, hogy te is úgy crackeltad az egészet, hogy mappával együtt felülírtad a dolgokat? akkor lehet ilyen...
    Ha így csináltad akkor újra telepíted, patch, és figyeled hogy mappát ne írj felül, csak azokat amik benne vannak, de abba a mappába ahol a crackben is vannak.
  • Qwerty4
    #9442
    Ha ACE Mega-d van instaláld le...
    Amúgy nem kell komolyan venni ezt a javaslatot, nálam voltak olyan gondok mint nálad csak kimondottan a Monolith játékokkal , az hogy az ACE Mega zavarta az indulást.De azért megpróbálhatod ha még nem is Monolith gyártmány.
    [kedve volt irogatni, pedig még nem is jáccott a CT-val]
  • Attila8805
    #9441
    UP!
    PLs valaki.
  • Attila8805
    #9440
    Na szóval azért írok mert a FAQ-ba erről nem találtam semmit.
    Annyi a problémám hogy a reloaded féle iso-t kiírtam alkesz120% -kal dvd-re feltelepítem felteszem a patchet ami rajta van crackelek rákkattintok kettőt az EXE-re és láss csodát............semmise történik
    valaki tudna nekem segíteni?
  • Sadist
    #9439
    moziba ne vigyünk? :|
    amúgy www.gamecopyworld.com meg google -.-
  • hubispace
    #9438
    Hali mindenkinek!!!

    Van egy kis gondom, elvesztek a crackjeim a gép újra rakásánal, és egyszerüen nem tudom leszedni sehonnan, ezért lenne valaki olyan rendes és elküldené az E-mail címemre???? [email protected]

    Előre is nagyon köszönöm!
  • Danman
    #9437
    OMG mekkora Spam megy itt most nem tökmind1 ki mondott itt? Lényeg a lényeg, ami le van írva...N00bz tisztelet a kivétel;)
  • mike0013
    #9436
    köszönöm
    @Herold: lenyugodhatsz, elmehetsz, senkinek sem fogsz hiányozni, viszlát, csak rontod itt a hangulatot
  • Balumann
    #9435
    nem taknyos, és nem beszólt hanem visszaszólt. Te meg húzd el a csíkot innen!
  • Herold
    #9434
    Idefigyelj te taknyos, nekem te ne szóljál be!
  • Balumann
    #9433
    Köszönjük a felvilágosítást, de ilyen okoskodásokra senkinek sincs szüksége, de mondja valaki ha van!
    Nekem bőven megfelel a windows intéző, és azt használom (mint a felhasználók több mint 90 %-a vagy több). Persze ezt arra mondtam, hogy egy ilyen másolás miatt nem fognak total commandert használni, hisz tc nekem is van, és ritkán használom is.
    És igen, intézőt használunk, és meg is érdemeljük...

    Ja, és a total commander-be ez a másolás sem egy bűvész trükk, csak annyi, hogy nem a mappát írja felül hanem ami benne van. Talán egy kicsivel egyszerűbb így crackelni, de én akkor is maradok az intézőnél, és inkább mappából mappába bemásolom a fájlokat... de azért köszönjük a tanácsot.

    "Nem értek? Hehe... Nem ismersz engem, úgyhogy ne ugass be." -> csak azt látjuk, hogy fölöslegesen okoskodsz, és elég fura stílusban. Nem ismerünk, és nem is akarunk, beugatást meg általába másra szokták mondani.
  • Tinman #9432
    Hjaj :-(
    Igen, azt hiszem most már biztos. Külföldi fórumok tanulsága szerint is, ez ilyen. SM 1-el van 16x anizo meg full AA, de SM3-on nincs.

    Már pedig az SM 3 olyan szinten megdobja a játék küllemét, hogy néhány pályán csak a számat tátottam... ehhez képest a FEAR max beállítások mellett "ronda". Persze, tudom az FPS, de ott az SM3-as shaderek minősége valahogy nem az igazi.

    Na sebaj, utolsó pályán vagyok, de egyet kijelenthetek: Ilyen színvonalas és remek játékkal már régen volt dolgom, pedig elég HC gamer vagyok ;-)

    mike0013: Az öreg ördög szekerét is eladtam emiatt a karesz miatt, nem egyszerű egy átlag polgárnak egy ilyen VGA-ra összespórolni, de a függőség az függőség
  • Atti12
    #9431
    hmm, érdekes, sajnos nem tudok segiteni :/.
    Ui: amugy nem azért kérdeztem hogy beszoljak, nem szokásom :)
  • mike0013
    #9430
    nem vennél nekem is egy 8800GTs-t:D?
  • mike0013
    #9429
    pff, idióta...
    sajátgépbe és a TOTAL COMMANDER-be szted nem lehet ezt csinálni...
    jajj, de szerencsétlen balfasz vagy
  • Tinman #9428
    8800 gts (nem apuka vette, munkából keresett pénz, pls no flame :-).

    Valahol azt olvastam, hogy SC: CT egyszerűen ilyen. Ha SM3 van, akkor nincs élsimítás... azért ez elég gáz :-(
    nVidia control panelben bekapcsoltam, hogy mindig legyen antialiasing, de SC rá sem bagózik.
  • Atti12
    #9427
    remek, ügyes vagy, biztos igazad van (legalábbis gondolom most ezt akarod hallani ). De én még mindig nemértem hogy miért kell beleszolni, neked eredeti van, erre itt elkezdesz vitatkozni. -.-
  • Herold
    #9426
    Mi az hogy jobb gomb másolás ember? Ti Intézőt használtok? Most jövök rá. Hát aki a win Intézőt használja az meg is érdemli, erre csak ezt tudom mondani. Használjatok Total Commandert, és ne jobb klikkel hanem F5-el másoljatok, akkor semmi nem fog kitörlődni.
  • Herold
    #9425
    Nem értek? Hehe... Nem ismersz engem, úgyhogy ne ugass be.
  • Herold
    #9424
    Megcsináltam, még tegnap. Semmi nem törlődött ki.
  • Balumann
    #9423
    ha az sm3-at be tudja kapcsolni akkor minimum geforce 6600, vagy ati x1600-as! De nem tudom mi lehet a probléma, próbáld meg a videokrátya vezérlőjébe bekapcsolni.
  • Atti12
    #9422
    milyen az a komoly vga?
  • Tinman #9421
    HELP!

    Egy komoly VGA társasága mellett sem tudom Shader Model 3.0 mellett bekapcsolni az élsimítást!

    Köv. a tünet: Ha kiválasztom az SM3-at és alapból beszürkül az élsimítást állító opció. Ha SM 1-re teszem akkor minden ok.
    Mi lehet a baj?
  • mike0013
    #9420
    ha valamihez nem értessz inkább ne okoskodjál!
    Teljesen igazuk van Aragornnak és Baluman-nek
  • Balumann
    #9419
    gondolkozzál már...
    Abba a mappába amibe a craacket kell másolni, abba több rendszer fájl is van. Ha fogja és a crack -ben lévő mappával együtt átmásolja, akkor a mappát is felül írja. Ilyenkor a mappát írja csak felül, és az marad ott, ami a crack mappájában volt, és a többi fájl ami szükséges, de nem kellett volna felül írni az meg eltűnik...
    Ha nem hiszed csinálj egy mappát, amibe beleraksz 4 fájlt, és egy másik mappát amibe 1 fájlt beleraksz abból. Átrakod a mappát és átnevezed arra, ami annak a mappának a neve amibe 4 fájl van. Utána felülírod a mappát, és meglátod hogy olyankor nem csak a benne lévő fájlokat írja felül, hanem az egész mappát kicseréli.
    És nagyon sokszor ez volt a probléma, hogy az egész mappát felülírták, és ilyenkor elveszett a többi fájl, ami a crack mappájában nem volt.
    -> vagyis kicseréli a mappát, és nem írja felül a benne lévő fájlokat
  • Atti12
    #9418
    hát ezzel én is így vagyok.. Ha kijelölöd a crack mappát aztán jobb gomb másolás, utána pedig bemásolod az EGÉSZ mappát az eredeti helyére, akkor felülír mindent ami az eredetiben volt. Ezért kell csak a tartalmát felülirni, mivel a crack mappában NINCS benne minden fájl. De amugy ha nem érint akkor mért szolsz bele? :)
  • Herold
    #9417
    Hát ekkora baromságot már rég hallottam. Ettől a művelettől még semmi nem fog kitörlődni. Amit felülírok az felül lesz írva, a többi meg úgy marad ahogy volt.
  • Atti12
    #9416
    az hogy a crack mappában nincs meg minden fájl ami az eredeti könyvtárban van, tehát ha csak simán felülirod a mappákat akkor kitörli azokat a fájlokat is amely nincs benne a crack mappában, és nem fog müködni a játék :)
  • Herold
    #9415
    Nem értem hogy mi a különbség a 2 fajta másolás között. Bár engem nem érint mert eredetiben van meg.
  • Evogordon
    #9414
    Coop-ban miért van az hogy ha hamachival nyomjuk és pl én vok a server akkor megakad az elején és kidobja a társamat a serverről?
  • Csero90
    #9413
    Ennyi? nincs vmi gomb v vmi?
  • Balumann
    #9412
    odarakod a szád elé, és beleüvöltesz :|
  • Csero90
    #9411
    srácok h kell co-opban mikrofonnal beszélni? pls help!
  • Evogordon
    #9410
    Lehet hogy már megvan mert nekem a splinter cell chaos teory könyvtár mellet volt 2 iylen hogy splinter cell chaos theorydata és splinter cell chaos theorysystem.. És ezeket most bemásolom a helyükre.
  • Evogordon
    #9409
    hi
    Megcsináltam mindnet ami a faq-ba van leírva a "cd lehúzás nélküli x64-es verziót" mindnet megcsináltam és amikor indítanám a játékot nem csinál semmit. Mi lehet a baj?
  • mike0013
    #9408
    elég rég óta lehet 3000-ért kapni és igen megéri megvenni
  • gettobuxa
    #9407
    csoki! lehet most kapni 3000-ért a játékot, érdemes megvenni? az 1. résszel játszottam, az tetszett :) az új elég drága egyelőre...
  • Atti12
    #9406
    amugy ha elolvastad volna a FAQ-t megtalálnád a választ:
    " FONTOS! Ügyelj arra, hogy a crackban található mappákat ne felülírd a játék könyvtárában lévő mappákkal, hanem a crack mappáiban található fájlokat másolgasd a megfelelő helyre, felülírva az ott lévő fájlokat!"